Командування 128-ї ОГШБ підтверджує зникнення одного з бійців. Терористи говорять про взяття його в полон і пред'явили автомат

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на офіційній сторінці бригади в Фейсбуці "Закарпатський легіон".
"В ніч з 28 на 29 грудня 2018 року було виявлено відсутність одного з військовослужбовців нашої бригади. З моменту зникнення були організовані розшукові заходи, які станом на 2.01.19 року не дали результату. За даним фактом 29.12.18 р. військовою прокуратурою було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Роботи щодо пошуку військовослужбовця - продовжуються", - йдеться в повідомленні.
"Також підтверджуємо, що номер автомата АКС-74У показаного в мережі - дійсно закріплений за зазначеним військовослужбовцем", - додали в бригаді.
За даними ЗМІ, раніше представник терористів Едуард Басурін заявив про захоплення в полон українського військового, продемонструвавши у відеозаяві його автомат. Він також повідомив, що у військового діагностовано переохолодження.
Одна з них - пияцтво, бо ця бригада, нажаль, у попередні роки "відзначилася" суцільним аватарізмом. Мій побратим пішов служити до 128 на контракт, так ледве протрмався півроку, "врятувало" те, що був поранений та комісований.
Є версія, що хлопці ходили на бз під Докуч, але наше командування нічого про це не каже (це зрозуміло), а пЕдікам-басуріним вірити не можна.
Не треба одразу судити..
Ніхто від цього не застрахований..
Можливо вдасться повернути
нет ?
Батальйон ОУН відвели з Пісок влітку 2016 року саме внаслідок конфлікту між командуванням бригади, яка не помічала своїх "аватарів" та оунівцями, які воювали там майже два роки і в них був сухий закон.
Да и с пленным непонятно что, так как обстоятельства никто не рассказал.
Занадто мало інформації, щоб робити висновки, не знаємо, що сталося і як.
Але такого нікому не побажаєш. Сил солдату і витримки.
Максимальная дальность, м - 300 (эффективная)