Прощання з бійцем 109-го ОГШБ Віталієм Онофрейчуком, загиблим на Донбасі, відбудеться в Чернівцях

Як повідомляє Цензор.НЕТ, почнеться служба о 10:00 в церкві Різдва Пресвятої Богородиці і святого Антонія за адресою: вул.Капеланська, 31.
На 12.00 призначено прощання на центральній площі Чернівців, а о 13:00 - поховання на Алеї Слави.
Віталій Георгійович Онофрейчук народився 22 квітня 1981 року. З 2001 по 2006 роки служив у складі 80-ї окремої аеромобільної бригади, в 2001-2002 брав участь у миротворчій місії в Косово. 30 січня 2017 року вступив на військову службу за контрактом, 27 серпня 2018 року підписав черговий контракт.
Служив сержантом, командиром 2-го відділення 2-го взводу 1-ї гірсько-штурмової роти 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, загинув 17 листопада минулого року о 00:55 в районі селища міського типу Новотошківське Попаснянського району Луганської області внаслідок прямого попадання міни в бліндаж. Тіло військовослужбовця було направлено на експертизу ДНК.
У нього залишилися батьки.
Низький уклін воїнові..
Спи спокійно..
Болить душа і не може сказати.
Полягли на Донбасі діти,
Хоча їх називають солдати.
Ті померли, кому б іще кохати
А не славу в бою здобувати
Не побачать рідної хати
Іх тепер не діждеться мати
Хіба затісно… в Росії жити?
Хіба вам своєї землі замало?
Нема зовсім чого робити?
Розуму не було... чи не стало...
На біді й сльозах материнських
Чи вам буде щастя? Бог знає.
Від іуд і навали ординських
Український наш цвіт помирає!
Співчуття щирі його родині, серце крає нестерпний біль, хіба можна витримати таке, щоб кожного дня хоронити наших Героїв і ні кінця ні краю...