8617 відвідувачів онлайн

Прощання з бійцем 109-го ОГШБ Віталієм Онофрейчуком, загиблим на Донбасі, відбудеться в Чернівцях

Як повідомляє Цензор.НЕТ, почнеться служба о 10:00 в церкві Різдва Пресвятої Богородиці і святого Антонія за адресою: вул.Капеланська, 31.

На 12.00 призначено прощання на центральній площі Чернівців, а о 13:00 - поховання на Алеї Слави.

Віталій Георгійович Онофрейчук народився 22 квітня 1981 року. З 2001 по 2006 роки служив у складі 80-ї окремої аеромобільної бригади, в 2001-2002 брав участь у миротворчій місії в Косово. 30 січня 2017 року вступив на військову службу за контрактом, 27 серпня 2018 року підписав черговий контракт.

Служив сержантом, командиром 2-го відділення 2-го взводу 1-ї гірсько-штурмової роти 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, загинув 17 листопада минулого року о 00:55 в районі селища міського типу Новотошківське Попаснянського району Луганської області внаслідок прямого попадання міни в бліндаж. Тіло військовослужбовця було направлено на експертизу ДНК.

У нього залишилися батьки.

Топ коментарі
+19
Прийми Господи його світлу душу воїна і нехай йому буде земля пухом і Царство Небесне...
показати весь коментар
03.01.2019 14:01 Відповісти
+17
Царство Небесне..
Низький уклін воїнові..
Спи спокійно..
показати весь коментар
03.01.2019 14:10 Відповісти
+16
СЛАВА ГЕРОЮ І ПОДЯКА ЙОГО БАТЬКАМ ЗА ТАКОГО СИНА.ГЕРОІ НЕ ВМИРАЮТЬ
показати весь коментар
03.01.2019 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прийми Господи його світлу душу воїна і нехай йому буде земля пухом і Царство Небесне...
показати весь коментар
03.01.2019 14:01 Відповісти
Царство Небесне..
Низький уклін воїнові..
Спи спокійно..
показати весь коментар
03.01.2019 14:10 Відповісти
СЛАВА ГЕРОЮ І ПОДЯКА ЙОГО БАТЬКАМ ЗА ТАКОГО СИНА.ГЕРОІ НЕ ВМИРАЮТЬ
показати весь коментар
03.01.2019 14:19 Відповісти
Молодий хлопець, якому би жити у чудовому місті Чернівці та радіти життю. Земля йому пухом! Прийде час і ми за все спитаємо у агресора.
показати весь коментар
03.01.2019 14:20 Відповісти
Не може бути прощеня скоту росиянському за вбивство наших дітей які боронять нашу землю
показати весь коментар
03.01.2019 14:29 Відповісти
Болить душа, бо неспокій в Країні,
Болить душа і не може сказати.
Полягли на Донбасі діти,
Хоча їх називають солдати.

Ті померли, кому б іще кохати
А не славу в бою здобувати
Не побачать рідної хати
Іх тепер не діждеться мати

Хіба затісно… в Росії жити?
Хіба вам своєї землі замало?
Нема зовсім чого робити?
Розуму не було... чи не стало...

На біді й сльозах материнських
Чи вам буде щастя? Бог знає.
Від іуд і навали ординських
Український наш цвіт помирає!
показати весь коментар
03.01.2019 14:47 Відповісти
Царство небесне, низький уклін.
Співчуття щирі його родині, серце крає нестерпний біль, хіба можна витримати таке, щоб кожного дня хоронити наших Героїв і ні кінця ні краю...
показати весь коментар
03.01.2019 14:49 Відповісти
Прощание с бойцом 109-го ОГШБ Виталием Онофрейчуком, погибшим на Донбассе, пройдет в Черновцах - Цензор.НЕТ 188
показати весь коментар
03.01.2019 14:55 Відповісти
С.У.М.
показати весь коментар
03.01.2019 15:12 Відповісти
Царство Небесне...
показати весь коментар
03.01.2019 15:14 Відповісти