Зникла безвісти в Магнітогорську Антипова не була громадянкою України, - Кирилич

Про це Укрінформу повідомив заступник Директора Департаменту консульської служби – начальник Управління консульського забезпечення МЗС Василь Кирилич, пише Цензор.НЕТ.
"Особа, про яку медіа згадували як загиблу в Магінтогорську українку, була за походженням з України, але, за інформацією рідних, не громадянкою України", - зазначив він.
За інформацією ТАСС, в МНС РФ повідомили про завершення пошуково-рятувальної операції на місці вибуху та обвалення під'їзду будинку в Магнітогорську, людей під завалами не залишилося. Остаточна кількість загиблих - 39.
Нагадаємо, під ранок 31 грудня в російському Магнітогорську обвалився під'їзд у житловій багатоповерхівці. Зруйновано 26 квартир, у яких проживало 46 осіб. У місті оголосили режим надзвичайної ситуації. МНС РФ публікувало список зниклих безвісти, серед 35 мешканців фігурує ім'я уродженки Шепетівки Тетяни Антипової.
Поэтому из кремля пришел ПРИКАЗ: "до 2-3 января НЕ раскапывать завалы, имитировать работы".
Что кацапы и делали, произведя разбор завалов только к 3 января...
видео есть со стрелками)))
а про антипову забавно - у нас мид или бадак - что для просмотра бахы надо неделю - или у вас похмел не прошел ещё?
В Магнитогорске находятся сотрудники центрального аппарата ФСБ по Северному Кавказу. Они как раз специализируются на терактах и борьбе с ячейками террористов. Всех сотрудников управления «Т» отозвали из отпусков и обучения, все на рабочих местах.
Так жителей города еще не называли.