Офіцера вбили за проїзд машиною біля собаки, - Аброськін про злочин у Києві
Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Аброськін зазначив: "Скільки коштує наше життя сьогодні? Мабуть, ніскільки, якщо за проїзд неподалік від улюбленого собаки, б'ють і вбивають молодого офіцера, який повертається зі служби.
У результаті загинув молодий чоловік, 1992 р.н., а ймовірний убивця може також на довгі роки залишити своїх дітей і двох улюблених собак, заради яких позбавив життя людини. Невже це було того варте?"
Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше в Печерському районі столиці сталася бійка між двома чоловіками, внаслідок якої один із них загинув. Підозрюваний сам прийшов у поліцію. Соцмережі пишуть, що боксер убив співробітника Управління держохорони.
Топ коментарі
У меня в прошлом году была аналогичная ситуация, правда без мордобоя, наглючий ментеныш на служебной машине ехал по пешеходной дорожке, сигналил типо всем разойтись, разойтись-гавно плывет, ага, счас. Выскочил заморыш из машины побазарить но как телефон увидел так сразу спрятался.
Банды в 90-х в основном все были боксеры и банды мусоров.
Всі гнівні обвинувачувачі загиблого були свідками, все чули і бачили, кожне слово підтвердять під присягою (відео погане, я не роздивилася нічого).
RIP вбитому. Співчуття його родині.
Людиноненависнику-боксеру - довгі роки в*язниці. Не вбив би цього молодого чоловіка - так іншу людину, чоловіка чи жінку. Головне, що собачки в порядку.
Поштенність - аж через вуха вилазить.
Я там вище розказала про те, як собачок переводять через зебру тут. Я сама за кермом і за всі роки ніколи не пам*ятаю, щоб собацюри, як навіжені, гналися через пішохідний перехід, а господаря не було. Або ліз десь і ще смів вякати, що собачку його зачепили.
Ми не в звіринці живемо.
За зумисне вбивство - довгі.
Тошнить від ліберастів та SJW. Йдіть геть.
Чи ви там були і виступите свідком на суді ?
Як ні - то прошу не турбувати мене своїми "безцінними" свідченнями.
Ща,все кину і щось там комусь доводити буду...
П.С. Насчёт засилия собак в городах наши мнения совпадают, но проблема шире - есть засилие быдла с ксивотой, которое считает себя вправе устраивать разборки на ровном месте...
Вам, напевне, таке подобається. Ви мило посміхнетеся і подякуєте їхньому господарю.
Навіть як авто через собацюру пошкодите - та подумаєш ... Собачка ж - друг людини, хай бігає, де хоче і як хоче.
Я не знаю, хто перший почав, тому ніяких версій не будую, на відміну від Вас.
У мене до українських безсовісних і безтямних любителів собачок свої дуже "теплі" почуття.
А оскільки виною цієї жахливої трагедії вкотре стали собаки - от я й на це звернула увагу та розказала, як, наприклад, тут.
Так звані "любителі" тварин повинні спуститися на землю і усвідомити, що вони живуть серед людей та припинити нав*язувати українцям свої викривлені норми, як вони вже довший час роблять.
боксёр простой гражданин,
работник органов решил наехать на гражданина по привычке ?
боксёр простой гражданин,
работник органов решил наехать на гражданина по привычке ?"
Смертельных ударов в лицо кулаком нет! За исключением одного - когда ломают переносицу и кость пробивает небо и проникает в мозг. Это может быть только случайно. Все смертельные удары не в голову, а туда, где жизненно-важные органы не защищены лобной костью, которой можно кирпичи разбивать, кстати.
Поэтому произошел несчастный случай во время бытового конфликта - чистейшее убийство по неосторожности в результате неблагоприятного стечения обстоятельств.
Одни факт - забыковал мент, вылез из машины разбираться с дебилом, который ему ехать мешает и получил.
Мораль - не быкуйте никогда! Даже если вы мент и выносите горшки из под самого президента!
Основна помилка, яку зробив - краще три трупи, чим один труп і два свідки.
Ну тепер і по машинах треба шарити, щоб реєстратори познімати, пацики хотіли замовнику відео скинути про виконання замовлення, а бач як вийшло.
Семье погибшего - мои соболезнования.
Ну а владелец собак явно не ожидал, что с одного удара убьёт человека. Так что, никаких 15 лет (убитый был не в служебной форме, к тому же нарушил ПДД...) - убийство по неосторожности и не более того, тем более, что Федерация бокса утверждает, что он и них не числится и соответственно по этому пункту его привлекать нельзя.
Нема поваги друг до друга, жива ще радянська психлологія
1)Добробаты которые реально спасли страну Украину и их систематически уничтожает существующая власть так как они вернувшись из войны и им есть что предявить правительству.
2)Нацгвардия,элитное милицейское подразделение которое вся Украина вооружала и обеспечивала самым лучшим пока в зоне боевых действий ВСУ жрала консервы из зубами непонятных животных и геройски погибала за Украину.
3)Все остальные которые бесуют что сынки чиновников не в армии,что люди которые платят ежемесячно налог на них не воюют,что кругом и все им обязаны.Вот уроды и наглеют считая всех и вокруг быдлом только за то что они учасники АТО или теперь ООС.