10904 відвідувача онлайн
46 816 388

Офіцера вбили за проїзд машиною біля собаки, - Аброськін про злочин у Києві

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Аброськін зазначив: "Скільки коштує наше життя сьогодні? Мабуть, ніскільки, якщо за проїзд неподалік від улюбленого собаки, б'ють і вбивають молодого офіцера, який повертається зі служби.

У результаті загинув молодий чоловік, 1992 р.н., а ймовірний убивця може також на довгі роки залишити своїх дітей і двох улюблених собак, заради яких позбавив життя людини. Невже це було того варте?"

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше в Печерському районі столиці сталася бійка між двома чоловіками, внаслідок якої один із них загинув. Підозрюваний сам прийшов у поліцію. Соцмережі пишуть, що боксер убив співробітника Управління держохорони.

Топ коментарі
+61
А шо Аваков каже про побиття поліцієй авіаконструктора?Дідусь теж міг померти?
показати весь коментар
03.01.2019 23:06 Відповісти
+54
В первую очередь, хочу заметить для модератора: погибший не был Героем Украины.

А теперь вопросы:
- почему два сотрудника УГО не умеют оказать первую медпомощь своему коллеге?
- почему нигде не говорится о том, что, кроме погибшего, в конфликте участвовали (пассивно) два его сослуживца?
- почему появилась, а потом исчезла информация о том, что погибший - чемпион мира по рукопашному бою в категории до 77 кг?
- почему никто не уточняет, что драка произошла не между водителем и пешеходом, а между пассажиром и пешеходом?
- почему пассажир покинул автомобиль, водитель которого не предоставил преимущество в движении пешеходу в нарушение п.26.1 ПДД и почти не переехал его собаку?
- кто был за рулём и почему его не освидетельствовали на состояние опьянения?
- кто сказал, что удар был в челюсть, если на https://www.youtube.com/watch?v=b0T0WvwWF5w видео в сети видно, что убитый упал как от удара в брюхо и после удара стал рыгать?
- не была ли причиной смерти асфиксия рвотными массами убитого?

По-моему, это было хулиганство, совершённое группой лиц с непредсказуемым для одного из её участников трагичнским финалом, которое может для виновного закончиться наказанием за убийство по неосторожности.
показати весь коментар
03.01.2019 23:36 Відповісти
+49
Вот только не надо бытовуху превращать в "офицера убили". Видели мы ваших офицеров на корпоративе. Те ещё офицеры...
показати весь коментар
03.01.2019 23:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
На зону его возьмут.
показати весь коментар
04.01.2019 08:44 Відповісти
туда ему и дорога. И собак пусть не забудет прихватить из собой.
показати весь коментар
06.01.2019 00:28 Відповісти
Пусть лучше меня судят 12 человек, чем четверо несут. Как раз тот случай... Не спешите с выводами..не прав может быть как один, так и другой. Я сам оказывался как на месте одного, так и на месте другого
показати весь коментар
04.01.2019 01:46 Відповісти
Это точно, трое против одного это даже для боксера в отставке перебор, обычному человеку и собаки бы не помогли. Что я увидел - иблан в белых кроссовочках с дружбанами наезжает на человека находящегося в собственном дворе!!!

У меня в прошлом году была аналогичная ситуация, правда без мордобоя, наглючий ментеныш на служебной машине ехал по пешеходной дорожке, сигналил типо всем разойтись, разойтись-гавно плывет, ага, счас. Выскочил заморыш из машины побазарить но как телефон увидел так сразу спрятался.
показати весь коментар
04.01.2019 08:09 Відповісти
Прежде чем писать подобный мусор для начала разберись как всё было на самом деле! Ты либо дебил либо притворяешься им. Выдумываете сочиняете тупо на ходу всё. И суд первой инстанции три человека а не 12!
показати весь коментар
06.01.2019 00:32 Відповісти
Моя версия - угошник с друзьями пролетели по зебре, когда по ней переходил боксер с собаками, собаки испугались и боксеру это не понравилось, о чем он и заявил. После чего три богатыря решили наехать на боксера
показати весь коментар
04.01.2019 01:54 Відповісти
Менты и боксёр кавказкой нацинальности, который вредли после завершения карьеры, ведёт кружок бокса для детей. При столкновение таких представителей, почти всегда кто-то умирает.
Банды в 90-х в основном все были боксеры и банды мусоров.
показати весь коментар
04.01.2019 02:06 Відповісти
Боксер Петр Очеретяный. Мент Василий Хмелюк. Кто из них кавказской национальности?
показати весь коментар
04.01.2019 02:27 Відповісти
https://m.znaj.ua/ru/capital/200004-u-kiyevi-kavkazec-odnim-udarom-vbiv-ohoroncya-poroshenka Кавказец Гугл подсунул мне этот сайт, на Цензора не читала. Ну боксёр таки похож на кавказца
показати весь коментар
04.01.2019 03:07 Відповісти
да плевать кто он там! Жаль срок в Украине мал для умышленного!!! Это лет 25 надо без всяких ДО и тогда будут думать , прежде чем распускать руки.
показати весь коментар
06.01.2019 00:40 Відповісти
нормальный человек не пойдет осваивать мордобой обычно так говорят.
показати весь коментар
06.01.2019 00:41 Відповісти
якби буром не йшов пан офіцер - то і скандалу б не було мабуть, вибачився б та й розійшлись би....
показати весь коментар
04.01.2019 02:11 Відповісти
А ты конечно видел кто там буром шёл да сказочник фантазёр???
показати весь коментар
04.01.2019 02:41 Відповісти
судячи із зовнішнього вигляду собак - вони загрози для людей не мали....а от пани-офіцери з держохорони очевидно замість владнати конфліфкт пішли на його разпалювання. Якби я даже винний був і вибачався - хіба б мене хто за це в лобешник лупанув? А от коли людина йде буром - отримає сварку, а там і до бійки недалеко....
показати весь коментар
05.01.2019 10:30 Відповісти
А видел это лично сам??? боксеру собачему не понравилось как тот проехал возле собак его близко и возник конфликт! Это уже сказал В. Аброськин, а не ушлепок поментёр из интернета подобный тебе.
показати весь коментар
06.01.2019 00:37 Відповісти
ну, не понравилось - вийшов з машини, перевів у шутку, вибачився накрайняк, шапка мономаха не впала б....а так конфлікт - в рило-труп.
показати весь коментар
06.01.2019 00:41 Відповісти
Естественный отбор - на два идиота (и это по любому!) в обществе стало меньше.
показати весь коментар
04.01.2019 02:21 Відповісти
Если мент захлебнулся рвотой как пишут, то боксер отделается условным сроком.
показати весь коментар
04.01.2019 02:30 Відповісти
Скорее всего менты приняли боксера за хача, и решили показать кто здесь хозяин. Получилось совсем наоборот.

Офіцера вбили за проїзд машиною біля собаки, - Аброськін про злочин у Києві - Цензор.НЕТ 7984
показати весь коментар
04.01.2019 02:36 Відповісти
Мусора не люди.
показати весь коментар
04.01.2019 04:23 Відповісти
боксеры тоже кстати. Нормальный не пойдет осваивать мордобой вообще то.
показати весь коментар
06.01.2019 00:44 Відповісти
"Офицеру" - не повезло (уверен он как мент- истина в последней инстанции) , нарвался на реакцию бойца...
показати весь коментар
04.01.2019 05:55 Відповісти
Это УГО, а не милиция которой кстати официально уже нет давно) Таких бойцов тоже в намордниках надо водить как и собак.Нормальный руки распускать не будет , поизвнялся и разошлись но нет крутой боксер решил по иначему. Ибо чурки всегда руки распускают если наши не всегда то эти всегда! Да по фиг! В России так один боец тоже довы**ся и его тупо расстреляли на тротуаре! Это смотря ещё на кого и боец нарвется) так вот.
показати весь коментар
06.01.2019 00:49 Відповісти
Судебное разбирательство должно быть открытым, чтоб мусора не провернули втихаря свои дела.
показати весь коментар
04.01.2019 05:58 Відповісти
Які страшні в своїй жорстокості коменти ... Притомних - на пальцях одніє руки.

Всі гнівні обвинувачувачі загиблого були свідками, все чули і бачили, кожне слово підтвердять під присягою (відео погане, я не роздивилася нічого).

RIP вбитому. Співчуття його родині.

Людиноненависнику-боксеру - довгі роки в*язниці. Не вбив би цього молодого чоловіка - так іншу людину, чоловіка чи жінку. Головне, що собачки в порядку.
показати весь коментар
04.01.2019 06:25 Відповісти
я так розумію, що ви не з таких, як ті коментатори, про яких ви пишите: "були свідками, все чули і бачили, кожне слово підтвердять під присягою", але самі так одразу: "Людиноненависнику-боксеру - довгі роки в*язниці". Якось не поштенно.
показати весь коментар
04.01.2019 08:04 Відповісти
Хто б казав ... Пан Старий Кінь, який визвірявся до мене на подібній гілці і бажав, щоб мене теж натовкли по голові ... Я тому й не спілкуюся з Вами більше, якщо помітили. Вже довший час.
Поштенність - аж через вуха вилазить.

Я там вище розказала про те, як собачок переводять через зебру тут. Я сама за кермом і за всі роки ніколи не пам*ятаю, щоб собацюри, як навіжені, гналися через пішохідний перехід, а господаря не було. Або ліз десь і ще смів вякати, що собачку його зачепили.

Ми не в звіринці живемо.
показати весь коментар
04.01.2019 08:12 Відповісти
"і бажав, щоб мене теж натовкли по голові" ну- це, типово для "були свідками, все чули і бачили, кожне слово підтвердять під присягою", як і решта коменту. До речі, судячи з відео то, собацюра там була одна, а друга кімнатної породи типу чіхуахуа. І вели себе собаки досить чемно, відповідельніше від багатьох коментаторів.
показати весь коментар
04.01.2019 09:23 Відповісти
Так, він вбив людину. Конфлікт почався через його псів: честь і шану псам вночі не віддали, треба було салютувать.
За зумисне вбивство - довгі.
показати весь коментар
04.01.2019 08:15 Відповісти
Ведано, від ваших прекраснодушних дописів вже тошнить. Такі, як ви, дають в Канаді 10 млн. долярів відкупних чурці з канаЦЦьким пашпортом, який убив американського військовика в Афгані і просидів років з 10 в Гуантанамо: https://www.youtube.com/watch?v=_RuOLeKOHzo
Тошнить від ліберастів та SJW. Йдіть геть.
показати весь коментар
04.01.2019 09:10 Відповісти
Ну, ви як типовій свідок шоколядних перемог готові заприсягтися що, конфлікт виник через собак. Проблема в тому що, авто зупинилося за кілька метрів від переходу, а сама подія сталася на переході. Тож, я б скоріше говорив про те, що собаки з автомобілем там взагалі ні до чого. Скоріше один боксер "наїхав" на іншого на прохання "свідків".
показати весь коментар
04.01.2019 09:28 Відповісти
конфлікт почався не через собак,а через хамство "маладова ахфицера" у нетверезому стані.
показати весь коментар
04.01.2019 22:43 Відповісти
Стежте за новинами, зокрема, зокрема - ОФІЦІЙНИМИ повідомленнями з зали суду, а не покладайтеся на маячню з фб, яку тут постить один вдарений на голову і йому подібні.

Чи ви там були і виступите свідком на суді ?
Як ні - то прошу не турбувати мене своїми "безцінними" свідченнями.
показати весь коментар
06.01.2019 02:20 Відповісти
"не турбувати"? хаххаха Який пафос!
Ща,все кину і щось там комусь доводити буду...
показати весь коментар
06.01.2019 03:56 Відповісти
А всезнаюча може сказати, який був стан сп*яніння у жертви ?
показати весь коментар
06.01.2019 02:20 Відповісти
Да, свидетелями будут два приятеля этого уношника - разумеется, они подтвердят, что остановились и вышли из машины, просто чтобы пообсуждать с боксером семантические аспекты ранних произведений Кафки...))
П.С. Насчёт засилия собак в городах наши мнения совпадают, но проблема шире - есть засилие быдла с ксивотой, которое считает себя вправе устраивать разборки на ровном месте...
показати весь коментар
04.01.2019 08:15 Відповісти
Добре, хай Вам кидаються собацюри під колеса ... Гальмуйте - не гальмуйте ...
Вам, напевне, таке подобається. Ви мило посміхнетеся і подякуєте їхньому господарю.
Навіть як авто через собацюру пошкодите - та подумаєш ... Собачка ж - друг людини, хай бігає, де хоче і як хоче.

Я не знаю, хто перший почав, тому ніяких версій не будую, на відміну від Вас.
У мене до українських безсовісних і безтямних любителів собачок свої дуже "теплі" почуття.
А оскільки виною цієї жахливої трагедії вкотре стали собаки - от я й на це звернула увагу та розказала, як, наприклад, тут.

Так звані "любителі" тварин повинні спуститися на землю і усвідомити, що вони живуть серед людей та припинити нав*язувати українцям свої викривлені норми, як вони вже довший час роблять.
показати весь коментар
04.01.2019 08:30 Відповісти
Нет, вы версий не строите - вы сходу приговор боксёру выносите в лучших совковых традициях...)
показати весь коментар
04.01.2019 09:06 Відповісти
Меня больше напрягает засилье гопоты отморженной.
показати весь коментар
04.01.2019 08:49 Відповісти
від двоногих,шкіряних вилупків смороду набагато більше....
показати весь коментар
04.01.2019 06:46 Відповісти
Надеюсь так и будет. Может не навсегда но подумать время будет
показати весь коментар
04.01.2019 06:54 Відповісти
Что мне глубоко "внутри" подсказывает, что прав любитель настоящих собак, а не служебных и продажных "палканов", живущих на подачки и "кости с мясом" с ПАНСКОГО стола БАРЫЖНО-ОЛИГАРХИЧЕСКОЙ власти!
показати весь коментар
04.01.2019 07:47 Відповісти
Правди про те як там все було нам ніхто не розповість звичайно ... але то що цю банду Йовбакова, Амброськіна і покидьків мусорів потрібно знищувати ... то це факт.
показати весь коментар
04.01.2019 07:47 Відповісти
https://censor.net/user/422539 зпробуй знищувати банду в себе, в Московії. Чі там Пукін з Золотарьовим вам відразу яйко відірве?
показати весь коментар
04.01.2019 13:05 Відповісти
Цей випадок міг статись будь-де, будь з ким, будь-коли, бери тільки та підставляй різні міста, вулиці, учасників і наслідки. Це життя в усіх його проявах і аж ніяк не залежить від недоумків, поливаючих брудом навколишних. Таке було, є і буде, якщо кожний не буде намагатись поводитись по-людськи і не буде контролювати себе.
показати весь коментар
04.01.2019 08:05 Відповісти
В идеале все мусора и спортивная быдлота должны поубивать друг друга. Тогда Украина станет европейской страной.
показати весь коментар
04.01.2019 08:35 Відповісти
Так, нехай винищать один одного як небезпечні біологічні види.
показати весь коментар
04.01.2019 09:11 Відповісти
Країна без поліції і спортсменів? Навіть не знаю... Кенія ні, Свазіленд ні... Може, Антарктида?
показати весь коментар
04.01.2019 09:18 Відповісти
Мусора не люди. А эти бандюки не спортсмены, а околоспортивные гопники.
показати весь коментар
04.01.2019 09:23 Відповісти
В Свазиленде есть и те и другие. А вот в Антарктиде... ну может на станциях какие есть, не постоянно, кратковременно. Ну, в принципе, жизнь там спокойная.
показати весь коментар
04.01.2019 13:22 Відповісти
Неприятный,конечно случай,трагический.Но поучительный для тех кто думает,что ксива делает тебя особенным.
показати весь коментар
04.01.2019 08:59 Відповісти
Та не, тут другая мораль: обычное замечание делать смертельно опасно у нас.
показати весь коментар
04.01.2019 13:23 Відповісти
А вы не задумывались,что "делать замечания" это,как минимум,не прилично?«Замечание» подразумевает позицию «сверху»: вы - всезнающий человек и «истина в последней инстанции» - диктуете другому человеку, как ему себя вести. Вы становитесь в позицию «родителя», а того, кому делаете замечание, ставите в позицию несмышлёного ребёнка. На каком основании?
показати весь коментар
04.01.2019 22:56 Відповісти
Все було не так. Мужик вигулював 2 собак, ввечері. Побачивши машину, він натравив на неї таксу, ради сміху. Такса затягла зубами автівку на пішоходний перехід, чим завдала шкоди на суму 576 тисяч 253 грн 14 коп. Троє пасажирів машини вийшли і обступивши собачника з трьох сторін, хотіли зробити йому зауваження. А він цього і чекав, бо хотів когось убити і довго для цього тренувався. Він порахував їх считалочкою і того, хто випав, він убив. А потім забрав люту таксу і ще одну свою собаку, і пішов, щоб заховатися від правосуддя у відділку поліції. І йому це майже вдалося. Проте за щасливого випадку, його словесний портрет співпав з словесним портретом Ади Чернівецької, циганки, розшукуваної за групове пограбування неприродним способом. Його затримали, і він зізнався і у пограбуванні неприродним способом, і у нападі на автомобіль на пішоходному переході. Так блискавично був розкритий злочин століття.
показати весь коментар
04.01.2019 09:16 Відповісти
Всё было ещё страшнее - такса прогрызла кузов автомобиля и проникла в салон... Поэтому пассажиры были вынуждены выйти, чтобы не быть заживо съедеными..
показати весь коментар
04.01.2019 09:22 Відповісти
или изнасилованными на глазах детей
показати весь коментар
04.01.2019 13:04 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2019 22:58 Відповісти
Браво!
показати весь коментар
04.01.2019 10:15 Відповісти
погибший охранял воров и наворованное от народа,
боксёр простой гражданин,
работник органов решил наехать на гражданина по привычке ?
показати весь коментар
04.01.2019 09:26 Відповісти
"погибший охранял воров и наворованное от народа,
боксёр простой гражданин,
работник органов решил наехать на гражданина по привычке ?"
показати весь коментар
04.01.2019 12:17 Відповісти
Откуда ты знаешь, что боксер - простой гражданин? Сколько этих "простых" в 90-е рэкетом занимались, напомнить? Да, и мент тоже мог борзо себя вести. Тут очень много версий, а собака - то лишь повод завестись.
показати весь коментар
04.01.2019 13:24 Відповісти
А может он от похмелья умер? Просто удар был последней каплей.
Смертельных ударов в лицо кулаком нет! За исключением одного - когда ломают переносицу и кость пробивает небо и проникает в мозг. Это может быть только случайно. Все смертельные удары не в голову, а туда, где жизненно-важные органы не защищены лобной костью, которой можно кирпичи разбивать, кстати.
Поэтому произошел несчастный случай во время бытового конфликта - чистейшее убийство по неосторожности в результате неблагоприятного стечения обстоятельств.
Одни факт - забыковал мент, вылез из машины разбираться с дебилом, который ему ехать мешает и получил.
Мораль - не быкуйте никогда! Даже если вы мент и выносите горшки из под самого президента!
показати весь коментар
04.01.2019 09:36 Відповісти
Там оба боксёры-профессионалы, не раз участвовавшие в серьёзных соревнованиях, которые не раз и не два получали серьёзные удары в голову. Просто одного вызвали к Самому с отчётом, а второй имеет пока отсрочку.
показати весь коментар
04.01.2019 09:54 Відповісти
Нормально. Коли три підари виходять з машини і тебе оточують так нормальні і роблять.
Основна помилка, яку зробив - краще три трупи, чим один труп і два свідки.
Ну тепер і по машинах треба шарити, щоб реєстратори познімати, пацики хотіли замовнику відео скинути про виконання замовлення, а бач як вийшло.
показати весь коментар
04.01.2019 10:13 Відповісти
Согласен, сами напросились, нечего летать глаза вылупив.
показати весь коментар
04.01.2019 12:29 Відповісти
там ещьо одно обстоятєльство - дружкі мєнта дажє нє рипнулісь в сторону боксьора. Відать, оні понімалі что боксьор прав в той сітуації
показати весь коментар
04.01.2019 12:51 Відповісти
смотрите видео внимательно, там собака попу одного из дружков нюхает - обосрался наверное говнюк
показати весь коментар
04.01.2019 13:08 Відповісти
ага, також звернув увагу.
показати весь коментар
04.01.2019 14:23 Відповісти
Офицер гос службы охраны, с отличной мускулатурою - явно не аналитик, а силовик и пропустил один единственный удар в явно "горячей" ситуации!!!
Семье погибшего - мои соболезнования.

Ну а владелец собак явно не ожидал, что с одного удара убьёт человека. Так что, никаких 15 лет (убитый был не в служебной форме, к тому же нарушил ПДД...) - убийство по неосторожности и не более того, тем более, что Федерация бокса утверждает, что он и них не числится и соответственно по этому пункту его привлекать нельзя.
показати весь коментар
04.01.2019 13:02 Відповісти
Меня эта история прибила сама по себе, а особенно коменты ипонутых, три!!!! Карл, три гопаря окружают!!!!!! Человек рубанул и не сдрыснул, смотрел как гнида рыгает, вообще без вопросов. Я не обладаю подобными навыками рукопашного боя - удар и нокаут, но, ***, я бы озадачился колом.
показати весь коментар
04.01.2019 13:16 Відповісти
21 век, пора отходить от практики кулачного боя, иначе из первобытного строя не выберемся. Я понимаю, грабители нападают или проводится спецоперация органов, в школе там из-за девчонки... Но чтоб чисто бытовой конфликт двух взрослых людей и сразу в драку, как в мире животных. Помните, что у вас за спиной семьи, дети, родители...
показати весь коментар
04.01.2019 13:28 Відповісти
дружкі мєнта нє сомнєвалісь в правотє боксьора, ібо дажє нє рипнулісь в єго сторону. Навєрнойє, ахвіцер совсєм оборзєл
показати весь коментар
04.01.2019 13:34 Відповісти
і зачєм пішут, шо "убіл ударом кулака в голову", йєслі на відєо явно характєрний удар в корпус с падєнійєм на жопу с послєдующім ударом затилком оп зємлю
показати весь коментар
04.01.2019 13:36 Відповісти
То, что он его убил - это следствие, а не причина. Причина - в том что ушлепки чуть не сбили его и собак.
показати весь коментар
04.01.2019 13:47 Відповісти
Ментёнок своё получил.
показати весь коментар
04.01.2019 14:52 Відповісти
Тут еще есть другая сторона медали, а что боксеру оставалось делать, подождать когда трое из охранки убьют его, а потом объявят, что человек с собачками просто поскользнулся и ударился головой об бордюр, мы это уже не раз проходили!
показати весь коментар
04.01.2019 15:00 Відповісти
По этой логике каждого встречного на улице нужно бить, а то мало ли что...
показати весь коментар
05.01.2019 00:03 Відповісти
Люджи гинуть за таку дебільну дурість і це ж не пєрєдок в зоні АТО(
Нема поваги друг до друга, жива ще радянська психлологія
показати весь коментар
04.01.2019 17:20 Відповісти
офицер оказывается такой же как и отброскин
показати весь коментар
04.01.2019 21:29 Відповісти
К сожалению война поролила в стране несколько каст которые насрали на остальных людей Украины.
1)Добробаты которые реально спасли страну Украину и их систематически уничтожает существующая власть так как они вернувшись из войны и им есть что предявить правительству.
2)Нацгвардия,элитное милицейское подразделение которое вся Украина вооружала и обеспечивала самым лучшим пока в зоне боевых действий ВСУ жрала консервы из зубами непонятных животных и геройски погибала за Украину.
3)Все остальные которые бесуют что сынки чиновников не в армии,что люди которые платят ежемесячно налог на них не воюют,что кругом и все им обязаны.Вот уроды и наглеют считая всех и вокруг быдлом только за то что они учасники АТО или теперь ООС.
показати весь коментар
04.01.2019 21:33 Відповісти
Сторінка 4 з 4