Порошенко закликав усіх кандидатів у президенти дотримуватися стандартів вільного і чесного волевиявлення

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Президент написав на своїй сторінці у Facebook.
"Висока якість виборчого процесу – візитна картка нової України. У 2014 році ми разом встановили гідний стандарт вільного і чесного волевиявлення. Закликаю всі політичні сили та кандидатів на найвищу державну посаду засвідчити це своїм прикладом", - написав Порошенко.
Президент наголосив, що в цьому році маємо підтвердити зрілість демократичної системи і забезпечити належне спостереження за президентською кампанією з боку всіх визнаних міжнародних організацій.
"Переконаний, що міжнародне спостереження за виборчими перегонами є нашою додатковою гарантією чистоти демократичних процедур та змагальності виборчого процесу, а також стримуючим чинником проти зовнішнього втручання.
Маємо спільно захистити українські вибори від гібридних викликів!" - додав глава держави.

Х-зна, чи сам придумав, чи піарщики присовітали, шо поганого піару не буває але діє ПАП саме так - вискакує з кожної дірки мало не кожного дня і щось промовляє - аби, мовляв не забули про мене.
Хтоби йому підказав, що ми й хотіли б може забути про президента Рошену, який опинився на місці президента України, але немає на це сили - Іловайськ і Дебальцеве заважають. І така про те пам*ять, що її нІчим витровити, ****ть...
Усього лише вчасний наказ на відступ від Іловайська, при неможливості допомогти, зберіг би кількасот життів.
Але не спромоглися на це головнокомандувач Порошенко разом зі своїм посіпакою начгенштаба Муженком, бо ніколи їм було - до параду, ****ть, вони готувалися..
Так шо, порохові чесальщики п*ят вашому пахану-хлібодавці, передайте йому, що ми його пам*ятаємо, і навіть без його мало не щоденних вихлопів не забудемо, і тоді вже хай не скаржиться - пригадаємо усе.
вообще бред какой-то, чисто номинальная фигура подмяла всю страну. администрация президента, как преступная должна быть аннулирована. править должно правительство формируемое радой. точка.
І згадую свою розмову у 2011 приблизно році з людиною "донбаської національності", коли вже усім стало ясно, що ніх*я хорошего не случилось. На запитання, ну шо допоміг вам Янукович?, у відповідь почув - а при Юльці було би ще гірше! Отак.
Жодної критики така відповідь не витримувала, рівно як і бездумна підтримка Гопника, бо аргументів не було і не могло бути - звідки ви можете знати як би було, якщо цього не сталося? - це ж не арихметика, чи фізика/хімія, де відомо, що буде, якщо додати той чи інший елемент до рівняння.
З цього можу зробити чисто логічне, але дуже правдоподібне припущення, що, по-перше, носії тієї примітивноїта нікчемної теорії, як кажуть "від сохи", благополучно перебрались до стайні Порошенка, а по-друге, та маячня набула майже офіційного статусу.
З чим я усю ту купу гною і вітаю.
Забийте, порохівня, собі на носі з антирейтингом у шістдесят з гаком відсотків - тобто більше 70 за тебе не проголосують за жодних обставин, у вашого пахана, якому ви чухаєте п*яти за срібняки, немає жодного шансу на перемогу, а відтак шукайте нову роботу, поки не пізно...
ждем реакцию общественности
Он посетит театр, две церкви и выступит на майдане перед специально собранной для этих целей массовкой.
Публикую распоряжения главы Волынской ОГА Савченко, составленное в лучших совковых традициях, где он требует:
- свезти с 16 различных районов Волынской области по 10 участников для встречи президента в театре Шевченко (всего 160 человек)
- свезти с 16 различных районов Волынской области на театральный майдан Луцка 2420 человек для участия в «празднично-обрядовом действе»
Списки лиц для участия встречи Порошенко (с карманным митрополитом ПЦУ Епифанием) надлежит формировать из «місцевої культурної та політичної еліти, учасників АТО, депутатів місцевих рад у кількості, згідно додатків».
Главы районов должны за свой счёт (то есть, за деньги из своего кармана или «общака») обеспечить делегации транспортом.
После торжественного выступления перед «народом», у Порошенко состоится встреча с местными руководителями СБУ и полиции в рамках проведения разъяснительной работы по переходу церковных приходов в ПЦУ.
Конечно, кому-то все это скудоумие предвыборных потуг Порошенко - может показаться довольно смешным.
Но, на самом деле, это грустно и страшно.
Потому что за витриной «томосов», стремлений в НАТО и безвизов, мы реставрировали самый унылый совок. За который готовы проголосовать 10% наших сограждан."
Любой кандидат - это ведь и коммуняка, профессиональный предатель Украины Симоненко, и провинциальный клоун Зеленский, и покерный кандидат Ляшко...
За них что ли надо голосовать ?
Суммарно задекларированный с начала 2018 года доход президента Украины составил более 1,3 миллиарда гривен.
Эта сумма в 82 раза превышает прошлогодний задекларированный доход Порошенко, который составил 16,3 миллиона гривен.
И это на фонде обнищания украинцев.
А то мені не буде що красти?
Такова народная мудрость
Але українці на таке відношення до себе заслуговують. Обрати добре відомого з 2005го пройдисвіта і потім навіть після Іловайська, коли стало добре зрозуміло, що він ще й шпигун, сидіти мовчки п'ять років, рахувати його щоденні подляни, слухати брехливі промови і тільки скиглити - такі люди не гідні більш поважного до себе відношення. Сумно і лячно за майбутнє з такою безвідповідальною поведінкою українців