4555 відвідувачів онлайн

Один український воїн дістав ушкодження, найманці РФ застосували гранатомети і стрілецьку зброю біля хутора Вільний на Луганщині, - прес-центр ОС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.

Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем і стрілецької зброї в районі хутора Вільний на Луганському напрямку.

Внаслідок обстрілу російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об'єднаних сил дістав ушкодження.

"Українські військові продовжують надійно контролювати супротивника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+9
Хлопці лупіть по кацапах щоб з них дрантя сипалось !!!
показати весь коментар
04.01.2019 18:37 Відповісти
+9
Хлопці, бережіть себе
показати весь коментар
04.01.2019 18:38 Відповісти
+4
Защитнику Украины желаем быстрого выздоровления, полного восстановления и скорейшего возвращения в строй, а расеянским ******* и сепаротеррорюгам побольше мучительных смертей и тяжелых ранений с травматическими ампутациями конечностей и в брюшную полость.
показати весь коментар
04.01.2019 19:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Блть.
Ниразу не повод для шуток, но "получил повреждения" - сразу ассоциации... Один украинский воин получил повреждения, наемники РФ применили гранатометы и стрелковое оружие у хутора Вильный на Луганщине, - пресс-центр ОС - Цензор.НЕТ 3933
показати весь коментар
04.01.2019 18:28 Відповісти
журналисты ...
показати весь коментар
04.01.2019 18:35 Відповісти
Хлопці лупіть по кацапах щоб з них дрантя сипалось !!!
показати весь коментар
04.01.2019 18:37 Відповісти
Техніка поранена, а воїн отримав пошкодження. А, Бутусов?
показати весь коментар
04.01.2019 19:36 Відповісти
Еге ж, футуризм та кіберпанк. І "кіборги" вже в прямому значенні - модифіковані суперсолдати в нанокостюмах з бойовими імплантами... це було б ЧУДОВО, якби було так - але, на жаль, прогрес ще трішечки не дойшов до цього.
показати весь коментар
04.01.2019 19:53 Відповісти
Хлопці, бережіть себе
показати весь коментар
04.01.2019 18:38 Відповісти
Защитнику Украины желаем быстрого выздоровления, полного восстановления и скорейшего возвращения в строй, а расеянским ******* и сепаротеррорюгам побольше мучительных смертей и тяжелых ранений с травматическими ампутациями конечностей и в брюшную полость.
показати весь коментар
04.01.2019 19:06 Відповісти
В украинской армии уже терминаторы служат, повреждения получают.
показати весь коментар
04.01.2019 19:37 Відповісти
Ага. И "киборги" - уже реально модифицированные суперсолдаты. Нанокостюмы как в Crysis, куча тактических имплантов, регенерация прямо в бою... ох было бы отлично, будь это реальностью! - но увы, пока что дело будущего... недалёкого, но всё-таки... (((
показати весь коментар
04.01.2019 19:57 Відповісти
/"один военнослужащий Объединенных сил получил повреждения/"

"Повреждения" - это пять!
показати весь коментар
04.01.2019 23:55 Відповісти
Одужання пораненному воїну України!!! смерть клятой расії!!!!
показати весь коментар
05.01.2019 00:30 Відповісти
Один український воїн дістав ушкодження, найманці РФ застосували гранатомети і стрілецьку зброю біля хутора Вільний на Луганщині, - прес-центр ОС - Цензор.НЕТ 8471
показати весь коментар
05.01.2019 00:56 Відповісти
Один український воїн дістав ушкодження, найманці РФ застосували гранатомети і стрілецьку зброю біля хутора Вільний на Луганщині, - прес-центр ОС - Цензор.НЕТ 1025
показати весь коментар
05.01.2019 00:57 Відповісти
.

мля! если рассовать по окопам деток алигархов - война моментально кончится.

.
показати весь коментар
05.01.2019 04:56 Відповісти