Один український воїн дістав ушкодження, найманці РФ застосували гранатомети і стрілецьку зброю біля хутора Вільний на Луганщині, - прес-центр ОС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.
Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем і стрілецької зброї в районі хутора Вільний на Луганському напрямку.
Внаслідок обстрілу російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об'єднаних сил дістав ушкодження.
"Українські військові продовжують надійно контролювати супротивника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
Ниразу не повод для шуток, но "получил повреждения" - сразу ассоциации...
"Повреждения" - это пять!
мля! если рассовать по окопам деток алигархов - война моментально кончится.
.