4724 відвідувача онлайн

Від початку доби зафіксовано 3 обстріли з гранатометів і стрілецької зброї в районі Авдіївки, Павлополя та Лебединського, - прес-центр ОС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.

Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем і стрілецької зброї в районі міста Авдіївка на донецькому напрямку і поблизу селищ Павлопіль, Лебединське на маріупольському напрямку.

"Унаслідок обстрілу російсько-окупаційних військ жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не постраждав", - йдеться в повідомленні.

Коментувати
Сортувати:
Вот если бы парашенко ликвидировал этот гнойник...А брать готовые Томасы и дурак может. Ни копейки затрат.
показати весь коментар
05.01.2019 18:42 Відповісти
Порошенко, да накрой их Томасом, сровняй их с землей, я бы первый за тебя проголосовал. Чего тянешь, боишься. Не быть тебе ВИТЯЗЕМ.
показати весь коментар
05.01.2019 18:46 Відповісти
Ему и дядькой черномором не быть )) Разве что котом,рассказываюшем сказке на дубе .
показати весь коментар
05.01.2019 19:25 Відповісти
В течение текущих суток... ...не нашлось ни одного грамотного цензора...*)
показати весь коментар
05.01.2019 19:51 Відповісти
А что Хлопцев наших обстреливают -- то очень сильно плохо!

Героям Слава!
показати весь коментар
05.01.2019 19:54 Відповісти
Смерть расіянським окупантам!!!!
показати весь коментар
05.01.2019 21:04 Відповісти