Від початку доби зафіксовано 3 обстріли з гранатометів і стрілецької зброї в районі Авдіївки, Павлополя та Лебединського, - прес-центр ОС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.
Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем і стрілецької зброї в районі міста Авдіївка на донецькому напрямку і поблизу селищ Павлопіль, Лебединське на маріупольському напрямку.
"Унаслідок обстрілу російсько-окупаційних військ жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не постраждав", - йдеться в повідомленні.
Героям Слава!