9940 відвідувачів онлайн
6 833 20

Аварія вантажного судна біля берегів Туреччини: тіла трьох загиблих українців витягли з води, пошукові роботи тривають, - Сибіга. ВIДЕО (оновлено)

Піднято тіло одного із чотирьох громадян України, які стали жертвами аварії вантажного судна в Чорному морі біля берегів Туреччини.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє посол України в Туреччині Андрій Сибіга на своїй сторінці в Twitter.

"Губернатор Самсуна Осман Каймак відвідує потерпілих українських моряків у лікарні - вдячні турецькій стороні за турботу та порятунок наших співвітчизників! Станом на зараз пошукові роботи сил Берегової охорони тривають, піднято одне тіло загиблого українця", - написав він.

Аварія вантажного судна біля берегів Туреччини: тіла трьох загиблих українців витягли з води, пошукові роботи тривають, - Сибіга 01

Пізніше він повідомив, що турецькі рятувальники витягли з води тіла двох людей, які загинули внаслідок аварії судна в Чорному морі.

"Турецькі рятувальники в надзвичайно складних погодних умовах знайшли ще 2 тіла загиблих", - написав Сибіга.

За словами посла, найближчими годинами буде проведена процедуру впізнання.

Аварія вантажного судна біля берегів Туреччини: тіла трьох загиблих українців витягли з води, пошукові роботи тривають, - Сибіга 02

Як повідомляв Цензор.НЕТ, раніше в Чорному морі біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно, загинули четверо українців.

У 2014-2015 роках це судно не раз в обхід заборон відвідувало окупований Крим.

Топ коментарі
+13
Незрозуміла увага до тих сєпарських крис.. "Сдох Максим - ну да и хер с ним"..😕😕😕
показати весь коментар
08.01.2019 12:52
+12
Наші громадяни на рашистських окупантів не працюють. А " согражданам" туди їм дорога крабів годувати..
показати весь коментар
08.01.2019 13:06
+11
Надеюсь Украина не будет платить за медицинские услуги РАБОВ и ХОЛОПОВ кацапской орды. Пусть расплачиваются РАБОВЛАДЕЛЬЦЫ!
показати весь коментар
08.01.2019 12:54
Коментувати
Сортувати:
Незрозуміла увага до тих сєпарських крис.. "Сдох Максим - ну да и хер с ним"..😕😕😕
показати весь коментар
08.01.2019 12:52 Відповісти
Так ведь пол-страны готовы работать хоть "на чёрта лысого"(с). Они наши сограждане и никуда от них не деться
показати весь коментар
08.01.2019 12:57 Відповісти
Наші громадяни на рашистських окупантів не працюють. А " согражданам" туди їм дорога крабів годувати..
показати весь коментар
08.01.2019 13:06 Відповісти
Чтоб те сограждане стали настоящими гражданами, им придется сначала побыть сокамерниками.
показати весь коментар
08.01.2019 15:02 Відповісти
Если ты так говоришь про людей,то убери из ника слово Бог,ты к нему никакого отношения не имеешь
показати весь коментар
08.01.2019 20:12 Відповісти
Надеюсь Украина не будет платить за медицинские услуги РАБОВ и ХОЛОПОВ кацапской орды. Пусть расплачиваются РАБОВЛАДЕЛЬЦЫ!
показати весь коментар
08.01.2019 12:54 Відповісти
так это контробанда или я ошибаюсь
показати весь коментар
08.01.2019 12:56 Відповісти
Нет. Но уголёк донецкий
показати весь коментар
08.01.2019 13:54 Відповісти
Ой! Моряки - как спиваки - им похрен, кому служить, лишь бы платили!
показати весь коментар
08.01.2019 13:02 Відповісти
Интересно, сколько на каждого сидящего в окопе на восточном фронте воина ВСУ приходится украинских-же заробитчан на расее?
показати весь коментар
08.01.2019 13:06 Відповісти
Где-то 1:100
показати весь коментар
08.01.2019 14:45 Відповісти
Штук пять, не меньше...
показати весь коментар
08.01.2019 13:20 Відповісти
Да хер с ними с кацапами,где вы там украинцев видели?
показати весь коментар
08.01.2019 13:37 Відповісти
чекаю на справедливий суд (бажано покарання) власника судна
показати весь коментар
08.01.2019 13:57 Відповісти
Божий суд. вони вже отримали. все інше так мішура...
показати весь коментар
08.01.2019 16:43 Відповісти
В комментариях одни моральные вырожденцы,сообщу что моряки не решают куда им плыть,решает судовладелец или оператор и работа ботом за деньги куда позорней
показати весь коментар
08.01.2019 20:14 Відповісти
Это не Украинцы ! это барыги !
показати весь коментар
09.01.2019 00:15 Відповісти
ты урод!!!
показати весь коментар
09.01.2019 20:40 Відповісти
ты урод!!!
показати весь коментар
09.01.2019 20:40 Відповісти
В зеркало на себя посмотри обезяна !
показати весь коментар
13.01.2019 11:25 Відповісти