Незаконний продаж фальсифікованої горілки, виготовленої в підпільному цеху, зупинено в Києві, - ДФС. ФОТОрепортаж
Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.
В рамках розслідування кримінального провадження у ч. 3 ст. 204 КК України була встановлена група осіб, які організували незаконне виробництво горілки, вживання якої може становити загрозу для життя і здоров'я людей.
Виготовляли фальсифікат за допомогою спеціального обладнання шляхом змішування спирту з водою і додаванням концентрату харчових добавок.
Отриману таким чином суміш розливали у скляні пляшки з етикетками відомих виробників алкогольної продукції, використовуючи спеціальний пристрій, закупорювали металевими кришками та обклеювали марками акцизного податку з явними ознаками підробки.
"Готовий фальсифікат один із співучасників реалізовував у магазинах роздрібної торгівлі на території м.Києва.
На підставі постанови суду проведено санкціоновані обшуки в місцях виробництва, зберігання і реалізації фальсифікату, а також в автомобілі, який використовувався для його транспортування. За результатами обшуків із незаконного обігу вилучено і передано на відповідальне зберігання понад 2,3 тис. літрів спирту, понад 1 тис. літрів фальсифікованої горілки, обладнання для незаконного виробництва та пластикову тару загальною орієнтовною вартістю майже 920 тис. грн.
Крім того, вилучено понад 15,7 тис. підроблених марок акцизного податку.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.









они думают что повышая цены с потолка им чтото поможет больше воровать)))
что уже и происходит
Спиртик то с державних заводов поставляется, наверное неудобно на своих смотрящих наезжать!
Кто не верит - спросите почему в селах практически перестали гнать смагу на продажу?)) - потому что заложат))
500 баксов за информацию о точном месте незаконного производства. И фсьо...
Поэтому с фальсификатом власть не борется, она его крышует