8746 відвідувачів онлайн
3 046 29

Контрактники отримуватимуть не менше 10 тисяч гривень на місяць, всім категоріям особового складу встановлено надбавки, - Салахов

Про це 9 січня повідомив під час брифінгу начальник управління організаційного та соціальних виплат Департаменту фінансів Міністерства оборони України Вячеслав Салахов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МОУ.

За його словами, Закон України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" передбачає видатки для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України у сумі 49,6 млрд грн.

"Порівняно з 2018 роком, фонд грошового забезпечення на 2019 рік збільшено на 15,2 млрд. грн. або на 41 %, що дозволить виконати завдання Глави держави щодо збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців не менш ніж на 30 %, з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення для військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби — не менше 10 тис. гривень на місяць", — наголосив Вячеслав Салахов.

За його словами, підвищення розмірів грошового забезпечення військовослужбовців буде здійснено за рахунок збільшення його додаткових видів, зокрема, надбавки за особливості проходження служби та щомісячної винагороди (премії).

Як підкреслив Вячеслав Салахов, у 2019 році, відповідно до рішення Міністра оборони України, встановлено мінімальний розмір надбавки за особливості проходження служби 65 % від посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років всім категоріям особового складу. Окремим категоріям військовослужбовців, в залежності від особливостей проходження ними військової служби, розмір зазначеної надбавки збільшується до 100 відсотків.

"Це такі категорії військовослужбовців, як, наприклад, лікарі, механіки-водії танків, гаубичних самохідно-артилерійських установок, БМП, наземні авіаційні спеціалісти, плавсклад, десантники, спецпризначенці, льотчики та інші", — зазначив він.

Начальник управління організаційного та соціальних виплат Департаменту фінансів Міністерства оборони України акцентував увагу, що у цьому році, враховуючи високий ризик для життя та підвищений рівень психологічно-емоційного та фізичного навантаження, зумовлені умовами проходження служби, також збільшено розмір щомісячної премії військовослужбовців, які проходять службу у військових частинах Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, морській піхоті, у складі екіпажів надводних кораблів (суден, катерів). Водночас, підвищення не стосуватиметься військовослужбовців, які проходять службу на посадах в штабах зазначених військових угрупувань та підрозділах забезпечення.

Топ коментарі
+19
А Коболева зарплата 2 млн..... Стандарты НАТО - это солдат, его жизнь, зарплата, соцзащита на 1-ом месте. А у нас на первом месте разжиревшие генералы.
показати весь коментар
09.01.2019 23:03 Відповісти
+16
Скажу так... уже на контракт фиг кого загонишь и за 20 тыс.. разве что в тыл на кухню.. прошло то время когда пацаны шли на фронт не ради денег...но пэтя и ко все испортили..
показати весь коментар
09.01.2019 23:16 Відповісти
+14
Ты сначала посмотри сколько получают в мире менеджеры госкомпаний типа коболева других стран потом будешь рассуждать о разных зарплатах. И разницу между самой высокой зарплатой и низкой в других странах тоже посмотри.
показати весь коментар
09.01.2019 23:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Коболева зарплата 2 млн..... Стандарты НАТО - это солдат, его жизнь, зарплата, соцзащита на 1-ом месте. А у нас на первом месте разжиревшие генералы.
показати весь коментар
09.01.2019 23:03 Відповісти
Танька, тебе Советский Союз не снится? Даешь одинаковые зарплаты рабочему и инженеру?
показати весь коментар
09.01.2019 23:06 Відповісти
Нет, не снится.Хуже, чем совок, придумать сложно. При чем здесь рабочий и инженер к солдату? Абы ляпнуть.
показати весь коментар
09.01.2019 23:10 Відповісти
При том, что пролетарскую жабу не нужно к себе подпускать. Все зарабатывают по-разному. И это нормально.
показати весь коментар
09.01.2019 23:13 Відповісти
Ты сначала посмотри сколько получают в мире менеджеры госкомпаний типа коболева других стран потом будешь рассуждать о разных зарплатах. И разницу между самой высокой зарплатой и низкой в других странах тоже посмотри.
показати весь коментар
09.01.2019 23:17 Відповісти
и скока думаете?
показати весь коментар
09.01.2019 23:29 Відповісти
погуглите президенскую зарплату, ваш ждет сюрприз...
показати весь коментар
09.01.2019 23:32 Відповісти
І що ж ти побачила ??? Яку зарплату менеджерів держкомпаній у світі ти побачила ??? Що ти несеш тут маячню, владобот кінчений. Менеджер держкомпанії абсолютно ні за що не несе відповідальність. Он польський рокер просидів рік на зарплаті, якої він ніколи не отримував би , працюючи не в Україні в будь якій компанії. Такий ще менеджер сидить директором " Укрпошти", що докерувався до того що нічим платити листоношам і закривають поштові відділення , скорочують працівників із зарплатою у 800-1600 грн., отримуючи при цьому 700тис грн. Може, владоботко, підкажеш мені менеджера держструктури в США який отримує більше президента США ???
показати весь коментар
10.01.2019 10:16 Відповісти
Тоді не поважали інженерів і платили менше, ніж некваліфікованим робітникам. Тому інженерам іноді приходилося переходити на робітничу посаду.
показати весь коментар
09.01.2019 23:10 Відповісти
тоді я сховав свій інженерскій діплом і пішов люміній пилити,
там було на 30 карбованців більше...
не жалкую, працював з людьми...
показати весь коментар
09.01.2019 23:37 Відповісти
У мене теж був подібний період, але було більше на 200 рублів.
показати весь коментар
09.01.2019 23:42 Відповісти
Ага, у нас сегодня рабочий может получать больше инжинера. Впрочем, и при Совке такое бывало не редко. Смотря какой рабочий и какой инжинер.
показати весь коментар
10.01.2019 10:44 Відповісти
Та ну, якщо платити, то на офшори не вистачить. Можна й не платити зовсім. Солдата волонтери прогодують.
показати весь коментар
09.01.2019 23:05 Відповісти
Так оно так и есть, армия выжила за счет волонтеров, а все заслуги себе присвоил барыга. Только люди разобрались что к чему, потому у него рейтинг ниже плинтуса, а порохоботы из шкуры лезут, чтобы доказать обратное. Пусть стараются, только это уже бессмысленный труд.
показати весь коментар
10.01.2019 00:38 Відповісти
Ты забыл написать. Запомните этот твит.
А через три месяца мы увидим, какой настоящий рейтинг у Порошенко.
показати весь коментар
10.01.2019 03:02 Відповісти
1000 в день
показати весь коментар
09.01.2019 23:06 Відповісти
Да хоть 100 тисяч. Из єтого дерьма ничего не вийдет пока рулят муженки и прочая совковая нечисть. В войне нужна мотивация, в не бабло.
показати весь коментар
09.01.2019 23:10 Відповісти
Мотивация нужна везде. Меня вон, поляки чудно отмотивировали. Взяли, как-то там решили... как- понятия не имею, но подняли мне зарплату. Немного, на 140 долларов. И стало у меня немножко меньше, чем тут в гривнах указано, в заголовке. На четверть.
показати весь коментар
09.01.2019 23:17 Відповісти
Мертвим деньги не нужни.
И ни за какие деньги ти погибать не захочешь.
Для єтого нужно нечто более.
Вот в чем маленькая разница.
И отношение не как к скотине, а человеку
А до тех пор до сраки все те бабки
показати весь коментар
09.01.2019 23:39 Відповісти
Скажу так... уже на контракт фиг кого загонишь и за 20 тыс.. разве что в тыл на кухню.. прошло то время когда пацаны шли на фронт не ради денег...но пэтя и ко все испортили..
показати весь коментар
09.01.2019 23:16 Відповісти
да, кто как устраивается - кто барменом смешивать поддельный алкоголь, кто вантузами торгует...!
таких за деньги не загонишь в ВСУ...!
показати весь коментар
09.01.2019 23:31 Відповісти
Абсолютно, к сожалению
показати весь коментар
09.01.2019 23:41 Відповісти
Жалкие гроши. Имея даже собственную двушку, четверть зарплаты - одни лишь счета. Это впритык, и не умереть с голоду лишь благодаря питанию в части. Такая зарплата была бы актуальна 4, ну 3 года назад, сейчас это до лампочки - народ массово увольняется.
показати весь коментар
09.01.2019 23:46 Відповісти
На Миколаївщині, на базі окремої морської авіаційної бригади ВМС відбулися планові польоти легкого багатоцільового вертольота Ка-226.

Нагадаємо, нова машина була передана морським авіаторам влітку цього року з Львівського авіаремонтного заводу завдяки сприянню волонтерів та обласної влади.

Цей вертоліт був завезений у 2013 році з Литви. Проте через тривалу судову тяганину він зберігався у львівському авіаційному заводі в розібраному стані майже п'ять років.
«Було зроблено велику кількість роботи по його опануванню, складність полягала в тому що в Збройних сил України таких вертольотів не має. В даний момент це транспортно-пасажирський варіант, і за потреби ми переобладнаємо його в санітарний», - йдеться в повідомленні МОУ.
Гелікоптер Ка-226, був розроблений у 1997 році й призначений для перевезення поранених та обладнаний всім необхідним для цього реанімаційним обладнанням. Така машина може використовуються в Україні лише у Військово-Морських силах. Оскільки лише там є матеріально-технічна база для його експлуатації та обслуговування, а також пілоти, що здатні їм керувати.
Варто зазначити, що цей вертоліт став самою новою машиною у ВМСУ. Він оснащений двома двигунами Rolls-Royce Allison 250-С20/R2 потужністю по 450 к.с., що дозволяє йому при максимальній злітній масі 3400 кг піднімати корисне навантаження до 1000 кг і летіти з крейсерською швидкістю близько 200 км/год.
ВІДЕО http://uprom.info/news/vpk/helikopter-ka-226-vms-ukrainy-zdijsnyv-pershi-planovi-poloty/
показати весь коментар
09.01.2019 23:51 Відповісти
300 ДОЛЛАРОВ В ДЕНЬ ПОЛУЧАЮТ СОЛДАТЫ НАТО И ООН !!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
10.01.2019 00:01 Відповісти
Оператор на Новой почте получат больше
показати весь коментар
10.01.2019 00:23 Відповісти
Премія,особливі надбавки,рішенням міністра оборони...Скільки можна зневажати своїх військових,чому керівництво цієї країни вважає їх за малограмотний непотріб.
показати весь коментар
10.01.2019 05:37 Відповісти
Та капец.Зубажыння и генацит.А я в 15-м 6500 получал(не в ппд,в АТО).Нужно было кинуть зброю, и тикать на заробиткы. Так выходит по мнению диванных икспердов))).В Киеве сейчас средняя з/п 14000грн.Так что по рынку труда-вполне.
показати весь коментар
10.01.2019 11:06 Відповісти