7515 відвідувачів онлайн
3 469 8

На мене напали за допомогу українським морякам, - побитий в окупованому Криму активіст Асанов

Про це Асанов розповів в ефірі Крим.Реалії, передає Цензор.НЕТ.

Активіст зазначив, що в окупованому Криму з ним розмовляли співробітники ФСБ Росії з приводу цієї поїздки. Він також розповів про те, що під час нападу прозвучала погроза смертю, та про те, що він має інформацію про підготовку розслідування з боку російських спецслужб за підозрою у шпигунстві.

"Зараз будь-яка людина в Криму, яка зробила хоч якусь фотографію, опублікувала її в соцмережах, а хтось у Європі й Америці побачив цю фотографію, і згідно з нею наклав санкції, скоїв шпигунство. У новій редакції статті сказано, що ним вважається інформація, передана іноземній державі, організації або громадянину і завдала матеріальної шкоди Російській Федерації", - заявив Асанов.

Активіст зазначив, що це стало однією з причин, чому він був змушений залишити Крим і приїхати на материкову частину України.

Вранці 2 січня кримськотатарський активіст Різа Асанов повідомив про напад у районі Білогірська. У коментарі Асанов зазначив, що пов'язує напад зі своєю "активною позицією". Кримськотатарські активісти 3 грудня 2018 року приїхали в Москву, щоб передати захопленим українським військовослужбовцям, які перебувають у СІЗО "Лефортово", зібрані на півострові речі та продукти.

Коментувати
Сортувати:
Мені цікаво,навіщо татари отримували паспорта РФ?
показати весь коментар
10.01.2019 10:13 Відповісти
Те що може деякі татари отримали російський паспорт то вимушена необхідність. Поїдь в Крим з сім'єю і поживи там без російського паспорта, може тоді до тебе допетрає йолоп, а татари наші союзники.
показати весь коментар
10.01.2019 16:01 Відповісти
А навіщо ії українці отримували? Чи може наша армія стріляла в окупантів Криму?
показати весь коментар
10.01.2019 16:11 Відповісти
мне это напоминает Германию 1934 года и да по книгам фильмам и рассказам очевидцев,ну не маклауд я ,а индеец - фашисты они руснявые однозначно
показати весь коментар
10.01.2019 10:15 Відповісти
Нічого рузьгємірцям окупантам та їх колаборантам прощати не можна.
показати весь коментар
10.01.2019 10:16 Відповісти
Таких надо сразу под полиграф с наблюдателями из других стран.
Уже совсем не понятно где правда, а гле лож.
показати весь коментар
10.01.2019 10:21 Відповісти
В цьому вся злобна кацапська суть.
показати весь коментар
10.01.2019 10:35 Відповісти
Ця ФСБешна гомосятина вміє воювати лише нишком і підло залякувати.
показати весь коментар
10.01.2019 19:47 Відповісти