За час дії воєнного стану у війська поставлено рекордну кількість нового озброєння - майже 300 одиниць, - Полторак

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава оборонного відомства сказав в інтерв'ю виданню "Урядовий кур'єр".

За словами Полторака, після відкритого нападу РФ на українські військові кораблі в нейтральних водах Міноборони одразу почало працювати у форматі воєнного стану, створивши центр координації та взаємодії органів державної влади з військовим командуванням.

"Ми отримали заявки на потреби з доукомплектування, постачання майна і ресурсів, опрацювали нормативну базу, нагальні пропозиції, подаючи їх Верховній Раді та уряду. За цей місяць вдалося поставити у війська рекордну кількість нового озброєння - близько 300 одиниць. Величезну роботу проведено в контексті тренувань органів військового управління та зборової підготовки з десятками тисяч резервістів першої й другої черг, бригад територіальної оборони. Проведено кризове планування, за результатами якого розроблено відповідні документи застосування Збройних сил, інших складових сектору оборони. Уточнено мобілізаційний план ЗСУ, визначено органи військового управління, які набули статусу військового командування", - сказав він.

Також міністр зазначив, що на окремих напрямках передислоковано угруповання військ для швидкого реагування на загрози. Введено додаткові сили і засоби ППО.

"Цей час показав позитивні приклади й результати і розкрив окремі проблеми. Це добре, бо над їхнім розв’язанням уже працюємо. Варто нагадати, що такі масштабні заходи вживали вперше в історії України", - резюмував Полторак.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці.

26 грудня воєнний стан у низці областей України завершився.

Топ коментарі
+14
а без вп не поставили бы...
==========================
сказочный "....." министр...
показати весь коментар
10.01.2019 12:41 Відповісти
+8
300 - не показник. може бути 300 автоматів,а може бути 300 танків. да і ВС для цього не потрібен.
показати весь коментар
10.01.2019 12:43 Відповісти
+7
Минус два катера и буксир. Вычесть из офшорных денег мафии.
показати весь коментар
10.01.2019 12:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а без вп не поставили бы...
==========================
сказочный "....." министр...
показати весь коментар
10.01.2019 12:41 Відповісти
Воєнний стан мав бути введений в 2014 році, як того вимагає Конституція України! А за невведення воєнного стану всі відповідальні підуть під трибунал! За непродовження воєнного стану також підуть під трибунал всі причетні!
показати весь коментар
10.01.2019 12:43 Відповісти
пока все наоборот...
показати весь коментар
10.01.2019 12:51 Відповісти
Гриценко пообіцяв що найвище політичне та військове керівництво піде під суд за невиконання своїх обов'язків і дав покази в прокуратурі проти найвищого політичного та військового керівництва, яке просрало Крим та Донбас. Скоро вибори і це може стати реальністю як тільки Гриценко стане Президентом!
показати весь коментар
10.01.2019 12:53 Відповісти
хотелось бы...
пока что налицо желание хряка переизбраться ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ
показати весь коментар
10.01.2019 12:57 Відповісти
Та да... А то ***** нападёт! С другой стороны... если, пока гаспадзин Пылюкин при кормушке, является гарантией ненападения федерастов, то возникает резонный вопрос:"Какая рука какую руку моет?! И
...что это за девочка?
И где она живёт?
А вдруг она не курит?
А вдруг она не пьёт?
А мы с такими рожами возьмём
да и припрёмся к..."
ЛОЛИТЕ!!!
Сколь верёвочке не виться... а на "дембель" придётся удалиться! Только в противовес советской "дембельской" традиции, когда дембеля встречными курсами молодым презентовали на дощечке верёвку и брусок мыла, сейчас новоиспечённому "дембелю"-херанту придётся запасаться и верёвкой и мылом... и банкой вазелина!!!
показати весь коментар
10.01.2019 13:27 Відповісти
все правильно. НО:
- жизнь весьма скоротечна. а эта сволочь живет сейчас (и весьма неплохо)
- вы не задумывались, скольких жизней лишило и скольким людям жизнь испортило это дерьмо?
- и за все это разговоры типа "сколь верёвочке не виться" ?
...
маловато будет...
показати весь коментар
10.01.2019 18:43 Відповісти
к сожалению, клоун зеленский свел к нулю шансы Гриценко попасть во второй тур. А там он мог и сделать юльку.
показати весь коментар
10.01.2019 13:10 Відповісти
Зеленський набере 1,5% і стане розчаруванням року і народ більше не буде ходити на його тупі концерти слухати його тупу сатиру! Це якщо його взагалі не вб'ють десь в автокатастрофі з вантажівкою, наповненою цеглою, яка буде розвертатись десь в неочікуваному місці на нічній дорозі. Мафія використовує своїх рабів завжди на повну, як диявол, забираючи душу і якщо мафії буде вигідна смерть Зеленського, то він загине, а потім з'явиться заготовлений ролік де він закликає голосувати за якогось кандидата.
показати весь коментар
10.01.2019 13:13 Відповісти
не думаю, многие таки будут за него голосовать. Это я не про себя, меня уже подташнивает от 95 квартала и их плоских шуток, время идет, а у них ничего не меняется.
Но многим нравится, так что процентов 8 у него будет.
А использует его беня. У бени еще один кандидат есть, шевченко, но у того крайне низкий рейтинг.
показати весь коментар
10.01.2019 13:21 Відповісти
Більше 1,5% голосів ще не набирав жоден новий кандидат в Президенти який перший раз йшов на вибори! Тому про 8% говорити просто смішно! Фейкові рейтинги не дають реальної картини, а реальність вона трохи отрезвляюча, 1,5% і не більше, який би кандидат не йшов в Президенти! Таке життя.
показати весь коментар
10.01.2019 13:27 Відповісти
Давайте не будем спорить и выдавать желаемое за действительное. Я тоже желаю Зеленскому не более 1,5%

Достаточно посмотреть статистику выборов в президенты, спокойно набирали малоизвестные кандидаты и по 4%. и это факт!
А то что сейчас будут рейтинги соцопросами рисовать это понятно и давно и отработанная схема. Уже сейчас некоторые Петруське рисуют резко возросший рейтинг в 11-13%.
показати весь коментар
10.01.2019 13:49 Відповісти
А хто і коли набирав 4% в Україні з першого висування в Президенти? Може я щось пропустив?
показати весь коментар
10.01.2019 14:01 Відповісти
Пожалуйста.
1991 год, все кандидаты новые, но если с кравчуком и черноволом понятно, у всех на виду на слуху, то был еще какой то Владимир Гринёв 4,17%
1994 год. Кучма новичок 31%, мороз 13%, какой то лановой - 9,5%, Валерий Бабич - 2,8%
1999 год. Симоненк новичок 22%, Ветренко 10%, Костенко больше 2-х
2004 год. янык новичок- 39%
И т.д.
Учитывая что зеленский весьма известная фигура, все его знают, учитывая очень случайно отыгранную роль в "слуге народа" говорить что он наберет не более 1,5% мне кажется неправильным
показати весь коментар
10.01.2019 14:16 Відповісти
Потолок для Зеленського це 1,5% від кількості виборців, це вже перевірена цифра.
показати весь коментар
10.01.2019 14:25 Відповісти
очень скоро узнаем, кто из нас прав
Если не введут очередное ВП
показати весь коментар
10.01.2019 14:28 Відповісти
Навпаки, Зеленський своїм висуванням додав можливості Гриценку вийти до 2-го туру. Гриценко має сталий електорат, який не перейде до Зеленського, чи інших, ні за яких обставин, а електорат інших кандидатів нехай переходе. А в 2-му турі - будєм посмотрєть...
показати весь коментар
10.01.2019 13:23 Відповісти
Если так, то было бы неплохо.
Гриценко из всех кандидатов, самый адекватный.
показати весь коментар
10.01.2019 13:25 Відповісти
Минус два катера и буксир. Вычесть из офшорных денег мафии.
показати весь коментар
10.01.2019 12:42 Відповісти
порошенко передав їх в сліпий траст путіну
показати весь коментар
10.01.2019 12:44 Відповісти
они все заявляют что еще отправят.
показати весь коментар
10.01.2019 13:22 Відповісти
Якщо цю рошенівську банду не зупинити, вони все передадуть путіну, вони ж від цього отримують збочене задоволення! Українські моряки потрапили в кацапську катівню, а рошенівська банда аж заходиться від щастя, з ними ж почали спілкуватись на міжнародному рівні, а раніше навіть руки не подавали цим сраним корупціонерам! Звичайно що рошенівська банда завтра пошле в полон путіну ще 100500 катерів та кораблів, тільки щоб з цими крадіями почали розмовляти на міжнародному рівні! Цей маразм потрібно припиняти, всіх хто причетний до провального походу в Азовське море потрібно розстріляти!
показати весь коментар
10.01.2019 13:31 Відповісти
ввести военное положение навсегда

мне главнокоманущего и президента
показати весь коментар
10.01.2019 12:42 Відповісти
Ярик, а що ти з ними робити будеш?
показати весь коментар
10.01.2019 12:58 Відповісти
Иконы со светлоликого писать ))
показати весь коментар
10.01.2019 13:14 Відповісти
300 - не показник. може бути 300 автоматів,а може бути 300 танків. да і ВС для цього не потрібен.
показати весь коментар
10.01.2019 12:43 Відповісти
Т.е. пока не пнёш ...
показати весь коментар
10.01.2019 12:44 Відповісти
Администрация Президента засекретила документ о результатах военного положения

наверное для тог, чтобы скрыть цели и мотивы его ввода.
показати весь коментар
10.01.2019 12:46 Відповісти
//ukranews.com/news/606673-administraciya-prezidenta-zasekretila-dokument-o-rezultatakh-********-polozheniya
показати весь коментар
10.01.2019 12:55 Відповісти
Ствол Наріка теж порахував?
показати весь коментар
10.01.2019 12:47 Відповісти
https://www.yaplakal.com/forum1/topic1893028.html Советские танки Т-34 вернулись из Лаоса в Россию

Минобороны Лаоса передало России 30 полностью исправных танков Т-34, чтобы в дальнейшем использовать при проведении парадов Победы и съемках фильмов о Великой Отечественной войне, передает ТАСС.
Не сказали что танки не советские, а выпущенные в Чехии.
За час дії воєнного стану у війська поставлено рекордну кількість нового озброєння - майже 300 одиниць, - Полторак - Цензор.НЕТ 557

показати весь коментар
10.01.2019 13:00 Відповісти
Может в Чехословакии?
показати весь коментар
10.01.2019 13:05 Відповісти
Чуток добавлю - на вооружении армии Лаоса есть советские танки Т-34-85, которые были выпущены в 1944 году и поступили в Лаос в 1987 году. Несмотря на жаркий климат, эти танки не переделывались под условия лаосского климата.

В период с 1940 по 1946 год было выпущено более 58 тыс. единиц Т-34. Однако, по прошествии более 70 лет, действующих образцов осталось очень мало.
показати весь коментар
10.01.2019 13:13 Відповісти
Апять зрада...ну шо ти будьєш дєлать...
показати весь коментар
10.01.2019 13:20 Відповісти
Галиматья,кто может это читать..
показати весь коментар
10.01.2019 13:22 Відповісти
блин... докладывает как совковый политрук...
показати весь коментар
10.01.2019 13:34 Відповісти
А без ВП никак? Может и воровать без ВП никак? Или на это ВП не влияет?
показати весь коментар
10.01.2019 13:44 Відповісти
А без ВП никак? Может и воровать без ВП никак? Или на это ВП не влияет?
показати весь коментар
10.01.2019 13:46 Відповісти
а откуда оно вдруг взялося за месяц? Неужели без ВП оно не попало бы в ЗСУ?
показати весь коментар
10.01.2019 13:56 Відповісти
ЗЫ: по-ходу, 300 единиц ни о чём особенно не говорит. Это могло быть и 300 Фортов.
показати весь коментар
10.01.2019 14:00 Відповісти
Был на сборах в декабре, 20 дней на казарме, как идиот. Выстрелил 11 патронов.
Потом мне рассказали про одного нашего, который уехал в Америку по зелёной карте и пошёл в армию. За полгода он выстрелил 20 ТЫСЯЧ патронов только из автомата...
показати весь коментар
10.01.2019 19:01 Відповісти