За час дії воєнного стану у війська поставлено рекордну кількість нового озброєння - майже 300 одиниць, - Полторак

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава оборонного відомства сказав в інтерв'ю виданню "Урядовий кур'єр".
За словами Полторака, після відкритого нападу РФ на українські військові кораблі в нейтральних водах Міноборони одразу почало працювати у форматі воєнного стану, створивши центр координації та взаємодії органів державної влади з військовим командуванням.
"Ми отримали заявки на потреби з доукомплектування, постачання майна і ресурсів, опрацювали нормативну базу, нагальні пропозиції, подаючи їх Верховній Раді та уряду. За цей місяць вдалося поставити у війська рекордну кількість нового озброєння - близько 300 одиниць. Величезну роботу проведено в контексті тренувань органів військового управління та зборової підготовки з десятками тисяч резервістів першої й другої черг, бригад територіальної оборони. Проведено кризове планування, за результатами якого розроблено відповідні документи застосування Збройних сил, інших складових сектору оборони. Уточнено мобілізаційний план ЗСУ, визначено органи військового управління, які набули статусу військового командування", - сказав він.
Також міністр зазначив, що на окремих напрямках передислоковано угруповання військ для швидкого реагування на загрози. Введено додаткові сили і засоби ППО.
"Цей час показав позитивні приклади й результати і розкрив окремі проблеми. Це добре, бо над їхнім розв’язанням уже працюємо. Варто нагадати, що такі масштабні заходи вживали вперше в історії України", - резюмував Полторак.
Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.
Рішення про введення воєнного стану прийнято у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці.
==========================
сказочный "....." министр...
пока что налицо желание хряка переизбраться ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ
...что это за девочка?
И где она живёт?
А вдруг она не курит?
А вдруг она не пьёт?
А мы с такими рожами возьмём
да и припрёмся к..."
ЛОЛИТЕ!!!
Сколь верёвочке не виться... а на "дембель" придётся удалиться! Только в противовес советской "дембельской" традиции, когда дембеля встречными курсами молодым презентовали на дощечке верёвку и брусок мыла, сейчас новоиспечённому "дембелю"-херанту придётся запасаться и верёвкой и мылом... и банкой вазелина!!!
- жизнь весьма скоротечна. а эта сволочь живет сейчас (и весьма неплохо)
- вы не задумывались, скольких жизней лишило и скольким людям жизнь испортило это дерьмо?
- и за все это разговоры типа "сколь верёвочке не виться" ?
...
маловато будет...
Но многим нравится, так что процентов 8 у него будет.
А использует его беня. У бени еще один кандидат есть, шевченко, но у того крайне низкий рейтинг.
Достаточно посмотреть статистику выборов в президенты, спокойно набирали малоизвестные кандидаты и по 4%. и это факт!
А то что сейчас будут рейтинги соцопросами рисовать это понятно и давно и отработанная схема. Уже сейчас некоторые Петруське рисуют резко возросший рейтинг в 11-13%.
1991 год, все кандидаты новые, но если с кравчуком и черноволом понятно, у всех на виду на слуху, то был еще какой то Владимир Гринёв 4,17%
1994 год. Кучма новичок 31%, мороз 13%, какой то лановой - 9,5%, Валерий Бабич - 2,8%
1999 год. Симоненк новичок 22%, Ветренко 10%, Костенко больше 2-х
2004 год. янык новичок- 39%
И т.д.
Учитывая что зеленский весьма известная фигура, все его знают, учитывая очень случайно отыгранную роль в "слуге народа" говорить что он наберет не более 1,5% мне кажется неправильным
Если не введут очередное ВП
Гриценко из всех кандидатов, самый адекватный.
мне главнокоманущего и президента
наверное для тог, чтобы скрыть цели и мотивы его ввода.
Минобороны Лаоса передало России 30 полностью исправных танков Т-34, чтобы в дальнейшем использовать при проведении парадов Победы и съемках фильмов о Великой Отечественной войне, передает ТАСС.
Не сказали что танки не советские, а выпущенные в Чехии.
В период с 1940 по 1946 год было выпущено более 58 тыс. единиц Т-34. Однако, по прошествии более 70 лет, действующих образцов осталось очень мало.
Потом мне рассказали про одного нашего, который уехал в Америку по зелёной карте и пошёл в армию. За полгода он выстрелил 20 ТЫСЯЧ патронов только из автомата...