Луценко: Головні джерела корупції - 3,5 тис. держпідприємств, на другому місці - митниця і податкова
Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Генпрокурор Юрій Луценко, коментуючи пост нардепа Вадима Денисенка про боротьбу з корупцією в Україні.
"Теза про необхідність ліквідації джерел корупції (а не тільки покарання корупціонерів) - правильна. Я її відстоюю вже 2 роки.
Головні джерела корупції визначені - як на мене - неправильно.
Ними є: 3,5 тис. держпідприємств (75% з яких формально неприбуткові). Саме тіньові доходи з них - головне джерело політкорупції.
На другому місці - Митниця і Податкова.
Далі - тіньовий порядок видачі ліцензій на газ, нафту, бурштин, пісок тощо.
Також - махінації з землями Аграрної Академії наук, ДАБК і низка менших дірок.
Що робити?
Ухвалювати рішення Кабміну і ВР про Велику приватизацію, про аукціони на ліцензії та інші речі. Хоча б ті, про які генпрокурор пише листи Прем'єру :)"
У розмову включився також заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.
Він написав, звертаючись до Луценка:
"Абсолютно підтримую всі тези про ліцензії, землі, деревину тощо. Ми можемо це зробити за місяць, все готово і протестовано на "добровільних учасниках" на кшталт Укрпошти. Але ...
Причому за прізвищами відомо ж хто. Ось чому досі немає законопроекту про оренду нерухомості через ПроЗорро? Зате продаж об'єктів з "невід'ємними поліпшеннями" йде повним ходом ... "
Також він додав:
"Щодо тендерів єдина проблема - покарання за порушення. Хто покараний хоча б за одіозний приклад розбиття дороги на 48 шматків на Тернопільщині? (Щоб не проводити тендери через систему ProZorro чиновники на Тернопільщині уклали 96 контрактів на ремонт 2 км дороги. - Ред.) І якщо можна так, то міняй закони хоч щодня ... "



через год 18 порезали на металлолом заработали налогов платить некому
половина фирмочек обанкротилась.
Если вы радетели государства сели пригласили толковых менеджеров
перестроили заводы людям работа стране налоги
Сколько было губернаторов в области все стали далеко не бедными людьми
И так во всех областях
1. Основна мета - виправдати (принизити градус) корупцію у владних структурах від президента до сільського голови, від генерального прокурора до охоронника місцевої прокуратури, від міністра внутрішніх справ до поліцейського патрульно-постової служби (і так по кожному відомству).
2. Не менш важливо переконати українців у тому, що рішення верхів про тотальну приватизацію державних підприємств, які ще тримаються, є вірним і що це подолає корупцію. Колгоспи уже подолали і залишили село без роботи. А те, що усі ці підприємства будуть викуплені корупціонерами при владі за безцінь і основна їх частина буде порізана на металобрухт (ціна якого буде вища за викупну ціну), вони ніколи не скажуть.