Це історичне досягнення для майбутнього України, - держсекретар США Помпео про створення помісної української церкви

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні посольства України в США.
"Оголошення про надання автокефалії незалежній Православній Церкві України є історичним досягненням для України, яка будує своє власне майбутнє. Користуючись нагодою, США висловлюють свою непохитну підтримку суверенітету і незалежності України", - про це заявив Держсекретар США Майк Помпео.
У повідомленні Держсекретар підкреслив, що США підтримують свободу релігій і право членів релігійних груп вільно сповідувати свою віру без зовнішнього втручання.
Також Майк Помпео привітав заяву Митрополита Епіфанія про відкритість Православної Церкви України для всіх православних віруючих.
Нагадаємо, 6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.
Після надання Томосу Україні Президент Петро Порошенко заявив про те, що гарантує повагу до релігійного вибору і віросповідання кожного громадянина країни.
9 січня в Константинополі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію української церкви.
15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.
Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.
А як цариця Йуля прийде, то одразу усі судді почнуть чесно рішення приймати.
Прокурори святими стануть. Й буде порядок, як у тій Германщині!
Воно відкине все зайве та лже братське.
"А чьто мнє с того унівєрсала Центральной Рады о нєзавісімості"?
"Эту Злуку на хлєб нє намажеш".
"Скоропадскій разочаровал. Гдє рєформи, месяц прошел!"
"Армія УНР гола-боса, пускай син Пєтлюри воюєт".
"В Дірєкторії одні коррупціонєри, простим людям всьо хуже. Нужни новиє ліца!"
"Большевікі в два-трі раза все уменьшить обєщают. Зємлю крестьянам!".
"С Лєніним надо договаріваться".
...
І поїхали на Колиму, пішли в колгоспи і жерли один одного, "освобождалі" Фінляндію з Балтією, стали площадкою для війни нацистів з комуністами, ніщєбродили на "вєлікіх стройках", ставали малоросами без мови та історії.
А всього-то треба було вірити в свою державу і підтримувати свою армію, не слухати клоунів, не вірити популістам, не домовлятися з ворогом.
Це ж так просто…»
Єсть, такая національность в Украінє - совковата...
победы в судеавтокефальной церкви.Тимошенко переконувала одного із східних патріархів, що не слід поспішати з автокефалією(ага, а ще не потрiбно чинити опiр окупантам...любi моi, жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю...)
Президент України у 2005-2010 роках Віктор Ющенко не зміг спростувати інформацію про те, що Юлія Тимошенко під час її візиту до Єрусалиму і зустрічі з Єрусалимським Патріархом Феофілом на початку року просила не поспішати з наданням автокефалії, бо питання, мовляв, для Воної ще не на часі.
В ефірі програми "Кендзьор" на 5 каналі ведучий поставив Віктору Ющенку питання про те, що не лише Росія намагалася протидіяти створенню помісної церкви в Україні, але й деякі українські політики: "Я маю інформацію, що "велика українська патріотка" Юлія Тимошенко відвідувала Єрусалим, де зверталася до православного Єрусалимського Патріарха з проханням переконати Варфоломія (Вселенського Патріарха) не квапитись із наданням Томосу українській православній церкві", передає "Україна молода".
На що Віктор Ющенко повідомив, що сам відвідував Єрусалим влітку цього року, та двічі мав перемовини із Єрусалимським Патріархом Феофілом ІІІ.
"Що мене здивувало, особливо у першій розмові, хоч ця теза звучала і у другій розмові. Коли я розповідаю про рух українських вірних щодо консолідації, до нашого права мати свою церкву, дуже часто у відповідь від Патріарха чув один аргумент - "та це політика". Я знову аргументую, а він мені повторює - "це політика". Я почав здогадуватись, що промивка щодо того, що це є політичне питання, мала місце, це сквозило у цьому діалозі", - розповів Ющенко.
На уточнююче питання, чи справді мало місце нехтування інтересами держави та "суголосність з Кремлем" з боку Тимошенко, Віктор Ющенко зазначив: "Якщо вже йти в ці деталі, хоч я цього не хотів, мені Патріарх під час одних з наших перемовин говорив, що … до нього приїздила Юлія Володимирівна, що вона зняла фільм про церковне питання. А щодо настроїв, які я чув від Патріарха, що питання церковне є політичним, думаю що воно якось пов'язано, далеко ходить там не треба щоб зрозуміти, звідки така аргументація", - сказав Ющенко.
https://ukrmir.info/timoshenko-perekonuvala-odnogo-iz-shidnih-patriarhiv-shho-ne-slid-pospishati-z-avtokefaliyeyu/ ukrmir.info/timoshenko-perekonuvala-odnogo-iz-shidnih-patriarhiv-shho-ne-slid-pospishati-z-avtokefaliyeyu
досілясольфаміредо
С другой же стороны, в этом всем есть один очень большой плюс. Мы четко видим электоральное поле, на котором без устали гоняют кремлёвские сеялки. А что вы такие глазки удивленные заквадратили?! Я часто говорю одну фразу, могу повторить… «Москве жизненно важно сместить фигуру в кресле Президента Украины». Данная задача сейчас приоритетна для Кремля. Первоочередная. Архиважная. Слишком дорого ей обходится неуступчивый «шоколадный барыга» (или как там называет Петра Порошенко некоторая, безусловно передовая часть украинцев)? И ведать же горемычные не ведают, что это (и ещё как минимум десяток обидных прозвищ) впервые озвучили в угрюмом здании на Лубянке. Там же, где и рисуются дебильные коллажи, которые потом разносят по соцсетям благодарные помощники. Хотя Президент Украины облокотился на такое тявканье, но тем не менее…
Главное оружие Москвы, и как следствие их местных посипак, - это сотни тысяч украинцев, так или иначе лишенных способности мыслить и анализировать на простейшем уровне. Те люди, кто привык верить всему на слово. Так называемый легион Липецкая фабрика. И чем это «слово» глупей, тем быстрей они ему верят. Причиной тому тотальный совок в голове или же просто гены Шарикова, кто знает? Они могут долго стебаться, умничать, даже наверное хихикать и обещать проголосовать ради прикола… Это ж так просто, а главное весело. Вот только потом веселье быстро закончится, сменившись горьким унынием, но уже будет поздно. И пленку с криками «Ой, млять, та мы же не думали, что так будет» назад уже не отмотаешь. Придётся пожинать плоды собственной недальновидности.
Безусловно сейчас найдутся скептики, которые оттопырят губы и пробухтят «Опять этот Петров учит жизни. Задолбал уже». Но чтобы ехидства поубавилось, я предлагаю им один единственный вечер помониторить российские ток-шоу, посвящённые Украине. (Хотя там сейчас других тем и нет). Просто сядьте, посмотрите, а вернее, послушайте. Странно! Чего это они так окрысились на «шоколадного барыгу?» Вернее, почему только на одного него? Словно и нет других кандидатов на пост Президента Украины? Нет, нет… Мне отвечать на этот вопрос не нужно. Сами себе ответьте…
Кстати, да. Томос на хлеб не намажешь. Как, собственно, и безвиз, санкции в отношении Московии, те самые Джевелины, лоукостеры… Да и саму независимость Украины на хлеб тоже не намажешь (такую же страну потеряли). Вот так и живём. Вернее, думаем. Многие по-прежнему готовы сидеть на цепи, главное, чтобы засохшая косточка в грязной миске валялась. Какая-никакая, а все таки еда…
А вступить мы сможем только с Порошенко..
Так что Порошенко, на второй срок.
Українці, шо поїхали, захочуть сходити у церкву - оп, а її немає. І негайно повернуться, будуть піднімати економіку.
http://ipress.ua/ru/news/sin_vytseprezydenta_ssha_dzho_baydena_proburyt_ukraynu_64415.html