9589 відвідувачів онлайн
1 526 10

Обвалення недобудованого павільйону в Харкові розслідують як порушення правил безпеки та недбалість

Про початок кримінального провадження за фактом обвалення недобудованого торгового павільйону в Харкові Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на ГУ Нацполіції в Харківській області.

"Слідчі слідчого управління ГУ Національної поліції в Харківській області відкрили кримінальні провадження за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою) та ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за санкціями статей передбачає позбавлення волі терміном до 8 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років", - йдеться в повідомленні, поширеному відділом комунікації управіння.

Читайте також: Двоє чоловіків напередодні провалилися під лід Київського водосховища, їх шукають, - рятувальники

Постраждалі під час обвалення павільйону жінки перебувають у стабільному стані, повідомляє місцеве видання "Об'єктив" із посиланням на співробітників Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

У жінки 68 років - забої тіла, вона перебуває у відділенні політравми. Сьогодні буде проведено дообстеження і, можливо, пацієнтка покине лікарню.

У наймолодшої постраждалої - забої грудної ділянки хребта, вона перебуває у відділенні політравми, її також чекає додаткове обстеження. Третю потерпілу, яка дістала рану обличчя і перелом виличної кістки, лікують у відділенні щелепно-лицьової хірургії.

"Стан у всіх стабільний, задовільний, загрози для життя немає", - повідомили в лікарні.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 11 січня біля станції метро "ім. Масельского" в Харкові обвалився недобудований торговий павільйон. Як наслідок, зазнали травм 3 жінки. Їх доставлено в лікарню.

Топ коментарі
+3
Зато сортир за 5 миллионов построили.
показати весь коментар
12.01.2019 14:05 Відповісти
+2
Обвал недостроенного павильона в Харькове расследуют как нарушение правил безопасности и халатность - Цензор.НЕТ 9954
показати весь коментар
12.01.2019 14:05 Відповісти
+2
та то выставочный образец!
его как "потемкинские деревни" иностранцам показывать-хвастаться будут... типа - магём...
показати весь коментар
12.01.2019 14:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Незаконные постройки и разрешения на такие постройки кто давал, того берите.
показати весь коментар
12.01.2019 14:00 Відповісти
Очередные обвалы в Харькове.Рухнули тентовые покрытия на,,Барабане"
показати весь коментар
12.01.2019 14:01 Відповісти
Обвал недостроенного павильона в Харькове расследуют как нарушение правил безопасности и халатность - Цензор.НЕТ 9954
показати весь коментар
12.01.2019 14:05 Відповісти
"Новый год принесет новые успехи". Мэр поздравил харьковчан с праздниками открыткой с восстановленным памятником Ленину

12:36,
сегодня

Городской голова Харькова поздравил с
новогодними праздниками, разместив на открытке фотографию центральной
площади с находящимся на прежнем месте https://strana.ua/news/139851-v-izjume-prodajut-pamjatnik-leninu-.html памятником Владимиру Ленину , который был повален неизвестными в 2014 году.

Фотографию открытки опубликовали в https://t.me/PortnovUA Телеграме .

"Уважаемые единомышленники! Искренне поздравляем Вас и Ваши семьи с
приближающимися новогодними праздниками! От всей души мы хотим
поблагодарить Вас за то, что вы несете почетную миссию, делаете огромный
вклад в развитие и благополучие нашего родного Харькова", - говорится в
тексте новогоднего послания.

Также отмечается, что "объединив усилия ради общего дела, мы с Вами
успешно трудились и продолжаем трудиться над тем, чтобы Наша с вами
семья чувствовала себя комфортно в своем доме, на своей улице, в Нашей
прекрасной стране".

"И мы твердо уверены, что новый год принесет новые успехи. Веры Нам,
крепкого здоровья и семейного благополучия. С добром к Вам и Вашим
родным!", - отмечается в поздравлении.

При этом оно подписано как городским головой Кернесом, так и президентом Украины Порошенко.

Обвал недостроенного павильона в Харькове расследуют как нарушение правил безопасности и халатность - Цензор.НЕТ 9245

Фото: t.me/PortnovUA
показати весь коментар
12.01.2019 14:14 Відповісти
Ну и харя бл*ть, отличное пугало огороднее.
показати весь коментар
12.01.2019 14:39 Відповісти
┈┈┈┈┈┈▕▔╲┈┈┈┈┈┈
┈┈┈┈┈┈┈▏▕┈┈LIKE┈┈
┈┈┈┈┈┈┈▏▕▂▂▂┈┈┈
▂▂▂▂▂▂╱┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
▔▔▔▔▔▔╲▂▕▂▂▂▏┈┈
показати весь коментар
12.01.2019 14:56 Відповісти
Зато сортир за 5 миллионов построили.
показати весь коментар
12.01.2019 14:05 Відповісти
та то выставочный образец!
его как "потемкинские деревни" иностранцам показывать-хвастаться будут... типа - магём...
показати весь коментар
12.01.2019 14:15 Відповісти
Гєпа - син лейтенанта Шмідта (Педро V).
показати весь коментар
12.01.2019 16:02 Відповісти