Обвалення недобудованого павільйону в Харкові розслідують як порушення правил безпеки та недбалість

Про початок кримінального провадження за фактом обвалення недобудованого торгового павільйону в Харкові Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на ГУ Нацполіції в Харківській області.
"Слідчі слідчого управління ГУ Національної поліції в Харківській області відкрили кримінальні провадження за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою) та ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за санкціями статей передбачає позбавлення волі терміном до 8 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років", - йдеться в повідомленні, поширеному відділом комунікації управіння.
Читайте також: Двоє чоловіків напередодні провалилися під лід Київського водосховища, їх шукають, - рятувальники
Постраждалі під час обвалення павільйону жінки перебувають у стабільному стані, повідомляє місцеве видання "Об'єктив" із посиланням на співробітників Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги.
У жінки 68 років - забої тіла, вона перебуває у відділенні політравми. Сьогодні буде проведено дообстеження і, можливо, пацієнтка покине лікарню.
У наймолодшої постраждалої - забої грудної ділянки хребта, вона перебуває у відділенні політравми, її також чекає додаткове обстеження. Третю потерпілу, яка дістала рану обличчя і перелом виличної кістки, лікують у відділенні щелепно-лицьової хірургії.
"Стан у всіх стабільний, задовільний, загрози для життя немає", - повідомили в лікарні.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 11 січня біля станції метро "ім. Масельского" в Харкові обвалився недобудований торговий павільйон. Як наслідок, зазнали травм 3 жінки. Їх доставлено в лікарню.

12:36,
сегодня
Городской голова Харькова поздравил с
новогодними праздниками, разместив на открытке фотографию центральной
площади с находящимся на прежнем месте https://strana.ua/news/139851-v-izjume-prodajut-pamjatnik-leninu-.html памятником Владимиру Ленину , который был повален неизвестными в 2014 году.
Фотографию открытки опубликовали в https://t.me/PortnovUA Телеграме .
"Уважаемые единомышленники! Искренне поздравляем Вас и Ваши семьи с
приближающимися новогодними праздниками! От всей души мы хотим
поблагодарить Вас за то, что вы несете почетную миссию, делаете огромный
вклад в развитие и благополучие нашего родного Харькова", - говорится в
тексте новогоднего послания.
Также отмечается, что "объединив усилия ради общего дела, мы с Вами
успешно трудились и продолжаем трудиться над тем, чтобы Наша с вами
семья чувствовала себя комфортно в своем доме, на своей улице, в Нашей
прекрасной стране".
"И мы твердо уверены, что новый год принесет новые успехи. Веры Нам,
крепкого здоровья и семейного благополучия. С добром к Вам и Вашим
родным!", - отмечается в поздравлении.
При этом оно подписано как городским головой Кернесом, так и президентом Украины Порошенко.
Фото: t.me/PortnovUA
┈┈┈┈┈┈┈▏▕┈┈LIKE┈┈
┈┈┈┈┈┈┈▏▕▂▂▂┈┈┈
▂▂▂▂▂▂╱┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
▔▔▔▔▔▔╲▂▕▂▂▂▏┈┈
его как "потемкинские деревни" иностранцам показывать-хвастаться будут... типа - магём...