СБУ за рік вилучила в населення 1064 одиниці зброї та понад півмільйона набоїв. ІНФОГРАФІКА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.
"У 2018 році СБУ вилучила 1064 одиниці вогнепальної зброї, 15 878 боєприпасів, 576 130 набоїв, 159,5 кг вибухових речовин та 250 саморобних вибухових пристроїв, що могли бути використані для терористичної діяльності", - йдеться в повідомленні СБУ.
Топ коментарі

Там меньше оружия? Лугандонцы поголовно патриоты?)
Эти олухи думают, что вино в магазинах производят..)
А против кого поверну - прежде всего, против оккупантов, если припрутся. Для чего в первую очередь и было куплено.
Но твоя фотка нравится. Только странно, что тебя таки чеченцы отпустили после этого. Я бы на их месте нажал на крючок. А они так, попугали. Отделался привычным «Чечня круто»?
Они потом пишут "вилучено в населення", и им премии дают, чергові підвищення у званнях, а також державні нагороди.
Протестующие жгут шины и перекрывают дороги из-за цен на бензин в Зимбабве
ото дісно вища раса для яких народ понад усе