Окупаційна влада на Донбасі пообіцяла власникам "паспортів "Л/ДНР"" російське громадянство, - ІС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті "ІС".
Так, за інформацією групи "ІС", керівний склад т.зв. "Народної міліції "ЛНР"" був проінформований про те, що після підписання відповідного указу президентом РФ В.Путіним, жителі "Л/ДНР" , які вже мають "паспорти "ЛНР" і "ДНР", зможуть отримувати паспорти громадян РФ .
Зазначається, що ця інформація була озвучена на нараді за участю російських кураторів, яку було проведено в м. Первомайську 05 січня 2019 року.
При цьому було зазначено, що документи на оформлення паспорта громадянина РФ необхідно збирати за місцем проживання, а видача самих паспортів буде здійснюватися тільки на території РФ.
"Зазначена інформація була піднесена як факт того, що Росія нарешті почала процес легалізації "невизнаних республік"", - йдеться в повідомленні.
З пропискою в Магадані, Находці, Салехарді та Ханти-Мансійську. Кароче, родіна ждьот, таваріщі!
в немецком Вольфсбурге неизвестные дегенераты облили кислотой сотни автомобилей..
вот сижу я и думаю - на каком,интересно,языке они между собой перехрюкивались?
во,заживут таперича в лугандоне!
Ажно какось зáвидно!
(ниразу)
красивая у вас панама
однажды хутин произнёс
и вздрогнул президент Панамы
хоть русских там почти что нет
Пенсии то будут российские или только паспорта?
Потому что наличие российского паспорта российской пенсии не гарантирует.
А без гарантирует социальную пенсию до которой еще надо дожить.
Надо было лугандонцам точнее формулировать свои желания.
Это забытое старое