11229 відвідувачів онлайн
1 610 65

Реабілітація мистецтвом: "Творча Криївка" починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя. ФОТО

Реабілітація мистецтвом:

"Творча Криївка" починає новий проект, у межах якого волонтери, воїни, добровольці та ветерани запрошуються до участі в різних творчих проектах, зокрема театральних. Проект має на меті реабілітацію учасників війни. Також "Творча Криївка" шукає спонсорів для підтримки проекту.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці "Творча Криївка" у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"До уваги ветеранів, діючих бійців, добровольців, волонтерів! "Творча Криївка" розпочинає новий масштабний проект, в якому у вас буде можливість заглибитися в одне з мистецтв, відчути себе актором, режисером, письменником, кіносценаристом, художником чи мистецтвознавцем. Команда проекту - ветерани та волонтери: Віталіна Маслова, засновниця "Творчої Криївки", художниця, художній терапевт, автор комплексної методики реабілітації "творча реабілітація" Береза Бетула, Олег Шульга - актор, учасник АТО, керівник театральної резиденції; Василь Піддубний - письменник, редактор, учасник АТО, керівник літературної резиденції; Патрік Орішко - письменник, актор, працівник кіновиробництва, керівник кіносценарної резиденції; Яна Сингаєвська - волонтер (допомога армії), адміністратор проекту", - йдеться в повідомленні.

"Мистецькі резиденції Творчої Криївки" - унікальний по своїй суті проект, що дозволить талановитим атовцям самореалізуватися в художній, літературній, театральній та кінематографічній сферах. Атовці зможуть виступити в спектаклі, знятися в кіно, знайти себе в літературі та мистецтві. Першою відбуватиметься театральна резиденція, для неї ми шукаємо 12 бійців та волонтерів, які готові за допомогою мистецьких засобів документального театру поділитися зі світом своїми історіями. Керівник проекту "Театральна резиденція для бійців та волонтерів" - актор та учасник АТО Олег Шульга. Прийом анкет-заявок на участь у театральному проекті триває до кінця січня, просимо охочих заповнити форму ось тут", - закликали у "Творчій Криївці".

Детальніше про театральну резиденцію Олег розповідає в інтерв'ю "Новинарні" та на каналі UA: Карпати.

"Всьому свій час. Тому вже зараз ми маємо думати про завтрашній день. І шукати кошти для старту проекту. Приєднуйтесь! Разом ми зможемо! Як мінімум поширте пост. Щоб знайти тих, хто допоможе стартувати проекту. Хлопці та дівчата пройшли війну, і мають отримати шанс відчути життя з іншого боку! Автори проекту вже знайшли свій шлях у кіно, театрі, літературі та образотворчому мистецтві. Тепер ми хочемо допомогти іншим. Тим, хто пройшов крізь горнило війни і має отримати свій шанс на мирне життя... Якщо Ви зацікавлені у підтримці проекту та співпраці - пишіть нам [email protected]Або в приват: Яна Сингаєвська, Береза Бетула (Bereza Betula Alba)", - закликали автори проекту.

Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 01
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 02
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 03
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 04
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 05
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 06
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 07
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 08
Реабілітація мистецтвом: Творча Криївка починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя 09

Топ коментарі
+5
Обращение ко всем, кто беспокоится о вторжении армии РФ в ваши города, поселки и дома. Запомните - Армия РФ не устроила вам Донбасс только потому, что вы имеете в президентах Порошенко. Будь на месте Порошенко - Тимошенко, Зеленский, Бойко, Гриценко, Мураев, Садовой, Шевченко, вы бы уже бомжевали в лучшем случае, в худшем, были бы стерты с лица земли вместе со своими жилищами.
показати весь коментар
14.01.2019 15:25
+5
іди поцілуй в .... свого пана. Якби не волонтерни та добровольці - то з Україною було б те, що з Кримом....Саме волонтери та добровольці зупинили апетити буржуазії Росії в загарблені України.
показати весь коментар
14.01.2019 15:33
+2
Это факт который не нужно придумывать.
показати весь коментар
14.01.2019 15:41
Коментувати
Сортувати:
Обращение ко всем, кто беспокоится о вторжении армии РФ в ваши города, поселки и дома. Запомните - Армия РФ не устроила вам Донбасс только потому, что вы имеете в президентах Порошенко. Будь на месте Порошенко - Тимошенко, Зеленский, Бойко, Гриценко, Мураев, Садовой, Шевченко, вы бы уже бомжевали в лучшем случае, в худшем, были бы стерты с лица земли вместе со своими жилищами.
показати весь коментар
14.01.2019 15:25 Відповісти
https://censor.net/user/440492. Сам придумал ?
показати весь коментар
14.01.2019 15:29 Відповісти
Это факт который не нужно придумывать.
показати весь коментар
14.01.2019 15:41 Відповісти
іди поцілуй в .... свого пана. Якби не волонтерни та добровольці - то з Україною було б те, що з Кримом....Саме волонтери та добровольці зупинили апетити буржуазії Росії в загарблені України.
показати весь коментар
14.01.2019 15:33 Відповісти
Не надувай с мухи слона - 1 снаряд к реактивной системе, стоит 100 000 грн. Один танк - от 1 000 000 до 3 000 000 грн, один самолет от 3 000 000 грн. Ты в Украине дураков ищещь со своими вбросами?
показати весь коментар
14.01.2019 15:39 Відповісти
Наверное поэтому за неделю на Мальдивах гарант оставив 500 тысяч доларов
показати весь коментар
14.01.2019 15:49 Відповісти
Он оставил свои, честно заработанные деньги. Ты специально здесь толкаешь тезисы российской пропаганды?
показати весь коментар
14.01.2019 16:07 Відповісти
Фабрику Карла Маркса тоже честно украл?
показати весь коментар
14.01.2019 16:17 Відповісти
це кондитерська фабрика в Києві, а то народ не зрозуміє, зараз "Рошен" називається...все для народу, все для перемоги.....
показати весь коментар
14.01.2019 16:21 Відповісти
Тебя бесят не фабрики Порошенко - а то что они работают на ВСУ - Ватник, тебя уже вывернули на изнанку.
показати весь коментар
14.01.2019 16:22 Відповісти
Порошенко обещал побороть коррупцию,закончить войну,солдатам по 1 000 гривен в день...Но что то не помню чтобы он обещал повысить тарифы в 15 раз и своих кумовей расставить на должности.Порошенко брехло и корупционер
показати весь коментар
14.01.2019 16:49 Відповісти
Війну з Росією потрібно було передбачити перед майданом....Так ні, твій бос до державного корита рвався за всяку ціну, нехтував загрозами для країни, знав що Росія може скористатись непевною ситуацією в Україні. А міг би з півроку почекати і через вибори прийти до влади, а тоді собі і безвіз організувати і томас.
показати весь коментар
14.01.2019 15:56 Відповісти
Зачем было нужно нищее корыто миллиардеру? Все твои бредни, разбиваются одним фактом - Порошенко имел и до сих пор имеет возможность умножить свое состояние до 10 миллиардов долларов, получить гарантии безопасности и пожизненный трон, просто отдав Украину на растирзание путину.
показати весь коментар
14.01.2019 16:10 Відповісти
при зекові твій бос щось не такими темпами примножував своє багатство....
показати весь коментар
14.01.2019 16:13 Відповісти
Все доходы корпорации Рошен, были переведены на нужды ВСУ. Дальше что? Только не спрашивай о доказательствах, не пались что ты кацап ибо только кацапы, не имеют доступа к доказательствам из за недоступности для них украинских сайтов.
показати весь коментар
14.01.2019 16:25 Відповісти
ти з головою дружиш?!!!! - Любий дурак має до українських сайтів з Росії, як з України до російськи- іди до любого учня школи, він тобі розкаже як це робиться.....А ні, так спитай на цьому форумі - тобі розкажуть....А докази подай, якщо маєш, чи кишка тонка?!!!!
показати весь коментар
14.01.2019 16:46 Відповісти
100% , но Порох - патриот, хоть он и защищал при этом свой бизнес как и Беня
показати весь коментар
14.01.2019 21:05 Відповісти
синів чи родичів когось з оточення Порошенка в окопах Донбасу бачив?!!!! То-то, сиди і сопи в дві дірки....Син Сталіна попав в оточення, і Сталін його не виміняв на фашистського генерала, а ці по курортах на маямах тільки воюють....
показати весь коментар
14.01.2019 15:36 Відповісти
Детей агрессора я тоже не видел в окопах - прикинь.
показати весь коментар
14.01.2019 15:40 Відповісти
прикидую, і що з того?
показати весь коментар
14.01.2019 15:51 Відповісти
А то - что ты не разу не сказал этого кремлевскому агрессору.
показати весь коментар
14.01.2019 16:12 Відповісти
а нафіга йому казати, ця скотина порядочно в Росії одурманила мізки своєму народові, має тепер живе мясо для окопів.....
показати весь коментар
14.01.2019 16:15 Відповісти
А то что этот скот агрессивно попер на твою страну - виноват Майдан и Порошенко - Правильно?
показати весь коментар
14.01.2019 16:17 Відповісти
Порошенко створив ситуацію, що дала змогу поперти російським баригам на нас. Чого при Кравчуку, Кучмі і навіть при юному бджоляру не поперли? Бо тоді не захвачували відділи міліції, тоді не вбивали на майдані, тоді не було такої нерозберихи, яку створив твій бос, рвучись до влади....а зараз ти скиглиш?!!!!!!
показати весь коментар
14.01.2019 16:25 Відповісти
Во время оккупации Крыма, Порошенко не был президентом. Слушай всё говорит о том - что ты кацап классический.
показати весь коментар
14.01.2019 16:26 Відповісти
під час окупації Криму вже Турчинов орудував у Верховній Раді, а Петя на трон готовився всістися....
показати весь коментар
14.01.2019 16:43 Відповісти
А твои дети сидят в окопах?
показати весь коментар
14.01.2019 15:43 Відповісти
мої діти ще в школу ходять, послати їх замість синка Петра в окопи?
показати весь коментар
14.01.2019 15:49 Відповісти
Ты за то что твои дети ходят в школу, а не прячутся в окопах от снарядов - спасибо сказал Порошенко? Или ты обыкновенная и неблагодарная тварь?
показати весь коментар
14.01.2019 16:13 Відповісти
не твоєму царьку я повинен сказати дякую, а добровольцям, що своєю кровинкою людей захищали, а твій барига на мальдівах ніжився в цей час....
показати весь коментар
14.01.2019 16:16 Відповісти
путину сказал - Да вата?
показати весь коментар
14.01.2019 16:18 Відповісти
ну, тобі не скажу - це точно
показати весь коментар
14.01.2019 16:26 Відповісти
С тобой все ясно - вата ползающая на коленях перед путиным.
показати весь коментар
14.01.2019 16:27 Відповісти
іди поцілуй в .....свого боса, гарний в тебе прогиб був....
показати весь коментар
14.01.2019 16:29 Відповісти
У украинцев с порошенко дружеские отношения - это у таких как ты любовные связи с путиным где не только обнимочки.
показати весь коментар
14.01.2019 16:31 Відповісти
такі дружні, що рейтинг нижче плінтуса має.....
показати весь коментар
14.01.2019 16:32 Відповісти
Если твои дети ещё в школу ходят - значит возраст позволяет тебе САМОМУ пройти в окопы.
Слабо? Или Пусть сперва Порошенко, а ты ПОТОМ?
показати весь коментар
14.01.2019 16:39 Відповісти
дітей я мав в пізному віці, ну, хіба що з ковінькою побіжу на передову, якщо нікому вже......
показати весь коментар
14.01.2019 16:48 Відповісти
так саме спершу дітям "великих" патріотів і потрібно приклад показувати, чи хай діти іванів в окопах сидять?
показати весь коментар
14.01.2019 16:49 Відповісти
Золотые слова! Сперва - дети ""великих" патріотів приклад показують", таких как ТЫ!
показати весь коментар
14.01.2019 17:01 Відповісти
я ж в патріоти не рвусь, ти хоч раз мою пику на бігбордах бачив?!!!!!
показати весь коментар
14.01.2019 17:03 Відповісти
А не сидишь в окопах - так и нехрен критиковать других за то, что они не сидят.
показати весь коментар
14.01.2019 17:26 Відповісти
тобі ж сказано було - вік не той, тут інколи так спина прихватить, що не то що до окопів, світ остогидлим стає.....
показати весь коментар
14.01.2019 17:30 Відповісти
сралин ни разу на фронте не был за 4 года ,кроме Тегерана и Ялты никуда не ездил , ссал . Сын Гриценко по ночным клубам Киева рассекает и ничего.
показати весь коментар
14.01.2019 21:06 Відповісти
Да ти Федотов не просто порохобот, а і повний ідіот!!! Надіюсь тобі за пости платять, інакше у тебе в голові вавка, ВЕЛИКА ВАВКА...
показати весь коментар
14.01.2019 15:39 Відповісти
Не можешь противопоставить аргументы - бей по умственной составляющей. Да вата? Вата работает параллельно со зрадофилами против Украины.
показати весь коментар
14.01.2019 15:43 Відповісти
За 5 років армія не переозброєна (інакше уже відбили б Донбас), а усі реформи - це підняття тарифів і як наслідок підняття цін НА УСЕ, мля. Причому ціни на УСЕ уже більші ніж в Європі, а зарлата в 10 раз менша...
показати весь коментар
14.01.2019 15:50 Відповісти
Реабілітація мистецтвом: "Творча Криївка" починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя - Цензор.НЕТ 5326
показати весь коментар
14.01.2019 16:15 Відповісти
а ти вже свого боса до лику святих встиг записати?
показати весь коментар
14.01.2019 16:17 Відповісти
Я тебя показал одной картинкой - Да, это именно ты в синей рубашке.
показати весь коментар
14.01.2019 16:19 Відповісти
30 срібних монет тобі забезпечено....
показати весь коментар
14.01.2019 16:26 Відповісти
Где их забрать? Вы ватники говорите что нам платят, только никогда не говорите где.
показати весь коментар
14.01.2019 16:28 Відповісти
на рошен підеш, там в касі видадуть....
показати весь коментар
14.01.2019 16:30 Відповісти
ты хочешь сказать , что украинская армия способна победить армию мацковии ? Тогда ты сумасшедший
показати весь коментар
14.01.2019 21:07 Відповісти
тобі ж аргументи і дають, ти слухати не хочеш.....
показати весь коментар
14.01.2019 16:18 Відповісти
Аргументы российской пропаганды, нужно обсуждать там, где они распространяются. Главный лозунг путина - Кто угодно только не Порошенко. С каких ты путину подпеваешь - а ватник?
показати весь коментар
14.01.2019 16:21 Відповісти
ага, новоявлений спаситель твій бос явився, скільки ще йому потрібно примножити свої капітали, щоб відстав від державного корита?
показати весь коментар
14.01.2019 16:28 Відповісти
Зачем нужно было олигарху - разваленное корыто?
показати весь коментар
14.01.2019 16:30 Відповісти
з цього корита цей олігарх непогано поживився.....
показати весь коментар
14.01.2019 16:31 Відповісти
Какое отношение имеет ваш посыл к теме ветки..?
показати весь коментар
14.01.2019 16:32 Відповісти
зіткнуться з реаліями життя - ще не такий театр отримають, коли їх почнуть футболити по кабінетам.....
показати весь коментар
14.01.2019 15:26 Відповісти
Емблемою проекту має стати повішений за яйця ватнік.
показати весь коментар
14.01.2019 15:27 Відповісти
У кацапов в городе Шахты опять дом от взрыва газа рухнул, совпадение... не думаю
показати весь коментар
14.01.2019 15:38 Відповісти
https://twitter.com/veraizmaylova41 Реабілітація мистецтвом: "Творча Криївка" починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя - Цензор.НЕТ 5896Вера Измайлова‏ @veraizmaylova41 https://twitter.com/veraizmaylova41/status/1084798933807890435 34 мин.34 минуты назад
Россия-щедрая душа...

Реабілітація мистецтвом: "Творча Криївка" починає новий проект для допомоги ветеранам в адаптації до мирного життя - Цензор.НЕТ 662


показати весь коментар
14.01.2019 15:41 Відповісти
В принципе правильно. Всякие там театральные студии - реально увлекательное дело!
Лонг лив театр-студия "Коммунар"!
показати весь коментар
14.01.2019 15:44 Відповісти