8888 відвідувачів онлайн
3 273 30

У "Нафтогазі" не вірять в успіх переговорів про транзит газу з Москвою та Брюсселем

Про це виконавчий директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко заявив УНІАН, повідомляє Цензор.НЕТ.

"У зв'язку з відсутністю російських експертів на сьогоднішніх консультаціях (15 січня. - Ред.) навряд чи можна очікувати фінальних домовленостей на політичному рівні наступного тижня (21 січня. - Ред.)", - заявив він.

Однак українська делегація візьме участь у тристоронніх переговорах у форматі Україна, Росія та Європейська комісія.

Коментуючи ситуацію про зрив російською стороною попередніх технічних консультацій 15 січня, Вітренко зазначив, що зустріч відбулася в двосторонньому форматі за участю ЄС та України.

"Газпром" не попередив і жодним чином не обґрунтував свою відсутність на тристоронніх консультаціях. Участь у консультаціях з українського боку взяли представники "Нафтогазу", МЗС, Міненерговугілля і НКРЕКП, з європейської - представники Європейської комісії", - сказав Вітренко.

Вітренко також повідомив, що під час попередніх переговорів учасники погодили свої позиції на другий раунд тристоронніх переговорів на рівні міністерств, намічених на 21 січня.

"Учасники узгодили свої позиції на тристоронніх переговорах, запланованих на 21 січня. Очікується, що в них візьмуть участь представники Єврокомісії, "Нафтогазу", МЗС, Міненерговугілля і НКРЕКП, з боку Росії - представники Міненерго РФ і "Газпрому"", - сказав Вітренко.

Нагадаємо, чинний контракт щодо транзиту газу закінчується наприкінці 2019 року. Після цього Росія може відмовитися від українських послуг транзиту.

Якщо це трапиться, наша країна втратить значну частину валютної виручки.

За даними міністерства фінансів, лише прямі втрати можуть досягти 2,5-3% від ВВП.

У 2018 році доходи від транзиту російського газу перевищили українські витрати на імпорт газу на $0,7 млрд.

Топ коментарі
+5
Пусть газ ЕС покупают на восточной границе Украины а с транзитом ЕС и Украина сами без России договорятся.
показати весь коментар
16.01.2019 12:38 Відповісти
+3
Надо зарплаты до миллиарда поднять. Тогда сразу наступит успех.
показати весь коментар
16.01.2019 12:34 Відповісти
+3
Украинскому народу начать на этот транзит и трубу.Всё равно на трубе наживаются только олигархи и чинуши Нафтогаза.Есть газ украинской добычи ,его хватит на нужды населения.А Ахметович пускай сами себе газ ищут
показати весь коментар
16.01.2019 12:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Надо зарплаты до миллиарда поднять. Тогда сразу наступит успех.
показати весь коментар
16.01.2019 12:34 Відповісти
хотят немцы кацапский газ, пускай строят, но платят Украине ее потери.
показати весь коментар
16.01.2019 12:36 Відповісти
А они обязаны?
показати весь коментар
16.01.2019 12:43 Відповісти
читайте слова интервью новой Меркель ДВ, там ответ.
показати весь коментар
16.01.2019 13:29 Відповісти
В "Нафтогазе" не верят в успех переговоров о транзите газа с Москвой и Брюсселем : В "Нафтогазе" не верят в успех переговоров о транзите газа с Москвой и Брюсселем - Цензор.НЕТ 9300 В "Нафтогазе" не верят в успех переговоров о транзите газа с Москвой и Брюсселем - Цензор.НЕТ 218В "Нафтогазе" не верят в успех переговоров о транзите газа с Москвой и Брюсселем - Цензор.НЕТ 5684
показати весь коментар
16.01.2019 12:36 Відповісти
Пусть газ ЕС покупают на восточной границе Украины а с транзитом ЕС и Украина сами без России договорятся.
показати весь коментар
16.01.2019 12:38 Відповісти
Конечно не верят в успех переговоров,потому,что если переговоры пройдут успешно, премию придется возвращать.
показати весь коментар
16.01.2019 12:50 Відповісти
дядя, ты дЭбил? Не отвечай - это был риторический вопрос
показати весь коментар
16.01.2019 13:27 Відповісти
Украинскому народу начать на этот транзит и трубу.Всё равно на трубе наживаются только олигархи и чинуши Нафтогаза.Есть газ украинской добычи ,его хватит на нужды населения.А Ахметович пускай сами себе газ ищут
показати весь коментар
16.01.2019 12:53 Відповісти
сразу видно эксперт))))) а 3 млрд в бюджет за транзит ты заработаешь?
показати весь коментар
16.01.2019 19:06 Відповісти
Як ти 3млрд нарахував?
показати весь коментар
16.01.2019 19:56 Відповісти
доходная часть бюджета, обыкновенная статистика
показати весь коментар
16.01.2019 20:04 Відповісти
Брешеш
показати весь коментар
16.01.2019 20:12 Відповісти
гуглом умеешь пользоваться или научить?)))) минималка была 100 у.е а стала 150 уе, если по простому)))
показати весь коментар
16.01.2019 20:17 Відповісти
Все просто, це зроблено задля збільшення податків. Тоді за 1-1,5 мінімалки дуже мало хто працював, а зараз половина. Вже не кажучи про становище пенсіонерів.
показати весь коментар
16.01.2019 21:25 Відповісти
А чого не в тему відповідаєш. Що стосується мінімалки, то в кінці 2013-го https://index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/min/ вона була ті ж 150, так що це ти "по-простому" за лігітімного агітуєш?
показати весь коментар
16.01.2019 21:29 Відповісти
я вижу у тебя с математикой совсем туго))))
показати весь коментар
17.01.2019 06:49 Відповісти
вам тварям кацапскоюлиным когда нечего сказать вы начинаете тупо бросаться дерьмом, на большее мозгов не хватает. еще раз напишешь мне пойдешь в бан суток на трое, поголодаешь)))))
показати весь коментар
17.01.2019 12:26 Відповісти
ты дебил даже погуглить не можешь))) я не понял ты школу прогуливаешь?)))
показати весь коментар
17.01.2019 13:12 Відповісти
хотя у вас все равно всепропала, вывсеврете))))
показати весь коментар
16.01.2019 20:19 Відповісти
Ты их видел эти 3 милиарда? Я вот вижу ,что чиновники Нафтогаза ,начиная с предателя Украины Игоря Бакая и его покровителя Кучмы , все стали мультимиллионерами и миллиардерами и это до сегодняшнего дня продолжается .Денег в бюджете никогда нет ,Нафтогаз убыточный .Вот то что я вижу .
показати весь коментар
16.01.2019 20:08 Відповісти
люся, иди борщ вари и жарь котлеты
показати весь коментар
16.01.2019 15:00 Відповісти