На сьогодні 9,3 тис. осіб дезертирували з лав Збройних сил України, - заступник міністра оборони Руснак

Про це під час доповіді на засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони повідомив перший заступник міністра оборони Іван Руснак, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
Зокрема, коментуючи законопроект №9454, він зазначив, що документом пропонується ввести поняття "припинення військової служби".
"Це пов'язано з тим, що на сьогодні 9 тис. 268 осіб дезертирували з лав Збройних сил України. Тому це поняття буде застосовано до осіб, які самовільно залишили військову частину, дезертирували з військової служби або добровільно здалися в полон", - сказав чиновник Міноборони. За його словами, такі військовослужбовці будуть визнані як такі, що не виконують свої військові обов'язки, і будуть виключені з чисельного складу ЗСУ.
"Це рішення дозволить доукомплектувати Збройні сили на 9 тис. 300 осіб, які сьогодні фактично є вакантними", - пояснив Руснак.
На засіданні члени Комітету з питань нацбезпеки та оборони ухвалили рішення рекомендувати парламенту прийняти законопроект.
Это гибридные воины.
И вобще - с каких пор пленных приравнивают к дезертирам? Сталинизмом попахивает