12010 відвідувачів онлайн
1 539 69

ГПУ проводить обшуки в адвоката Вишинського Доманського у справі 2013 року про приватизацію комунальної власності за зниженою ціною

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Поки я в Херсоні ознайомлююся з матеріалами справи і чекаю судового процесу про продовження терміну утримання під вартою Кирила Вишинського, Генеральна прокуратура України вирішила провести обшук у мене вдома і в офісі, а також у мого помічника .... Дякую комітету захисту прав адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області і його членам, які завжди стоять на сторожі захисту прав адвокатів і зараз безпосередньо здійснюють захист моїх прав на цих заходах, організованих Генеральною прокуратурою України", - заявив Доманський.

У Генпрокуратурі, в свою чергу, повідомили, що обшуки санкціоновані судом.

Обшуки за трьома адресами, в тому числі в адвоката Андрія Доманського, пов'язані з провадженням за фактами відчуження шляхом приватизації майна комунальної власності за зниженою ціною, повідомили "Інтерфакс-Україна" в Генпрокуратурі.

"Провадження за фактами відчуження шляхом приватизації майна комунальної власності за зниженою ціною. Справа 2013 року. Обшуки тривають за трьома адресами. Після закінчення буде інформація", - сказала в Генпрокуратурі, додавши, що обшуки санкціоновані судом.

ГПУ проводить обшуки в адвоката Вишинського Доманського у справі 2013 року про приватизацію комунальної власності за зниженою ціною 01

Нагадаємо, 15 травня СБУ спільно з прокуратурою АР Крим розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур. Також було затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.

Під час обшуку в нього були виявлені російські державні нагороди та паспорт громадянина РФ.

Проти Вишинського відкрито кримінальне провадження за статтею "Державна зрада"

17 травня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід Вишинському у вигляді арешту на 2 місяці.

1 червня Вишинський під час засідання суду заявив, що виходить з українського громадянства і вважає себе громадянином РФ. 7 червня співробітники Служби безпеки України під час обшуку банківського сейфу К.Вишинського виявили понад $ 200 тис., пістолет "Браунінг 1906" і прямий трудовий договір між фігурантом справи і МІА "Россия Сегодня".

10 січня досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо Вишинського завершено.

По суті справу розглядатимуть в одному з районних судів Києва.

Топ коментарі
+6
https://lb.ua/society/2019/01/16/417338_ultras_nashli_podrostkov.html
Киевский ультрас нашли "хероев" избивавших лежачего мужчину толпой.
Цензор чЕ молчим,чего ждем????
Когда менты "найдут"???
показати весь коментар
17.01.2019 13:37 Відповісти
+5
Мордва, спешу сообщить радостную весть - эти два удмурта будут сидеть в одной камере.
показати весь коментар
17.01.2019 13:57 Відповісти
+4
да кацапов как ни крути, они только на бутылку рассчитаны - о оптом\по четыре...\ на табуретку...\
или ты не согласен...?
показати весь коментар
17.01.2019 13:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хто будет кормить "пса" чужого?...
когда хазяин съехал....
показати весь коментар
17.01.2019 13:36 Відповісти
Roman Burko
Это москвичам намекают на "светлое будущее" российских детей. К войне готовят с детсада.
---------------У Google что-то пошло не так. Все московские детские сады на его картах превратились в крематории. В российском офисе компании сообщили, что уже работают над тем, чтобы это исправитьГПУ проводит обыски у адвоката Вышинского Доманского по делу 2013 года о приватизации коммунальной собственности по сниженной цене - Цензор.НЕТ 7588
показати весь коментар
17.01.2019 13:44 Відповісти
Як справи, некацап?
показати весь коментар
17.01.2019 13:55 Відповісти
ВЫ ГР ОЙ С МА НА ПРОВЕРЬТЕ СКОЛЬКО КО М У Н А ЛЬ Н Ы Х ПОМЕЩЕНИЙ И ПО КАКОЙ ЦЕНЕ ПРИКУПИЛ
показати весь коментар
17.01.2019 14:28 Відповісти
https://lb.ua/society/2019/01/16/417338_ultras_nashli_podrostkov.html
Киевский ультрас нашли "хероев" избивавших лежачего мужчину толпой.
Цензор чЕ молчим,чего ждем????
Когда менты "найдут"???
показати весь коментар
17.01.2019 13:37 Відповісти
рюкзаки... а не "менты"....
показати весь коментар
17.01.2019 13:44 Відповісти
олигархия...
только в Украине имена олигархов другие...
показати весь коментар
17.01.2019 13:45 Відповісти
да кацапов как ни крути, они только на бутылку рассчитаны - о оптом\по четыре...\ на табуретку...\
или ты не согласен...?
показати весь коментар
17.01.2019 13:45 Відповісти
была б копией вся зрада уран бы копала в Жовтых Водах а не писала по форумах.
показати весь коментар
17.01.2019 13:48 Відповісти
Так большинство населения планеты живёт, причём, от сотворения мира
показати весь коментар
17.01.2019 14:12 Відповісти
Как были Украина и Право словами антонимами, так, к сожалению, и остаются.
показати весь коментар
17.01.2019 13:46 Відповісти
Демократичненько так, чисто по-єуропейски ...,
а фуле, Україна - це Європа!
по-ходу, не все гладко складывается у прокурорских по делу с Вышинским ...
показати весь коментар
17.01.2019 13:51 Відповісти
Мордва, спешу сообщить радостную весть - эти два удмурта будут сидеть в одной камере.
показати весь коментар
17.01.2019 13:57 Відповісти
я даже на миг не сомневался в этом ...
показати весь коментар
17.01.2019 14:00 Відповісти
Мокша, пусть этот защитник тоже наймет себе адвоката.
показати весь коментар
17.01.2019 14:52 Відповісти
Ну так вы же спорить не станите ,что Украина часть Европы.Как и то что россия-жопа Китая..
показати весь коментар
17.01.2019 13:59 Відповісти
а про географию мы закончили еще в 5 классе ...
показати весь коментар
17.01.2019 14:02 Відповісти
Это вы так хотите мне показать,что вас уже в 6-ой перевели? Поздравляю,но мне кажется,что вашим родителям это гораздо важнее даже.
показати весь коментар
17.01.2019 14:04 Відповісти
а ты еще и тугой ...
показати весь коментар
17.01.2019 14:08 Відповісти
Не пали галоши ,мамка ножки не отмоет.И не насилуй себя ,если не считаешь Украину частью Европы.И помни...смайлики-это первый признак лаптеногих как ты.Ты просто слоздан для макарошек под елочкой.
показати весь коментар
17.01.2019 14:13 Відповісти
клоун, пиши еще ...
показати весь коментар
17.01.2019 14:28 Відповісти
а так ты все таки фсбшное ..., оказался.
ясно, надо запомнить
показати весь коментар
17.01.2019 15:38 Відповісти
Йулелюмпен, тебе какое дело?
показати весь коментар
17.01.2019 14:00 Відповісти
порохобот фсбшный эрогируешь?
показати весь коментар
17.01.2019 14:03 Відповісти
Увы, нет у нас адвокатов! Есть сертифицированные передасты бабла
показати весь коментар
17.01.2019 14:06 Відповісти
Справа 2013 року. Обшуки тривають за трьома адресами. Джерело:https://censor.net/ua/n3106908

"за вікном" - 2019


напевно раніше якось часу не було

так - це прямий тиск на адвоката!!!
показати весь коментар
17.01.2019 14:07 Відповісти
він така ж вата як і ви)
просто трохи хитріша)
показати весь коментар
17.01.2019 14:15 Відповісти
Любезный, меня норм воспитали, и на ваше оскорбление (а вата для меня оскорбление) отвечать не буду. Я не вижу ни одного аргумент что: адвокат вата, кремлевская шушера. НИ ОДНОГО. Только вижу истеричное брызганье слюной от порохоботов и кремлевских троллей. там действительно перестали рушли платить и за миску еды приходится батрачить?
показати весь коментар
17.01.2019 14:20 Відповісти
забавная вата под ником ватник обижается на слово вата)))
показати весь коментар
17.01.2019 14:24 Відповісти
ГПУ проводить обшуки в адвоката Вишинського Доманського у справі 2013 року про приватизацію комунальної власності за зниженою ціною - Цензор.НЕТ 3134
показати весь коментар
17.01.2019 14:32 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2019 17:04 Відповісти
наш співрозмовник просто демонструє істину суть того , що хочуть порохоботи - авторитаризму, а своїми дописами "наочно свідчить" який "рівень"(які саме люди) підтримують Пороха..

їх право )
показати весь коментар
17.01.2019 14:24 Відповісти
я хочу щоб вся кремлівсько-ватна шваль згинула наахер)Любими способами, - бо я хочу жити в країні куди не явится рускій мір з мінометами. Ферштейн,зрада?
показати весь коментар
17.01.2019 14:27 Відповісти
ну Ви такий не перший - ідеологічними надхненниками та Вашими попередниками були такі "видатні особи" як Сталін з "врагамі народа", Гітлер "з чистою расою".. й такі самі "африканські очільники")))
це право кожно...
хтось хоче жити в демократії, де існує верховенство права й закону, хтось добровільно хоче в гулаг....)
показати весь коментар
17.01.2019 14:34 Відповісти
моя ж масєчка) всьо як пригожин заповідав - фашисти, бандєровци отетовсьо))) Це така мілота коли ватка апелює до верховенства права і демократії)))
показати весь коментар
17.01.2019 14:45 Відповісти
ще раз повторюсь - тось хоче демократії,а хтось хоче гулагу й "сильної руки"))
це цивілізаційний вибір кожного, який здійснений в силу виключно суб'єктивних обставин, таких як загальносередній рівень розумового розвитку, культурно-духовний рівень розвитку, фінансово-економічний стан особи і т.д...
але бажання мати право бути рабом - це також право, в якому людині не слід відмовляти)
тільки всі "не врагі народа" забувають - коли закінчимся ми ("врагі народа", якщо бути точним то "непорохоботи"), далі прийдуть за "порохоботами")))й коментарі во славу "шоколадної диктатури" там вже не поможуть..та й заступитись за "нас абманулі" вже не буде кому, бо нас (вату, чи як Ви там нас величаєте), тих хто був за верховенство права та закону - вже не буде...
я б написав задумайтесь над сказаним, але у Вашому випадку - йдіть "зробіть ставку у букмекера"...
показати весь коментар
17.01.2019 14:55 Відповісти
Аж просльозився))))
Як же вам хочеться гулагів в Україні щоб картинка російських телевізорів нарешті співпала реальністю) А їх все нема, -тому й сидять сотні зрадоботів наярюючи про авторитаризм Порошенка, створюючи "альтернативну реальність". Це моя основна претензія до нього, - що гниди вроді вас спокійно живуть в Україні і на неї ж серуть. Прикриваючись "демократією і свободою слова". Бо я бачу як у вас таких розумних демократія зразу закінчилась в тому ж Криму. Корочє йди по-холодку.
показати весь коментар
17.01.2019 15:12 Відповісти
от кацапсько-ольгинська суть з Вас й поперла))) скільки б не маскувались під патріота, але кацапізм - це в крові))))
що ж, це вчергове доводить істинність припущень що за Пороха топлять кремлеботи (яскравим представником яких Ви й являєтесь"), що в свою чергу породжує логічний ряд який веде до того, що Порох таки вигідний кандидат для росії, й зі всіх "агентів кремля" - набйільший "агент")))
показати весь коментар
17.01.2019 15:29 Відповісти
Ггг) шо зайшов з останнього козиря, клоун?))))
Видно що коли бозя логіку роздавав ти певно за хуцпою стояв)))
показати весь коментар
17.01.2019 15:36 Відповісти
не кажучи вже про особисті образи ( ну для кацапів це норм тон в спілкуванні), то ольгинцям, тим більше "косячим" під патріотів пасувало б знати що Бог пишеться з великої
показати весь коментар
17.01.2019 15:44 Відповісти
вибач, ти правда не цікавий як співрозмовник)
показати весь коментар
17.01.2019 15:50 Відповісти
ну так варто було обговорювати не мою особу (причому стільки часу),а тему новини..я нагадаю

новина про обшуки в адвоката особи яка підозрюється у держзраді
моя позиція - це неприхований тиск на адвоката (особливо в контексті бажання влади "підпорядкувати собі адвокатуру)
Ваша позиція по ситуації - відсутня (є позиція про особу мою/адвоката/якусь вату (причому виключно з Вашої уяви, про "ворогів народу...загалом про все крім теми новини)
показати весь коментар
17.01.2019 16:01 Відповісти
Твоя проблема, зрада, що ти живеш в уявному світі який сам же й придумав. Ти вважаєш що "адвоката" щемлять за захист кремлівської гниди вишинського. Докази твоїй тезі є? Нема. Я, до речі, був би радий якби це було так.

А можливо цей "адвокат" знаючи про свої темні ділішки за 2013 набився вишинському в захист якраз щоб коли його візьмуть за жопу можна було понити про "політичні переслідування"? І разгон ватними зрадоботами іменно цієї тези говорить що скоріш за все я правий)
показати весь коментар
17.01.2019 16:23 Відповісти
зрада/гнида/ватоголовий та решта епітетів - говорять більше про особистість промовляючого чим про про особу на яку це спрямовано. (це так на майбутнє, якщо не дай Бог попадете в пристойну компанію)
тепер щодо теми як Ви висловились "адвоката" який спеціально набився
http://erau.unba.org.ua/profile/26117 Профіль -
Дата видачі свідоцтва:
30.05.2002
в адвокати він "набився" трошки раніше чим взявся за справу вишинського
справа про відчуження шляхом приватизації майна комунальної власності за зниженою ціною. Справа 2013 рокуДжерело:https://censor.net/ua/n3106908
ще раз - за вікном 2019 рік...обшуки можна було вже давно провести, враховуючи саме такі терміни й резонанс справи вишинського - це тиск на адвоката, а знаючи "рівень вміння збирати доказову базу" - це 100% тиск (оскільки я так розумію справа в суді буде ЗНОВ розвалюватись, як й решта всі справ) "по буквам"поясню - розвалюватись не через відсутність складу злочину,а через процесуальні моменти (впринципі як завжди), от щоб не допустити такого й вчиняються обшуки з метою тиску
ще вважаю за необхідне звернути Вашу увагу , що нас "ватанутої зради" багатЄно
Дякую комітету захисту прав адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області і його членам, які завжди стоять на сторожі захисту прав адвокатів і зараз безпосередньо здійснюють захист моїх прав на цих заходах, організованих Генеральною прокуратурою УкраїниДжерело:https://censor.net/ua/n3106908
бачите як страшно жити - зрада на зраді й зрадою наганяє...
показати весь коментар
17.01.2019 16:37 Відповісти
Це все твої недолугі домисли, зрада, і твого "адвоката" щемлять за діло 2013 року.

Чи по твоєму виходить що раз він захищає гниду вишинського, то йому треба простити всі подвиги за часів овоча? логіка канєшно ?))))
показати весь коментар
17.01.2019 16:45 Відповісти
1- Це все твої недолугі домисли(с) 2- твого "адвоката" (с)

аргументуйте, будь ласка, Вашу твердження

то йому треба простити всі подвиги за часів овоча?(с)
а які саме "подвиги" - більш конкретно - що саме порушив адвокат у 2013 році?

щемлять за діло 2013 року.(с)

а що робили починаючи з 2014 по 2019 рік?!
показати весь коментар
17.01.2019 16:51 Відповісти
продовжуй, зрада) "і ахмєтов не сидить" - як там у вас прийнято)
Хочеться тобі вірити що цей "адвокат" страдалєц від злачінной влади вірь.
Мені пох)
показати весь коментар
17.01.2019 17:02 Відповісти
"в нас там" прийнято вести дискусію з опонентом предметно...отже повторю

1- Це все твої недолугі домисли(с) 2- твого "адвоката" (с)

аргументуйте, будь ласка, Вашу твердження

то йому треба простити всі подвиги за часів овоча?(с)
а які саме "подвиги" - більш конкретно - що саме порушивадвокат у 2013 році?

щемлять за діло 2013 року.(с)

а що робили починаючи з 2014 по 2019 рік?!

з.і. - Хочеться тобі вірити що цей "адвокат" страдалєц від злачінной влади вірь.(с)

юриспруденція це не про віру...це про докази (які можна пощупати)
а вірити мені хочеться в те, що влада припинить пресувати адвокатів (й цього зокрема) й полишить намагання знищити останню інституцію яка їй ще не підпорядковане
показати весь коментар
17.01.2019 17:06 Відповісти
Тиск, кажеш? на адвоката?)І чого ж я не здивований шо зрада розпереживалась за кремльвську шушеру)))
показати весь коментар
17.01.2019 14:13 Відповісти
любому адеквату понятно что юриста спецом щемят.
показати весь коментар
17.01.2019 14:21 Відповісти
и отлично) шо нє так?
показати весь коментар
17.01.2019 14:23 Відповісти
так ТИСК на адвоката - самий прямий,наглий і безпардоний...(6 років не знайшли часу, от тепер "треба ж час знайшовся")
"зарада" розпереживалась за дотримання законодавтсва України , зокрема гарантій діяльності встановленого КУ й ЗУ "про адвокатуру й адвокатську діяльність"
й тільки бачу "перемога" хоче диктатури, відсутності права на захист, спаплюження всіх інтитуцій держави,знищення репутації всіх державних органів, знищення принципу - "перед законом всі рівні"...тільки "перемога" хоче "призначати виновних", "судити пофамільно"...
з.і. - до речі, "тикання" до незнайомого співрозмовника - фірмовий стиль кацапів (в них до всіх на "ти"), з чого я можу зробити висновок що "рішучу перемогу" підтримують (принаймі тут на форумі) кремлеботи, або "українські раби-хохли", які зневажають право людей на власну думку (що до речі знову ж таки притаманно кремлеботам), а хохли звичайно ж хочуть створити "копію росії", тільки її чоколядний варіант з "преподобним патріархом Мальдівським й Панамським - Інгоніто"
показати весь коментар
17.01.2019 14:22 Відповісти
як ви зразу про закони згадуєте як прижме)))
На закони і конституцію заслуговує той хто поважає Українські закони і Конституцію.
Вата йде нахер качать права в басманном судє)
показати весь коментар
17.01.2019 14:36 Відповісти
як ви зразу про закони згадуєте як прижме)))(с)

а що мене Ви кажете "прижало"?)))обшук у впринципі невідомої мені особи?))))

На закони і конституцію заслуговує той хто поважає Українські закони і Конституцію.(с)

да-да-да)))хоча в законах й Конституції пише зовсім протилежне))) ну як й писав вже - раби завжди хочуть в гулаг й сильну руку, вільні люди завжди хочуть бути вільними

Вата йде нахер качать права в басманном судє)

та Бога ради)))
показати весь коментар
17.01.2019 14:41 Відповісти
Я вот тоже поражаюсь. Таких спроси - вы что хотите таких без суда и следствия?- Да! На кол вату! - Но позвольте, это же гулаг, сталин, тройки чк? - Да пофиг! Вата заслужила! - Но как же уход от сраного коммунизма, совкового прошлого, мы же в Европу стремимся, к цивилизации? - Сраный мокша! Кацап!
Короче, там в голове такая каша. Вот это реально та самая вата. Они хотят жить как европейцы цивилизованно, и тут же вопят противоположное. Они не умеют в дискуссии, у них никогда нет аргументов, кроме кричащих лозунгов, как Вы понимаете при каком строе были. Вата, как есть, увы. А если это не вата (а они себя считают патриотами), то таким нужно в психушку обращаться - раздвоение личности лечить.
показати весь коментар
17.01.2019 16:08 Відповісти
погоджуюсь з Вами, дозволю собі певну ремарку - не вата, а вишевата (впринципі одне й теж саме,просто лозунги різні)

тут принагідно згадаю розумні слова (як на мене доволі точно характеризуючі певне коло осіб) моє вчительки ще зі школи

"Рагуль і москаль - це дві крайності однієї сутності"
показати весь коментар
17.01.2019 16:11 Відповісти
с вашего дозволу запишу цитату
показати весь коментар
17.01.2019 17:10 Відповісти
років зо 20 пересвідчуюсь в її правдивості!!!
показати весь коментар
17.01.2019 17:14 Відповісти
Вату начали катать😂
показати весь коментар
17.01.2019 14:07 Відповісти
а кто вата то?
показати весь коментар
17.01.2019 14:13 Відповісти
а ник у тебя какой?
показати весь коментар
17.01.2019 14:53 Відповісти
продолжайте в том же духе, меня начинает это забавлять. Уже второй неуместно шутит по поводу ника. Когда же начнутся обвинения что я под)(уйловник, а то там далее в нике такое...
показати весь коментар
17.01.2019 15:53 Відповісти
любого адвоката працюючого на ворога треба харьою в гімно.
показати весь коментар
17.01.2019 15:10 Відповісти
В правовом государстве каждый подсудимый имеет право на адвоката. Если его уберут - государство назначит своего защитника. Т.е., для упоротых невменяемых поясняю - Украина в этом случае назначит государственного защитника. Он тоже ворог? Или власть Украины которая его назначит - ворог? А может народ, который стоял на Майдане и выбрал власть - ворог?
Знаете, любезный, даже в Нюрнберге были адвокаты. Хотя , судя по Вашему уровню развития, Вы этого не знаете. А то, что в странах ЕС даже долбанные педофилы-маньяки имеют право на защиту? Ой, а может Украина не стремится к европейскому, цивилизованному, правовому пути развития?
Сдается мне, такой пост попахивает глупой кацапсинской лажой. Этакий ольгинский заход издалека, чтобы все усилия правовых реформ похе@ить.
показати весь коментар
17.01.2019 15:51 Відповісти
давление на адвоката. по-евроейски.
показати весь коментар
17.01.2019 21:03 Відповісти