ГПУ проводить обшуки в адвоката Вишинського Доманського у справі 2013 року про приватизацію комунальної власності за зниженою ціною

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.
"Поки я в Херсоні ознайомлююся з матеріалами справи і чекаю судового процесу про продовження терміну утримання під вартою Кирила Вишинського, Генеральна прокуратура України вирішила провести обшук у мене вдома і в офісі, а також у мого помічника .... Дякую комітету захисту прав адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області і його членам, які завжди стоять на сторожі захисту прав адвокатів і зараз безпосередньо здійснюють захист моїх прав на цих заходах, організованих Генеральною прокуратурою України", - заявив Доманський.
У Генпрокуратурі, в свою чергу, повідомили, що обшуки санкціоновані судом.
Обшуки за трьома адресами, в тому числі в адвоката Андрія Доманського, пов'язані з провадженням за фактами відчуження шляхом приватизації майна комунальної власності за зниженою ціною, повідомили "Інтерфакс-Україна" в Генпрокуратурі.
"Провадження за фактами відчуження шляхом приватизації майна комунальної власності за зниженою ціною. Справа 2013 року. Обшуки тривають за трьома адресами. Після закінчення буде інформація", - сказала в Генпрокуратурі, додавши, що обшуки санкціоновані судом.
Нагадаємо, 15 травня СБУ спільно з прокуратурою АР Крим розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур. Також було затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.
Під час обшуку в нього були виявлені російські державні нагороди та паспорт громадянина РФ.
Проти Вишинського відкрито кримінальне провадження за статтею "Державна зрада"
17 травня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід Вишинському у вигляді арешту на 2 місяці.
1 червня Вишинський під час засідання суду заявив, що виходить з українського громадянства і вважає себе громадянином РФ. 7 червня співробітники Служби безпеки України під час обшуку банківського сейфу К.Вишинського виявили понад $ 200 тис., пістолет "Браунінг 1906" і прямий трудовий договір між фігурантом справи і МІА "Россия Сегодня".
10 січня досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо Вишинського завершено.
По суті справу розглядатимуть в одному з районних судів Києва.

когда хазяин съехал....
Это москвичам намекают на "светлое будущее" российских детей. К войне готовят с детсада.
---------------У Google что-то пошло не так. Все московские детские сады на его картах превратились в крематории. В российском офисе компании сообщили, что уже работают над тем, чтобы это исправить
Киевский ультрас нашли "хероев" избивавших лежачего мужчину толпой.
Цензор чЕ молчим,чего ждем????
Когда менты "найдут"???
только в Украине имена олигархов другие...
или ты не согласен...?
а фуле, Україна - це Європа!
по-ходу, не все гладко складывается у прокурорских по делу с Вышинским ...
ясно, надо запомнить
"за вікном" - 2019
напевно раніше якось часу не було
так - це прямий тиск на адвоката!!!
просто трохи хитріша)
їх право )
це право кожно...
хтось хоче жити в демократії, де існує верховенство права й закону, хтось добровільно хоче в гулаг....)
це цивілізаційний вибір кожного, який здійснений в силу виключно суб'єктивних обставин, таких як загальносередній рівень розумового розвитку, культурно-духовний рівень розвитку, фінансово-економічний стан особи і т.д...
але бажання мати право бути рабом - це також право, в якому людині не слід відмовляти)
тільки всі "не врагі народа" забувають - коли закінчимся ми ("врагі народа", якщо бути точним то "непорохоботи"), далі прийдуть за "порохоботами")))й коментарі во славу "шоколадної диктатури" там вже не поможуть..та й заступитись за "нас абманулі" вже не буде кому, бо нас (вату, чи як Ви там нас величаєте), тих хто був за верховенство права та закону - вже не буде...
я б написав задумайтесь над сказаним, але у Вашому випадку - йдіть "зробіть ставку у букмекера"...
Як же вам хочеться гулагів в Україні щоб картинка російських телевізорів нарешті співпала реальністю) А їх все нема, -тому й сидять сотні зрадоботів наярюючи про авторитаризм Порошенка, створюючи "альтернативну реальність". Це моя основна претензія до нього, - що гниди вроді вас спокійно живуть в Україні і на неї ж серуть. Прикриваючись "демократією і свободою слова". Бо я бачу як у вас таких розумних демократія зразу закінчилась в тому ж Криму. Корочє йди по-холодку.
що ж, це вчергове доводить істинність припущень що за Пороха топлять кремлеботи (яскравим представником яких Ви й являєтесь"), що в свою чергу породжує логічний ряд який веде до того, що Порох таки вигідний кандидат для росії, й зі всіх "агентів кремля" - набйільший "агент")))
Видно що коли бозя логіку роздавав ти певно за хуцпою стояв)))
новина про обшуки в адвоката особи яка підозрюється у держзраді
моя позиція - це неприхований тиск на адвоката (особливо в контексті бажання влади "підпорядкувати собі адвокатуру)
Ваша позиція по ситуації - відсутня (є позиція про особу мою/адвоката/якусь вату (причому виключно з Вашої уяви, про "ворогів народу...загалом про все крім теми новини)
А можливо цей "адвокат" знаючи про свої темні ділішки за 2013 набився вишинському в захист якраз щоб коли його візьмуть за жопу можна було понити про "політичні переслідування"? І разгон ватними зрадоботами іменно цієї тези говорить що скоріш за все я правий)
тепер щодо теми як Ви висловились "адвоката" який спеціально набився
http://erau.unba.org.ua/profile/26117 Профіль -
Дата видачі свідоцтва:
30.05.2002
в адвокати він "набився" трошки раніше чим взявся за справу вишинського
справа про відчуження шляхом приватизації майна комунальної власності за зниженою ціною. Справа 2013 рокуДжерело:https://censor.net/ua/n3106908
ще раз - за вікном 2019 рік...обшуки можна було вже давно провести, враховуючи саме такі терміни й резонанс справи вишинського - це тиск на адвоката, а знаючи "рівень вміння збирати доказову базу" - це 100% тиск (оскільки я так розумію справа в суді буде ЗНОВ розвалюватись, як й решта всі справ) "по буквам"поясню - розвалюватись не через відсутність складу злочину,а через процесуальні моменти (впринципі як завжди), от щоб не допустити такого й вчиняються обшуки з метою тиску
ще вважаю за необхідне звернути Вашу увагу , що нас "ватанутої зради" багатЄно
Дякую комітету захисту прав адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області і його членам, які завжди стоять на сторожі захисту прав адвокатів і зараз безпосередньо здійснюють захист моїх прав на цих заходах, організованих Генеральною прокуратурою УкраїниДжерело:https://censor.net/ua/n3106908
бачите як страшно жити - зрада на зраді й зрадою наганяє...
Чи по твоєму виходить що раз він захищає гниду вишинського, то йому треба простити всі подвиги за часів овоча? логіка канєшно ?))))
аргументуйте, будь ласка, Вашу твердження
то йому треба простити всі подвиги за часів овоча?(с)
а які саме "подвиги" - більш конкретно - що саме порушив адвокат у 2013 році?
щемлять за діло 2013 року.(с)
а що робили починаючи з 2014 по 2019 рік?!
Хочеться тобі вірити що цей "адвокат" страдалєц від злачінной влади вірь.
Мені пох)
1- Це все твої недолугі домисли(с) 2- твого "адвоката" (с)
аргументуйте, будь ласка, Вашу твердження
то йому треба простити всі подвиги за часів овоча?(с)
а які саме "подвиги" - більш конкретно - що саме порушивадвокат у 2013 році?
щемлять за діло 2013 року.(с)
а що робили починаючи з 2014 по 2019 рік?!
з.і. - Хочеться тобі вірити що цей "адвокат" страдалєц від злачінной влади вірь.(с)
юриспруденція це не про віру...це про докази (які можна пощупати)
а вірити мені хочеться в те, що влада припинить пресувати адвокатів (й цього зокрема) й полишить намагання знищити останню інституцію яка їй ще не підпорядковане
"зарада" розпереживалась за дотримання законодавтсва України , зокрема гарантій діяльності встановленого КУ й ЗУ "про адвокатуру й адвокатську діяльність"
й тільки бачу "перемога" хоче диктатури, відсутності права на захист, спаплюження всіх інтитуцій держави,знищення репутації всіх державних органів, знищення принципу - "перед законом всі рівні"...тільки "перемога" хоче "призначати виновних", "судити пофамільно"...
з.і. - до речі, "тикання" до незнайомого співрозмовника - фірмовий стиль кацапів (в них до всіх на "ти"), з чого я можу зробити висновок що "рішучу перемогу" підтримують (принаймі тут на форумі) кремлеботи, або "українські раби-хохли", які зневажають право людей на власну думку (що до речі знову ж таки притаманно кремлеботам), а хохли звичайно ж хочуть створити "копію росії", тільки її чоколядний варіант з "преподобним патріархом Мальдівським й Панамським - Інгоніто"
На закони і конституцію заслуговує той хто поважає Українські закони і Конституцію.
Вата йде нахер качать права в басманном судє)
а що мене Ви кажете "прижало"?)))обшук у впринципі невідомої мені особи?
На закони і конституцію заслуговує той хто поважає Українські закони і Конституцію.(с)
да-да-да)))хоча в законах й Конституції пише зовсім протилежне))) ну як й писав вже - раби завжди хочуть в гулаг й сильну руку, вільні люди завжди хочуть бути вільними
Вата йде нахер качать права в басманном судє)
та Бога ради)))
Короче, там в голове такая каша. Вот это реально та самая вата. Они хотят жить как европейцы цивилизованно, и тут же вопят противоположное. Они не умеют в дискуссии, у них никогда нет аргументов, кроме кричащих лозунгов, как Вы понимаете при каком строе были. Вата, как есть, увы. А если это не вата (а они себя считают патриотами), то таким нужно в психушку обращаться - раздвоение личности лечить.
тут принагідно згадаю розумні слова (як на мене доволі точно характеризуючі певне коло осіб) моє вчительки ще зі школи
"Рагуль і москаль - це дві крайності однієї сутності"
Знаете, любезный, даже в Нюрнберге были адвокаты. Хотя , судя по Вашему уровню развития, Вы этого не знаете. А то, что в странах ЕС даже долбанные педофилы-маньяки имеют право на защиту? Ой, а может Украина не стремится к европейскому, цивилизованному, правовому пути развития?
Сдается мне, такой пост попахивает глупой кацапсинской лажой. Этакий ольгинский заход издалека, чтобы все усилия правовых реформ похе@ить.