Двоє поліцейських погрожували сфабрикувати справу проти вінничанина, якщо той не заплатить 6 тисяч гривень, - СБУ. ФОТОрепортаж
Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу СБУ, оперативники спецслужби встановили, що двоє поліцейських вимагали у жителя Вінниці шість тисяч гривень. У разі відмови сплатити суму вони погрожували фальсифікувати доказову базу і штучно почати щодо чоловіка кримінальне провадження за крадіжки мобільних телефонів.
Співробітники СБ України затримали одного з хабарників на вулиці обласного центру під час одержання другої частини хабара в чотири тисячі гривень.
У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії, зокрема в службовому кабінеті іншого фігуранта провадження. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину і обрання запобіжного заходу.
Правоохоронці також збирають доказову базу про протиправну діяльність ще двох співробітників поліції, які, застосовуючи до цього громадянина заходи фізичного впливу та погрожуючи кримінальною відповідальністю, привласнили його гроші.
Слідство ведеться Державним бюро розслідувань.




Занавес.
Или мусор стает ахфицером, когда получает по щам?
А сколько баблища новоменты собирают с игральных точек, которые как и раньше принадлежат мусорскому начальству и уже открыто перестраиваются в дворцы лас-вегаса, а сколько вымогают с родни подвыпивших подростков, а сколько вымогают с водителей на трассах, Арсенка знает? Хотя, уверен, что очень точно знает!