8411 відвідувач онлайн
33 594 221

Бійка зі стріляниною: перехожий у Києві заступився за незнайому жінку й отримав кулю в живіт від її чоловіка

Про інцидент повідомляє відділ комунікації поліції м.Києва, інформує Цензор.НЕТ.

До чергової частини Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення про бійку зі стріляниною на вулиці Тампере. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група і лікарі.

Начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін розповів, що на вулиці виник конфлікт між подружжям, який переріс у штовханину і бійку.

"Свідок події вирішив захистити незнайому жінку. Однак чоловік агресивно відреагував на зауваження та вдарив потерпілого. Після цього дістав пістолет, попередньо - травматичний, та вистрілив у 35-річного місцевого мешканця", - додав Олександр Кузьмін.

Постраждалого відвезли в лікарню. А 57-річного зловмисника затримали на місці та доставили у відділення поліції. Зброю вилучили й направили на експертизу.

Бійка зі стріляниною: перехожий у Києві заступився за незнайому жінку й отримав кулю в живіт від її чоловіка 01

Слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Зловмисника затримали, йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Топ коментарі
+31
В Германии прохожие не будут подставляться под пули-ножи хулиганов на улице. Они позвонят в полицию. Но там полиция приедет. Минуты за 3.
показати весь коментар
21.01.2019 01:17 Відповісти
+21
Відомо, що тільки поліція може втрутитися у конфлікт подружжя. Тому постраждалий хоч і мав нормальні наміри, але був неправий. Далі жінка можливо буде свідчити проти постраждалого, щоб виправдати свого чоловіка.
показати весь коментар
21.01.2019 01:27 Відповісти
+18
Вы вероятнее всего, никогда не были за территорией Украины, а если были, то не нарушали там законов. Даже закинув удочку в глухом селе Германии, во время нереста рыбы, гарантированно приведет к вам полицейских уже через 5 минут. И не потому что полицейские охраняют реки, а потому что немцы сами берегут природу и не позволят кому либо, свинячить у себя дома. То же самое относится и к спилу деревьев и других правонарушений.
показати весь коментар
21.01.2019 01:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
НЕОБХОДИМО НЕ ПРОСТО ВСТУПАТЬСЯ ПРИ ЯВНОЙ АГРЕССИИ, А БИТЬ СО СПИНЫ АГРЕССОРА ТЯЖЕЛЫМ ПРЕДМЕТОМ ПО ЗАТЫЛКУ, А ПОТОМ РАЗБИРАТЬСЯ !!!
показати весь коментар
21.01.2019 12:38 Відповісти
И РАНЕНИЕ ЖИВОТА С ОГНЕСТРЕЛЬНОГО ОРУЖИЯ ЭТО НАНЕСЕНИЕ ТЯЖЕЛЫХ ФИЗИЧЕСКИХ ПОВРЕЖДЕНИЙ И ПОПЫТКА УБИЙСТВА, А НЕ ***********!!
показати весь коментар
21.01.2019 12:41 Відповісти
Прилюдное унижение, а тем более избиение женщины - это уровень быдла. Мужику который решил остановить этот беспредел - респект и скорейшего выздоровления.
показати весь коментар
21.01.2019 12:53 Відповісти
Знаешь все обстоятельства этого дела,чтобы выводы делать?
показати весь коментар
21.01.2019 13:21 Відповісти
якими ю не були "обстоятельства", бити жінку, дружину, мати своїх дітей може лише закінчений дебіл та імпотент.
показати весь коментар
21.01.2019 14:04 Відповісти
Своих женщин правильно, защищать нужно.
показати весь коментар
22.01.2019 01:13 Відповісти
від козлів захищати треба навіть чужих жінок, чужих дітей, чужих старих, тобто, всіх тих, хто слабший, хто не в змозі себе захистити самотужки. Але для цього потрібно бути Шляхетною людиною. Напевно, це не про вас.
показати весь коментар
22.01.2019 09:17 Відповісти
Пафос это сильнее понтов.
показати весь коментар
22.01.2019 13:52 Відповісти
"пафос", це коли б ми з вами були знайомі, і в мене б була мета справити на вас враження чи у чомусь переконати. Ні першого ні другого мені точно не потрібно.
показати весь коментар
22.01.2019 15:33 Відповісти
И где я писал,что не нужно защищать слабых .Простой пример из моей жизни. Я с женой был как то в супермаркете ,выходим от кассы подходим к столу переложить с корзины.Стоит т.н. женщина возле стола и на столе все ее пакеты. Моя жена говорит "разрешите" т.е. подойти к столу.Эта особь женского пола говорит "я имею право здесь стоять". И что то начала говорить моей жене неприятное. Как вы думаете ,что я должен был ей сказать? Наверно "вы не правы" или как ? Нет ,что вы я ее не бил конечно,это абсурд,но я ее послал в жесткой форме. Это по вашему я поступил неправильно? Или я должен был помочь ей после этого донести ее пакеты домой ?
показати весь коментар
22.01.2019 14:04 Відповісти
Хіба мова про "особей неопределенного пола"? Та до того ж цю "особь" ніхто не бив та не знущався з неї, їй не потрібна була допомога. Зроили зауваження - конфлікт вичерпаний. . Невдалий приклад. Мова ж не про бомжів (хоча, вони також люди), а про звичайних людей, таких самих, як і ви.
показати весь коментар
22.01.2019 14:27 Відповісти
Где бомжи вспоминались и особи неопределенного пола. Вы мил друг не передергивайте.
показати весь коментар
22.01.2019 14:36 Відповісти
перепрошую, трошки помилився, ось так було в вас написано "..Эта особь женского пола говорит .." , але, все одно зневажливо, і дозволяє слухачу/читачю зрозуміти що "особь" не викликала в вас ані поваги, ані участі. Ні? Ну не в цьому , власне, питання, а в тім, що ми обговорювали раніше.
Ви тут мене і в пафосі вже встигли звинуватити, і спробували переконати що захищати треба лише "своих женщин". То до чого був той приклад в супермаркеті, я так і не второпав.
показати весь коментар
22.01.2019 15:30 Відповісти
В общественных местах, любой беспредел должен быть остановлен. И не важно Муж, Жена - они были в общественном месте, а не дома.
показати весь коментар
21.01.2019 13:04 Відповісти
нихера себе хулиганство, минимум покушение на убийство, уволить нахрен следователя. меня поражает когда человеку разобьют лицо в мясо, потом паяют хулиганку 51 грн штрафа и все)))) вот я хочу этому следователю за 51 грн его хлебальник побить)))
показати весь коментар
21.01.2019 13:08 Відповісти
После этого достал пистолет, предварительно - травматический, и выстрелил Источник: https://censor.net/n3107388
У него есть и основной ? Предварительно сначала травмат,ну а на закуску с настоящего.Рэмбо прямо.
показати весь коментар
21.01.2019 13:19 Відповісти
"супругами"?? Взагалі то, треба бути конченими ідіотами щоб з"ясовувати стосунки на вулиці з пістолетами та мордобоєм. Господи, скільки ж в нас дебілів!!
Бідний чоловік.. Заступився, ***, за "даму" ...
показати весь коментар
21.01.2019 14:03 Відповісти
молодец, выйдет на свободу почти пенсионером, да стажа трудового на зоне наработает.
(сарказм)
показати весь коментар
21.01.2019 14:14 Відповісти
Обсуждение этой истории, показало всю трусливую сущность зрадофилов. Упасть на колени перед врагом или бежать без оглядки в случае опасности. Мрази перепуганные.
показати весь коментар
21.01.2019 14:19 Відповісти
Одни дебилы в комментах. Как мужику было знать супруги это или нет? А вы просто трусливые шавки
показати весь коментар
21.01.2019 14:23 Відповісти
крикнул бы баклан: это моя жена и все, конфликт исчерпан!
показати весь коментар
21.01.2019 22:38 Відповісти
Сторінка 3 з 3