Бійка зі стріляниною: перехожий у Києві заступився за незнайому жінку й отримав кулю в живіт від її чоловіка

Про інцидент повідомляє відділ комунікації поліції м.Києва, інформує Цензор.НЕТ.
До чергової частини Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення про бійку зі стріляниною на вулиці Тампере. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група і лікарі.
Начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін розповів, що на вулиці виник конфлікт між подружжям, який переріс у штовханину і бійку.
"Свідок події вирішив захистити незнайому жінку. Однак чоловік агресивно відреагував на зауваження та вдарив потерпілого. Після цього дістав пістолет, попередньо - травматичний, та вистрілив у 35-річного місцевого мешканця", - додав Олександр Кузьмін.
Постраждалого відвезли в лікарню. А 57-річного зловмисника затримали на місці та доставили у відділення поліції. Зброю вилучили й направили на експертизу.
Слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
Зловмисника затримали, йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Ви тут мене і в пафосі вже встигли звинуватити, і спробували переконати що захищати треба лише "своих женщин". То до чого був той приклад в супермаркеті, я так і не второпав.
У него есть и основной ? Предварительно сначала травмат,ну а на закуску с настоящего.Рэмбо прямо.
Бідний чоловік.. Заступився, ***, за "даму" ...
(сарказм)