Новий контракт з транзиту газу має бути довгостроковим і мати обсяги, комерційно цікаві для інвесторів, - Шефчович

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчович.
"На мій погляд, новий контракт повинен бути довгостроковим - на 10+ років. Обсяги мають бути комерційно життєздатними, тому що ми повинні залучити інвестора в організацію і апгрейд української ГТС. І ми також хотіли б, щоб це були європейські компанії з високою репутацією", - сказав він за підсумками тристоронніх газових переговорів за участю України та Росії в Брюсселі в понеділок.
М.Шефчович додав, що обсяги мають відображати довгострокові перспективи і які зазвичай транзитні обсяги забезпечувала українська ГТС.
Віце-президент також наголосив, що новий контракт має базуватися на умовах повної імплементації європейського газового законодавства, "щоб він був таким самим, як контракт "Газпрому" з європейськими компаніями".
"Сподіваюся, що ми матимемо контракт до кінця року, і довгостроковий транзит через Україну буде забезпечено", - сказав М.Шефчович.
Ми то нічого не "заробимо", нам іще в півтора рази планують підвищити ціну газу та е\е.
Помнится, уже за одни пустые слова гарантий, отдали ядерное оружие.
Шутить изволите...
россия не выполняет действующий контракт, зачем нужен новый та еще и долгосрочный,
Украине не нужна петля на шее
"Жоден договір з Росією не вартий того паперу, на якому він написаний" О. Бісмарк