Трепак пішов із СБУ через справу "діамантових прокурорів", його перехід до Гриценка - це сильний удар по команді президента, - Бутусов
Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
"Знакова подія. Трепак пішов із СБУ через справу "діамантових прокурорів", його перехід до Гриценка - це сильний удар по команді президента. Ще нещодавно найближчий співробітник Порошенка, якого президент уповноважив боротися з корупцією, пішов із влади і увійшов до команди... Гриценка! Генерал-майор Віктор Трепак належав до найближчого оточення команди Петра Порошенка, був довіреною особою глави СБУ Василя Грицака, і указом президента в 2015-му був призначений на високу посаду першого заступника голови СБУ - начальника головного управління з боротьби з корупцією - главку "К". Це другий за значенням пост у СБУ, одна з вершин кар'єри. А сьогодні він увійшов до команди кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Тобто людина, яку Порошенко призначив боротися з корупцією і яка розслідувала найгучніші антикорупційні справи, перейшла до команди одного з головних його опонентів", - написав він.
"Трепак звільнився з СБУ і розірвав відносини з Петром Олексійовичем у 2016-му, коли він став ключовою фігурою в справі "діамантових прокурорів" - Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця. Корнієць був одним з лідерів мафіозного угруповання, яке в Київській області контролювало нелегальний видобуток річкового піску, вивезення та переробку сміття, ігрові автомати, нелегальну торгівлю. Дружина Корнійця незаконно служила в одній установі з чоловіком - була начальником відділу з контролю законності підрозділів з боротьби з корупцією. Шапакін був передаточною ланкою, між бізнесменами та начальником слідчого управління ГПУ Грищенком. Вони безсумнівно діяли спільно. Також Шапакін підтримує відносини із сім'єю Шокіна і має особисту прихильність Генерального прокурора. Дружина Шапакіна, коли до них прийшли з обшуком, насамперед написала СМС дружині Шокіна", - зазначив Бутусов.
"На засідання керівництва Генпрокуратури під керівництвом тодішнього в.о. генпрокурора Гузиря запросили заступників генпрокурора Каська, Сакварелідзе і прокурора Опанасенка. Гузир і Столярчук здійснили спробу натиснути на своїх колег. Заступник Генпрокурора Столярчук заявив процесуальному керівнику Віталію Опанасенку, що нехай тепер спробує без санкції легалізувати обшук через суд - нічого не вийде. У такому разі тяжкі наслідки можуть настати для самих слідчих. Питання із санкцією вирішувалося в Печерському суді. Столярчук поїхав до голови суду. Як відомо, суди в нас, як дишло, і цілком піддаються ручному дресируванню. Голова суду був наляканий і забезпечив би ухвалення будь-якого рішення, вигідного сильнішій стороні. Але в дверях суду шлях Столярчуку перегородив... Віктор Трепак. З ескортом "Альфи". Таким чином, до суду ніхто із зацікавлених осіб не потрапив. Суду була забезпечена спокійна робота і захист від втручання Генпрокуратури. Так, ось так у нас працює "незалежне правосуддя". Оригінали записів прослушки діамантових прокурорів із Шокіним СБУ тривалий час не передавала в ГПУ, щоб виключити можливість фальсифікації або знищення оригіналів. Усі санкції на прослуховування виписував Трепак. Звільнення Трепака означало ліквідацію справи "діамантових" прокурорів", - наголосив журналіст.
"У 2016-му Трепаку під тиском Шокіна довелося піти у відставку. Грицаку довелося поступитися Порошенку, який не хотів справою "діамантових прокурорів" знищувати свого сподвижника Віктора Шокіна - супербагатого чиновника, якому все зійшло з рук. Трепака довго не хотіли звільняти, вмовляли обійняти якусь іншу значущу посаду, не хотіли втрачати людини, яка стільки знає про інший бік влади. Але Віктор пішов. І ось зараз він почав політичну кар'єру в лавах опонентів Порошенка. Так, вибори призводять до тектонічних зрушень у владі, до дуже важливих кадрових змін", - резюмував Бутусов.
Як повідомлялося раніше, екс-заступник Глави СБУ Віктор Трепак увійшов до команди кандидата в президенти України Анатолія Гриценка. 11 січня форум "Демократичних сил" висунув Гриценка кандидатом у президенти. Політик заявив, що для виконання передвиборних обіцянок йому "вистачить одного терміну".
В Україні 31 грудня стартувала виборча кампанія з виборів Президента. Висування кандидатів і подання ними документів триватиме до 3 лютого включно, а їхня реєстрація відбудеться протягом п'яти днів і завершиться 8 лютого 2019 року.
А ще цікаво ХТО допомагав створювати Моссад - чи не улюбленець Гітлера Отто Скорцені??????????
А згадайте за рік до приходу Лобановського скільки попало ДК Ксамаксу в кваліфікації ЛЧ - одна і та ж команда вивернула міхом зовні Барселону.........
Нема бувших поганих хороших - є вектор розвитку і якщо ти його тягнеш то тягни а якщо мурло то шуруй нахер
===
Не знаю як там щодо колишніх нацистів на відбудові Німеччини. Але.
У німців і справді до та в ході WWII була, на мій погляд, хибна ідеологія, що призвела до відповідних наслідків. Але німці не обманювали одне одного та не намагалися продати Лайно" замість "повидла" одне одному. А ще не потопали в масовій корупції від прибиральниці до канцлера. Отже, прибравши хибну ідеологію, німці повернулися до нормального життя і в них все вийшло.
Але я сумніваюся, що "сбу", яке роками створювало злочинні схеми, чомусь раптом має відмовитися від цього.
З корупцією боряться не сапоги а бухгалтера а сапоги їм допомагають збить охреневших,
Все що впроваджували німці 60 років назад зараз впроваджуємо МИ з їхньою допомогою також
Як казав Лобановський - ми з розумінням ствимося до вашого нерозуміння
не скачехоче щоб Петя боровся з коррупцією той москаль )Вот это главное, а не то. что он откуда-то там ушёл. А за какие заслуги его туда взяли? Конкурс выиграл или по объявлению в газете попросился?
Пусть западные "партнеры" почитают...им полезно знать,какую гниду они поддерживают.
вони підтримують Україну , але на жаль не достатньо ...
Система их выплюнула.
Те саме і "йуля", та що "знизить_удвічі_ціну". Хіба ціну на газ регулює одноосібно президент?
А Луцик считает себя самым эффективным Генплокулолом за все годы независимости!
Так що раджу зомбоюлькам особливо на скакати по ліжках...😁😁😁😁😁
Один (гнилий) кричав, що "два сапога пара" а Гриць (тоді не менш дурнуватий) говорив, що "не йдіть не вибори"....
НУ, ку**ва і що ти тепер пропонуєш? Знову на граблі?
ОТЖЕ:
В першому турі - за Гриценка. А в другому або за Гриценка, або "не за Петю",
Але на вибори, Барбос, треба йти.
Я вже кілька разів писав його дурнуватим Гацькам і Фірсовим з Чумаками: Не робіть заяв, котрі можуть одрізати від вас електорату іншого демократичного кандидата в другому турі, якщо туди вийде Гриць. А він вже з придурком Садовитм заявили: Юля - єдина з ким ми не будемо вести перемовини. А якщо в другому турі ВОНА і Порох або порохнявій Смєшко або Бойко? Що знову будете гавкати, що "не йдіть на другий тур, бо то два сапога пара"?
А він на НВ був, як з цепка зірвався: дайте мені юлю на ТВ - і я її порву...!
А якщо не порвеш? А якщо порвеш - а вдругому турі вона скаже не голосувати за Гриценка, бо він дурний?
Неможна бути таким прямим як дуло від 45-ки.
99% избирателей не знают кто такой Трепак. Как и Демчина.