10279 відвідувачів онлайн

Трепак пішов із СБУ через справу "діамантових прокурорів", його перехід до Гриценка - це сильний удар по команді президента, - Бутусов

Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Знакова подія. Трепак пішов із СБУ через справу "діамантових прокурорів", його перехід до Гриценка - це сильний удар по команді президента. Ще нещодавно найближчий співробітник Порошенка, якого президент уповноважив боротися з корупцією, пішов із влади і увійшов до команди... Гриценка! Генерал-майор Віктор Трепак належав до найближчого оточення команди Петра Порошенка, був довіреною особою глави СБУ Василя Грицака, і указом президента в 2015-му був призначений на високу посаду першого заступника голови СБУ - начальника головного управління з боротьби з корупцією - главку "К". Це другий за значенням пост у СБУ, одна з вершин кар'єри. А сьогодні він увійшов до команди кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Тобто людина, яку Порошенко призначив боротися з корупцією і яка розслідувала найгучніші антикорупційні справи, перейшла до команди одного з головних його опонентів", - написав він.

"Трепак звільнився з СБУ і розірвав відносини з Петром Олексійовичем у 2016-му, коли він став ключовою фігурою в справі "діамантових прокурорів" - Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця. Корнієць був одним з лідерів мафіозного угруповання, яке в Київській області контролювало нелегальний видобуток річкового піску, вивезення та переробку сміття, ігрові автомати, нелегальну торгівлю. Дружина Корнійця незаконно служила в одній установі з чоловіком - була начальником відділу з контролю законності підрозділів з боротьби з корупцією. Шапакін був передаточною ланкою, між бізнесменами та начальником слідчого управління ГПУ Грищенком. Вони безсумнівно діяли спільно. Також Шапакін підтримує відносини із сім'єю Шокіна і має особисту прихильність Генерального прокурора. Дружина Шапакіна, коли до них прийшли з обшуком, насамперед написала СМС дружині Шокіна", - зазначив Бутусов.

"На засідання керівництва Генпрокуратури під керівництвом тодішнього в.о. генпрокурора Гузиря запросили заступників генпрокурора Каська, Сакварелідзе і прокурора Опанасенка. Гузир і Столярчук здійснили спробу натиснути на своїх колег. Заступник Генпрокурора Столярчук заявив процесуальному керівнику Віталію Опанасенку, що нехай тепер спробує без санкції легалізувати обшук через суд - нічого не вийде. У такому разі тяжкі наслідки можуть настати для самих слідчих. Питання із санкцією вирішувалося в Печерському суді. Столярчук поїхав до голови суду. Як відомо, суди в нас, як дишло, і цілком піддаються ручному дресируванню. Голова суду був наляканий і забезпечив би ухвалення будь-якого рішення, вигідного сильнішій стороні. Але в дверях суду шлях Столярчуку перегородив... Віктор Трепак. З ескортом "Альфи". Таким чином, до суду ніхто із зацікавлених осіб не потрапив. Суду була забезпечена спокійна робота і захист від втручання Генпрокуратури. Так, ось так у нас працює "незалежне правосуддя". Оригінали записів прослушки діамантових прокурорів із Шокіним СБУ тривалий час не передавала в ГПУ, щоб виключити можливість фальсифікації або знищення оригіналів. Усі санкції на прослуховування виписував Трепак. Звільнення Трепака означало ліквідацію справи "діамантових" прокурорів", - наголосив журналіст.

"У 2016-му Трепаку під тиском Шокіна довелося піти у відставку. Грицаку довелося поступитися Порошенку, який не хотів справою "діамантових прокурорів" знищувати свого сподвижника Віктора Шокіна - супербагатого чиновника, якому все зійшло з рук. Трепака довго не хотіли звільняти, вмовляли обійняти якусь іншу значущу посаду, не хотіли втрачати людини, яка стільки знає про інший бік влади. Але Віктор пішов. І ось зараз він почав політичну кар'єру в лавах опонентів Порошенка. Так, вибори призводять до тектонічних зрушень у владі, до дуже важливих кадрових змін", - резюмував Бутусов.

Як повідомлялося раніше, екс-заступник Глави СБУ Віктор Трепак увійшов до команди кандидата в президенти України Анатолія Гриценка. 11 січня форум "Демократичних сил" висунув Гриценка кандидатом у президенти. Політик заявив, що для виконання передвиборних обіцянок йому "вистачить одного терміну".

В Україні 31 грудня стартувала виборча кампанія з виборів Президента. Висування кандидатів і подання ними документів триватиме до 3 лютого включно, а їхня реєстрація відбудеться протягом п'яти днів і завершиться 8 лютого 2019 року.

Топ коментарі
+80
У Порошенко не команда,а банда.
показати весь коментар
22.01.2019 14:16 Відповісти
+37
в умовах ******** України , наявність бандита в команді - запорука перемоги ... он Нарік , нещодавно , це підтвердив !
показати весь коментар
22.01.2019 14:21 Відповісти
+34
у петра алексеевича не команда, а подельники =)
показати весь коментар
22.01.2019 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У Порошенко не команда,а банда.
показати весь коментар
22.01.2019 14:16 Відповісти
выходит у гриценко теперь бандит в команде?
показати весь коментар
22.01.2019 14:19 Відповісти
в умовах ******** України , наявність бандита в команді - запорука перемоги ... он Нарік , нещодавно , це підтвердив !
показати весь коментар
22.01.2019 14:21 Відповісти
луцик, кум петралексеича разменял "брилиянтовых" на доверие к куму сваму...
показати весь коментар
22.01.2019 14:26 Відповісти
Если бы был бандитом, до до сих пор бы в СБУ спокойно работал.
показати весь коментар
22.01.2019 15:30 Відповісти
выходит в сбу не все бандиты, или бандитами перестают быть после выхода, а если заявление написано, но не подписано, то бандит? или полубандит?
показати весь коментар
22.01.2019 16:57 Відповісти
мародеры они
показати весь коментар
22.01.2019 14:20 Відповісти
під час війни - об'єктивно - так .
показати весь коментар
22.01.2019 14:28 Відповісти
хто?
показати весь коментар
22.01.2019 14:29 Відповісти
Они
показати весь коментар
22.01.2019 14:37 Відповісти
банда мародерів , якщо точніше ...
показати весь коментар
22.01.2019 14:29 Відповісти
Чий не удар.Яке йшло,таке й здыбало.
показати весь коментар
22.01.2019 14:17 Відповісти
ну и бред - все кто был в управлении К вообще в СБУ и носить погоны не достойны - Бутусов Вам не стыдно - это Вы лучше меня знаете
показати весь коментар
22.01.2019 14:17 Відповісти
человек которий ВСЕГДА врет побежал в команду к человеку которий врет да к тому же еще и трус.... Я прям не знаю как Порошенко енто переживет
показати весь коментар
22.01.2019 14:20 Відповісти
дело не в пете или васи или ,да какая разница - на них ,я имею ввиду кашников "печати" ставить не куда - самое денежное и насквозь коррупционное управление в СБУ и к слову - петя и пиндосы с европейцами во время реформы сбу его как раз первым и убирают
показати весь коментар
22.01.2019 14:26 Відповісти
як Ви думаєте ХТО відбудував Германію після війни - марсіани чи бувші нацисти????

А ще цікаво ХТО допомагав створювати Моссад - чи не улюбленець Гітлера Отто Скорцені??????????

А згадайте за рік до приходу Лобановського скільки попало ДК Ксамаксу в кваліфікації ЛЧ - одна і та ж команда вивернула міхом зовні Барселону.........
Нема бувших поганих хороших - є вектор розвитку і якщо ти його тягнеш то тягни а якщо мурло то шуруй нахер
показати весь коментар
22.01.2019 14:35 Відповісти
"...як Ви думаєте ХТО відбудував Германію після війни - марсіани чи бувші нацисти..."
===
Не знаю як там щодо колишніх нацистів на відбудові Німеччини. Але.
У німців і справді до та в ході WWII була, на мій погляд, хибна ідеологія, що призвела до відповідних наслідків. Але німці не обманювали одне одного та не намагалися продати Лайно" замість "повидла" одне одному. А ще не потопали в масовій корупції від прибиральниці до канцлера. Отже, прибравши хибну ідеологію, німці повернулися до нормального життя і в них все вийшло.
Але я сумніваюся, що "сбу", яке роками створювало злочинні схеми, чомусь раптом має відмовитися від цього.
показати весь коментар
22.01.2019 14:47 Відповісти
ахаха - а ми потопаємо в корупції.... Ви вже достали зі своїм виттям про неймовірну корупцію, і да у німців і зараз НЕЙМОВІРНІ масштаби корупції і вони ХЕР з нею боряться - Півні потік-2, Шредер в газпромі, підкуп кацапами політиків оптом разом з газетами і журналами тощо
З корупцією боряться не сапоги а бухгалтера а сапоги їм допомагають збить охреневших,
Все що впроваджували німці 60 років назад зараз впроваджуємо МИ з їхньою допомогою також

Як казав Лобановський - ми з розумінням ствимося до вашого нерозуміння
показати весь коментар
22.01.2019 14:57 Відповісти
таки не могу не согласиться (шо со мной сегодня - на одесский акцент все тянет и тянет ,а там таки шас и не жарко и делать не чего )) а вот костяк армии обороны Израиля составляла как раз Еврейская Бригада - по этому у ЦАХАЛ все напоминает английскую армию
показати весь коментар
22.01.2019 14:49 Відповісти
так і в нас тож не австралійці воюють
показати весь коментар
22.01.2019 14:50 Відповісти
Це вже всі давно забули, а ви тільки взнав...
показати весь коментар
22.01.2019 17:05 Відповісти
Корабль тонет....крысы побегут...
показати весь коментар
22.01.2019 14:18 Відповісти
это сильный удар по команде президента.Источник: https://censor.net/n3107670 - ця "команда" вже відчуває вітер змін і через пару місяців розсиплеться зовсім !
показати весь коментар
22.01.2019 14:19 Відповісти
точно!!! прям на очах сипеться а особливо у волинській обл раді............
показати весь коментар
22.01.2019 14:25 Відповісти
Все вірно, тільки після "реформ" Олексійовича вмісто слова "команда" добре вписується слово "банда", як добре підмітили дописувачі.
показати весь коментар
22.01.2019 17:10 Відповісти
у петра алексеевича не команда, а подельники =)
показати весь коментар
22.01.2019 14:19 Відповісти
Хто не скаче хоче щоб Петя боровся з коррупцією той москаль )
показати весь коментар
22.01.2019 14:20 Відповісти
Еще недавно генерал-майор Виктор Трепак входил в ближний круг команды Петра Порошенко и был доверенным лицом главы СБУ Василия Грицака.

Вот это главное, а не то. что он откуда-то там ушёл. А за какие заслуги его туда взяли? Конкурс выиграл или по объявлению в газете попросился?
показати весь коментар
22.01.2019 14:23 Відповісти
свадебный генерал никогда не помешает.
показати весь коментар
22.01.2019 14:25 Відповісти
ви Грицака з Наливайченком попутали - так буває мороз вітер....
показати весь коментар
22.01.2019 14:29 Відповісти
византийщина...подковерщина...продажность этой власти.
Пусть западные "партнеры" почитают...им полезно знать,какую гниду они поддерживают.
показати весь коментар
22.01.2019 14:25 Відповісти
хто сказав що вони його підтримують ?!
вони підтримують Україну , але на жаль не достатньо ...
показати весь коментар
22.01.2019 14:27 Відповісти
Всё они знают - там далеко не идиоты сидят. Просто это лучший из них вариант - юлька ненадежна и непредсказуема - что у неё в голове хз. К тому есть сильнейшие подозрения в её пропутинскости. Клоун? Так он ручной песик бени - а с ним договариваться ещё хуже. Более-менее нормальные люди есть - типа Гнапа. Но они непроходные, хоть сам за него и проголосую.
показати весь коментар
22.01.2019 14:42 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2019 14:29 Відповісти
щоб Балозі не скучно було
показати весь коментар
22.01.2019 14:29 Відповісти
биомицинчиком его.
показати весь коментар
22.01.2019 14:47 Відповісти
Всё правильно Бутусов написал, из этой системы давно ушли все, кого пригласили для проведения реформ, как оказалось - для пиара и "окозамилювання".
Система их выплюнула.
показати весь коментар
22.01.2019 14:29 Відповісти
Переварила только малек
показати весь коментар
22.01.2019 15:41 Відповісти
Я не говорив би так категорично, але його слова в стилі "...такий то сяде..." і справді не викликають поваги. Адже хто "сяде" вирішує таки суд, а не президент. Звісно, що президент може вплинути на суд, але розумна людина цього не скаже.
Те саме і "йуля", та що "знизить_удвічі_ціну". Хіба ціну на газ регулює одноосібно президент?
показати весь коментар
22.01.2019 14:54 Відповісти
Просто людина захотіла потрапити у ВР
показати весь коментар
22.01.2019 14:34 Відповісти
Только не прохождение Петра во второй тур станет реальным ударом. Точнее даже это станет концом БПП. А Петру придётся примыкать хоть к какой нибудь партии с проходным рейтингом в парламент. Иначе конец политической карьеры, а значит эмиграция. Короче, второй тур нужен как воздух.
показати весь коментар
22.01.2019 14:37 Відповісти
как только петя пролетит на выборах президента, то и БПП сразу же развалится, ибо там политические проститутки одни, побегут кланяться новому царю. а пэтю, разве что опоблок к себе возьмет ))
показати весь коментар
22.01.2019 15:46 Відповісти
Очень важно то, как именн он пролетит. Если проиграет во втором туре, поражение не будет выглядеть таким уж разгромным. Следовательно за ним останется неформальное звание политик #2 в Украине. А это в свою очередь оставит шансы на прохождение его БПП в новую Раду. Поэтому очень важно, чтоб он даже не попал во второй тур. Вот тогда точно кирдык.)
показати весь коментар
22.01.2019 16:59 Відповісти
https://v-n-zb.livejournal.com/10503601.html А вот и крысы побежали... Глава Банковой Райнин заявил, что не верит в победу Порошенко
показати весь коментар
22.01.2019 14:37 Відповісти
Я могла бы побежать за поворот...
показати весь коментар
22.01.2019 14:58 Відповісти
Нужно на законодательном уровне установить один срок, что бьі президент не успевал "пускать корни"
показати весь коментар
22.01.2019 14:48 Відповісти
випробувальний термін (як при прийомі на роботу) та процедура імпічмента.
показати весь коментар
22.01.2019 15:03 Відповісти
....................................................................................................... Ржать буду потом...
показати весь коментар
22.01.2019 14:57 Відповісти
Согласен,Пеця это еще один камень на твой гроб..
показати весь коментар
22.01.2019 14:58 Відповісти
Бриллиантовые прокуроры ....
А Луцик считает себя самым эффективным Генплокулолом за все годы независимости!
показати весь коментар
22.01.2019 15:05 Відповісти
Во-во - ЛОЛОМ
показати весь коментар
22.01.2019 17:51 Відповісти
это мыролюбно. это безальтернативная реформа. Правильно соевые?
показати весь коментар
22.01.2019 15:07 Відповісти
Хто зна, хто зна... Удар це чи не удар.. А можливо яка " многоходовочка".. Одним словом - " Свій серед чужих. І чужий серед своїх "

Так що раджу зомбоюлькам особливо на скакати по ліжках...😁😁😁😁😁
показати весь коментар
22.01.2019 15:12 Відповісти
правильно, дави соевую банду.
показати весь коментар
22.01.2019 16:09 Відповісти
Он еще вернется, чтоб выкинуть или посадить всю прокурорско-СБУшную мразоту.
показати весь коментар
22.01.2019 16:17 Відповісти
Ниче страшного, у пеци семочко есть 😷
показати весь коментар
22.01.2019 17:08 Відповісти
Послухаєш Порошенка - медом маже. От і сьогодні на Софіївській, ну, усе правильно, але що ж ти, ****, з нами, пересічними, робиш? Тарифи, податки, брехня, кругова порука... Виявляється, віза в Україну дорожча за шенгенську - €85 проти €65. Відпочинок в австрійських альпах дорочжий ніж в Буковелі - привіт кандидату Шевченку, розвиваємо туристичну галузь... твою маму. Це так, що на слуху. А скільки вже заглохло: "діамантові прокурори", Сємашко, Кононенко... Я от не розумію: ті, хто за Порошенко, не бачать цього, чи не хочуть бачити? Чи вони настільки у цій системі, що по-іншому (не по-новому) жити просто не можуть? Моє переконання тільки зміцніло: у першому турі - тільки за Гриценка, у другому - або як у першому, або ніяк.
показати весь коментар
22.01.2019 17:48 Відповісти
Вибачаюсь, не Сємашко, а Сємочко, хоча один чорт...
показати весь коментар
22.01.2019 17:50 Відповісти
"Ніяк", дурню, це за Петю. Такі як ти - дурні - в 2010 році обрали Янека.
Один (гнилий) кричав, що "два сапога пара" а Гриць (тоді не менш дурнуватий) говорив, що "не йдіть не вибори"....
НУ, ку**ва і що ти тепер пропонуєш? Знову на граблі?
ОТЖЕ:
В першому турі - за Гриценка. А в другому або за Гриценка, або "не за Петю",
Але на вибори, Барбос, треба йти.
показати весь коментар
22.01.2019 20:23 Відповісти
Гриценко тоді не бачив свого шансу, тепер він реально є.
показати весь коментар
22.01.2019 20:38 Відповісти
Та справа ж не в тім який у нього зараз шанс. Проблема в тім, що в нього зразу роги вниз, як тілки втрачає шанси стати президентом. Треба вміти грати в команді.
Я вже кілька разів писав його дурнуватим Гацькам і Фірсовим з Чумаками: Не робіть заяв, котрі можуть одрізати від вас електорату іншого демократичного кандидата в другому турі, якщо туди вийде Гриць. А він вже з придурком Садовитм заявили: Юля - єдина з ким ми не будемо вести перемовини. А якщо в другому турі ВОНА і Порох або порохнявій Смєшко або Бойко? Що знову будете гавкати, що "не йдіть на другий тур, бо то два сапога пара"?
А він на НВ був, як з цепка зірвався: дайте мені юлю на ТВ - і я її порву...!
А якщо не порвеш? А якщо порвеш - а вдругому турі вона скаже не голосувати за Гриценка, бо він дурний?
Неможна бути таким прямим як дуло від 45-ки.
показати весь коментар
22.01.2019 20:56 Відповісти
Не вижу никакой логики...
99% избирателей не знают кто такой Трепак. Как и Демчина.
показати весь коментар
22.01.2019 20:17 Відповісти
у президента не команда, а банда.
показати весь коментар
23.01.2019 11:10 Відповісти