8419 відвідувачів онлайн
3 607 71

"Ви були, є і залишаєтеся духовним лідером українського народу", - Порошенко вручив Герою України Патріарху Філарету вищу державну нагороду

Під час урочистого заходу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки Президент України Петро Порошенко вручив Патріарху Філарету вищу державну нагороду - звання Героя України та орден Держави.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

Патріарха Філарета нагороджено за видатну історичну роль у становленні незалежної Православної церкви України, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ’я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

"Ви були, є і залишаєтеся духовним лідером українського народу. Тому прийняв рішення присвоїти Вам звання Героя України. Наголошую, що Ваша нагорода - абсолютно заслужена... Ви все життя самовіддано служили церкві та українському народові", - наголосив він.

Ви були, є і залишаєтеся духовним лідером українського народу, - Порошенко вручив Герою України Патріарху Філарету вищу державну нагороду 01
Фото: прес-служба Президента

Порошенко зауважив, що високе звання Героя України за його президентської каденції отримали Герої Небесної Сотні та військові, що протистоять російській агресії.

"За атеїстичного радянського режиму, в умовах тиску КДБ і партійного апарату Ви боролися за право людей вірити в Бога, відвідувати храм Божий, молитися Господу. А з проголошенням незалежної України Ви стали на шлях побудови єдиної помісної української православної церкви. Ви заклали добрий фундамент. Попри всі перешкоди, вели українське православ’я до автокефалії, до духовної свободи", - підкреслив Порошенко.

"І вражаючим є Ваш приклад надзвичайної жертовності, з якою Ви прийшли 15 грудня на Об’єднавчий собор у Софії Київській. Ви довели всьому світові, що "там, де два українці - три гетьмани" - це не про нас. Що українці здатні об’єднуватися, об’єднуватися в ім’я великої мети", - особливо наголосив Президент.

Глава держави також відзначив зусилля, які доклала Верховна Рада України на чолі з Головою ВРУ Андрієм Парубієм, народними депутатами, коли Парламент підтримав звернення Президента до Вселенського патріархату щодо надання Томосу про автокефалію ПЦУ. А також прийняття необхідних законів, які дозволили забезпечити мир і злагоду в суспільстві при створенні об’єднаної української церкви.

Нагадаємо, 8 січня 2019 року Президент України Петро Порошенко своїм Указом присвоїв Патріарху Філарету звання "Герой України".

Топ коментарі
+15
Порохоботы в диком замешательстве - поливать грязье или нет, установки так быстро не пишут
показати весь коментар
22.01.2019 15:18 Відповісти
+10
УЖЕ ПОРПЕРЛО__ФІЛАРЕТ АГЕНТ КРЕМЛЯ))))) Соєві,ви ниці потвори)))
показати весь коментар
22.01.2019 15:25 Відповісти
+9
Ты бы пока кураторы не дадут новых указаний такой убогой отсебятины не постил, а то уволить могут
показати весь коментар
22.01.2019 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Получив награду и до вонИ на сЄзд...
показати весь коментар
22.01.2019 15:15 Відповісти
Так він у вони на з*їзді подякував Пєті...
показати весь коментар
22.01.2019 15:16 Відповісти
Ааааааа... Ну тоді все нормально...
показати весь коментар
22.01.2019 15:24 Відповісти
Це весело))
показати весь коментар
22.01.2019 15:42 Відповісти
Он поехал замолвить слово, просил что бы порошенке пожизненный срок недавали, а сделали смягчающие вину обстоятельства.
показати весь коментар
22.01.2019 17:16 Відповісти
петралексеич, пора объявлять о своих намерениях....
показати весь коментар
22.01.2019 15:15 Відповісти
рвёт очко - набирает очки
показати весь коментар
22.01.2019 15:15 Відповісти
))))))))))) щас он его звания и лишит.
показати весь коментар
22.01.2019 15:16 Відповісти
Цензор строчит новостями,как из пулемета)))
показати весь коментар
22.01.2019 15:16 Відповісти
желтеет + бабло от олигарха петра...
не заклинило бы..... строчить....
показати весь коментар
22.01.2019 15:39 Відповісти
Еще один поп ваны😂
показати весь коментар
22.01.2019 15:17 Відповісти
Ты бы пока кураторы не дадут новых указаний такой убогой отсебятины не постил, а то уволить могут
показати весь коментар
22.01.2019 15:20 Відповісти
"он, лукавый, презлым заплатил запредобрейшее?"(с)
показати весь коментар
22.01.2019 15:17 Відповісти
если шо Филарет сказал шо ПЦУ не празднует)
УПЦ наше все, Українська Православна Церква!
Слава Україне!
показати весь коментар
22.01.2019 15:18 Відповісти
Порохоботы в диком замешательстве - поливать грязье или нет, установки так быстро не пишут
показати весь коментар
22.01.2019 15:18 Відповісти
У вас зато смотрю заготовки под каждую новость. Сколько уже комментариев 50 влупил сегодня? Норму сделал?)))
показати весь коментар
22.01.2019 15:24 Відповісти
Я пишу лишь свое личное мнение
показати весь коментар
22.01.2019 15:27 Відповісти
Когда ж ты работать то успеваешь? Тут зайти почитать иногда некогда, хотя чтоб ныть как все плохо наверно работать не обязательно.
показати весь коментар
22.01.2019 15:34 Відповісти
Работы разные, не так ли? И нагрузки в день разные. Порохоботы такие же лицемеры, как и их босс - почитать ему некогда, а почитать и построчить комменты время есть? ))
показати весь коментар
22.01.2019 15:39 Відповісти
Сравним объемы? Написал сегодня 4 комента за последние наверно дней 5, как там у вас дела?
показати весь коментар
22.01.2019 15:43 Відповісти
Я не считаю, хочу высказаться и есть возможность - высказываюсь. Это у вас там такса, для меня это далеко.
показати весь коментар
22.01.2019 15:48 Відповісти
Это логика бабы Юли какая то? Комменты строчишь пачками ты, а бот и такса это у меня?
показати весь коментар
22.01.2019 15:51 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2019 15:19 Відповісти
Петрусь,засунь собі цю нагороду у дупу,збирай валізу)))Юля Президент!!!!
показати весь коментар
22.01.2019 15:20 Відповісти
На з'їзді партії Тимошенко Філарет подякував Порошенку

"Ось нещодавно ми отримували Томос, 6 січня. Тому дякуємо Богу за це. Всі докладали до цього зусиль, церква над цим важко працювала, церква, допомагали усі президенти, особливо Віктор Ющенко. Але досяг цієї мети нинішній президент Петро Порошенко. Тому ми дякуємо всім за це. Це не втручання у справи церкви, а турбота", - заявив Філарет.

Цирк з цими Пєтями, Юлями)))
показати весь коментар
22.01.2019 15:21 Відповісти
Це називається,дякую,Петро,а тепер йди на Пуйціна)))
показати весь коментар
22.01.2019 15:24 Відповісти
Це називаеться, попросил что бы учли смягчающие вину обстоятельства при вынесении приговора.
показати весь коментар
22.01.2019 17:19 Відповісти
если бы он и правда отказался быть патриархом, то Епифаний был бы патриархом, а не Филарет.

паскуда лицемерная.
показати весь коментар
22.01.2019 15:22 Відповісти
А Вы лично когда последний раз были в церкви?
показати весь коментар
22.01.2019 15:24 Відповісти
тебе какое дело? или это повлияет на то, что Филарет - агент КГБ?
показати весь коментар
22.01.2019 15:26 Відповісти
2 последние новости на Цензоре продемонстрировали модель поведения украинского избирателя на выборах президента в исполнении Героя Украины Патриарха Филарета: подачки берем у всех, кто дает, а идем голосовать туда, куда лежит душа.
показати весь коментар
22.01.2019 15:24 Відповісти
"Ви були, є і залишаєтеся духовним лідером українського народу", - Порошенко вручив Герою України Патріарху Філарету вищу державну нагороду - Цензор.НЕТ 7286
показати весь коментар
23.01.2019 04:06 Відповісти
филарет в своем репертуаре - ка раньше подставлял всю страну, в том числе при получении автокефалии, так и сейчас подставил Порошенко - паскуда лицемерная.

бывших агентов КГБ не бывает.
показати весь коментар
22.01.2019 15:24 Відповісти
УЖЕ ПОРПЕРЛО__ФІЛАРЕТ АГЕНТ КРЕМЛЯ))))) Соєві,ви ниці потвори)))
показати весь коментар
22.01.2019 15:25 Відповісти
почему ты считаешь, что СЕЙЧАС и ВДРУГ Филарет стал агентом КГБ? если поднять мои комменты про Томос - еще тогда я писал, что считаю Филарета агентом КГБ.

Пототу что не будь он агентом КГБ, то отказался бы от звания патриарха.

логически и внятно кто-то может мне объяснить - почему если Филарет патриот Украины, он уперся и остался патриархом? причем без патриархии!! а Епифаний, который избран главой новой церкви ПЦУ - всего лишь митрополит?

да потому что константинопольский патриархат не станет в такой цирк играть и Епифаний ПЦУ не станет патриархом пока жив Филарет.

по делам их узнаете их - вот вам реальные дела падлы, которая полгода возглавляла РПЦ!!!!
показати весь коментар
22.01.2019 15:29 Відповісти
Агент кгб давно би розвалив українську церкву, її би просто не існувало, а Філарет зберіг і примножив.
показати весь коментар
22.01.2019 16:01 Відповісти
Я смотрю порохоботы воспринимают государственные награды как подкуп. Ну, это типично для совков. Какое тношение имеют заслуги того или иного гражданина к политическим предпочтениям.
показати весь коментар
22.01.2019 15:31 Відповісти
Я уже вижу как поп весь гремя орденами правит службу. Петя, дай ему еще партийный билет чтобы один в один как на Рашке.
показати весь коментар
22.01.2019 15:40 Відповісти
Петя, а Нарику вручил орден за вклад у украинскую независимость?
показати весь коментар
22.01.2019 15:41 Відповісти
Той взяв готівкою!
показати весь коментар
22.01.2019 16:17 Відповісти
Как Чингисхан готов был молится любым богам лишь бы побеждать, так и наш петрушка готов всем медальки раздавать...
Признаю сравнение неуместно бо уровень Чингизхана и нашего петрушки не тот.
показати весь коментар
22.01.2019 17:27 Відповісти
Старик нынче нарасхват.
показати весь коментар
22.01.2019 15:47 Відповісти
Где двое, там три Гетьмана.
показати весь коментар
22.01.2019 16:07 Відповісти
ну смех, то попы порошенку наградят, то он их и опять по новой награждаются
показати весь коментар
22.01.2019 16:12 Відповісти
"Ви були, є і залишаєтеся духовним лідером українського народу", - Порошенко вручив Герою України Патріарху Філарету вищу державну нагороду - Цензор.НЕТ 1133
показати весь коментар
22.01.2019 16:39 Відповісти
Нісенітниця, який ще лідер?! Майже 30 років хизувався патріархом ніким в світі не признаної церкви, був реальним претендентом на місце гундяя, закликав до крові жителів Донбасу, звинувачуючи їх у зрадництві... Мало втіхи в тому, що один злодій нагороджує другого.
показати весь коментар
22.01.2019 16:49 Відповісти
О, ПОП почав як головний пасічник країни наприкінці каденції, роздавати нагороди та звання наліво та направо.
показати весь коментар
22.01.2019 16:50 Відповісти
Этот человек достоин награды...
показати весь коментар
22.01.2019 16:57 Відповісти
Филарет поблагодарил Порошенко за создание ПЦУ на съезде йулелюбов😂😃😁😀
показати весь коментар
22.01.2019 17:19 Відповісти
Просил что бы порошенке при вынесении приговора учли смягчающие вину обстоятельства.
показати весь коментар
22.01.2019 17:30 Відповісти
Йулелюмпен, тебя бомбит?😁
показати весь коментар
22.01.2019 17:31 Відповісти
Напомнить, что Чорновил говорил об этом старом гебешнике?
Правда, забанят тут же.
Погуглите, кому интересно. Узнаете много нового о вашем попе.

Порохобанда вводит свои понятия о том, кто хороший, а кто плохой.
показати весь коментар
22.01.2019 17:20 Відповісти
Мені особтсто досить, що я чув від філарета про гаселення Донбасу, що має бути покарано кров'ю за те, що там відбувається. З цієї миті він для мене гірше гундяя.
показати весь коментар
22.01.2019 19:08 Відповісти
за что награждают этих ряженых бородатых и пузатых клоунов? в чем заслуга этих православных и не очень сект?
показати весь коментар
22.01.2019 17:21 Відповісти
"Ви були, є і залишаєтеся духовним лідером українського народу", - Порошенко вручив Герою України Патріарху Філарету вищу державну нагороду - Цензор.НЕТ 5642
показати весь коментар
22.01.2019 17:47 Відповісти
Обоє Молодці . Здолали клятого гундяя, тепер мають право бути нагородженими .
Ну а дальше очікуємо на винос ... главного кремльовского фюрера плутіна .
І таке повино статись . Слава Нашим Героям ! за їхні подвиги .
показати весь коментар
23.01.2019 03:00 Відповісти