У 2018 році субсидії отримували 6,5 млн домогосподарств, що на 26% менше, ніж роком раніше, - Держстат

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на звіт Державної служби статистики.
"У січні-грудні 2018 року призначено субсидії 6 537,7 тис. домогосподарств, із них у міських поселеннях - 4 515,7 тис. домогосподарств, у сільській місцевості - 2 022,0 тис. Порівняно з відповідним періодом 2017 року кількість таких домогосподарств зменшилася на 25 8%", - повідомляє Держстат.
Водночас, у грудні було зафіксовано зростання середнього розміру призначеної субсидії на одне домогосподарство. Порівняно з відповідним періодом 2017 року зростання становило 8,7% - до 2 768,4 грн.
З урахуванням зменшення кількості субсидіантів, зросла і сума субсидій готівкою, отриманих домогосподарствами для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. За січень-грудень 2018 року вона становила 2 249, 3 млн грн, за відповідний період 2017 - 2 247, 3 млн грн.
"спасибо" петралексеич...
"спасибо" гнойсман...
Маме так и не дали субсдию - надо мне выписываться, бегать по военкоматам и поликлиникам. Зато чиновникам есть за что деньги получать.
У воров надо отбирать и эффективно развивать экономику, тогда вопросы о субсидииях отпадут сами собой.
Виїзний туризм через турфірми зріс на 25%
Продажа побутової техніки зросла на 31%
Продажі нових автомобілів зросли на 11%, вживаних на 90%
Середня (реальна) зарплата зросла на 12% Терміново треба новий «курс» з бубликом і кравчучкою
только ж писали, что субсидии (суммы) сократились на 40-45 процентов
а число самих субсидантов на 35-40 процентов...
а от сусідка так і попала на таке - у неї приписаний онук-студент...але затребували справку про зарплатню його батьків (які не прописані тут і в них окреме житло і без субсидії)
і винесли (комісія чи що??) вердикт - що його батьки взмозі самі помагати матусі і держава не буде втручатися в цей процес - тобто... нема субсидії віднині у тебе, бабуся
недивлячись на реальні проблеми із здоровьям.
сказали надати справку від ЛКК про необхідність в ліках і лікувані по стану здоровя. в звязку
з тривалою хворобою. а потім на розгляд комісії.
цікаво хто зараз тратить гроші виділені з бюджету на субсидії