Порошенко обговорив із генсеком ООН Гутеррішем розгортання миротворчої місії на Донбасі
Президент України Петро Порошенко і генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш обговорили в ході зустрічі в Давосі звільнення Росією військовополонених українських моряків, розміщення миротворчої місії під егідою ООН на Донбасі.
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Порошенка.
У повідомленні зазначається: "Під час зустрічі з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем детально обговорили перспективи розгортання повноцінної багатонаціональної миротворчої місії під егідою ООН на Донбасі.
Також були порушені питання забезпечення виконання відповідних резолюцій ГА ООН щодо ситуації з правами людини в Криму, а також демілітаризації півострова.
Особливу увагу приділили наслідкам агресії РФ проти України в районі Чорного і Азовського морів і наголосили на необхідності негайного звільнення українських моряків і відновлення свободи судноплавства в Керченській протоці".

Не знаешь - к чему это, ведь ты великий распознаватель знаков?
https://www.youtube.com/watch?v=dN86HYPZgZA&feature=share
Тогда - да, уже давно можно было ввести миротворцев по всему Донбассу... Или - нет?
Тільки дійсно міцна армія, розвинута економіка та патриотичний дух нації дозволить дієво відстоювати інтереси України.
Вода камень точит.
Стоит обратить внимание, что эти "бесполезные" встречи меняют отношение к паРаше в мире.