Побиття журналістів і порубаний сокирою автомобіль: відкрито кримінальне провадження, дев'ятьох "охоронців" доставлено в поліцію для надання пояснень. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
"Увечері на лінію "102" надійшло повідомлення про те, що на вул. Промислова у Голосіївському районі група невідомих на кількох автомобілях з іноземною реєстрацією пошкодили сокирою їхню машину, застосували аерозольні балончики, побили журналіста та забрали сумку з грішми та речами. Потерпілого із тілесними ушкодженнями доставили в лікарню", - йдеться в повідомленні.
Для розшуку транспортних засобів, які вказав заявник, у столиці ввели план "перехоплення".
На місці події працює слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції, наряди патрульних та спецпризначенці.
"За словами потерпілих, один із транспортних засобів, який після нападу поїхав у сторону міста, згодом повернувся на огороджену територію. Тож спецпризначенці зайшли туди і виявили семеро осіб, які назвалися охоронцями. Усіх їх доставлятимуть до управління поліції для надання пояснень. Проводиться огляд місця події та всі необхідні слідчі дії. Зокрема правоохоронці перевірять інформацію потерпілих про те, що під час нападу вони чули постріли", - додали у відомстві.
Пізніше в поліції уточнили, що за підозрою в нападі на журналістів у Києві в управління поліції доставили дев'ять осіб і додали, що під час обшуку території, на яку вказали постраждалі, були вилучені мобільні телефони осіб, які перебували там, сокира, газовий балончик, два ножі, три пристрої для відстрілу гумових куль із дозвільними документами, мисливський карабін, стартовий пістолет іноземного виробництва, набої і три автомобілі.
У постраждалого, якого доставили в лікарню, за словами медпрацівників, черепно-мозкова травма, опік слизової оболонки очей. Після надання допомоги він залишив лікарню.
За фактом події відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення передбачено від семи до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Встановлюються всі обставини та учасники події.


Пусть одни даже по заказу выводят на чистую воду других, а другие третьих.
Если есть бандитское нападение на журналистов, значит однозначно есть противозаконные действия - как в предмете расследования, так и в факте нападения.
то иногда тоже хочется побить кого-то.
Я не о локальном конфликте пишу.
Тоді ТАЗ взагалі що???
Чи по шухерним місцям треба на ленд крузері тіко?
Арендовал Мостобуд.
На последней сессии Киеврады было принято решение о разрыве договора.
Но они продолжают воровать песок.
Съёмочная группа - "Стоп коррупции".
Тех, кто собирается написать пером - можно "вырубить" топором.
И это мы еще случай в Княжичах не вспоминали...
Как-то катался на велике по лесу под Киевом. Слышу, где-то пилят лес. Прокатился на звук. На месте 2 кренделя валят дубы на дрова и пакуют грузовик. Сфоткал номер авто, прокатился до границы проски, позвонил в полицию. Говорю, авто №, 2 персонажа лес рубят в квадрате №№.
...
Через 4(!!!) часа звонит патрульный. Нету, говорит, никого здесь. Я даже не нашелся, что сказать. Ясно, что через 4 часа там никого не будет. Вот такая у нас полиция. "Рихвармиранная" рюкзаком....
"так жарко что аж сосулька на носу выросла"
Поки всі здорові на глузд українці так не стануть тренувати своїх дітей, Україна приречена бути холопським краєм, а кучми, медведчуки, януковичі, порошенкі, тимошенкі, і інша злочинна мразота так і сидітиме у українців, та їх нащадків, на шиях.
Так как охранник напишет объяснение -
Было холодно... Взял топор пошел собирать валежник.
А так как было скользко - подскользнулся и упал на стоящую машину журналистов. Несколько раз.
В этот момент мои товарищи споткнулись и нечаянно толкнули самих журналистов, которые сами потеряли где то сумку с деньгами!
Отмазка проверенна охранниками на свадьбе сына луцика!
Много пива выпили.....
Пописать зашли за заборчик!
Машина не наша!
Здесь 9 отмороженных тел покуражились над четырьмя и машину изувечили без всяких предупреждений и задушевных бесед...