Нацагентство з повернення активів сьогодні оголосить про проведення нового конкурсу на управління Межигір'ям, - голова громадської ради Канєвський

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав голова громадської ради Агентства з розшуку та управління корупційними активами (АРМА) Гліб Канєвський, передає Цензор.НЕТ.

"З подивом дізнався, що поважні журналісти вчора опублікували вимогу до Агентства з розшуку та менеджменту активів - АРМА скасувати конкурс на управителя Межигір'я, не зважаючи на те, що Голова АРМА Антон Янчук ще до (!) публічної вимоги запросив медійників сьогодні зранку на зустріч, на якій хотів оголосити, що буде новий конкурс", - розповів він.

"А тепер я як Голова Громради при АРМА викладу свою версію подій. Два дні назад АРМА запросила мене виступити на пресці, яка буде сьогодні. На заході урочисто мали оголосити переможця з управління нерухомості на території Межигір я. Конкурс тривав 51 день. Двічі продовжувався через те..., що бізнес НЕ подавав пропозиції. При тому, оголошення про конкурс були висвітлені публічно. Це найтриваліший конкурс АРМА. До слова, на засіданнях тендерного комітету теж можна було потрапити. Наскільки мені відомо, поважна міжнародна ГО Transparency International Ukraine відвідувала засідання комітету. Більш того журналісти, які поширили вимогу, не зверталися до АРМА із запитами щодо діяльності тендерного комітету протягом 51 дня", - додав Каєвський.

"В результаті подалася маловідома фірма (залишаю право за прес-службою АРМА нарешті назвати ту фірму першими) та ГО комендантів, які 5 років неофіційно управляють Межигір'ям. З ГО виникла проблема: їх АРМА попередила, що має бути форма приватної фірма. Що некомерційна організація не має права управляти арештованими активами. Але коменданти все рівно подали ГО, яке з очевидних підстав не могло виграти", - додав він.

"Вчора у мене було кілька телефонних розмов з Наталією Седлецькою, після яких я доніс інформацію по телефону Антону Янчуку, що не зважаючи на те, що втрачено час, ситуація сенсативна. Голова АРМА погодився, що сьогодні на пресці замість переможця буде оголошено про новий конкурс. А всі охочі медіа будуть запрошені активно долучитися до процесу. Наталію було одразу запрошено разом з іншими колегами на ранкову зустріч, ДЕ Янчук мав повідомити, що буде оголошений новий конкурс. Втім, вже після запрошення Янчука все рівно публікується вимога скасувати конкурс. Що ж, я лише як Голова Громради при АРМА, сподіваюся, що всі сторони зроблять правильні висновки", - резюмував Канєвський.

Нацагентство з повернення активів сьогодні оголосить про проведення нового конкурсу на управління Межигірям, - голова громадської ради Канєвський 01
Нацагентство з повернення активів сьогодні оголосить про проведення нового конкурсу на управління Межигірям, - голова громадської ради Канєвський 02

Раніше журналісти-розслідувачі заявили, що, на їхню думку, конкурс на управління Межигір'ям був проведений непрозоро.

Топ коментарі
+6
Нацагентство по возвращению активов - ещё одна блатная конторка для бездельников.
показати весь коментар
25.01.2019 10:02 Відповісти
+5
Ещё пару лет потужных реформ и нужно будет создавать нацагенство по учету нацагенств.
Как они пр СССР, 15 ментов на район было, и порядок был. А тут: ударим по коррупции новым коррупционным органом.
показати весь коментар
25.01.2019 10:08 Відповісти
+2
Конкурс продлевался потому, что бизнес НЕ подавал предложения. -
Ничего удивительного. Значит бизнес знал, что кто- то очень влиятельный не даст нормально работать с этим объектом.
Тем не менее очень часто вижу эту хатынку в кино в качестве дома какого- нибудь богатого героя. Значит, задача в аренду таки идёт полным ходом ??
Но ведь дом одиозного коррупционера не должен был стать новым очагом коррупции. Наоборот, должен был стать примером правильного отношения к конфискованному ( или нет?) имуществу .
А все дело опять- таки в порошенко. Он просто боится поступать однозначно, потому как боится, что потом так же поступят и с ним , с его таким же не очень честно нажитым имуществом. Фабрика карла маркса , прихватизированная за гроши заставляет его как в ж .. у раненную рысь, бежать от решения таких щепетильных вопросов в пользу правосудия .
То есть есть команда - тянуть.
Министр экономики при овоще не стал Ли Куан Ю. Невозможно построить новое, не расставшись со старыми привычками , страхами и , главное, схемами.
показати весь коментар
25.01.2019 10:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нацагентство по возвращению активов - ещё одна блатная конторка для бездельников.
показати весь коментар
25.01.2019 10:02 Відповісти
Ещё пару лет потужных реформ и нужно будет создавать нацагенство по учету нацагенств.
Как они пр СССР, 15 ментов на район было, и порядок был. А тут: ударим по коррупции новым коррупционным органом.
показати весь коментар
25.01.2019 10:08 Відповісти
Построим на руинах Януковича нацагенство ! Ура товарищи!.
показати весь коментар
25.01.2019 10:08 Відповісти
Це таким чином готують до приватизації особливо відзначенними особами?
показати весь коментар
25.01.2019 10:35 Відповісти
когда все украли? вот так ты барыга обещал на майдане?
показати весь коментар
25.01.2019 10:12 Відповісти
Глядя на все это,Плешивый Педофил вернёт Ходлоковскомиу всё украденое..
показати весь коментар
25.01.2019 10:15 Відповісти
Ходорковскому...от Смеха чуть не испортил Михал Борисовичу хвамылию...
показати весь коментар
25.01.2019 10:16 Відповісти
О ..Гофноед Красножопый Нарисовался..Здарова БЫДЛО...
показати весь коментар
25.01.2019 10:21 Відповісти
Плешивый Педофил тебя воспиттает,не сцы....ему краснопузое Дерьмо нужннее домов на РАБссии... и Генки Зюганова с Жириновским..
показати весь коментар
25.01.2019 10:27 Відповісти
ДАУНетская банда все делала правильно,24 миллиардера на ДАУНбассе родилось с 1996 года,на РАБссии дохлятине столько не было...... .....
показати весь коментар
25.01.2019 10:20 Відповісти
А Винницкая банда хуже?
показати весь коментар
25.01.2019 10:23 Відповісти
там ще залишилося чим "управлять" ?
показати весь коментар
25.01.2019 10:21 Відповісти
Грыша.ты Ипанатик..вас тут стадо баранов и овец с утра до ночи вещают языков Сикелева Соловьева...Порошенко враг РАБссии и это правда...Порох ОБОСРАЛ РАБссию..
показати весь коментар
25.01.2019 10:25 Відповісти
Вас Крыс Плешифила стрелять не будут,не Сцыте КацаПсины сами сдохнете от Венесуэлы и Ирана..с Сирией...Быдло ТУПОЕ...
показати весь коментар
25.01.2019 10:29 Відповісти
Конкурс продлевался потому, что бизнес НЕ подавал предложения. -
Ничего удивительного. Значит бизнес знал, что кто- то очень влиятельный не даст нормально работать с этим объектом.
Тем не менее очень часто вижу эту хатынку в кино в качестве дома какого- нибудь богатого героя. Значит, задача в аренду таки идёт полным ходом ??
Но ведь дом одиозного коррупционера не должен был стать новым очагом коррупции. Наоборот, должен был стать примером правильного отношения к конфискованному ( или нет?) имуществу .
А все дело опять- таки в порошенко. Он просто боится поступать однозначно, потому как боится, что потом так же поступят и с ним , с его таким же не очень честно нажитым имуществом. Фабрика карла маркса , прихватизированная за гроши заставляет его как в ж .. у раненную рысь, бежать от решения таких щепетильных вопросов в пользу правосудия .
То есть есть команда - тянуть.
Министр экономики при овоще не стал Ли Куан Ю. Невозможно построить новое, не расставшись со старыми привычками , страхами и , главное, схемами.
показати весь коментар
25.01.2019 10:34 Відповісти
Такое впечатление, что этот движняк вокруг Межигорья это план по возвращению его овощу. Но думаю это тщетно, ибо я почему-то прогнозирую, что скоро и "имение" потроха (бывшая база отдыха для рабочих кондитерской фабрики Карла-Марла) в Козине снова станет базой отдыха для например украинский детей.
показати весь коментар
25.01.2019 10:36 Відповісти
разве порошенко через свой банк не вернул януковичу
награбленное ?
показати весь коментар
25.01.2019 10:54 Відповісти