Вантажовідправники готові до підвищення тарифу УЗ на 15%, якщо кошти спрямують на поліпшення якості послуг, - глава Асоціації власників вагонів Криворучко

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав глава Асоціації власників вагонів Олександр Криворучко.
За його словами, причин такого стану справ кілька. "Ну, по-перше - якість. Сучасні послуги, які надає "Укрзалізниця", на жаль, не такі високі, як того хочуть і вимагають вантажовідправники. Тобто, цей період доставки подовжився, і призводить до зриву, до накопичення, по- перше, запасів готової продукції на складах у багатьох виробників. А, по-друге, призводить до зриву певних термінів поставок, що, відповідно, природно, не подобається з одного боку. І платити більше за послугу такої якості вантажовідправники, природно, не хочуть. Крім того, для "Укрзалізниці" підвищення тарифів має привести до збільшення виторгу приблизно на 15-20 мільярдів гривень. Доволі істотна сума", - сказав він.
"І ось учасники ринку, власне, щодо всіх консультацій, які ми проводили, хочуть розуміти, наскільки прозоро ці кошти будуть витрачатися. Тобто не хотілося, щоб ці кошти акумулювала "Укрзалізниця" і з'їла десь всередині себе. Якщо ці кошти будуть дійсно і дієво спрямовані на вирішення проблеми з тягою або з інфраструктурою, учасники ринку, загалом, готові платити більше", - додав Криворучко.
Хтось занадто охренів!!!
Грузоотправителям еще повезло, что среди них есть олигархи!!!
Не доходят! Наверное больные.