12095 відвідувачів онлайн
738 11

Вантажовідправники готові до підвищення тарифу УЗ на 15%, якщо кошти спрямують на поліпшення якості послуг, - глава Асоціації власників вагонів Криворучко

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав глава Асоціації власників вагонів Олександр Криворучко.

За його словами, причин такого стану справ кілька. "Ну, по-перше - якість. Сучасні послуги, які надає "Укрзалізниця", на жаль, не такі високі, як того хочуть і вимагають вантажовідправники. Тобто, цей період доставки подовжився, і призводить до зриву, до накопичення, по- перше, запасів готової продукції на складах у багатьох виробників. А, по-друге, призводить до зриву певних термінів поставок, що, відповідно, природно, не подобається з одного боку. І платити більше за послугу такої якості вантажовідправники, природно, не хочуть. Крім того, для "Укрзалізниці" підвищення тарифів має привести до збільшення виторгу  приблизно на 15-20 мільярдів гривень. Доволі істотна сума", - сказав він.

"І ось учасники ринку, власне, щодо всіх консультацій, які ми проводили, хочуть розуміти, наскільки прозоро ці кошти будуть витрачатися. Тобто не хотілося, щоб ці кошти акумулювала "Укрзалізниця" і з'їла десь всередині себе. Якщо ці кошти будуть дійсно і дієво спрямовані на вирішення проблеми з тягою або з інфраструктурою, учасники ринку, загалом, готові платити більше", - додав Криворучко.

Топ коментарі
+2
ЧОГОСЬ У НАС НІХТО НЕ ЗАПИТУЄ ЧИ ПІДНІМАТИ ЦІНУ НА ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕІВЕЗЕННЯ!!! І не запитує чи піднімати ціну на газ, світло, комуналку бензин.
Хтось занадто охренів!!!
показати весь коментар
25.01.2019 16:38 Відповісти
+1
грузоотправителям могу порекомендовать таблетки "Антигубораскатин"
показати весь коментар
25.01.2019 17:11 Відповісти
+1
Зря соглашаются. Все повышение тарифа все равно будет разворовано без повышения качества услуг.
показати весь коментар
25.01.2019 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЧОГОСЬ У НАС НІХТО НЕ ЗАПИТУЄ ЧИ ПІДНІМАТИ ЦІНУ НА ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕІВЕЗЕННЯ!!! І не запитує чи піднімати ціну на газ, світло, комуналку бензин.
Хтось занадто охренів!!!
показати весь коментар
25.01.2019 16:38 Відповісти
Это врятле... Все проедят...
Грузоотправителям еще повезло, что среди них есть олигархи!!!
показати весь коментар
25.01.2019 16:48 Відповісти
грузоотправителям могу порекомендовать таблетки "Антигубораскатин"
показати весь коментар
25.01.2019 17:11 Відповісти
Зря соглашаются. Все повышение тарифа все равно будет разворовано без повышения качества услуг.
показати весь коментар
25.01.2019 17:18 Відповісти
Убили и разграбили УЗ. Кто ответит?
показати весь коментар
25.01.2019 17:24 Відповісти
укрзализныця , хочет чеб было так же как в рашке , берем самое худшее из всего мира , ну и чеб зарплаты у керивныков не падали
показати весь коментар
25.01.2019 17:33 Відповісти
Официально - уже 26 лет направляют.
Не доходят! Наверное больные.
показати весь коментар
25.01.2019 17:39 Відповісти
С 2009 года мы все только и слышим про поднятие тарифов потому что повышается сервис. Кто-то мне расскажет что изменилось? У меня горячая вода в кране 35 градусов. Уборки в доме нет. Лифт едет скрипя на весь подъезд.. Городо герой Киев, Святошинский район.
показати весь коментар
25.01.2019 17:50 Відповісти
Изменилось мировосприятие, но вы не заметили из-за невнимательности. Забота о вас льется рекой.))) Горячей водой вы не обожжетесь, не то что я из бойлера где жена на 75 поставила.))) Не убранный дом поможет вам не замечать грязи на улицах. Скрипящий лифт приучит не обращать внимание на прогнившие насквозь трамваи и разваливающиеся маршрутки. Вокруг сплошные блага и позитив, а за это нужно платить.)))
показати весь коментар
25.01.2019 21:12 Відповісти
Я готов к повышению своей зарплаты на 17%. Но работать больше не согласен.
показати весь коментар
25.01.2019 18:40 Відповісти
Интересно о каких услугах идет речь, не об интимных случайно?))) А то как-то выглядит скромно - 15% и интим предлагать.))) Мне кажется за 15% от тарифа минет будет Криворучко делать Омеляну с Кравцовым, а не наоборот, как тот хочет.)))
показати весь коментар
25.01.2019 21:07 Відповісти