8988 відвідувачів онлайн
4 474 166

"Пам'ятаємо і ніколи не допустимо повторення помилок минулого", - Порошенко звернувся до українців із нагоди Дня пам'яті жертв Голокосту

Як передає Цензор.НЕТ, про це глава держави написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні Україна разом з усім цивілізованим світом вшановує пам'ять жертв Голокосту - жахливого злочину нацистів, який став однією з наймасштабніших катастроф в історії людства", - написав він.

"З сумом у серці згадуємо мільйони загублених тоталітарним нацистським режимом життів. Ці болісні роздуми - застереження для нас і для майбутніх поколінь, до чого може призвести політика нетерпимості та ненависті", - додав Порошенко.

"Пам'ятаємо і ніколи не допустимо повторення помилок минулого", - підкреслив Президент.

Топ коментарі
+41
Геноцид Украинцев происходит.Иуда.Тебе доверили страну,когда люди голыми руками танки останавливали.Ты скотина все похерил.Теперь в топку истории.
показати весь коментар
27.01.2019 11:36 Відповісти
+23
З рота цього олігарха - злочиця всі патріотичні сентенції звучать цинічно і насмішкою над українським народом...
Шкода, що до си українці, переважною своєю більшістю, не можуть визначити тих, хто паразитує на народові, хто тримає цілу країну в дурнях...
показати весь коментар
27.01.2019 11:36 Відповісти
+20
"Что хуже преступника?
Преступник во власти.Что хуже преступника во власти?
Преступник, который во власти обманывает народ сладкими речами.Что хуже, чем преступник во власти обманывающий сладкими речами народ?
Преступник во власти, который сладкими речами обманывает народ, который ему веритЧто хуже преступника во власти обманывающего сладкими речами верящий ему народ?
Преступник во власти обманывающий сладкими речами верящий ему народ, который так и не будет устранён из власти и осужден".Син Лянь Цунь
показати весь коментар
27.01.2019 11:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Кацапе, з якою метою ти заліз на Цензор? Шукав на вдячну аудиторію? Не очікував отримати лопатою у мармизу? Тут не твоя територія. Терпи. Ви є природженою нацією рабів і терпил. В Туреччині тобі плюнуть у каву. В Чехії - у пиво. Так було, так є, так буде. Заслужили.
показати весь коментар
27.01.2019 13:22 Відповісти
фу...какой злой и невоспитанный дед.
показати весь коментар
27.01.2019 18:11 Відповісти
В каком-то лагере, мож*д и в этом - заключенные убегали вместе с отступающими союзниками(немцы и ко), только бы их не "освободила" твоя кровавая орда.
и Харьков тоже "освободили"? А в 33-м улицы были завалены просто притомившимися и прилегшими отдохнуть?
тьху! асфабадитили бл.
показати весь коментар
27.01.2019 12:30 Відповісти
А значна частина в'язнів, не бажаючи такого визволення, ДОБРОВІЛЬНО пішла з німцями на Захід.
показати весь коментар
27.01.2019 14:46 Відповісти
поросенко - ******** мальдивское, заткнись..
показати весь коментар
27.01.2019 12:24 Відповісти
Поляки спасали від голодомору у 32-33,спасають і зараз.
показати весь коментар
27.01.2019 12:27 Відповісти
Західна Україна.
показати весь коментар
27.01.2019 21:53 Відповісти
Згоден, що пам'ятати про злочини проти людяності треба, аби їх уникнути в майбутньому, коли людину вбивають тільки за те, що вона належить до будь-якої іншої нації, - нехай це і сталося більш, ніж сімдесят років тому... Але те, що ти, Петре, разом зі своїми посіпаками зробили на протязі майже п'яти останніх років з мільйонами громадян України (доведення до зубожіння, мізерні зарплати і пенсії, "непідйомні" тарифи за комуналку, відсутність перспектив для розвитку і як наслідок виїзд мільйонів громадян за кордон "у пошуках кращої долі", неспроможність побудувати насправді могутню армію західного зразку та оснастити її ******** зброєю задля Перемоги над ворогом (а ні задля "піару") і інші "досягнення") як можна назвати?! Не знаєш? А ось у мене "чомусь" виникають аналогії з Голокостом, - тільки зараз замість євреїв виступають десятки мільйонів громадян України (будь-яких націй), а замість німецьких нацистів (не плутати з фашистами, - нехай їх так називають "запорєбрікові" дебіли) - ******* "можновладці"! Так кажеш, нехай люди забудуть, хто їх довів до ********* стану і нехай пробачать своїм кривдникам?! Ти що, насправді в це віриш, поки ще "гарант"? Але гарант не захисту прав і свобод всіх громадян країни, де живеш, а гарант нехтування Законів України і тотального "бєспрєдєлу"! Дарма!!! Мрійник - "піарист"...
показати весь коментар
27.01.2019 12:28 Відповісти
Владик , все кричат о доведении украинцев до "ручки" тысячи голодных и убогих и т.д. Ты не от пригожинского ольгино часом вещаешь!!! нука расскажи кто у нас в Украине голодный босый и раздетый? факты приведи? я не слышал чтобы украинец когда- нибудь голодный был (разве что в 30-е в голодомор). вы что все кизданулись боты? на свою Сибирь и Дальний Восток посмотри чмошник!
показати весь коментар
27.01.2019 12:51 Відповісти
задолбали со своим мифическим "зубожинням".
Прям так почитаешь - люди с голоду мрут в Украине. А только рестораны, кинотеатры и магазины забиты посетителями.
показати весь коментар
27.01.2019 13:34 Відповісти
"рестораны, кинотеатры и магазины забиты посетителями."
тупо з стецькової методички, жодної фантазії
показати весь коментар
27.01.2019 20:25 Відповісти
а как же - помним что огромные очереди на НГ в магазинах
живу на печерске - ничего подобного не видал
может то в панамской цветущкй Украине
показати весь коментар
27.01.2019 20:32 Відповісти
А мы то тут причем? Или тоже пенсии надо выплачивать"бедным людям" из скалистой страны?
показати весь коментар
27.01.2019 12:35 Відповісти
что то на "цензоре" не так - любое заявление офшорного "президента" заканчивается...массовым(!) появлением "фирменных" цензоровских крестов.))))))))))))))))
показати весь коментар
27.01.2019 12:38 Відповісти
Так цензор на петиной карьере крест ставит... Что непонятно?
показати весь коментар
27.01.2019 15:25 Відповісти
Утютю, мамин арієць.
показати весь коментар
27.01.2019 12:58 Відповісти
Не повторити, а нарешті судити Голодоморників.
показати весь коментар
27.01.2019 21:34 Відповісти
Ты склерозник не помнишь что на выборах обещал!
Ты не помнишь что про реформы говорил. Сначала что они должны быть быстрыми или их нет.... Теперь что они медленные и одного срока тебе мало!
Тебя маразматика вместе с старухой юлей и др пенсионерами списывать пора.
показати весь коментар
27.01.2019 12:46 Відповісти
а вот кто мне ответит - почему Украина холокост признает а Израиль голодомор в Украине не признает??? прямо теряюсь в догадках....
показати весь коментар
27.01.2019 12:46 Відповісти
Я всё-таки верю , что пройдёт время и так же как день памяти Голокоста будут в мире вспоминать и день Голодомора . и Геноцид Армян .
И геноцид городского населения в Кампучии .
И геноцид Бхуту в Руанде .
Пока этого не произойдёт многие в мире будут думать , что есть которые равнее ...
показати весь коментар
27.01.2019 12:52 Відповісти
Але я вірю, що це зовсім різні події будуть детально розглянуті і усі факти , що до цього привели будуть розглянуті. А причини цих кривавих подій зовсім різні, та навіть ті, кому це приписують не завжди це робили.
показати весь коментар
27.01.2019 12:59 Відповісти
Иуда заговорил о Холокосте.
показати весь коментар
27.01.2019 12:53 Відповісти
Не так давно он хотел чтобы украинцы извинились перед евреями за холокост.
показати весь коментар
27.01.2019 12:56 Відповісти
Пруф?
показати весь коментар
27.01.2019 13:08 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=YGDw8wKY3RQ Видео
показати весь коментар
27.01.2019 13:14 Відповісти
Я и сейчас уверен что в Украине ИДЕТ ГОЛОКОСТ. Било 53 миллиона - стало 37....
показати весь коментар
27.01.2019 13:02 Відповісти
Які 37? Притомні дослідники кажуть, що вже й 30 немає.
показати весь коментар
27.01.2019 14:57 Відповісти
Гельсинки, Голокост...Петро, а-ну попробуй национализировать Херсон или Харьков!
показати весь коментар
27.01.2019 13:05 Відповісти
Што?
показати весь коментар
27.01.2019 13:07 Відповісти
Пэдя, ты хоть в выходные памолчи...
показати весь коментар
27.01.2019 13:11 Відповісти
А на цензорі нічого не змінилося. Все та ж вишиватна публіка з антисемітськими викриками...
показати весь коментар
27.01.2019 13:14 Відповісти
ой петяааа...не гони волну! твоя политика людей с торбой по миру пустила. как твое життя по новому назвать?
показати весь коментар
27.01.2019 13:14 Відповісти
Лицемер и брехуняка.......
показати весь коментар
27.01.2019 13:18 Відповісти
Газовый геноцид в Украине сегодня = к геноциду украинцев в 30-е годы 20 в....утраты населения Украины за последние 5-10 лет до 20 млн - чем не геноцид в новом виде ???!!!
показати весь коментар
27.01.2019 13:22 Відповісти
Только конченная мразь может сравнивать голод 30-х годов с сегодняшней жизнью. В спам пошла.
показати весь коментар
27.01.2019 13:28 Відповісти
За время трех голодоморов погибло,по приблизительным данным,около 8 млн. украинцев.Причем израильтяне так и не признали голодомор геноцидом украинцев.Хотя у истоков октябрьской революции,красного террора и как следствием голодоморов,стояли именно евреи.....
показати весь коментар
27.01.2019 13:22 Відповісти
За Голодомор юдобільшовиками 1933 загинуло майже 15 мільйонів. Лише український партархів у 1991 визнав лише 7 мільйонів.
показати весь коментар
27.01.2019 21:56 Відповісти
В Україні Львів є направду "мікрокосмосом голокосту"...В часи війни єврейське гетто тут було другим після варшавського...Вже перед самим кінцем,у сорок третьому євреї підняли повстання (точно як у Варшаві) і на протязі двох тижнів були німцями знищені...Площа між Чорновола,Хімічною,Замарстинівською і залізницею була прямому розумінні залита кров"ю,на кожному балконі,на кожному дереві висіли повішені...До цього часу збереглась понівечена і закопчена будівля старого австрійського млину,куди загнали і знищили останні двісті чоловік євреїв...Її видно з Чорновола,до неї підбираються новобудови,а на разі вона заросла лозою і є притулком для бомжів...Скоро і її звалять,цю останню у Львові пам"ятку війни...І тоді один лиш Барига буде пам"ятати про голокост...і то тільки до березня цього року...
показати весь коментар
27.01.2019 13:41 Відповісти
Чого повторюєш казки дідуся Льови та?
показати весь коментар
27.01.2019 21:31 Відповісти
что бы не повторилось кулемет чистить каждый день и биоматериал закапывать каждый день, тогда не повторится.
показати весь коментар
27.01.2019 13:46 Відповісти
Порошенко обратился к украинцам - мы помним говорит
https://youtu.be/hvXV2qfvL78 "А что тут понимать? Где хочешь, говорит, найду..."

"Пам'ятаємо і ніколи не допустимо повторення помилок минулого", - Порошенко звернувся до українців із нагоди Дня пам'яті жертв Голокосту - Цензор.НЕТ 8641
показати весь коментар
27.01.2019 14:34 Відповісти
Теперь кагальный Барыга устроил холокост уже украинского народа...
показати весь коментар
27.01.2019 16:00 Відповісти
національність влади срср та України з 1918 -2019 року в студію
показати весь коментар
27.01.2019 16:05 Відповісти
у 1931 році українців в Україні -81 млн. ......................
...........................................
...............
показати весь коментар
27.01.2019 16:06 Відповісти
О...это сейчас непопулярный список...там очень не украинские и даже не русские фамилии в большинстве...почти 80% от списка фамилии ж...ие...
показати весь коментар
27.01.2019 18:38 Відповісти
К сожалению, много ещё антисемитов в Украине! Хотя, нам по барабану...
показати весь коментар
27.01.2019 16:47 Відповісти
Когда выкинем ваших из украинской власти, экономики и прессы -
тогда и нам будет по барабану.
По очень большому барабану...
показати весь коментар
27.01.2019 21:47 Відповісти
"В архивных документах нет ни одного факта голодной смерти среди представителей райкомов, горкома, обкома ВКП(б) г. Ленинграда".

В столовой Смольного были доступны любые продукты: фрукты, овощи, икра, булочки, пирожные. Молоко и яйца доставляли из подсобного хозяйства во Всеволожском районе. Инструктор отдела кадров Ленинградского горкома ВКП(б) Николай Рибковский был отправлен отдохнуть в партийный санаторий Ленинградской области, где описывал в дневнике свой быт:

"Каждый день мясное - баранина, ветчина, кура, гусь, индюшка, колбаса; рыбное - лещ, салака, корюшка, и жареная, и отварная, и заливная. Икра, балык, сыр, пирожки, какао, кофе, чай, 300 грамм белого и столько же чёрного хлеба на день… и ко всему этому по 50 грамм виноградного вина, хорошего портвейна к обеду и ужину. Питание заказываешь накануне по своему вкусу".
показати весь коментар
27.01.2019 17:13 Відповісти
Несмотря на все старания московских прокуроров, обвинение в блокаде Ленинграда было снято с Германии в Нюрнберге. А если Германия не виновата, кто же тогда виновен в гибели почти 700 000 ленинградцев?

Он прямо говорил: никакой "Блокады" со стороны немцев никогда не было! В город свободно доставлялись военные, боеприпасы еда и даже такие невиданные изыски как пироженые!

Он до слез ухахатывался рассказывая про горы золота, бриллиантов и других ценностей, которые он смог выменять на хлеб! Хлеб, который он также уничтожал, если не успевал обменять. И все зачем? Чтобы не нарушать приказа! Приказа, гласящего о том, что информирование о истинном положении вещей было строщайше запрещено. Город банально удушили, как в свое время удушили Украину - устроив Голодомор.

И не то, что он вместо того, чтобы раздать хлеб "СВОИМ" - жег его. Самое ужасное для меня информация о том, что его жена, то ли от скуки, то ли от безделия настолько отъелась в "блокадном" Ленинграде, что банально не могла встать с кровати! Предствляете себе, в то время как братья соотечественники спасились тем, что ели друг друга, женщина умудрилась настолько округлиться, что перестала даже ходить!

По официальным данным, во время блокады умерли 671 635 человек - эти цифры были представлены на Нюрнбергском процессе в 1946 году. Но вот только доказать вину Генрмании в придуманной в Кремле "Блокады" московским прокуроам не удалось...
Что же делать? Что делать, если немцы не виноваты? Кого обвинить? Кто же может ответить за гибель более чем полумиллиона петербуржцев? Генералиссимус руководивший страной и армией? А вот и нет!
Товарищ Сталин решил, что в "Блокаде" виноваты руководители Ленинграда, а потому они и должны понести наказание. Как и в 1937 быстреько было сверстано "Ленинградское дело", и в 1949-1950 годах несколько десятков человек из высшего руководства Ленинграда были казнены, а свыше 200 получили различные сроки тюремного заключения. После смерти Сталина они были реабилитированы, "за отсутствием состава преступления". Правда вот суда, над "Товарищем Сталиным" не состоялось.
показати весь коментар
27.01.2019 17:19 Відповісти
старий добрий ЦН все пам'ятає ...
https://censor.net/video_news/183650/korchinskiyi_ya_gotov_izvinyatsya_za_nashe_uchastie_v_holokoste_no_posle_togo_kak_pokayutsya_120_tysyach
показати весь коментар
27.01.2019 18:43 Відповісти
Помним-помним, как какой-то персонаж, похожий на брехуна, говорил слова, похожие на обещание продать бизнес...

https://www.youtube.com/watch?v=4rMtE9u0QyI
показати весь коментар
27.01.2019 19:26 Відповісти
и у меня давно сидит такая жек мысль в голове...может быть действительно мстит ???
показати весь коментар
27.01.2019 20:29 Відповісти
Комментатор, конечно, несколько перегибает на эмоциях. Просто учитывайте это.
https://www.youtube.com/watch?v=MD0_8O6uRAI
показати весь коментар
27.01.2019 20:16 Відповісти
Это , конечно , тушите свет и бросайте гранату...с таким перзидентом...
показати весь коментар
27.01.2019 20:38 Відповісти
Посмотрите, сколько проголосуют за этого персонажа, если, конечно, он пойдет на выборы....
показати весь коментар
27.01.2019 20:44 Відповісти
ДУГЛАС РІД.
Особисто зустрічався зі Сталіним, Черліллем, Гітлером. Англійський правдивий журналіст "Тайм". Книга "The Controversy of Zion" - Суперечка по Сіону. В інтернеті - "2000 лет Сиону". Документарне спростування Холокосту як міфу сіоністів. За що був підданий гонінням, виїхав у ПАР. Всі,хто доводив брехню сіоністів були переслідувані, травлені, нищені, вбиті сіоністами. Книга суперактуальна і суперцікава. Є в інтернеті російською. Справжній "Холокост" ,- то вчинений сіоністами Голодоморний трикратний геноцид і терор українців сіоністами.

Корчинський Порошенку за злочин євреїв: https://youtu.be/YGDw8wKY3RQ
показати весь коментар
27.01.2019 21:25 Відповісти
Нужно об этом говорить чаще.
Ибо это - превда...
показати весь коментар
27.01.2019 21:49 Відповісти
Сторінка 2 з 2