На території коксохімічного заводу в Кам'янському стався вибух: 5 осіб госпіталізовано у важкому стані, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.
"29 січня о 3:30 у м. Кам’янське на території ПрАТ "Дніпровський коксохімічний завод" у триповерховій будівлі смолопереробного цеху стався вибух газоповітряної суміші з подальшим горінням бітуму. До лікарні з опіками у тяжкому стані госпіталізовано 5 осіб", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що о 4:07 підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано на площі 200 м2.
Пошкоджено технологічне обладнання цеху. Причина вибуху встановлюється.
А ещё ненормально, когда при любом упоминании пороха, стараются "поймать" порохобота. Очень смахивает на манию и психоз.