9239 відвідувачів онлайн
20 300 187

Стали відомі імена депутатів, з ініціативи яких КС скасував покарання за незаконне збагачення

Стали відомі імена депутатів, з ініціативи яких КС скасував покарання за незаконне збагачення

У ЗМІ потрапив список народних депутатів, які підписали в 2017 році подання, на підставі якого Конституційний суд скасував статтю 368-2 КК, що передбачає покарання за незаконне збагачення.

Першим перелік опублікував портал "Ліга.Нет", повідомляє Цензор.НЕТ.

Зокрема, подання підписали 59 депутатів Ради.

  1. Олександр Кірш, Народний фронт
  2. Руслан Сольвар, БПП
  3. Андрій Шинкович, БПП
  4. Геннадій Чекіта, БПП
  5. Дмитро Святаш, Відродження
  6. Геннадій Бобов, Відродження
  7. Артем Іллюк, Відродження
  8. Василь Гуляєв, Відродження
  9. Олег Кулініч, Відродження
  10. Федір Негой, БПП
  11. Павло Пинзеник, Народний фронт
  12. Ярослав Єдаков, Народний фронт
  13. Дмитро Стеценко, Народний фронт
  14. Костянтин Павлов, Опоблок
  15. Дмитро Колєсніков, Опоблок
  16. Андрій Гальченко, Опоблок
  17. Іван Мирний, Опоблок
  18. Євген Балицький, Опоблок
  19. Сергій Сажко, Опоблок
  20. Максим Поляков, Народний фронт
  21. Наталія Королевська, Опоблок
  22. Тетяна Бахтєєва, Опоблок
  23. Віктор Бондар, Відродження
  24. Василь Німченко, Опоблок
  25. Ігор Шурма, Опоблок
  26. Станіслав Березкін, Воля народу
  27. Антон Кіссе, Відродження
  28. Валерій Лунченко, Народний фронт
  29. Ігор Бриченко, Народний фронт
  30. Тарас Кремінь, Народний фронт
  31. Федір Бендюженко, Народний фронт
  32. Олександр Горбунов, Народний фронт
  33. Микола Княжицький, Народний фронт
  34. Владислав Данілін, Народний фронт
  35. Олег Кришин, Народний фронт
  36. Борис Козир, БПП
  37. Дмитро Андрієвський, БПП
  38. Олена Масоріна, Народний фронт
  39. Віталій Корчик, Народний фронт
  40. Євген Дейд, Народний фронт
  41. Володимир Шкварилюк, Народний фронт
  42. Анатолій Дирів, Народний фронт
  43. Сергій Фаєрмарк, Народний фронт
  44. Роман Заставний, Народний фронт
  45. Юрій Вознюк, Народний фронт
  46. Дмитро Лубинець, БПП
  47. Вадим Підберезняк, Народний фронт
  48. Віктор Развадовський, Відродження
  49. Юрій Шаповалов, Відродження
  50. Валерій Писаренко, Відродження
  51. Сергій Мельничук, Радикальна партія
  52. Олена Бойко, Народний фронт
  53. Сергій Мартиняк, Воля народу
  54. Геннадій Ткачук, БПП
  55. Артур Палатний, БПП
  56. Валерій Іщенко, БПП
  57. Олег Велікін, БПП
  58. Андрій Шипко, Відродження
  59. Ігор Молоток, Воля народу

Нагадаємо, 26 лютого стало відомо, що Конституційний суд визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу про відповідальність за незаконне збагачення. Зі скаргою на цю статтю КК до Конституційного суду 12 грудня 2017 року звернулися 59 народних депутатів. Їхні інтереси в суді представляє депутат від "Народного фронту" Павло Пензеник.

Громадські організації попередили, що скасування відповідальності за незаконне збагачення призведе до припинення співпраці з МВФ.

Антикорупційна ініціатива Європейьского Союзу EUACI заперечила змістовність аргументів, керуючись якими Конституційний суд вирішив визнати стаття про незаконне збагачення неконституційною.

Національне антикорупційне бюро оголосило, що рішення КСУ означає, що всі кримінальні провадження в частині, що стосується незаконного збагачення цих осіб, будуть закриті.

Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення в Україні ввели в 2015 році в рамках виконання Плану дій з візової лібералізації ЄС. Ця вимога також було серед пунктів меморандуму співпраці з Міжнародним валютним фондом.

28 лютого Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради новий законопроект,який передбачає кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. "Центр протидії корупції" стверджує, що внесений президентом законопроект гірший, ніж ухвалений за часів Януковича.

Топ коментарі
+54
Ці прізвища потрібно запам'ятати на майбутнє.
показати весь коментар
01.03.2019 18:43 Відповісти
+28
хе хе , и ни одного с "Батькивщины" . Вот вам и рекламка ))))))
показати весь коментар
01.03.2019 18:45 Відповісти
+27
А что вы хотели от Порошенко? Воровство у него в крови, его папа 5 лет при совке получил за воровство
показати весь коментар
01.03.2019 18:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А я не понимаю, почему КС Украины не отменит Правила дорожного движения, ведь никто не соблюдает?
показати весь коментар
01.03.2019 19:17 Відповісти
кирш, ну ты и гавно.
показати весь коментар
01.03.2019 19:19 Відповісти
як правило гавно обирають гавнюки.
показати весь коментар
03.03.2019 11:00 Відповісти
Вот когда все фракции коалиционно и без споров решают наболевшие вопросы. Своя рубашка ближе к телу.
показати весь коментар
01.03.2019 19:23 Відповісти
Юрий Шаповалов, Відродження кременчуцкий урод продажная шкураВалерий Писаренко, Відродження ..где только Валера не был и в БЮТе при Юльке в 2009 и в ПР при хфедорыче в 2012 сиксот еще тотИсточник: https://censor.net/n3114517
показати весь коментар
01.03.2019 19:25 Відповісти
не только фамилии, но и партии нужно запомнить, чтоб их никогда больше не было в парламенте
показати весь коментар
01.03.2019 19:28 Відповісти
Ну так забор же должен был построить... А Рюкзаков рюкзаки "купил"...
показати весь коментар
01.03.2019 19:38 Відповісти
після сьогоднішнього висловлювання Яценюка я зрозуміла слова адептів його політичної сили (або прихільників))))): "ми підтримуватимемо Тимошенко, бо з Порошенко нам нічого не світить".
показати весь коментар
01.03.2019 19:33 Відповісти
а памятаєте жулькіну тисячу і в рузультаті шаленну інфляціютепер беде повтор.
показати весь коментар
03.03.2019 11:06 Відповісти
питання в тому де візьмуться кошти на підвищення пенсій у двічі протягом 2-4 місяців і кошти на повернення знецінених заощаджень померлого срср. мене цікавить джерело?
показати весь коментар
03.03.2019 11:16 Відповісти
Лаура Кьовеши

"""за 4 года работы в антикоррупционном директорате Румынии Лаура Кьовеши довела до суда более 1500 уголовных дел на коррупционеров всех уровней.
Только в 2016 году были открыты уголовные дела против: 3 министров, 6 сенаторов, 11 депутатов, 47 мэров, 16 судей и 21 руководителя госкомпаний.
Общий объём конфискованных средств составил: ~ 668 миллионов евро.

Стали известны имена депутатов, по инициативе которых КС отменил наказание за незаконное обогащение - Цензор.НЕТ 1976
показати весь коментар
01.03.2019 19:35 Відповісти
При этом эта девочка жила в двухкомнатной квартире, за которую она в то время платила ипотеку. Нам бы таких.
Что можно у нас ждать от барыги и его хамелеонов, купающихся в золоте? Да ничего хорошего Только каких-то гадостей для страны.
показати весь коментар
01.03.2019 19:51 Відповісти
а Луценко 1700 за рiк.I що?
показати весь коментар
02.03.2019 09:14 Відповісти
Аааааа *** в 2017 году,зрадофилы как вам подстава,вы достойны клоуна вы бл даже читать не хотите внимательно,вас развести как два пальца обосс
показати весь коментар
01.03.2019 19:37 Відповісти
Оцените к р а с о т у игры...
развели зпт как к о т я т.

Чечетов.
https://korrespondent.net/ukraine/3875460-ot-chechetova-do-berezhnoi-kak-umyrauit-eks-rehyonaly
показати весь коментар
01.03.2019 19:51 Відповісти
Аааааа ***
******
Шо за істерика? З чого би ся так замеригував? )))
показати весь коментар
01.03.2019 21:28 Відповісти
Тенденция однако.
показати весь коментар
01.03.2019 19:37 Відповісти
расстрельный список.. бл%ди
показати весь коментар
01.03.2019 19:39 Відповісти
ПОРОХ виноват в 2017 году клована на царство парахаботы,шеколадные,соевые,абырвалг!
показати весь коментар
01.03.2019 19:40 Відповісти
Это нормально, что Лещенко и Наем наконец вышли из этого болота, потому что не разделяют их "ценности и идеалы".
Еще один документ в пику порохоботам. Но этим все равно, *** в глаза, а им все божья роса.
показати весь коментар
01.03.2019 19:43 Відповісти
https://images.cnscdn.com/images/5/d/c/1/5dc1c2e9ca33ee712ae755de8d8c93d5/original.jpg Я ВАС зрадофилы мордой по гамнищу всетаки повожу с удовольствием необычайным В СМИ попал список народных депутатов, подписавших в 2017 году представление, на основании которого Конституционный суд отменил статью 368-2 УК, предусматривающую наказание за незаконное обогащение. Источник: https://censor.net/n3114517
показати весь коментар
01.03.2019 19:44 Відповісти
Пока что ты сам мордой по гамнищу возишься-там сплошные соевые кААлициянты-бпп/рыгоаналы и наротный хронт.
показати весь коментар
02.03.2019 08:20 Відповісти
https://korrespondent.net/ukraine/3875460-ot-chechetova-do-berezhnoi-kak-umyrauit-eks-rehyonaly

Красота игры ...
не забыли ...От Чечетова до Бережной.

Стали известны имена депутатов, по инициативе которых КС отменил наказание за незаконное обогащение - Цензор.НЕТ 4198
показати весь коментар
01.03.2019 19:44 Відповісти
на этих можно смело заводить дела )))
показати весь коментар
01.03.2019 20:54 Відповісти
Что и требовалось доказать-рыгоаналы во всей красе
показати весь коментар
01.03.2019 19:45 Відповісти
И где юлькавароффка?
показати весь коментар
02.03.2019 08:08 Відповісти
Не складывается у соевых с этим-ничего доказать не могут.Только звиздеть могут,да лизать барыжную дупу недолугого гидранта,в надежде что таки получится всеми неправдами вымутить второй срок
показати весь коментар
02.03.2019 08:21 Відповісти
Народный фронт Яценюка и Рюкзакова слились в едином экстазе. А если учесть, что Яценюк и Рюкзаков поддерживают Жулю, то понятно чьи там уши торчат....
показати весь коментар
01.03.2019 19:50 Відповісти
Хто занє, зкиньте, чим керувалися ці "депутати", які аргументи надавали в "суд"?
показати весь коментар
01.03.2019 19:56 Відповісти
"Аргументы" все в конвертах.
показати весь коментар
02.03.2019 13:41 Відповісти
очередной брехней попахивает..
В 17 году типа подали и вот через 2 года суд разродился?
показати весь коментар
01.03.2019 19:59 Відповісти
И именно перед выборами? Совпадение? не думаю.
показати весь коментар
02.03.2019 01:32 Відповісти
У тому випадку, якщо Україна не знайде рішення проблеми зі скасуванням статті про незаконне збагачення в Кримінальному кодексі, країну можуть позбавити безвіза, а допомога МВФ буде заморожена. Про це сказано в заяві Transparency.
Відповідне рішення Конституційного суду, говориться в документі, порушує міжнародні зобов'язання і «значно послаблює зусилля країни по боротьбі з корупцією». Відзначається, що скасування статті - шанс для легалізації, можливо, незаконно придбаних активів і уникннення кримінального переслідування. На думку організації, теза про те, що таким чином в законодавстві містилося порушення принципу презумпції невинуватості, невірне.
«Навіть якщо буде введений і прийнятий новий закон про незаконне збагачення, він не буде мати зворотної сили, всі закриті зараз поточні справи залишаться закритими, що дозволить корумпованим чиновникам уникнути правосуддя», - сказано в заяві.
Transparency вимагає, щоб всі посадові особи, обвинувачені в корупції були притягнуті до відповідальності, а верховенство закону перемогло.
показати весь коментар
01.03.2019 20:07 Відповісти
Так называемый конституционный суд СДЕЛАЛ ВИД, ЧТО ЗАБЫЛ ЧТО СОГЛАСНО КОНСТИТУЦИИ МЕЖДУНАРОДНЫЕ ОБЯЗАТЕЛЬСТВА УКРАИНЫ ИМЕЮТ ВЕРХОВЕНСТВО НАД ВНУТРЕННИМИ ЗАКОНАМИ.

теперь вопрос - КТО НАКАЖЕТ СУДЕЙ КОНСТИТУЦИОННОГО СУДА ЗА ПРИНЯТИЕ НЕКОНСТИТУЦИОННОГО РЕШЕНИЯ ??????? 😂😅😂
показати весь коментар
01.03.2019 20:49 Відповісти
список фигурантов с рыльцем в пушку?
показати весь коментар
01.03.2019 20:08 Відповісти
Придурки горластые умеющие только орать "ганьба" на радость россиянам, не хотят видеть поступившую информацию о подании в ВР нового, аналогичного доработанного закона.Закон который отменили давал возможность избежать наказания чиновникам,чем они прекрасно пользовались.Новый закон исключает такую возможность,а все происходящее это обычная процедура замены одного закона на другой.Учите матчасть а не орите на радость кацапским троллям.
показати весь коментар
01.03.2019 20:10 Відповісти
Порошенко как главный дережёр этого вонючего оркестра коррупционеров в ВР, давно уже подготовил болванку нового закона,по которому уж точно ни один коррупционер никогда не сядет. Потому этот законопроект никогда не станет законом.
показати весь коментар
01.03.2019 20:20 Відповісти
президент - не ВР. А у вас знову: хто всравсь? - невістка!
показати весь коментар
01.03.2019 22:59 Відповісти
Всрався дирижёр. И достаточно жиденько.
показати весь коментар
02.03.2019 13:46 Відповісти
wow ! У нас президентська республіка!?
показати весь коментар
02.03.2019 18:21 Відповісти
Ну, как вам сказать... Очень многих депутатиков дирижёр держит за яйца. Поэтому почти да.
показати весь коментар
02.03.2019 18:51 Відповісти
Мід іншим - троє з чотирьох суддів, що були проти скасуванняст. 368-2 зайшли в КС по квоті Президента (Сліденко від ВР). Що скажете?
показати весь коментар
02.03.2019 19:18 Відповісти
Помилка координатора. А ви що скажете: https://www.youtube.com/watch?v=QocuRfwnAjY Порошенко ударил девушку по лицу?
показати весь коментар
02.03.2019 19:54 Відповісти
правильно зробив
показати весь коментар
02.03.2019 20:30 Відповісти
Стали відомі імена депутатів, з ініціативи яких КС скасував покарання за незаконне збагачення - Цензор.НЕТ 9603
показати весь коментар
02.03.2019 19:19 Відповісти
Не смеши с тем законом-фэйк полный.От недоумка-гидранта в надежде на развод лохов перед выборами
показати весь коментар
02.03.2019 08:23 Відповісти
Обычная процедура - это ждать 2 года, потом написать обращение в КС, потом ждать еще 2 года отмены, а потом в течении 2-х дней внести новый? Да, при Порохе это похоже на "обычную" процедуру.
показати весь коментар
02.03.2019 13:45 Відповісти
ВідроПорхоОпоНар фронт міцно зрослися як сіамські близнюки.
Розділити того монстра можна тільки хірургічно.
показати весь коментар
01.03.2019 20:10 Відповісти
а зачем разделять? скопом их легче уничтожить
показати весь коментар
01.03.2019 20:29 Відповісти
САМАЯ БОЛЬШАЯ ПРАВДА в стиле ПОРОХОБОТОВ

Соцопрос, опубликованный 1-го марта

1. Зеленский. 18.3. - Это опрашивали людей не в Украине, а в дырляндии.

2. Тимошенко. 15.4. - Это опрашивали дюдей не в Украине, а в мордоре.
3. Порошенко. 12.1.- Это отвечали только жители Украины и все как один выбрали этот пункт.
4. Бойко 11.2.- Это опрашивали людей не в Украине, а в ОРДЛО.

Так что Петя победит.
показати весь коментар
01.03.2019 20:11 Відповісти
типун на язык.
показати весь коментар
01.03.2019 22:39 Відповісти
Это я от имени как бы порохоботов. Это же они считают, что граждане Украины никак не могут быть против Пети. Это же они считают, что тут против Пети пишут исключительно из-за поребрика и кремлеботы. они же настолько зашорены подменой понятий Петя - это Украина, что ничего вокруг не видят и не слышат. Просто тупые. Может быть они все диабетики и на них эта болезнь именно так влияет?
Недавно Дубинский рассматривая поведение Пети с шапками и носами пришел к выводу, что крутой диабет приводит к шизофрении.
показати весь коментар
01.03.2019 23:11 Відповісти
А ты от своего имени лучше пиши "украинец" с ником рашачукча, у тебя явно какая то болезнь и покруче диабета.
показати весь коментар
02.03.2019 01:34 Відповісти
Знаешь дурачок. У меня этот ник здесь уже лет десять. Я его специально такой взял. Всегда, как приходит какая-то новая шваль первое на что она бросается, так это на чукчу. Я уже привык. Это такой крючок получился. Тест на новое появляющееся тут говно. Потом со временем говно успокаивается. И про чукчу не вспоминает. Пока опять новая тварь не появляется. Опять уделяет моему нику пару всех своих извилин. Так что ничего нового ты не сказало.
А нормальным людям не колет глаз чукча. Нормальные люди они образованные и знают, что чукчи это единственное племя в Сибири, которое не покорилось ее расейскому захвату. А сражалось до конца. Поэтому кацапы измазали их своей пропагандой, как сейчас хохлов, и представили их недоразвитыми в своих анекдотах.

А такие мудаки как ты, новенькие проплаченные порохоботы, сразу клюют на расейские анекдоты.

Привет говно. Тебе тут еще один месячишка осталось вволю гулять.
Кстати, Украина многонациональная страна и никакая тварь не имеет права кого-то укорять по национальному признаку.
показати весь коментар
02.03.2019 04:30 Відповісти
САМАЯ БОЛЬШАЯ ПРАВДА в стиле ПОРОХОБОТОВ

Соцопрос, опубликованный 1-го марта


Так что Петя победит.
показати весь коментар
02.03.2019 04:31 Відповісти
Наталья Королевская, Оппоблок
Татьяна Бахтеева, Оппоблок
показати весь коментар
01.03.2019 20:11 Відповісти
Стали відомі імена депутатів, з ініціативи яких КС скасував покарання за незаконне збагачення - Цензор.НЕТ 9047Стали відомі імена депутатів, з ініціативи яких КС скасував покарання за незаконне збагачення - Цензор.НЕТ 8860
показати весь коментар
02.03.2019 08:57 Відповісти
А главный закопёрщик этого послания депутат нф пинзеник п, вот у этих депутатов в первую очередь, должны быть проверены все их доходы, на сколько они разбогатели в военное время за эти 5 лет,такое позорище устроили в глазах запада ,своей стране.
показати весь коментар
01.03.2019 20:28 Відповісти
нічого не минає безслідно...

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДОМОВЛЕНІСТЬ..

ЗАРАЗ ГОЛОСУЄМ ЗА ПОРОШЕНКО, А ВОСЕНИ БПП ПОСИЛАЄМО НА*УЙ...
разом з мажоритарниками БПП
показати весь коментар
02.03.2019 08:55 Відповісти
Так называемый конституционный суд СДЕЛАЛ ВИД, ЧТО ЗАБЫЛ ЧТО СОГЛАСНО КОНСТИТУЦИИ МЕЖДУНАРОДНЫЕ ОБЯЗАТЕЛЬСТВА УКРАИНЫ ИМЕЮТ ВЕРХОВЕНСТВО НАД ВНУТРЕННИМИ ЗАКОНАМИ.

теперь вопрос - КТО НАКАЖЕТ СУДЕЙ КОНСТИТУЦИОННОГО СУДА ЗА ПРИНЯТИЕ НЕКОНСТИТУЦИОННОГО РЕШЕНИЯ ??????? 😂😅😂
показати весь коментар
01.03.2019 20:51 Відповісти
Бе-Бе-Бе , сучийХРОнт ,воля урода , анальна"партія" , ЖОППАблох ...гарна компанія
показати весь коментар
01.03.2019 21:01 Відповісти
Стали відомі імена депутатів, з ініціативи яких КС скасував покарання за незаконне збагачення - Цензор.НЕТ 8779
показати весь коментар
02.03.2019 08:58 Відповісти
От цих в числі перших і потрібно саджати. Прямо по списку.
показати весь коментар
01.03.2019 21:45 Відповісти
Ну..порохоботы и опорукие..где ваше дежурное Юлька-воровка?)
Что то я там ни одного деп-а от Батьківщини не увидел.Зато пецыных детищь в виде Банды Пети Пороха(БПП),Опоблока и Наркофронта ну блин...даже целится не нужно.
показати весь коментар
01.03.2019 22:08 Відповісти
ЖЮлька варроффка.
показати весь коментар
01.03.2019 22:24 Відповісти
Судячи зі списку (де жодного голосу від Батьківщини), якраз варрофка не Жюлька.
показати весь коментар
01.03.2019 22:53 Відповісти
то все вона. я знаю. І договір з )(уйлом підписувала, а головне хіхікала. А по цьому договору з кожного українця забрали 100 000 доларів. от так то.
показати весь коментар
01.03.2019 22:57 Відповісти
Уточню - сто пятьсот тисяч...
показати весь коментар
01.03.2019 23:01 Відповісти
!50 МЛН -уйов. Спитайте богосмольську!
показати весь коментар
02.03.2019 12:13 Відповісти
Та ти шо, то Вона-тигрюля точно не могла підписувати, а тим паче хіхікати з х...лом в той час коли кацапи вели бойові дії в Грузії, то все клятий чоколядний рошенко, це все він "зуб даю". Він ЯЗ злив, він в 90-ті замість вступу до НАТО та ЄС почав загравати з кремлем, це він почав тотальну приватизацію держ. підприємств, це він злив Донбас даунєцким бандитам, це він ЗАлК продав кацапам які винищили один з крутіших у Європі комбінатів, це він наплодив Пінчуків, Ахмєтових, Коломойських, це він дозволив кацапам мати базу в Криму, це він армію знищував до 2014 року, і взагалі зубажінняяя...
показати весь коментар
02.03.2019 01:44 Відповісти
Точно. І за це його звуть Лоліта Мальдівська. (чи Панамська)
показати весь коментар
02.03.2019 08:37 Відповісти
Скорей бы уже пэпа проиграл, а то зклб со своей соевой коррупцией!
показати весь коментар
01.03.2019 22:45 Відповісти
Зауважте, Батьківщина не дала жодного голосу.
показати весь коментар
01.03.2019 22:51 Відповісти
Ну так у 2014 році лідерка Батьківщини на РНБО взагалі закликала не воювати з кацапами і, що тепер?
показати весь коментар
02.03.2019 01:47 Відповісти
А ты в это время с шашкой наголо за кацапами ганялся по крымских степях?Не вставая с своего обоссаного дивана
показати весь коментар
02.03.2019 08:28 Відповісти
Это означает что кулявлоб хорошо руки погрел на стене
показати весь коментар
02.03.2019 02:36 Відповісти
https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARA3nffIStm4k137_E00cY_eZ0HP9-tY7pJEIMXm_ahTH5kKPadqymrENnzuu4qbNESGVG8Xq41T1X-3&hc_ref=ARR3BroDAVBSXZTXCUVHLvr1bC4CilQTDquf2cNLcespbkJO7Tn9YpOxBaE4O7bcT1Q&fref=nf Vitalii Chepynoga
Гарна обмовка в заголовку новин:

"Верховна Рада розглядає закон про медитацію"...
****-***... В оборонопромі корупція, Конституційний суд скурвився, на Євробачення не їдемо... Тільки медитірувать і осталось

Сядьте удобно, вспокойтеся...закрийте глаза. Всьо тлєн, всьо минуще... Кажіть: "О'м!"... Да прийде до нас велике Ні*уя!
(В оригіналі - закон про медіацію) Стали відомі імена депутатів, з ініціативи яких КС скасував покарання за незаконне збагачення - Цензор.НЕТ 6330
показати весь коментар
02.03.2019 08:47 Відповісти
пока закон не принят... но не что не мешает начинать расследование.. откуда бабло ....согласно этого списка
показати весь коментар
02.03.2019 09:34 Відповісти
ну и в расход по списку...че растерялись
показати весь коментар
02.03.2019 11:01 Відповісти
Посадити на палю!!!
показати весь коментар
02.03.2019 11:04 Відповісти
БПП, жопоблок, Куля в лоб. Які ще докази треба для того щоб вказати чітко для початку внутрішнього ворогу України????
показати весь коментар
02.03.2019 13:37 Відповісти
Порошонко заработал безвиз а видыт что народ нехочет за него голосовать то может и отобрать