7945 відвідувачів онлайн

Після скандалу з "Укроборонпромом" правоохоронці "показують завзяття". Главі "Спецтехноекспорту" Бельбасу не дають підготувати свій захист, - волонтер Арахамія

Після скандалу з

Після журналістського розслідування про розкрадання в "Укроборонпромі" правоохоронці виявляють "показне завзяття", а слідчі, які ведуть справи, часто не орієнтуються в специфіці торгівлі озброєнням.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав волонтер Давид Арахамія, відомий також під псевдонімом Давид Браун, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив: "Поїхав на суд, де ввечері НАБУ обирає запобіжний захід Владиславу Бельбасу за епізод, в якому він був ТВО директора і підписав один із актів виконаних робіт за контрактом, до якого не мав стосунку (ним займався зовсім інший департамент, поза його підпорядкуванням).

Дуже нагадало ситуацію щодо Павловського, його спочатку звинуватили на всю країну злочинцем століття, що розкрадав армію, а потім за півроку не викликали жодного разу на допит.

У результаті Міністерство Оборони скасувало попередній тендер на купівлю дизеля, провело торги заново і втратило на цьому майже 363 млн грн. Як і раніше, нам обіцяють сенсацію, а її все немає.

Звісно, ніхто не постраждав. Просто про*бали 362 млн в рамках "гонитви за гучними справами".

Зараз щодо Бельбаса в суді немає ні модних нардепів, ні бізнесменів, ні олігархів, готових взяти нормального менеджера на поруки. Згадайте як випускали Мартиненка на поруки? Там була половина Верховної Ради, а тут сидять рядові співробітники і не розуміють, що відбувається.

Просто херачать чоловіка, не даючи йому самостійно підготувати свій захист.

Я не знаю, що там з Індією, але я особисто бачив роботу Бельбаса з трансформації самої компанії. За рік чистий прибуток компанії виріс майже втричі.

На співробітника виручка зросла майже вп'ятеро. У компанії відбувається процес цифрової трансформації. Вперше за 22 роки, в компанії з виробництва зброї почали впроваджувати CRM систему, щоб запобігти відходу потрібних контактів з відходом співробітників.

Мені здається, що це вкрай неправильна стратегія держави - завжди знайти крайнього, замість пошуку рішень.

Представник слідства абсолютно некомпетентна щодо системи поставок за кордон.

У кожній угоді в 90% угод присутній агент, у нас навіть держава офіційно дозволила платити агентські, навіть на стрьомні офшори, оскільки так працюють ці ринки.

Я працюю на Близькому Сході і там неможливо без агента взагалі. Тупо не реально.

Думаєте можна просто зателефонувати куди-небудь в Нігерію і просто продати свій продукт державі? Завжди буде агент, який попросить агентські.

Зараз слідчий розповідає, що агентів бути не може, а мають бути тільки прямі поставки. Хочу подивитися як вона це організує на тих ринках, де Україна традиційно продає (Африка, Азія, Близький Схід).

Я запропонував випустити Бельбаса під домашній арешт і дати можливість слідству вникнути в ситуацію краще.

Зараз всі жадають крові в оборонці і всі силовики шукають прості швидкі рішення, щоб продемонструвати свою роботу.

"А після нас хоч трава не рости".

Збройна галузь це мільярдна галузь на експорт, кожна така гучна справа, особливо якщо потім вона спускається на гальмах і розвалюється, це цвях у труну цієї галузі у світі.

Сподіваюся, що найближчим часом держава зробить усвідомлені зусилля з демонополізації ринку експорту оборонних технологій і дозволить вільному ринку зробити довгоочікуваний прорив.

А то, з такими помічниками і ворогів не треба".

Топ коментарі
+21
Та НЕТ в Украине правоохранителей ,есть ВОРОохранители .
показати весь коментар
06.03.2019 20:55
+21
І тут не в журналістах річ - на журналістів і народ України кодло шоколадне давно плює. Йованович на хвіст крисам наступила - от вони і заскавчали.
После скандала с "Укроборонпромом" правоохранители "показываю рвение". Главе "Спецтехноэкспорта" Бельбасу не дают подготовить свою защиту, - волонтер Арахамия - Цензор.НЕТ 9858
показати весь коментар
06.03.2019 21:00
+16
После скандала с "Укроборонпромом" правоохранители "показываю рвение". Главе "Спецтехноэкспорта" Бельбасу не дают подготовить свою защиту, - волонтер Арахамия - Цензор.НЕТ 7809
показати весь коментар
06.03.2019 21:00
Коментувати
Сортувати:
Та НЕТ в Украине правоохранителей ,есть ВОРОохранители .
показати весь коментар
06.03.2019 20:55 Відповісти
або як пишуть Роман Синіцин ,Ольга Кудецька - мусора !
показати весь коментар
06.03.2019 20:59 Відповісти
После скандала с "Укроборонпромом" правоохранители "показываю рвение". Главе "Спецтехноэкспорта" Бельбасу не дают подготовить свою защиту, - волонтер Арахамия - Цензор.НЕТ 7809
показати весь коментар
06.03.2019 21:00 Відповісти
порошенковцы отъелись на гибели Гандзюк
показати весь коментар
06.03.2019 21:05 Відповісти
Кацапам поперек горла лише наша мова.А хліб-сало та інше--їм на користь і на спухання мокшанського страшного рила.
показати весь коментар
06.03.2019 22:35 Відповісти
Забігали вощі,бо кожух від них забирають))
показати весь коментар
06.03.2019 20:56 Відповісти
бывалй, трус балбес, опять КИНО!
показати весь коментар
06.03.2019 20:57 Відповісти
Интересная мысль.
показати весь коментар
06.03.2019 20:58 Відповісти
І тут не в журналістах річ - на журналістів і народ України кодло шоколадне давно плює. Йованович на хвіст крисам наступила - от вони і заскавчали.
После скандала с "Укроборонпромом" правоохранители "показываю рвение". Главе "Спецтехноэкспорта" Бельбасу не дают подготовить свою защиту, - волонтер Арахамия - Цензор.НЕТ 9858
показати весь коментар
06.03.2019 21:00 Відповісти
Если ты не за Порошенко тебя,козла вынесет хороший парень с донецкой области
показати весь коментар
06.03.2019 21:08 Відповісти
После скандала с "Укроборонпромом" правоохранители "показываю рвение". Главе "Спецтехноэкспорта" Бельбасу не дают подготовить свою защиту, - волонтер Арахамия - Цензор.НЕТ 3319
показати весь коментар
06.03.2019 21:08 Відповісти
коля вінєсі казла?
показати весь коментар
06.03.2019 21:11 Відповісти
Аль=Єхь,На дава,винєсі...
показати весь коментар
06.03.2019 22:36 Відповісти
Пишут жена пороха, поняла шо муже её не проходит, топит за Зеленского
показати весь коментар
06.03.2019 21:09 Відповісти
Перш за все Бельбасу треба хапать картату ковдру - це допоможе, перевiрено.
показати весь коментар
06.03.2019 21:00 Відповісти
Заштормило у Опричников..!
показати весь коментар
06.03.2019 21:07 Відповісти
зато неуоторые волонтеры охренеть как разбираются в специфике оборонных закупок и воровских схемах...
совпадение???)))
показати весь коментар
06.03.2019 21:03 Відповісти
Интересно то как.
Сначала мы орем за волонтеров которые вытянули армию на себе в 2014 году,а теперь оказывается они ни в чем не разбираются.
Как же можно так вертеть жопой?
показати весь коментар
06.03.2019 21:04 Відповісти
свинарчукам- порошенківським і звичайно презерваативу З нами боз І парашенку.

После скандала с "Укроборонпромом" правоохранители "показываю рвение". Главе "Спецтехноэкспорта" Бельбасу не дают подготовить свою защиту, - волонтер Арахамия - Цензор.НЕТ 8303
показати весь коментар
06.03.2019 21:03 Відповісти
Ганьба !
показати весь коментар
06.03.2019 21:10 Відповісти
Поставки оружия,средств связи и снарядов были даже из Болгарии,Литвы и даже Румынии...кацаПсинскае быдло..а слабО расследовать?
показати весь коментар
06.03.2019 21:04 Відповісти
Опа.
Так им просто нужна информация кто Обамкино эмбарго нарушил?
показати весь коментар
06.03.2019 21:06 Відповісти
Выборы чудесным образом сказываются на жизни страны. Каждый год проводить не получится, а вот отркрытые списки, возможность отозвать депутата, выразить импичмент президенту, выборность и прозрачность судей и прокуроров - вот что позволит построить Европу здесь.
показати весь коментар
06.03.2019 21:07 Відповісти
Понимаю..кишка тонка у рюсскага мира ...дРЕМУЧЕ-ВОНЮЧЕГО...
показати весь коментар
06.03.2019 21:07 Відповісти
Захист треба було готувати коли крав а тепер коли взяли за фаберже- треба захищатись.
показати весь коментар
06.03.2019 21:07 Відповісти
у пэдра всё сгнило, и теперь крушится в дребезги.
показати весь коментар
06.03.2019 21:10 Відповісти
Верховна РАДА 1 марта 2014 года вероломна напала НА РАБссию Письмо Индюковича не помогло Плешивому Педофилу...и в ДурьДуму РАБссии,Валька Полстакана сказала ЗА : 90 голосов..мы идем на Украину...
Паскуды ПОЗОРНЫЕ...
показати весь коментар
06.03.2019 21:17 Відповісти
Зачем ему защита?
Расстрелять!
И. Сталин
показати весь коментар
06.03.2019 21:36 Відповісти
"Я работаю на Ближнем Востоке и там невозможно без агента вообще. Тупо не реально. Думаете можно просто позвонить куда-нибудь в Нигерию и просто продать свой продукт государству ?"
І давно у нас Нігерія на Близький Схід переїхала???
показати весь коментар
06.03.2019 21:44 Відповісти
Це не заважає їм відрощувати страхітливо великі пузяри та риляки,зводити здоровенні хатинки і тирити мільйони тиньгє.
показати весь коментар
06.03.2019 22:40 Відповісти
Посмотрите здесь что по этому вопросу говорит И.П.Смешко. Очень интересно.
https://www.youtube.com/watch?v=JrS5u1s6Zyk
показати весь коментар
06.03.2019 22:51 Відповісти
Да просто команда пришла от самого главного чтобы отвести внимание от скандала с участием его друзей и их родственников. В очередной раз всесто ресльной работы они показухой занимаются...
показати весь коментар
07.03.2019 02:23 Відповісти
А сколько он ее будет готовить? Лет пять?
показати весь коментар
07.03.2019 08:56 Відповісти
Это да. Общался с лектором на повышении квалификации. К нему обращались несколько раз следователи для консультаций в сфере авиации. Говорил там IQ табуретки после физкультурного техникума, а дело по военке расследуй.
показати весь коментар
07.03.2019 10:05 Відповісти
"Очень напомнило ситуацию по Павловскому" - пишет Давид. В свою очередь хочу на помнить Давиду что на поруки Павловского брал.....БИНГО!!! Гладковский. А Павловский мастерски обеспечивал "слепоту" военпредов, благодаря которой стали возможными аферы на поставках запчастей УкрОборонПрому. Так что утверждения о святости и "невинности" Павловского в топливном деле весьма шатки. Неудачный пример.
показати весь коментар
07.03.2019 11:21 Відповісти