5589 відвідувачів онлайн
6 233 58

"Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів

Українська громадська організація "Стоп корупції", яка випускає однойменний проект журналістських розслідувань, виключена з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів.

Про це повідомив "Детектор медіа" Дейв Каплан, виконавчий директор GIJN, передає Цензор.НЕТ.

Це перший випадок в історії глобального об'єднання, яке охоплює 177 організацій в 75 країнах світу. Рішення про виключення "Стоп корупції" підтверджено двічі.

"18 вересня (2018 року. - Ред.) Рада GIJN одноголосно проголосувала за виключення з її складу "Стоп корупції". Рада вважала, що група занадто залучена в політичну активність, а також були тривожні твердження про відсутність журналістського професіоналізму і про конфлікти інтересів. "Стоп корупції" звернулися з апеляцією на рішення ради, і відбулося слухання з комітетом ради директорів GIJN. Наступне голосування повного правління, яке відбулося 15 лютого 2019 року, одноголосно підтвердило рішення про виключення групи. "Стоп корупції" більше не є членом GIJN", - повідомив Дейв Каплан, виконавчий директор GIJN.

Зараз "Стоп корупції" підтримує низка інших міжнародних організацій. Також на сайті "Стоп корупції" досі зазначено про членство організації в Глобальній мережі журналістів-розслідувачів GIJN (Global Investigative Journalism Network), хоча це вже не відповідає дійсності.

Стоп корупції виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів 01

"Детектор медіа" звертався за коментарями до проекту "Стоп корупції", його координаторів Романа Бочкали і Тараса Лилика, але не отримав відповідей.

Топ коментарі
+14
Та вы мне хоть одного честного борцуна с коррупцией покажите )))
показати весь коментар
07.03.2019 12:03
+14
Прикосновение к токсичной сое вмиг ставит несмываемое тавро на журналистах. У барыг для всех есть своя цена.
показати весь коментар
07.03.2019 12:05
+14
Ну да, ну да... Мальдивский главнокомандующий самый честный. Если не он, то кто? Давай, заводи свою шарманку
показати весь коментар
07.03.2019 12:06
Коментувати
Сортувати:
хе...хе...хе...хе...
показати весь коментар
07.03.2019 12:00 Відповісти
Та вы мне хоть одного честного борцуна с коррупцией покажите )))
показати весь коментар
07.03.2019 12:03 Відповісти
Ну да, ну да... Мальдивский главнокомандующий самый честный. Если не он, то кто? Давай, заводи свою шарманку
показати весь коментар
07.03.2019 12:06 Відповісти
Порошенко - президент Украины,

а я спрашивал о настоящих антикоррупционерах,
которые нигде не работают и ничем другим не занимаются, кроме борьбы с коррупцией
показати весь коментар
07.03.2019 12:22 Відповісти
антикоррупционеры ничем другим не занимаются,как то крысятничество у армии как друзья Порошенко,
скоро твой Петька будет парашу на зоне выносить,возможно доверит это тебе,как верному помощнику "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 3736
показати весь коментар
07.03.2019 12:38 Відповісти
ты своё "скоро" по скольку сотен раз на день пердишь уже шестой год ?
показати весь коментар
07.03.2019 15:48 Відповісти
ой ромка обгадился.............
ждемс на очереди гнапов бигусов всякихь
показати весь коментар
07.03.2019 12:08 Відповісти
а я больше жду когда Шабунина лишат всякой поддержки, а то он скоро себе еще один "сиротский" домик на Осокорках купит
показати весь коментар
07.03.2019 12:32 Відповісти
Вот все думаю, с чего все решили, что Шабунин "активист"? Он же просто лоббист. как тот же Манафорт, да еще и на хорошей зарплате. За что платит - то и продвигает или тех...
показати весь коментар
07.03.2019 13:16 Відповісти
По цьому альбіносу вже давно плаче клітка в суді.
показати весь коментар
07.03.2019 15:37 Відповісти
я борюсь чесно, не даю взяток "Стоп коррупции" исключили из Глобальной сети журналистов расследователей GIJN из-за непрофессионализма и конфликта интересов - Цензор.НЕТ 2366
показати весь коментар
07.03.2019 12:19 Відповісти
я тоже не даю,

но и черепаха в Киевском зоопарке тоже не даёт взяток.
показати весь коментар
07.03.2019 12:23 Відповісти
это потому что у вас ума одинаково с черепахой "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 2436Был бы ты другом Порошенко Гладковским давно бы во дворце жил
показати весь коментар
07.03.2019 12:40 Відповісти
Ну так с коррупцией надо бороться, а не зарабатывать на борьбе с ней Вот и вся причина таких действий. Тоже саме ждет и Шабунина, и Лещенко, и многих других, кто использует всю видимость этой "борьбы" для покупки квартир, домиков и машинок "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 2435
показати весь коментар
07.03.2019 12:30 Відповісти
Правильно.

С коррупцией надо бороться в процессе написания законов,

а не бегая по улицам и горлопаня лозунги
показати весь коментар
07.03.2019 12:38 Відповісти
Твои советы учтут когда тебя с золотого унитаза стягивать будут в семейных трусах "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 1978
показати весь коментар
07.03.2019 12:41 Відповісти
А ви не заздріть, хто вам заважає так само зробити? Станьте комусь із них другом - пропихнуть завжди своїх
показати весь коментар
07.03.2019 16:21 Відповісти
Борцуны то честные бывают,вот только возглавляют их далеко не всегда честные...
показати весь коментар
07.03.2019 19:13 Відповісти
В Нафтогазе озвучили уровень зарплаты Коболева
MIGnews.com.ua
Наблюдательный совет НАК "Нафтогаз Украины" направил для утверждения Кабинетом министров компенсационный пакет главе правления компании Андрею Коболеву, пишет ZN.UA.
В документе указано, что ежемесячный оклад Коболева составляет 10,5 миллиона гривен.
Обращение было направлено главой набсовета Клер Споттисвуд. Она указала, что ежемесячная зарплата Коболева составляет 2,082 миллиона гривен, а также премии в процентах к месячному и годовому окладам.
Если подсчитать, что выходит, что среднегодовой оклад Коболева должен составить 10,514 миллиона гривен, однако если посчитать премии, то выходит 126 169 200 гривен. Если же вспомнить еще и заложенной набсоветом премией за Стокгольмский арбитраж зарплата Коболева в размере 216 миллионов гривен, то его годовой заработок достигнет 342 миллионов гривен, а среднемесячная зарплата составит 28,5 миллиона.
"Мы (набсовет Нафтогаза, - ред.) обсуждали компенсационный пакет главы правления… Мы обращаем особое внимание на то, что решение о текущем уровне компенсационного пакета Коболева вначале принято акционером", - говорится в документе.
Компенсационный пакет набсовета состоит из премий, которые рассчитываются в процентах к месячному должностному окладу за месяц и годовому окладу. Так, с 1 января предлагается выплачивать Коболеву следующее: квартальная премия за год в размере 24 984 000 гривен;годовая премия за достижение целей и ключевых показателей в размере 24 984 000 гривен;премия за реализацию целей в среднесрочных проектах в размере 24 984 000 гривен;премия за особые достижения в размере 12 492 000 гривен;премия за реализацию целей в долгосрочных проектах в размере 12 492 000 гривен;материальная помощь на оздоровление в размере 1 249 200 гривен.
показати весь коментар
07.03.2019 12:04 Відповісти
Мадуро в Венесуэле первым делом снизил зарплату руководителей нефтедобывающих предприятий )))
показати весь коментар
07.03.2019 12:26 Відповісти
Прикосновение к токсичной сое вмиг ставит несмываемое тавро на журналистах. У барыг для всех есть своя цена.
показати весь коментар
07.03.2019 12:05 Відповісти
дададад, они так не хотели, так сопротивлялись - но их просто закормили трюфелями, запихивая им в карманы отвратительные зелёные долляры.
показати весь коментар
07.03.2019 12:13 Відповісти
Гребаное стыдобище! Петярасты, шо скажете???
показати весь коментар
07.03.2019 12:09 Відповісти
Петярасты - це "пять")))))

"Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 8544
показати весь коментар
07.03.2019 12:35 Відповісти
показати весь коментар
07.03.2019 12:10 Відповісти
А еще Порошенко ругают за коррупцию. Вон сколько рабочих мест создал: и государственные органы по борьбе с коррупцией, и общественники, и журналисткие студии и обьединения .... Если не будет коррупции как кормить их всех?
показати весь коментар
07.03.2019 12:12 Відповісти
И создал Порошенко Небо и Землю
показати весь коментар
07.03.2019 12:16 Відповісти
Во во и ещё много чего, на радость людям.
показати весь коментар
07.03.2019 12:19 Відповісти
Развелось грантоедов.. у них цель не борьба с коррупцией, за права женщин, против глобального потепления и т.д., а грант получить и поехать на стажировку в Евросоюз (с последующим переездом на ПМЖ туда).
показати весь коментар
07.03.2019 12:12 Відповісти
Ну так да, посмотри на этих борцов с коррупцией, вместе с НАБУ под одну дудку пляшут. А как лещенко с квартирой попал в НАБУ, так дело и не расслудуеться, потому что видимо своих не трогают
показати весь коментар
07.03.2019 12:36 Відповісти
Бочкала работает на бабу юлю и *****
показати весь коментар
07.03.2019 12:15 Відповісти
Соевая коррупция получает международное призвание. Пять лет правления мальдивского главнокомандующего не прошли даром.
показати весь коментар
07.03.2019 12:18 Відповісти
Он всех приручил. Но и сами антикоррупционеры тоже свое дело сделали. Сам Глава Бюро продал дом в Крыму и не задекларировал доходы от продажи. Этим все сказано
показати весь коментар
07.03.2019 13:34 Відповісти
показати весь коментар
07.03.2019 12:19 Відповісти
все же просто! Это политических инструмент олигархов для давления на власть! Коломойский и другие олигархи давно кормят всякие антикоррупционые и правозащитные организации! А это просто констатация факта!!! Лоходром не пройдет!!! Как и клоуны от Зеленского!!!
показати весь коментар
07.03.2019 12:24 Відповісти
Після того, як
під видом антикорупції ділки почали робити бізнес, їм перекрили грантові
потоки. А тепер уже викидають звідусіль…
показати весь коментар
07.03.2019 12:24 Відповісти
Источник в Кремле: Путин готов вместо Порошенко взять на себя ответственность за воровство на украинской армии
показати весь коментар
07.03.2019 12:25 Відповісти
Медаль «За захист інтересів Росії» команді «Бігус-інфо»

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Ви знаєте, я цілковито вірю в твердження що в «Укроборонпромі» існує корупція. Взагалі, торгівля зброєю - один з найбільш корумпованих бізнесів на планеті, бо так чи не так, а головним покупцем зброї виступають держави. Лише нещодавно стався скандал у США, коли президент Трамп наїхав на компанію «Lockheed Martin» через ціну на літаки F-35 - і ціна впала на $600 мільйонів (несподівано - !). Звісно у нас в «Укроборонпромі» теж проблем не бракує. Але.

От я не люблю, коли з мене намагаються робити ідіота. Коли мені замість розслідування підсовують мікс з мультиків і матеріалів, явно злитих з уже існуючих кримінальних справ, і переконують, що у все це я мушу повірити і збуритися, бо сумніватися - не комільфо. І ще я не люблю, коли під маркою «боротьби з корупцією» відверто б'ють по моїй державі. Що я побачив в третій частині «розслідування» групи «Бігус-інфо» про махінації в «оборонці»?
По-перше, побачив я багато-багато емоцій - оціночних суджень, емоційних висловлювань тощо. Очевидно, «розслідування» можна було сміливо скорочувати на 6-10 хв з 24-х. Про предмет передачі розповідати почали лише на 6-й хвилині, доти - лише емоційні спічі (типу: «Гладковського називають смотрящим». Хто називає?) та очевидні факти (типу «Гладковський раніше очолював «Богдан». Це злочин?).

По-друге, я побачив знову знайомі по першій частині «мультики», тобто цитати переписки невідомого походження. Позаяк дампи переписки група «Бігус-інфо» так і не надала, ці мультики - доказ рівня напису на паркані. Подобається це комусь чи ні.

По-третє, автори передачі посилалися на попередні частини: «Про оборудки Гладковського ми розповідали у попередньому розслідуванні». Брехня повна. Вони ні чорта не розповіли у попередньому «розслідуванні» - я вже писав про це. Все, на що вони спромоглися у «попередньому розслідуванні», це показати мультики з переписки і деталі розслідувань ГПУ, ВПУ і НАБУ. П'ять кримінальних справ розслідують, по одній вже існує вирок. Єдиний факт, доведений у попередньому розслідуванні, - знайомство Гладковського-молодшого з Жуковим і Рогозою. Все. Визнаю, це нечуваний злочин. У нинішній серії те саме - мультики і домисли.
По-четверте, я побачив нові вершини жанру журналістського розслідування - доказ у вигляді листочків, на яких написані циферки ручкою від руки. Наявність таких листочків у журналістів сама собою виглядає сумнівною, - покажіть мені офіс підприємця, де такі листочки після написання на них циферок живуть більше доби? Звідки ті листочки у журналістів? Що насправді на них написано, суми відкатів чи розрахунок розходів на певну легальну бізнес-оборудку? Доказів нема. Нам пропонують авторам програми просто повірити.

Й нарешті про те, що справді варте уваги - про поставки висотомірів для літаків АН-26. Коротко і без всього емоційного навантаження від «Бігус-інфо» ситуація виглядає так. Існує літак АН-26. Україна його експлуатує і ремонтує (згідно міжнародних контрактів). Для літаків потрібні висотоміри - прилади для вимірювання висоти. І от ці висотоміри, підприємці, пов'язані з «Укроборнпромом», примудрилися возити контрабандою з Росії. Прилади привозили до Москви, звідти вони їхали до Арабських Еміратів. Там висотоміри проходили через кілька фірм-прокладок (стаючи в т.ч. деталями для вертольотів). А потім їхали до Києва. І отут починається цікаве.

З Москви висотоміри їхали за ціною еквівалентною 2,3 мільйони грн. З Еміратів - за ціною 2,5 мільйони грн. До Києва прилади прилетіли вже за ціною 12 мільйонів грн. Різниця - майже у 5 разів. Круто? Чому так?

Зараз розповім свою версію. Але. Спершу відповім на питання «чому за 5 років не замінили на вітчизняний/закордонний аналог». Причина - ціна питання. АН-26 - це літак, знятий з виробництва ще до отримання Україною Незалежності, - у 1986 р. Так, якась їх кількість досі використовується - у нас, у Росії, у Казахстані тощо. Так, Україна виконує ремонти таких літаків, але йдеться не про десятки машин - про одиниці. Кожна конкретна - смачний заказ, в кошторисі якого висотомір - не найдорожчий прилад. І от скажіть, який сенс вкладати сотні тисяч доларів у створення виробництва, аби випускати штучні прилади непевної якості (як все, що робиться напівкустарним методом) замість встановити серійний, хай дорожчий? А чому не закордонні? Та тому що закордонний висотомір не взаємозамінний з російським, тобто треба придумувати, як його встановлювати. А це треба перераховувати купу суміжних вузлів, бо це літак. Наскільки все це зробить дорожчим ремонт, здогадайтеся самі. Зрештою. У нас уже виробляють ******* АН-132Д, які створені на 100% з комплектуючих вітчизняного та західного виробництва. По мірі виходу з ладу АН-26 він їх мінятиме, але це процес не одного року.
показати весь коментар
07.03.2019 12:46 Відповісти
Звісно у нас є на ФБ мудрили, які знайшли «наш Китай» у Мелітополі та волають, що там хлопцям що не замов - все зроблять. Як технар я з такими «умільцями» справу мав часто, ціну їм знаю. Відтак щиро пропоную отаким мудрилам замовити прилад типу висотоміру у таких «умільців», а потім самим на ньому полетіти. Не чокаючись, за тих мудрил я вип'ю, обіцяю.

А тепер до ціни. Отут екскурс в історію. 1941 р. Велика Британія воює проти нацистської Німеччини. Британія - у блокаді, на торгівельних маршрутах пиратствують нацистські субмарини. Британія відчуває шалену нестачу у приладах. І от частину приладів Британія примудряється купити… у Німеччині. Звісно, не напряму, а через нейтральну Швецію. Операцію здійснювали в глибокій таємниці - Швеції аж ніяк не кортіло втратити статус нейтральної держави. Німецькі прилади везли до Швеції на фірму, яка їх потребувала в т.ч. для себе. Та перепродавала іншій, та іншій, та іншій - і так до виробництва в UK. Здійснювали всю операцію «дружні» комерсанти, а контролювала МІ-6, якої офіційно в Британії не було. Так-так, британською розвідкою лякали весь світ, але в самій Британії офіційно розвідки не існувало, - перший закон про розвідслужбу в UK прийняли у 1994 р. Доти всі їхні «Джеймси Бонди» і «команди Смайлі» офіційно були ледве не злочинцями.

І от що цікаво. Британське оборонне відомство питання ціни на прилади з Німеччини вирішувало так - воно повідомляло МІ-6, який бюджет вони готові витратити на ці прилади, а ті знаходили. Чому так? А тому, що за експортом таких приладів з Німеччини стежило гестапо, і особа, зловлена на таких оборудках, запросто могла переміститися у Бухенвальд. Як вирішували цю проблему бритти? Банально - давали бабла. За ризик. У Швеції так само, фірма, зловлена на торгівлі з Британією продукцією оборонного призначення, могла сісти, - тому їй теж давали бабла. Бабло закладали в бюджет, виставлений оборонкою. Скільки наварили на тій схемі «дружні» комерсанти, англійців (націю комерсантів) чомусь не цікавить як таке. Схема діяла до кінця війни. Ба більше, так само як і британці, на ринку Швеції пасся радянський «Внєшторг», - тільки «ділки» Країни Рад грошей напевно майже не лічили. Мільйонер з США Арманд Хаммер на оборудках з СРСР свого часу озолотився.

А тепер наші часи. Прослідкуємо шлях висотоміру до Києва. Вийти він міг лише з одного джерела - з заводу-виробника. Далі - до Москви, явно до фірми, яка замовила їх у виробника і продала до Еміратів. У задачі запитується - скільки народу можуть настучати у ФСБ про партію висотомірів для АН-26 (нагадую - військового літака, який ремонтують в Києві)? Далі висотоміри їдуть до Еміратів. Те, що вони кілька разів міняють найменування іі власників, - не дивно. Емірати теж не хочуть бути транзитером військових товарів і псувати стосунки з Москвою. Висотоміри треба «загубити», аби їхній шлях не знайшла СЗР Росії. Плюс - аби убезпечити партнерів у Москві. Нагадаю, в Еміратах ФСБ себе почуває як вдома - саме там убили Яндарбієва.

Різниця між ціною висотомірів після прибуття з Москви до відбуття в Україну - 200 тис грн ($7,3 тис), - ви всерйоз вірите, що кілька фірм в Еміратах будуть задоволені таким прибутком на експорті-імпорті приладів таких рівня та вартості? Очевидно, частину коштів «прокладки» отримували з інших каналів. З яких?

Отут ми й виходимо на різницю у 5 разів між ціною в Еміратах і ціною у Києві. Якби журналісти «Бігус-інфо» бодай трошки цікавилися історією західних спецслужб, вони б збагнули, що в ці 9,5 млн грн зашиті і хабарі для «потрібних людей» на заводі-виробникові у РФ, і хабарі для власників фірми у Москві (за ризик опинитися в ізоляторі ФСБ), і додаткова платня за послуги фірм в Арабських Еміратах. Чому вони не ставлять свої націнки відкрито? Та банально тому, що тоді на них звернуть увагу ФСБ і спецслужби Еміратів. Тому з ними розраховуються таємно, швидше за все, через офшори.

І все це за умов, що ні на якому етапові в схему не влізла ФСБ, і що не прийшлося якісь питання вирішувати в пожежному порядку тим самим методом - заливати грішми. Що для такого типу бізнесу буденність. Все те саме, що й у британців у Другу Світову.

Що тепер? Та все чудово! Висотомірів нам більше не бачити як своїх вух. Контракти на ремонт АН-26 Україні помахали ручкою. ФСБ зараз ретельно вичищає працівників своєї оборонки та комерсантів, які співпрацювали з Україною. З представниками України тепер в комерційних колах Росії працювати зважиться лише божевільний. Зате ми в гарній позі чесних йолопів. Тих, про яких в історії кажуть: «Вони - були».

І так. На медаль «За захист інтересів Росії» команда «Бігус-інфо» заслужила цілковито. Російські родичі Бігуса можуть пишатися.
показати весь коментар
07.03.2019 12:48 Відповісти
Ну, этот ваш Дима Калинчук тоже воды налил (хоть закидывает такую предъяву Бигусу), рассказал сказочку про Британию и считает, что этого достаточно, чтоб объяснить пятикратные накрутки и шикарную жизнь Джуниора и друзей.

И вот что обидно - кивает на российских родычей Бигуса (при чем, то, что я слышал про тетку жены - что там, кто-то еще есть?).

Но этого вашего Диму, про которого только вот сейчас от вас услышал, похоже, совершенно не колышат российские родственники президента, министров или людей в руководстве спецслужб. Главное внучатая тетка жены Бигуса.
показати весь коментар
07.03.2019 13:15 Відповісти
дело не в том,где у тебя родственники...дело в том,чем они в тебе гордятся-украинским патриотизмом или продажностью "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 8926
показати весь коментар
07.03.2019 14:12 Відповісти
А вот этого я вообще не понял. К чему вы? Тетка жены Бигуса что-то там написала лестное про путена. Но вот к примеру в фотке, где сын президента с гордостью фоткается в футболке с именем страны, с которой воюет его папа - это патриотизм?
Или когда страну от вражеских шпийонов оберегают люди, чья семья поголовно граждане вражеской страны, и совершенно спокойно во время войны катаются к врагу.
показати весь коментар
07.03.2019 14:19 Відповісти
к чему это словоблудие? "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 7906нормальный человек все правильно поймет.и только кацап будет по клоунски продолжать упираться.ничего нового.
показати весь коментар
07.03.2019 14:28 Відповісти
Жесть. Уже и в словоблудии кацапском обвинили..

1) Уважаемый(я), это вы выкатили на форум 2 полотенца текста от какого-то левого чувака.

2) Когда я вам ответил, что этими байками не оправдать пира на крови от этих свиней, и что упрек в наличии русской тетки жены Бигуса - то еще доказательство (и указываю на российских родственников нашей верхушки), вы написали нерелевантную истину про то, что российские родственники ничего страшного, главное, чтоб они гордились вашим украинским патриотизмом. Какое отношение это имеет к тетке бигуса и гордым родственникам наших коррупционеров?

И в итоге я - кацап и словоблуд, а вы - украинский патриот.
показати весь коментар
07.03.2019 14:40 Відповісти
не в итоге "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 6329.а изначально.
показати весь коментар
07.03.2019 15:54 Відповісти
"Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 4190
показати весь коментар
07.03.2019 15:57 Відповісти
от первого лица? "Стоп корупції" виключили з Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів - Цензор.НЕТ 2331а чо сэлфи не сделал?
показати весь коментар
07.03.2019 16:33 Відповісти
До чего же вы, кацапы, любите свое говно выдавать за чужое.
показати весь коментар
07.03.2019 17:53 Відповісти
ну,кто о чем-кацапы о любимом продукте...даже популярнее чем колбаса по 2.20
показати весь коментар
07.03.2019 17:56 Відповісти
Ну, вам как кацапу виднее, что там вам любимей
показати весь коментар
07.03.2019 17:58 Відповісти
Медаль «За захист інтересів Росії» команді «Бігус-інфо»

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

показати весь коментар
08.03.2019 01:46 Відповісти
Да какой там "стоп коррупции"? Если борьбу с ней превратили в организованный бизнес, где в результате можно заработать на квартиры, машины, участки, дома
показати весь коментар
07.03.2019 12:53 Відповісти
Этот хриплявый недомерок назвал Украину "проституткой", какая еще нужна дискредитация?. Вышвырнуть урода пинками на расию и лишить грaжданства.
показати весь коментар
07.03.2019 13:14 Відповісти
я вже давно помітила, що під журналістикою часто криється заказуха. "викривальщики" мочать одних корупціонерів на замовлення інших корупціонерів. а корупції від того не меншає