8785 відвідувачів онлайн

Дарницький суд вже рік не може взятися до зачитування обвинувального акта у справі тітушковода Крисіна

Дарницький суд вже рік не може взятися до зачитування обвинувального акта у справі тітушковода Крисіна

Дарницький районний суд міста Києва вже рік не може почати розгляд обвинувального акту у справі за обвинуваченням Юрія Крисіна у протидії учасникам Євромайдану і катуванні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, сьогодні на початку судового засідання один з адвокатів Крисіна Валентин Рибін заявив відвід судді Ользі Просаловій на підставі того, що свого часу вона затверджувала угоду про визнання вини подільника Крисіна Сергія Чемеса.

Прокурор Юлія Малашич не погодилася з такою аргументацією і зазначила, що вирок Чемесу, який виголосила суддя Просалова, не має жодних наслідків для співучасників і що справа Чемеса була виділена в окреме провадження.

Малашич вважає клопотання Рибіна зловживанням правом на відвід. На її думку, суд має залишити це клопотання без розгляду.

Однак суддя Просалова взяла це клопотання до розгляду.

Наступне засідання у цій справі призначено на 15.00 11 квітня.

Таким чином, суд не може розпочати заслуховування обвинувального акту проти Крисіна вже понад рік – з 5 березня 2018 року.

Нагадаємо, що журналіста Веремія було вбито в ніч на 19 лютого 2014 року. Тоді він їхав із роботи на таксі додому. На розі вул. Володимирської та Великої Житомирської журналіст зауважив озброєних тітушок у камуфляжі і масках і намагався їх сфотографувати з машини. Озброєні люди напали на автомобіль, почали його ламати, витягли водія і пасажирів. Водієві та іншому пасажирові після побиття вдалося втекти, а Веремія тітушки сильно побили, після чого вистрілили в спину. Веремія було доставлено в реанімацію Київської лікарні швидкої допомоги, проте внаслідок втрати великої кількості крові і травм уранці 19 лютого він помер під час операції.

18 вересня 2015 року начальник управління спецрозслідування Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що вбивцею Веремія є людина на ім'я Джалал Алієв. За неофіційною інформацією, вбивця воював на боці бойовиків "ДНР" і був убитий у Горлівці в липні 2015 року.

Шевченківський районний суд Києва 22 грудня визнав винним фігуранта справи Веремія Юрія Крисіна - йому призначили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Генеральна прокуратура просила для нього шість років позбавлення волі. Крисін визнав себе винним у хуліганстві.

13 червня 2018 року Апеляційний суд міста Києва задовольнив частково скаргу прокуратури і представників потерпілої сторони на рішення Шевченківського райсуду, змінивши умовний термін Крисіна на 5 років реального ув'язнення.

Водночас справу про викрадення й тортури під час Майдану та протидію мирним зібранням розглядає Дарницький райсуд. Потерпілими у цій справі визнано три людини: відеооператор Владислав Іваненко, а також мати журналіста В'ячеслава Веремія, Катерина Веремій, і його дружина Світлана Кирилаш. Справа включає три епізоди. Перший епізод стосується подій за 21 січня 2014 року, коли відеооператора Іваненка викрали на станції метро "Петрівка" (зараз "Почайна") у Києві після сутички між тітушками та Автомайданом. Відеооператора відвезли до наметового табору тітушок біля метро "Бориспільська" і катували. Коли з'ясувалося, що Іваненко до Автомайдану стосунку не має, його відпустили. Крисіну за цим епізодом інкримінують поплічництво у викраденні та тортурах Іваненка, оскільки він, за версією слідства, надав групу тітушок та обіцяв їм винагороду. Чемесу інкримінують те саме, тому що він охороняв потерпілого та координував телефоном свої дії з Крисіним, який, за даними слідства, із 10-го по 22 січня 2014 року відпочивав на Мальдівах. Другий епізод стосується нападу тітушок на барикади активістів на вулиці Прорізна в Києві 18 лютого 2014 року з використанням саморобних вибухових пристроїв. Із цього епізоду Чемес і Крисін інкримінують хуліганство та незаконне перешкоджання проведенню мітингу. Третій епізод стосується вбивства журналіста В'ячеслава Веремія в ніч на 19 лютого 2014 року в центрі Києва. У цьому епізоді обвинуваченим є тільки Чемес. Саме він, згідно з даними слідства, збив із ніг Веремія та тримав його, поки інші тітушки на чолі з Крисіним били журналіста. У цьому епізоді потерпілими визнані мати вбитого Катерина Веремій і його вдова Кирилаш.

3 вересня Чемес уклав угоду зі слідством у справі про викрадення активістів Євромайдану. В результаті, справу по Чемеса було виділено в окреме провадження. Він отримав після угоди зі слідством 3 роки і три місяці в'язниці.

Топ коментарі
+15
Кто из обожателей ПЭЦИ ответит на простой вопрос,ПОЧЕМУ ЭТА ГНИДА ДО СИХ ПОР НЕ СИДИТ..."господа ПОРОХОБОТЫ" жду?
показати весь коментар
03.04.2019 17:25
+13
очередная потужная рехворма великава свина
показати весь коментар
03.04.2019 17:28
+12
Посадит вован или не посадит - дело будущего. А вот порошенко - уже не посадил. Никого.
показати весь коментар
03.04.2019 17:32
Коментувати
Сортувати:
Как только зе станет зиц-президентом и станет на колени перед хутиным, увидите медведчука гауляйтером Украины.
показати весь коментар
03.04.2019 17:23 Відповісти
не делайте рекламы Зе ибо многие вам поверят и уже будут тренировки на коленях проводить.
показати весь коментар
03.04.2019 17:31 Відповісти
Как задолбали эти брехливые "предсказатели" из штаба Порошенко...
показати весь коментар
03.04.2019 17:39 Відповісти
КТО ТЕБЯ ВЫПУСТИЛ ИЗ ПСИХУШКИ, ПРИДУРОК? ПЕЦЯ ЗВОНИЛ ГЛАВВРАЧУ ИЛИ СВИНАРЧУК?
показати весь коментар
03.04.2019 18:24 Відповісти
Депутанам ВР дуже потрібен саме такий КПК. Захищати самих себе. А по ходу і Крисіна. І все по закону.
показати весь коментар
03.04.2019 17:24 Відповісти
а кто судьёв указом затвердив?
показати весь коментар
03.04.2019 17:25 Відповісти
Так будь-який свиномут пояснить: "прєзік укази не читає, він їх просто підписує".
показати весь коментар
03.04.2019 17:27 Відповісти
Кто из обожателей ПЭЦИ ответит на простой вопрос,ПОЧЕМУ ЭТА ГНИДА ДО СИХ ПОР НЕ СИДИТ..."господа ПОРОХОБОТЫ" жду?
показати весь коментар
03.04.2019 17:25 Відповісти
вован всех посадит,к гадалке не ходи..
показати весь коментар
03.04.2019 17:28 Відповісти
Так Барыга не посадил, поэтому и в пролёте на выборах, соевый.
показати весь коментар
03.04.2019 17:31 Відповісти
Посадит вован или не посадит - дело будущего. А вот порошенко - уже не посадил. Никого.
показати весь коментар
03.04.2019 17:32 Відповісти
Надеюсь....если эту гниду не отпустят.
показати весь коментар
03.04.2019 17:35 Відповісти
стрелки не переводи.
показати весь коментар
03.04.2019 17:36 Відповісти
ответ, по закону все судебные тяжбы тянутся годами, вспомните Корбана как он болел, скорые вызывали.....
показати весь коментар
03.04.2019 17:33 Відповісти
Ничего, уважаемого Петра Алексеевича через суд прогоним как гиперлупный экспесс.
И заболеть не успеет.
показати весь коментар
03.04.2019 17:38 Відповісти
Первая пошла... Мадам Валя и это всё что Вы мне хотели сказать????Впрочем я Вас понял.Спасибо свободны. ТИПИЧНЫЙ ОТВЕТ ПОРОХОБОТОВ...ТАКТИКУ НЕ МЕНЯЮТ!
показати весь коментар
03.04.2019 17:39 Відповісти
Мадам Валя иногда ловит вдохновение и от романтического головокружения начинает писать от мужского рода.
показати весь коментар
03.04.2019 17:42 Відповісти
да, им надо отдать должное. Они не вы, не переобуваются на ходу и по приказу. Мда, в дебатах вам не выступать....
показати весь коментар
03.04.2019 17:42 Відповісти
Ну вот обиделись...Вы меня с кем то путаете..я обычный обыватель и хозяин своему слову.Ну впрочем Вам наверное этого не понять..Спасибо за общение.
показати весь коментар
03.04.2019 18:12 Відповісти
Так цього активісти підлікували зеленькою. хитрожопість як рукою зняло...
показати весь коментар
03.04.2019 20:49 Відповісти
Так Дарницьким судом рік як рулить суддя Щасна, яка влаштувала доцю в прокурори сусіднього району, де судять голову суду за злочини проти Майдану.
показати весь коментар
03.04.2019 17:26 Відповісти
Ждуть другого туру виборів? Боюсь, що такі люди будуть владі потрібні...
показати весь коментар
03.04.2019 17:27 Відповісти
5 лет судили и пеця спокойно на это смотрел.
показати весь коментар
03.04.2019 17:34 Відповісти
Скажем так... был под петиным присмотром...
показати весь коментар
03.04.2019 18:19 Відповісти
о, так у нас през и судья?
или у нас независимость ветвей?
может все-таки вернуть монархию?
показати весь коментар
04.04.2019 00:53 Відповісти
Ветер в поле петиной да будет нужен до сих пор всех сохранил
показати весь коментар
03.04.2019 20:12 Відповісти
Ужас! Этого выродка давно нужно было его же методом ...
показати весь коментар
03.04.2019 17:27 Відповісти
очередная потужная рехворма великава свина
показати весь коментар
03.04.2019 17:28 Відповісти
Такіє кадри нужни прі любой власті.
показати весь коментар
03.04.2019 17:29 Відповісти
тарапітса ні нада. ©
Тітушки скоро в нагоді можуть стати.
показати весь коментар
03.04.2019 17:30 Відповісти
Этот суд " честный " рванули лет пять назад . Видать хотят летать вместе с Крысиным .
показати весь коментар
03.04.2019 17:32 Відповісти
В этом виновен Порошенко!!!!
показати весь коментар
03.04.2019 17:33 Відповісти
Рафік, тьфу Порошенко, нє учом нє вінават!
показати весь коментар
03.04.2019 17:35 Відповісти
Да,да суд независимый весь такой. Антикоррупционный суд родить не могут из-за пециного палковтыкания.
показати весь коментар
03.04.2019 17:38 Відповісти
відвід обґрунтований і суддя, яка розглядає відвід - робить правильно!
Цей Репортаж неграмотний.
показати весь коментар
03.04.2019 17:36 Відповісти
Ну так это ж не Саакашвили, тут спешить некуда.
показати весь коментар
03.04.2019 17:36 Відповісти
На Крисіні нагадую - організація вбивства...
показати весь коментар
03.04.2019 17:40 Відповісти
Ну все скоро изменится.
Зеля после концерта забежит и зачитает решение...
показати весь коментар
03.04.2019 17:42 Відповісти
Это говорит о том что крыша у Крысина осталась после Майдана ,та же что была и до Майдана .
показати весь коментар
03.04.2019 17:51 Відповісти
Через месяц он будет предводителем "петюшек"))
показати весь коментар
03.04.2019 18:08 Відповісти
Судьи тупо саботируют работу судов по всей Украине.
показати весь коментар
03.04.2019 18:13 Відповісти
их просто закормили протухлым соевым тортом...
показати весь коментар
03.04.2019 23:08 Відповісти
господа, это результат многолетнего государственного атеизма
и быстрых решений не будет, безбожник с безбожником всегда может договориться, есть платформа
показати весь коментар
04.04.2019 00:50 Відповісти
Судей с каждым днем все больше, а толку все меньше. Как рассматривать дела против коррупционеров и сепаров, так судьи сразу же начинают болеть, брать самоотводы, объявляют длительные перерывы, выносят оправдательные приговоры или условно.

Вообщем-то ничего удивительного, в судьи берут только своих людей, остальным юристам путь туда закрыт. Судебная система в Украине это большой коррупционный клан, как было при Януковиче так и осталось. Но Петю и его барыг это вполне устраивает.
показати весь коментар
03.04.2019 18:49 Відповісти
Они в одной упряжке...
показати весь коментар
03.04.2019 23:06 Відповісти
Судова реформа діє!
показати весь коментар
03.04.2019 19:59 Відповісти
После прихода Клоуна Зели во власть его включат в состав 95 квартала.
показати весь коментар
03.04.2019 21:09 Відповісти
Соєва судова реформа у всій красі!
показати весь коментар
03.04.2019 23:05 Відповісти
никакая реформа не добавляет честных людей
это другая плоскость - наличие совести
это вопрос церкви и моральных качеств