10673 відвідувача онлайн
10 130 82

Крючков звинуватив Ситника в отриманні $500 тис. хабара за сприяння розслідуванню його справи: "Генпрокурор знає про це, а суспільство - ні"

Крючков звинуватив Ситника в отриманні $500 тис. хабара за сприяння розслідуванню його справи:

Екс-нардеп Дмитро Крючков звинуватив главу НАБУ Артема Ситника в отриманні неправомірного платежу або просто хабара в 500 тис. дол. за сприяння розслідуванню його справи.

Про це Крючков заявив у суді, передає Цензор.НЕТ.

"Генпрокурор знає про цю справу, а суспільство - ні", - заявив Крючков.

"У будь-якій країні вважали б конфліктом інтересів, але не в нас", - зазначив він.

За словами Крючкова незрозуміло, за що Ситник отримав гроші, але він кілька разів вжив словосполучення "від нас" і що вони не раз інформували про це ГПУ.

Нагадаємо, суд обирає запобіжний захід Крючкову: екс-нардеп розповів про візит Кононенка.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що екстрадиція Крючкова - це передвиборчі технології штабу Зеленського. Сам екс-нардеп заявив, що Порошенко нібито дав доручення про порушення провадження НАБУ проти нього.

Як повідомлялося, журналісти-розслідувачі телепрограми "Схеми: корупція в деталях - RFERL" стверджували, що екс-нардеп Д.Крючков через керовану ним компанію "Енергомережа" в 2015 році організовував схеми виведення коштів з державних енергопостачальних компаній (обленерго) в інтересах, зокрема, бізнесменів Ігоря і Григорія Суркісів, а також народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка.

Д.Крючков підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 і ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст.364 Кримінального кодексу України.

Його затримали в Німеччині 14 липня 2018 року, але згодом випустили під заставу. Однак потім Д.Крючков погодився на процедуру екстрадиції і знову був ув'язнений. НАБУ повідомило про підготовку пакету документів, необхідних для екстрадиції підозрюваного в Україну.

15 квітня екстрадованого в Україну екс-нардепа Крючкова затримали детективи НАБУ.

Топ коментарі
+25
Сложно представить, что всплывет о диабетной банде после победы зеленого. От того и стрем у мародеров не шуточный
показати весь коментар
17.04.2019 11:38
+16
Всі звинувачують луценка що він п'є. А ви бачили його жінку?
показати весь коментар
17.04.2019 11:35
+15
Не ходи до ворожки, все понятно. Власть прогнила. Это то, что всплыло, оборонпром, энергетика, и так по всех отраслях. Феодализм, крепостное право, нищета.
показати весь коментар
17.04.2019 11:42
Коментувати
Сортувати:
Оце поворот!
показати весь коментар
17.04.2019 11:32 Відповісти
Крючков обвинил Сытника в получении $500 тыс. взятки за содействие расследованию его дела: "Генпрокурор знает об этом, а общество - нет" - Цензор.НЕТ 9506
показати весь коментар
17.04.2019 11:40 Відповісти
Крючков обвинил Сытника в получении $500 тыс. взятки за содействие расследованию его дела: "Генпрокурор знает об этом, а общество - нет" - Цензор.НЕТ 5722

У тебя, нищеброд прокси-канадец, всего две извилины и те не пересекаются даже в безконечности, а не пазлы сложились. Долларовый миллионер Зеленский ждет, что бы Беня оплатил ему операцию....... Такой бред мог родиться только в полностью атрофированном геномодифицированной соей мозгу порохобота. Нищеброд, попробуй найти нормальную работу, у тебя текст по дебильному написан, тебе денег никто не даст.
показати весь коментар
17.04.2019 11:54 Відповісти
Я уже забембался его в этим бредом спамить...
показати весь коментар
17.04.2019 11:56 Відповісти
опять зеленый
показати весь коментар
17.04.2019 11:46 Відповісти
Який поворот?Людина ,яку НАБУ звинувачує у тяжкому злочині,заявила (без надання будь-яких доказів) що передала хабар очільнику НАБУ.Зрадойобам цього достатньо,щоб заявити - Ситник хабарник.А якби Крючков заявив,що бачив,як Ситник їв немовлят - вони теж би повірили?
показати весь коментар
17.04.2019 11:48 Відповісти
А який доказ він мав надати? Невже розписку?
показати весь коментар
17.04.2019 11:51 Відповісти
а хіба потрібен доказ, що Зеля наркоман?
Слова не достатньо?
показати весь коментар
17.04.2019 12:18 Відповісти
А, ну так, так наркоман... не попісяв же ж у баночку, що б всі і Мєдвєдєв бачили...
показати весь коментар
17.04.2019 12:39 Відповісти
если бы Сытник был честным таких бы заявлений никто не делал, за все эти годы существования бюро он запомнился только покрыванием окружения президента и "громкими" делами без результата
показати весь коментар
17.04.2019 12:07 Відповісти
Сталин тоже утверждал, что, раз сажают, значит виноват.
показати весь коментар
17.04.2019 12:19 Відповісти
...вот вам наше и *****...
показати весь коментар
17.04.2019 11:34 Відповісти
УРА ЗАРАБОТАЛО
НАКОНЕЦ ТО ВСЕ УВИДЕЛИ БУКХФУ Е
И СТАЛИ правильно читать аббревиатуру...
показати весь коментар
17.04.2019 11:44 Відповісти
*****???
показати весь коментар
17.04.2019 12:01 Відповісти
НАБУ створювалося щоб замилити очі Заходу і отримати чергові транші. ТОбто це було ноу-хау Пороршепнка або, іншими словами, мильна булька. Жодного реального розсідування і не планувалося. І з цим НАБУ успішно справилося. Може воно і потрібно але новому президенту потрібно вигнати всіх тих Ситників з Холодницькими, назначити чесних професіоналів і тоді може буде(і напевно буде) толк.
показати весь коментар
17.04.2019 12:19 Відповісти
Лещенко и Наема - эти борцуны с коррупцией давно известны.А других в Зе-команде пока не наблюдается.
показати весь коментар
17.04.2019 12:38 Відповісти
Надо ещё одну надНАБУ создавать?😲
Или это война ведомств?
показати весь коментар
17.04.2019 11:34 Відповісти
Ранее президент Петр Порошенко заявил, что экстрадиция Крючкова - это предвыборные технологии штаба Зеленского.

Оба на. Виходить що всім в Україні керує ЗЕ
показати весь коментар
17.04.2019 11:45 Відповісти
А как назвать то, что Крючков перед выборами является к властям и заявляет, что хочет, чтобы его выслали в Украину? Хотя до этого костьми ложился, чтобы этого не произошло.
показати весь коментар
17.04.2019 11:50 Відповісти
шАНОВНА пані. даю востаннє. силку для шоколадних сраколизів. відповідь
на ваше питання з 38.08 сек...
https://www.youtube.com/watch?v=S--4rTQ9Xrk

«П. дав добро»: як друг президента Кононенко заробляв на аферах в енергетиці || СХЕМИ №210

Особисто прослідкую на реакцію ваших лайкунів після свого посту...
показати весь коментар
17.04.2019 13:28 Відповісти
На жаль в нашій країні багато чим керує вата.А ватники зараз повністю на стороні Зе.
показати весь коментар
17.04.2019 11:50 Відповісти
Кто такой этот Крючков?
Очередная технология?
Надоели уже мозг компостировать.
показати весь коментар
17.04.2019 11:34 Відповісти
Але ж Крючков по суті винний ?
Йому просто не подобається, чому правохоронці взялись саме за нього, а не когось іншого.
показати весь коментар
17.04.2019 11:35 Відповісти
Пока что еще у нас вина доказывается в судебном порядке. Так что, до решения суда он по сути не виновен, а подозреваемый.
показати весь коментар
17.04.2019 11:40 Відповісти
але ж він сам обвинувачує
показати весь коментар
17.04.2019 11:49 Відповісти
Свидетель.
показати весь коментар
17.04.2019 11:53 Відповісти
Всі звинувачують луценка що він п'є. А ви бачили його жінку?
показати весь коментар
17.04.2019 11:35 Відповісти
А ВИ?!
🤔
показати весь коментар
17.04.2019 11:37 Відповісти
Я б не тільки запив би.....
показати весь коментар
17.04.2019 11:38 Відповісти
Так судя по луциусу, он не только пьет. Такие перлы по синьке голову не посещают)
показати весь коментар
17.04.2019 11:49 Відповісти
Крючков звинуватив Ситника в отриманні $500 тис. хабара за сприяння розслідуванню його справи: "Генпрокурор знає про це, а суспільство - ні" - Цензор.НЕТ 7963
показати весь коментар
17.04.2019 12:00 Відповісти
ПаааанеслоооОООсть 💩 по трубам!!
🤣🤣
показати весь коментар
17.04.2019 11:36 Відповісти
так а шо?! всі брали і я (ситнік))))), теж брав, але більше не буду саме чесне)) слово!
показати весь коментар
17.04.2019 11:37 Відповісти
зеленский прийдет - еще и злого сытника уберет?
показати весь коментар
17.04.2019 11:37 Відповісти
хорошо поет)))))))
показати весь коментар
17.04.2019 11:38 Відповісти
неожиданно
показати весь коментар
17.04.2019 11:38 Відповісти
Крючков обвинил Сытника в получении $500 тыс. взятки за содействие расследованию его дела: "Генпрокурор знает об этом, а общество - нет" - Цензор.НЕТ 8917
показати весь коментар
17.04.2019 11:38 Відповісти
Сложно представить, что всплывет о диабетной банде после победы зеленого. От того и стрем у мародеров не шуточный
показати весь коментар
17.04.2019 11:38 Відповісти
цей крючков, чий охент?!
показати весь коментар
17.04.2019 11:39 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2019 18:51 Відповісти
Як завжди, винна піхтура!Ґоловні фігуранти ще на коні сидять. Поки що!!!
показати весь коментар
17.04.2019 11:39 Відповісти
Если бы прокуратура знала она сытника заковала в кандалы и водила по всем эфирам.
показати весь коментар
17.04.2019 11:40 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2019 11:42 Відповісти
Не ходи до ворожки, все понятно. Власть прогнила. Это то, что всплыло, оборонпром, энергетика, и так по всех отраслях. Феодализм, крепостное право, нищета.
показати весь коментар
17.04.2019 11:42 Відповісти
"....обвинил главу НАБУ Артема Сытника в получении неправомерного платежа или попросту взятки в 500 тыс. долл. за содействие расследованию его дела."

Если провокация на взятку ,- это можно доказать. Если взятка ?Только идиот оставит следы транзакции платежа .Глупо. Похоже на откровенную клевету, за экстрадицию из Германии и арест.Как вы думаете,Крючкова предупредили ( читай напугали ) чтобы язык не распускал.
показати весь коментар
17.04.2019 11:44 Відповісти
На наговір не схоже, не той рівень.А бачимо ми тільки самісіньку верхівку айсберга.Після виборів взнаємо ще багато чого.
показати весь коментар
17.04.2019 11:49 Відповісти
Не обращайте внимания, это предвыборный анти-пиар против Порошенко!
показати весь коментар
17.04.2019 11:51 Відповісти
Не понял!
Крючков сказал, что от него и Ко ("от нас") НАБУ получили взятку, но она не подействовала и потому ему пришлось сдаться, чтобы об этом сообщить на суде?
показати весь коментар
17.04.2019 11:51 Відповісти
Прикольно! Другими словами, крючковцы дали Сытнику 500 тыс. дол., чтобы вытащить Крючкова из задницы, а сам Крючков сдал своих подельников на первом же заседании суда, чтобы залезть туда поглубже. Что-то там явно с мозгами не то происходит.
показати весь коментар
17.04.2019 11:52 Відповісти
работа Сытника всегда регулировалась с Банковой связь с Порошенко даже искать не нужно, дела окружения президента просто замалчивались и не возбуждались, так что не удивлюсь если факт взятки все же был
показати весь коментар
17.04.2019 11:53 Відповісти
да не возбуждались, под давлением общественности, но благополучно закрывались со временем . на Гонтареву уже три дела в набу так закрыли)
показати весь коментар
17.04.2019 12:17 Відповісти
Це все для кількості, щоб було що в звіті вказати. А якості як не було, так і нема
показати весь коментар
17.04.2019 12:30 Відповісти
не, ну им же надо еще и вид бурной деятельности создавать. это ж дело они три года не расследовали, а тут чтоб замылить глаза и отвести взгляды с Углавы и Сытника . которые как оказалось крышевали оборонку, привезли этого чудака, создавать инфо шум
показати весь коментар
17.04.2019 12:34 Відповісти
Ситник придумав чергов схему як зберегти себе та Углаву на посаді. А в справі по оборонці зробив чинники своїх агентів чи кого так, в общєм пєшок своїх
показати весь коментар
17.04.2019 12:48 Відповісти
отправил Сытник своего кума Калужинского в оплачиваемый отпуск, вот и все дела. поутихнет и его вернут обратно, брать откаты за крышевание схем
показати весь коментар
17.04.2019 13:04 Відповісти
А що нормальний хід Крючков саме вчасно повернувся , тут йому і амністію зроблять а може ще жертвою злочинної і корумпованої влади а там і міністром енергетики від Зеленського , він ж обіцяв що покаже свою команду перед другим туром от вони і зїзжаються .
показати весь коментар
17.04.2019 11:54 Відповісти
Я так розумію Крючков на схемах в енергетиці заробляв, якщо у зе буде міністром енергетики.
показати весь коментар
17.04.2019 13:33 Відповісти
Очередной Егорушка с "чемоданом компромата". Один бегал по студиям, сейчас этот будет бегать. И пофиг, что от таких вот уродов сейчас зависит судьба страны. Потом эта пена схлынет, обвинения растают как туман, но цель будет достигнута. Ну а Крючков в знак благодарности получит от Бени тёпленькое местечко где-нибудь.
показати весь коментар
17.04.2019 11:56 Відповісти
НАБУ і ситник під наглядом ФБР. крючков, як і онищенко з плівками, антиукраїнські фріки
показати весь коментар
17.04.2019 11:57 Відповісти
Не надо много ума, надо менять власть, если следующая власть будет тоже заниматься такими делами, ГНАТЬ. Только не ждать 5 лет, а раньше. Может, кто то и появится, что бы посадить виновных, а не так, да ворует, но лучшего нет, давай еще на 5 лет выберем. Но это же МАРАЗМ. Так можно вечно жить в навозе. ЗЕБОТОВ не существует, существуют те, которые против этой власти, против хапуг. Вот и все.
показати весь коментар
17.04.2019 11:59 Відповісти
если менять президента каждый год, мы узнаем о многих подобных историях. если начнёт сажать засранцев - пойдёт на второй срок.
показати весь коментар
17.04.2019 12:03 Відповісти
Выходит Сытнику дали пол ляма зелени за то чтобы он выполнял свои служебные обязанности? Кто то поверит в этот бред?
показати весь коментар
17.04.2019 12:03 Відповісти
Можливо новина не коректно подана , ато дійсно виходить якась дурниця , дали хабар щоб Ситник розслідував справу.
показати весь коментар
17.04.2019 12:58 Відповісти
А ми всі думали, що прокурори в Ситника тупі, що не можуть довести ні одну справу до кінця. А вот воно чого, там 30 там 500 думаю в набу вже всі мілліонери
показати весь коментар
17.04.2019 12:10 Відповісти
где-то ж было дело в ГПУ на Сытника, что тот якобы вымогал один миллион у предпринимателя, которого в набу слушали в частном порядке и понятно незаконно
показати весь коментар
17.04.2019 13:14 Відповісти
ахаха То це Ситник (?!!) отримав гроші за відкриття справи проти, фактично, оточення Порошенка і проти самогО Порошенка...?! Ну хто ж у це повірить Схоже, хтось з оточення ****** Потроха пообіцяв Крючкову захист від переслідування НАБУ і навіть звільнення. Бо щось "пташка" почала співати зовсім не те, що співала в німецькій буцегарні
показати весь коментар
17.04.2019 12:14 Відповісти
Теперь будем ожидать, Что Президент скажет, что ничего не знал об этих проделках Крючкова и Сытника так же, как и по своим корешам - Кононенко и Ложкину. Он теперь от всего отмахивается, но после невыборов многое, что может вскрыться.
показати весь коментар
17.04.2019 12:17 Відповісти
Настоящий феодализм. Думаете "беркут" нападал на майдан бесплатно? Каждый раз из АП вынуждены были платить их начальству, те забирали 50%, а остальное передавали вниз, где тоже дерибанили в свою пользу меньшие начальники, до рядовых доходили крохи. Но им для мотивации хватало и потом там просто садисты.
показати весь коментар
17.04.2019 12:19 Відповісти
На самом деле Цензор не договаривает, на допросе обвиняем практически полностью подтверждает, то что показали в телерасследовании "Схемы" и это полный капец.
показати весь коментар
17.04.2019 12:20 Відповісти
Снова громкий пук и снова ненадолго. Наше общество устало от коррупционных и политических скандалов, потому и реагирует вяло. Совсем недавно печатали отрывок из книги беглого любителей лошадей и девушков-кобылок онищенко-кадырова, где он совершенно четко описывает раздачу миллионных сумм нашим доблестным законодателям за правильное голосование. Описывает, как тот же ************* кананенька получал от него миллионами баксов кэш, как свинка пеппа всем этим заправляла. И где закономерное продолжение?! На самом деле уже полно поводов засадить всю шоколадную банду алчных и ненасытных ублюдков на пожизненное, от ранних шалостей пеппы и до оборонпрома. Суркисы вообще бандиты известные, они столько людей в землю положили, что их охрана напоминает охрану президента небольшой страны, кананенька - та еще воровская тварь, которая помимо роттердамов и схем на энергосферах вместе с грановским является смотрящим за прокуратурой и судами. Их никто потому и не посадят, их надо только вешать судами Линча
показати весь коментар
17.04.2019 12:21 Відповісти
Беги Юга ...беги ...
показати весь коментар
17.04.2019 12:23 Відповісти
Такое к-во служб изначально запрограммировано на войну между собой. Возможно, это было сделано преднамеренно. Результаты(безотносительно того, брал деньги Сытник или нет) налицо. Такая система генерирует новых зеленских. Если не дай Б-г Скоморох станет Президентом через месяц-два будем наблюдать за всем тем же, только с другими лицами. А к осени по всем форумам будет нестись: "Во всем виноват Зеленский. Требуем покарання..". И т.д. Плюсы его живьем будут "сжирать" каждый день. Мавр сделал свое, мавр может уходить. И хорошо, если уйдет спокойно, а не как зек.
показати весь коментар
17.04.2019 12:27 Відповісти
А чому це погано що їх декілька , тих служб , нехай контролюють одна одну .Конкуренція ще нікому не зашкодила, якраз навпаки.
показати весь коментар
17.04.2019 13:06 Відповісти
Мы сейчас наблюдаем драку между собой, а не выполнение своей прямой работы. Одни дела открывают на других и наоборот. Все что угодно, только не то, что нужно. Результаты мы видим.
показати весь коментар
17.04.2019 14:54 Відповісти
Ось чому НАБУ не розслідує справи по оборонпромі. У них був Крючков на крючку і сума немаленька, більша, що інкрімінірують хлопцям, які по зпавишених цінах крали в росії запчастини для наших танків.
показати весь коментар
17.04.2019 12:40 Відповісти
Зря Ссыкник вэчорами захаживал к гаранту .Теперь ему каждый раз будут тыкать в харю .Надо просчитывать ходы уперёдъ товарисчь следователь !
показати весь коментар
17.04.2019 12:51 Відповісти
Ми не знаєм чому від туди їздив , так як може бути що отримував вказівки , так і наганяй , щоб не ліз в не свої справи.
показати весь коментар
17.04.2019 13:03 Відповісти
Ситнік вечорами заходжував до іншого гаранта. У них у харківських там 2 гаранта - Адольфович і Аваков. Ще є Грищенко. Вони всі працюють проти президента.
показати весь коментар
17.04.2019 14:36 Відповісти
В Украине были созданы необходимые для реализации реформ органы - НАБУ, САП, НАЗК, ДБР, е-декларации, конкурсы на госслужбу, PROZORRO, Антикоррупционный суд - все есть, все сделано! На бумаге.

В реальной жизни ничего не функционирует так как должно. По большому счету, всю свою президентскую каденцию Петр Порошенко посвятил тому, чтобы принятые из-под палки законы не работали. Палкой сначала был Майдан, потом западные кредиторы. Львиная доля нововведений прошла до конца 2016-го года. Затем власть окрепла, потеряла страх и приступила к системному саботажу.
Порошенко все переводит на уровень разборок, в результате антикоррупционные органы практически не работают, но зато Порошенко полностью владеет ситуацией, а коррупционеры чувствуют себя хозяевами жизни.
показати весь коментар
17.04.2019 12:59 Відповісти
НАБУ САП--вибирали на конкурсній основі громадські організації ,які борбться з корупцією і чиновники ніякого відношення до цього не мають. ВОНИ НЕЗАЛЕЖНІ--нікому не звітують і не підлеглі.
показати весь коментар
17.04.2019 13:01 Відповісти