12772 відвідувача онлайн

Дискусія Порошенка з представниками громадянського суспільства на "Суспільному". ВIДЕО

Мовник запросив обох кандидатів у президенти, але прийти в студію погодився лише Петро Порошенко. З експертами і представниками громадських організацій він обговорює безпеку, зовнішню політику, економіку та культуру.

Як передає Цензор.НЕТ, пряма трансляція ведеться на сторінці Порошенка у Facebook.

Раніше прес-служба Національної Суспільної Телерадіокомпанії України інформувала, що відбудеться публічна дискусія представників позапартійної ініціативи Виборча Рада UA та коаліції громадських організацій Реанімаційного Пакету Реформ з кандидатом у Президенти України Петром Порошенком.

"На дискусію були запрошені обидва кандидати, які пройшли до другого туру виборів. Однак відгукнувся лише один", - йдеться в повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За півдня українці забронювали 12 тисяч місць на "Олімпійському", - штаб Зеленського

Дискусія відбудеться на основі 5 блоків питань:

  1. Стратегія безпекової та оборонної політики України, бачення її реалізації.
  2. Стратегія зовнішньої політики України, завдання Президента в її реалізації.
  3. Бачення шляхів економічного розвитку України та викорінення економічних та інституційних передумов корупції.
  4. Роль Президента у конституційній моделі влади та здійснення ним своїх повноважень.
  5. Гуманітарна політика: роль Президента в зміцненні національної консолідації країни.

Читайте: У день дебатів штаб Порошенка збирає автопробіг на підтримку чинного Президента

Топ коментарі
+30
Порошенковские приспешники-коррупционеры гребут в Украине миллионы/миллиарды, а Петя берет кредиты в МВФ и вешает их на страну. Не хило так пристроились, ушлепки.
показати весь коментар
17.04.2019 12:56 Відповісти
+28
Суспильне работает на Порошенко.Зачем Зеленскому идтитуда ?Это зависимый канал от Порошенко.
показати весь коментар
17.04.2019 12:53 Відповісти
+22
не находят поддержки у населения. у народа - находят
показати весь коментар
17.04.2019 12:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Після суспільного Дискусія Порошенка з представниками громадянського суспільства на "Суспільному" - Цензор.НЕТ 2371
показати весь коментар
17.04.2019 14:26 Відповісти
Самое интересное будет после инаугурации Зеленского.
Все узнают, кто виноват в расстрелах на майдане, реальную цену электричества, газа, доллара.
показати весь коментар
17.04.2019 14:27 Відповісти
Так все итак знают.Только вывести их на чистую воду мешают ахенти крємля,а их аж 72%
показати весь коментар
17.04.2019 14:36 Відповісти
Грузинский анекдот. Приходит внучка к бабушке и спрашивает :"Бабушка ,завтра у меня свадьба и первая брачная ночь, как мне лечь(на спину, на живот, на бок) что бы моему будущему мужу Сандро было удобно?" Бабушка подумала пару минут и отвечает:" Как бы ты не легла, он свое возьмет". Так и Петро, как бы он не бегал по студиям, стадионам и рассказывал старые сказки, а Зеля свое возьмет .Гаранту нужно было думать раньше а не за 2 недели до выборов.
показати весь коментар
17.04.2019 14:28 Відповісти
Дискусія Порошенка з представниками громадянського суспільства на "Суспільному" - Цензор.НЕТ 8624
показати весь коментар
17.04.2019 14:30 Відповісти
Зеленский Владимир Александрович оказался хорошим врачом. Владимир Александрович сумел улучшить у порошенко и СЛУХ и ЗРЕНИЕ и даже заставил прийти на стадион 19.04.2019.
показати весь коментар
17.04.2019 14:31 Відповісти
Ви вважаєте, що то досягнення Зеленського?
Що, за нейменням реальних досягнень вимушені фантазувати?
Чи вподобаєтесь жартам коміка? То вам до нього дуже далеко.
показати весь коментар
17.04.2019 14:43 Відповісти
Дискусія Порошенка з представниками громадянського суспільства на "Суспільному" - Цензор.НЕТ 8143
показати весь коментар
17.04.2019 14:31 Відповісти
Тобто Зеленський сидів на грошових потоках, як сидів Порошенко, по словам померлого Зінченка у 2005му? Зеленський розвалив помаранчеву коаліцію і тим вбив надію у українців на успішну Україну? Це Зеленський бреше весь час, чи Мародер?
______________
Слабенькі у вас аргументи, щоб зробити з шпигуна Мародера - офігєнного патріота, а з Зеленського - злочинця рецидівіста
показати весь коментар
17.04.2019 14:52 Відповісти
петро всю ночь ответы на вопросы учил а журналюги два раза собирались репетировали неожиданныо острые запытання гаранту
показати весь коментар
17.04.2019 14:32 Відповісти
нормальна людина, яка поважає країну, і себе соромится навіть знаходитись в одній кімнаті з баригою
показати весь коментар
17.04.2019 14:36 Відповісти
Обіцянки
обіцянки
обіцянки
5 років
показати весь коментар
17.04.2019 14:37 Відповісти
Ну і кому цікаве це колупання в шоколаді рошен б/у в пошуках ізюмінок? У пана не було часу за п"ять років пояснити людям - навіщо треба мародерство і яка від нього користь? Він прокинувсь, коли люди винесли вирок йому і всій його діяльності?
показати весь коментар
17.04.2019 14:38 Відповісти
Зефанам халявних "хлєба і зрєліщ"!
А клоуні " плясалі", а кацапо-хахли "ржалі", коли хлопців під Зеленопіллям палили градами і смерчами з території
Росії!!!

Хіти тижня. "Это видео размещено
"Вечерним кварталом" 7 июля 2014 года", - волонтер Донік

https://patrioty.org.ua/blogs/khity-tyzhnia-to-vydeo-razmeshcheno-vechernym-kvartalom-7-yiulia-2014-hoda--volonter-donik-274956.html#_blank https://patrioty.org.ua/blogs/khity-tyzhnia-to-vydeo-razmeshcheno-vechernym-kvartalom-7-yiulia-2014-hoda--volonter-donik-274956.html
показати весь коментар
17.04.2019 14:40 Відповісти
https://censor.net/user/383632
его из клетки не выпускают.. розумков же ясно обозначил уровень умственных способностей вована:
https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56825494_2340302536033689_2326756914374901760_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=8b0e151af8e9a6d5f149f01d5fddc756&oe=5D3B2029 https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56825494_2340302536033689_2326756914374901760_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=8b0e151af8e9a6d5f149f01d5fddc756&oe=5D3B2029 https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56825494_2340302536033689_2326756914374901760_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=8b0e151af8e9a6d5f149f01d5fddc756&oe=5D3B2029 Дискусія Порошенка з представниками громадянського суспільства на "Суспільному" - Цензор.НЕТ 6938
https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56825494_2340302536033689_2326756914374901760_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=8b0e151af8e9a6d5f149f01d5fddc756&oe=5D3B2029
https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56825494_2340302536033689_2326756914374901760_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=8b0e151af8e9a6d5f149f01d5fddc756&oe=5D3B2029
показати весь коментар
17.04.2019 14:41 Відповісти
Біля корита баландьором.
показати весь коментар
17.04.2019 15:01 Відповісти
Зе на гиляку!
показати весь коментар
17.04.2019 14:45 Відповісти
Зе...ли роззуйте очі, включіть мозок, а не шлунокі!!!

"Більше хвилюється молоддю РФ, ніж власної країни": Організатора зустрічі Зеленського з Макроном обурили погляди кандидата в президенти
https://patrioty.org.ua/politic/bilshe-khvyliuietsia-moloddiu-rf-nizh-vlasnoi-krainy-orhanizatora-zustrichi-zelenskoho-z-makronom-oburyly-pohliady-kandydata-v-prezydenty-275279.html
показати весь коментар
17.04.2019 14:47 Відповісти
ти хоч знаєш, хто був організатором зустрічі Зеленського з Макроном?
Що за ахінею ти тут розповсюджуєш?
показати весь коментар
17.04.2019 15:06 Відповісти
Які там дискусії ! РАССТУПІСЬ ! Рускій мір ідьот !!!
Дискусія Порошенка з представниками громадянського суспільства на "Суспільному" - Цензор.НЕТ 188
показати весь коментар
17.04.2019 14:50 Відповісти
Клоун заставил не клоуна стать клоуном и метаться с утра до вечера по всем эфирам и играть роль паяца.
показати весь коментар
17.04.2019 14:54 Відповісти
Може пора Їзик з задниці витягнути зе?!
показати весь коментар
17.04.2019 14:57 Відповісти
Це вже досягнення, що зефани назвали клоуня- клоуньом, а не президентом! "Здвіг в сознанії зетоварісчей!"
показати весь коментар
17.04.2019 15:06 Відповісти
А то что, так называемого не клоуна, типичным, реальным, явным, настоящим клоуном?
показати весь коментар
17.04.2019 15:08 Відповісти
Туфта, Петю, туфта. Але молодець - балаболиш добре. Тільки по пусту, як завжди.
показати весь коментар
17.04.2019 14:58 Відповісти
ну млин - а на шо оно там сидит не менее 20 лет - язык подвешен огого - трындит как троцкий - такие загогулины вырисовует закачаешся
показати весь коментар
17.04.2019 15:03 Відповісти
Пети пора уже блендером работать. Язык без остановки. Спит и разговаривает.
показати весь коментар
17.04.2019 15:00 Відповісти
Зато в Зе їзик постійно в задниці - тільки зрідка на час зйомок відеороликів на мобіьний витягує !
показати весь коментар
17.04.2019 15:03 Відповісти
Петя за 5 лет наболтал аж на 16%.
показати весь коментар
17.04.2019 15:06 Відповісти
Спит стоя! Усьо о наррроде думает...
🤗
показати весь коментар
17.04.2019 15:25 Відповісти
Ось почув щодо аудиту НБУ))
Я підтримую ідею аудиту НБУ, чому? Тому що потрібно перевірити як здійснювалось рефінансування, куди перераховувались кошти, яка їх доля, хотілось би визначити напрямок цих коштів, куди пішли і куди прийшли повну історію))
Звіти по МВФ відповіді на це не дають, МВФ робить аудит поверхнево, а не прослідковує рух коштів із пункту А в інші пункти))
показати весь коментар
17.04.2019 15:05 Відповісти
Аудит НБУ проводится ежегодно его осуществляют компании из "Большой четверки" аудиторов. Это даже Данилюк не рискнул отрицать. Бывший министр финансов Александр Данилюк, ставший членом избирательного штаба Владимира Зеленского, заявил, что не видит необходимости в дополнительном аудите https://zn.ua/ECONOMICS/nacbank-snizil-prognoz-po-ekonomicheskomu-rostu-v-2019-godu-312602_.html Национального банка . По словам экс-главы Минфина, он считает реформу НБУ удачной, а сам регулятор - независимым.
https://zn.ua/ECONOMICS/v-shtabe-zelenskogo-razoshlis-vo-mneniyah-otnositelno-audita-nbu-314930_.html
показати весь коментар
17.04.2019 15:45 Відповісти
А можна побачити звіти аудиту і визначити обсяг перевірки?
А ще хотілось би дізнатись з якого часу (дати) компанії з "Большой четверки" почали проводити аудит НБУ?
показати весь коментар
17.04.2019 16:05 Відповісти
...а також хотілось би взнати назву цих компаній, їх реєстрацію...
показати весь коментар
17.04.2019 16:06 Відповісти
Вам интернет заблокировали и выход только на Цензор?
показати весь коментар
17.04.2019 16:26 Відповісти
...я мав на увазі відкрито, для всіх громадян України))
А не тільки ті, що хочуть це знати))
А по інтернету "гуляє" багато інформації і не завжди вона достовірна))
показати весь коментар
17.04.2019 22:39 Відповісти
Ничего нового...." Я не причем. Я не могу. Это не компетенция президента. Уряд пусть..."
показати весь коментар
17.04.2019 15:06 Відповісти
Дійсно, якщо система злетіла - то хоч перезавантажуй, хоч язиком ляпай - тільки заново систему ставити. От чому у Петі рейтинг 16%. Сидить 5 років і кнопку перезавантаження тикає. Чи маячить чоловік, чи обдурити хоче.
показати весь коментар
17.04.2019 15:08 Відповісти
Шпигун Мародер каже, що всі, окрім нього, шпигуни, лише один він - чесний. Відразу вірю шпигуну Мародеру.
Де мій шоколад за мою віру???
показати весь коментар
17.04.2019 15:08 Відповісти
дороги украинци я вас почув зараз я вам усе переобицяю
показати весь коментар
17.04.2019 15:09 Відповісти
Поезд уже не догнать, он ушел
показати весь коментар
17.04.2019 15:14 Відповісти
Якщо переможе Зеленський це буде означати тільки одне. Що кацапи праві, коли заявляють що Україна як країна не склалася.
показати весь коментар
17.04.2019 15:14 Відповісти
Сьогодні було оприлюднено нові рейтинги Порошенко 42% Зеленський 58%

Телефонне опитування.
показати весь коментар
17.04.2019 15:18 Відповісти
Время волшебников

Интересно, если Зеленского выберут президентом Украины, российские депутаты снова будут бить в ладоши от счастья? Как два года назад, когда Трамп выиграл выборы?
Во всяком случае, https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/6341311?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop после тассовки «Социология неумолима… за Зеленского 21 апреля готовы проголосовать почти втрое больше избирателей, чем за Порошенко», хочется бежать в ближайшую лавку за шампанским.
При этом радость от такого близкого и такого возможного поражения ненавидимого Кремлем Порошенко в большинстве официальных, неофициальных и совсем уж простонародных комментариях сдабривается изрядной толикой презрения. «Ну что за народец несерьезный в этой стране. То на майдане президента выбирают, теперь вот за клоуна голосовать готовы!»
Но тихонечко, как бы между прочим, в преддверии не столько готовящегося, сколько декларируемого российского трансферта власти, изучается опыт этого самого «клоуна». Вот она - новая технология - привлекать избирателей с помощью шоу. И теледива-пиарщица Канделаки смотрит сериал «Слуга народа» и всерьез излагает, что полезного из этого просмотра вынесла.
Дорогие околокремлевцы! Не то вы смотрите. В Украине готовы голосовать вовсе не за клоуна и даже не за идеального президента из сериала. А за мечту, за чудо. На протяжении последних 25 лет «избиратель выбирает не столько президента, сколько волшебника, который решит все его проблемы», заметил украинский журналист Портников, комментируя итоги I тура. Добавим от себя - за честного волшебника. Потому что в сериале-то у президента Голобородько вовсе не получается решать проблемы народа. Но он старается, как может, и при этом остается честным человеком. На это избиратели Украины, уставшие не только от бедности, но и от ворья, наверно, и надеютсяhttps://echo.msk.ru/blog/serpompo2018/2409291-echo/
показати весь коментар
17.04.2019 15:20 Відповісти
курс доляра підтверджує: гривня зміцнюється - бо вкачують нові порції баксів, не сподіваючись на ефект "чарівних соцопитувань"

https://twitter.***************** Oleh Yermokhin‏ @*************

Зрозумійте нарешті! Оця вся паніка і 100500% Зєлі - це просто психологічна атака! Це така штука, щоб ви руки опустили. Насправді розкладка 50/50. Витріть шмарклі і у неділю проголосуйте!
показати весь коментар
17.04.2019 15:22 Відповісти
100% , телеканал Эспрессо 12.04 провёл онлайн голосование , проголосовало 23 000 , итог Порошенко -64% , Зеленский - 36% . Но это было до позорного неприбытия Зе на Олимпийский 14.04 , плюс разгром и позор Данилюка на ICTV 15.04 , поэтому рейтинги Вовчика падают вниз " стремительным домкратом" как писали классики юмора.
показати весь коментар
17.04.2019 17:00 Відповісти
ох, то такі само класікі, як зєзік - прєзік... гібрідниє

"...«Біла Ґвардія» справді дуже тонко маневрує між «фікшин» і «нон-фікшин», і я давно мрію прочитати, замість «восторженного лєпєта» київських булґакознавців, що чисто як діти тішаться з упізнавання в тексті загублених камінчиків міської топографії, який-небудь кваліфікований розбір цього роману як видатного взірця пропаґандистської літератури - створеного не тільки за законами «худліту», а й за політтехнологіями тодішньої більшовицької журналістики: крім Ільфа з Петровим, більше нікому в російській літературі це так вдало не вийшло, Сурков-Дубовіцкій з усіма своїми потугами просто жалюгідний графоман!" - О. Забужко http://www.radiosvoboda.org/a/27079412.html www.radiosvoboda.org/a/27079412.html
показати весь коментар
17.04.2019 17:18 Відповісти
Это прекрасно! Двойное преимущество. Все таки сработало обещание «больше не буууудууу».
показати весь коментар
17.04.2019 18:54 Відповісти
Фуууууу...Какая мерзость!!
показати весь коментар
17.04.2019 15:22 Відповісти
Нові рейтинги бачив? 42% на 58%
Рейтинг в Зе падає кожен день.
показати весь коментар
17.04.2019 15:32 Відповісти
🐒 купи нові 🕶...
😁
показати весь коментар
17.04.2019 16:06 Відповісти
Порохоушлепкам залишилось 3 дні, і вони стануть порохобіосміттям.
показати весь коментар
17.04.2019 15:24 Відповісти
Погано що цього виступу Президента багато людей не побачить, так як більшість людей на роботі.
показати весь коментар
17.04.2019 15:28 Відповісти
У продовж п'яти років кожен день бачили. Дивились, дивились, слухали, слухали та і за кордон поїхали щоб оту брехалку більш не чути.
показати весь коментар
17.04.2019 15:55 Відповісти
От чесно, куда там тому Зеленському до Порошенка.
показати весь коментар
17.04.2019 15:29 Відповісти
Это верно. Такая сволота, такая кремлевская мерзота, наркоман, клован, дебил, сцыкун и кто там еще по вашим определениям.

Хе-хе. Но все равно станет президентом в пику безмозглым порохоботам.
То что президентом - радость.
То что в пику порохоботам. - это мелкая радость, но тоже радость.
показати весь коментар
17.04.2019 15:45 Відповісти
А шо ж рошенко не дебатировал с такими же писдунцами как сам??? ну вот перед 2-м туром ??? конечно если тупо врать то будет красивее чем у честного чела
показати весь коментар
17.04.2019 15:32 Відповісти
А где ЗЕканабис , какие у него видения кроме анализов.
показати весь коментар
17.04.2019 15:35 Відповісти
Обратите внимание на те рожи,которые там сидят😂😂😂Все от кормушки П е тьки😂😂🤣
показати весь коментар
17.04.2019 15:41 Відповісти
вы на рожи своих в госдуре смотрите
показати весь коментар
17.04.2019 16:56 Відповісти
Товарищь сержант а ви на Украінській момі теж вмієте писати?* какой по счёту за сегодня коментарий? за сотню? на медаль тянете от и премию
показати весь коментар
17.04.2019 22:00 Відповісти
Чет очень хрипит, видать посоветовали кривляться как и Зеля.
Один хриплый и толстый, второй хриплый и путиноподобный.
показати весь коментар
17.04.2019 15:42 Відповісти
Не можливо за один день чи тиждень виправити те що за п'ять років накоїв. Хто в це може повірити окрім порохоботів?
показати весь коментар
17.04.2019 15:59 Відповісти
Почему не было вопроса про Новый Израиль ?
Зеленский с Беркутом и Коломойским очень даже поддерживают этот проект.
показати весь коментар
17.04.2019 16:00 Відповісти
Порох просто скеля, об яку ватні гіени ломають зуби 5 років і будуть ломати ще 5. Однозначно мій голос лише за Петра Олексійовича!
показати весь коментар
17.04.2019 16:28 Відповісти
Мем "Вальцман" - ничто на фоне гетто для гоев, которые планирует Игорь (Гекко) Бер Кут.
Зеленский потому и молчит, что не имеет ничего против откровенного апартеида.
Он же воспитанник Бени-рейдера, а также его большой должник.
Мем "Вальцман" на таком фоне звучит как "Бандера".
Ось такі діла, малята.
показати весь коментар
17.04.2019 17:49 Відповісти
хотите испугать меня беркутом СС ? Мы пуганные , на майдане было куда страшнее . Вы жалкое ничтожество как и все ваши зрадоботы , пишущие под копирку гадости про Украину. В старости расскажете внукам как вы в соцсетях фуйню строчили и обливали грязью Украину.
показати весь коментар
17.04.2019 18:23 Відповісти
Серов, хватит срать.
Свидомый из тебя как собачего хвоста сито..
Ты съезжаешь с темы и делаешь вид, что не слышал про Игоря Гекко ?
Десятки видео в ютубе в про новые израильские города на украинских землях.
Вот какое будущее припас зеленский для Украины.
И ты на его стороне.
Так кто предатель Украины ????
показати весь коментар
17.04.2019 21:21 Відповісти
Дискутуй , не дискутуй, а Аннушка уже разлила подсолнечное масло ************* переходе трамвайной линии Истории Украины.😄😄😄
показати весь коментар
17.04.2019 18:16 Відповісти
На примере Украины мир ещё раз посмотрит
к чему приводит тотальное еврейское руководство.
показати весь коментар
17.04.2019 22:13 Відповісти
Клоунады от Пороха последние несколько недель показывают все его гнилое нутро и неуважение к украинцам.
показати весь коментар
17.04.2019 18:48 Відповісти
https://censor.net/user/359683 а ты Ольгинец какое отношение имеешь к Украинцам? сидишь за поребреком в Роиссе пишешь под апи, козломордое
показати весь коментар
17.04.2019 22:05 Відповісти
С "клоунадой" от Пороха Украина твёрдо стоит на своём с натовской поддержкой.
А с клоунадой зеленского НАТО похерят и поползут извиняться перед путиным.
показати весь коментар
17.04.2019 21:25 Відповісти
Украинские националисты совершают очередную ошибку.
Им не светит с Порошенко, как и в 2014.
В 2014 он их прокатил, ему помогли регионалы.
Националистам не хватило пол процента.
Только при Зеленском они смогут пройти в ВР.
Степан Хмара, Василь Шкляр против Порошенко.
показати весь коментар
17.04.2019 22:01 Відповісти
Петя бегает по каналам как чумной.
показати весь коментар
17.04.2019 22:03 Відповісти
А ваш, можливо, все-таки з'явиться на НСК?
За стільки час перший раз вирішили випустити клоуня на люди!... Не страшно абасцаца?!
показати весь коментар
17.04.2019 22:08 Відповісти
Агов!? Зефани!? Може прозріли?!
показати весь коментар
17.04.2019 22:15 Відповісти
Немає ніякого громадянського суспільства. Є купка грантожерів - прислужників олігархів та іноземних корпорацій.
показати весь коментар
18.04.2019 03:11 Відповісти
Топ коменты-один украинец и два дебила под чужими флагами.
показати весь коментар
18.04.2019 03:59 Відповісти
Сторінка 4 з 4