15965 відвідувачів онлайн

У Дніпро вертольотом евакуйовано 20-річного військовослужбовця із осколковим пораненням очей, - радник голови Дніпропетровської ОДА Губа

У Дніпро вертольотом евакуйовано 20-річного військовослужбовця із осколковим пораненням очей, - радник голови Дніпропетровської ОДА Губа

Сьогодні в Дніпро вертольотом евакуйовано 20-річного військовослужбовеця з осколковим пораненням обох очей.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа, інформує Цензор.НЕТ.

У Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова пораненого обстежили, після чого прооперували фахівці в обласній офтальмологічній лікарні.

"Це перша операція, завтра відбудеться консиліум з подальшого лікування. Шанси на збереження зору є", - написала Губа.

У Дніпро вертольотом евакуйовано 20-річного військовослужбовця із осколковим пораненням очей, - радник голови Дніпропетровської ОДА Губа 01

Топ коментарі
+17
дай Бог, шоб выжил и зрение восстановили
показати весь коментар
02.06.2019 16:39
+15
Там врачи от Бога, сделают все возможное. Выздоровления.
показати весь коментар
02.06.2019 16:41
+15
20 лет слов нет Дай Бог здоровья и скорейшего выздоровления !
показати весь коментар
02.06.2019 16:53
Коментувати
Сортувати:
дай Бог, шоб выжил и зрение восстановили
показати весь коментар
02.06.2019 16:39 Відповісти
Там врачи от Бога, сделают все возможное. Выздоровления.
показати весь коментар
02.06.2019 16:41 Відповісти
20 лет слов нет Дай Бог здоровья и скорейшего выздоровления !
показати весь коментар
02.06.2019 16:53 Відповісти
Надесь при Зеленском с героями будут считаться. А иначе - зачем быть героем ?
показати весь коментар
02.06.2019 16:56 Відповісти
Вы, 73%, считаетесь с героями? Так чего ваш приЗедент будет считаться?
показати весь коментар
02.06.2019 17:20 Відповісти
да
показати весь коментар
02.06.2019 17:34 Відповісти
Надеюсь, с зеленским Герои не будут считаться. Зачем нам зеленский?
показати весь коментар
02.06.2019 19:38 Відповісти
Не зрозумів з інформації обставини отримання поранення.У нас двадцятирічних пацанів відправляють не фронт?А як же призов з 21-го року?Чи я щось провтикав?
показати весь коментар
02.06.2019 16:57 Відповісти
Один дурак написал, второй поддержал, вместе разогнали большую ложь. Ну да, война далеко, кому она интересна?
На передок не отправляют призывников, только контрактников, но контракт ты можешь подписать и в 19.
показати весь коментар
02.06.2019 17:18 Відповісти
Дурень - ти.Я просто спитав,А ти міг відповісти саме мені другим абзацом,і не зчиняти гендель.
показати весь коментар
02.06.2019 17:52 Відповісти
Если ты после пяти лет войны задаешь подобные вопросы, то я понимаю, что ты очень от нее устал, сидя дома на диване.
показати весь коментар
02.06.2019 18:04 Відповісти
Я не можу від неї втомитися,бо в цій війні я участі не брав.І не зважаючи на мій вік,мені за це соромно.Але це не привід тобі відкривати на мене рота.
показати весь коментар
02.06.2019 18:12 Відповісти
Второй раз за два дня наталкиваюсь на восьмидесяти летнего дедушку на Цензоре. Извините дедушка, я кричал ибо сомневался слишите ли вы меня.
показати весь коментар
02.06.2019 18:20 Відповісти
Мені не вісімдесят.Відповідай на питання.
показати весь коментар
02.06.2019 18:21 Відповісти
І доречі,ти вважаєш це розумним - призов в 21,а контракт в 19?
показати весь коментар
02.06.2019 18:04 Відповісти
Ты точно в Украине живешь? И не знаешь с какого возраста призывают в армию?
показати весь коментар
02.06.2019 18:07 Відповісти
И к стати, контракт можно подписать начиная с 18 летнего возраста.
показати весь коментар
02.06.2019 18:12 Відповісти
А ти в якому віці підписав?
показати весь коментар
02.06.2019 18:13 Відповісти
Восемнадцать месяцев без контракта, в возрасте 41 год.
показати весь коментар
02.06.2019 18:21 Відповісти
Зрозумів.
показати весь коментар
02.06.2019 18:24 Відповісти
Одужання нашому захисникові.
Сподіваємось на краще.
показати весь коментар
02.06.2019 16:58 Відповісти
тримайся, козаче
показати весь коментар
02.06.2019 17:56 Відповісти
нічого особистого та провокаційного, але ЯК??? можна було отримати таку травму...
бінокль вибухнув?
показати весь коментар
02.06.2019 19:53 Відповісти
Хай збережуть зір хлопцю !
Одужуй.
показати весь коментар
02.06.2019 21:46 Відповісти