8531 відвідувач онлайн

"Ребе і Ко наполягли на Маслові, тобі краще піти самовисуванням", "Я ще не кандидат, мені по...", - опоблоківець Балицький намагається потрапити до наступного складу Ради. ФОТОрепортаж

Народний депутат України (фракція Опозиційного блоку) Євген Балицький у листуванні з колегами оригінально обговорює плани на дострокові вибори до Верховної Ради.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Так, у першому листуванні із "Забродською А" (на сайті Ради у нардепа вказана офіційна помічниця Анна Забродська. - Ред.) Балицький уточнює "Що ще за переклад?", а також повідомляє, що він "ще не кандидат, мені по... "

Забродська відповідає, що в такому випадку переклад приберуть "і все площини цим плакатом заклеюємо".

Ребе і Ко наполягли на Маслові, тобі краще піти самовисуванням, Я ще не кандидат, мені по..., - опоблоківець Балицький намагається потрапити до наступного складу Ради 01

В іншому листуванні Балицькому пишуть, що "по Мелітополю наші партнери: Ребе (нардеп Вадим Рабінович. - Ред.) і Ко наполягли на Маслові (Михайло Маслов - депутат міськради Мелітополя, обирався від партії "Опозиційний блок". Зараз глава міського осередку партії "За життя" Вадима Рабіновича. - Ред.). Ларін (Сергій Ларін, нардеп партії "Опозиційний блок", входить до групи Бойка-Рабінович. - Ред.) щойно зателефонував".

Балицький у відповідь нарікає, що "так і так, він кинув ОБ кине і Вас". Також нардепу радять у такій ситуації піти на вибори самовисуванцем.

Ребе і Ко наполягли на Маслові, тобі краще піти самовисуванням, Я ще не кандидат, мені по..., - опоблоківець Балицький намагається потрапити до наступного складу Ради 02


Ребе і Ко наполягли на Маслові, тобі краще піти самовисуванням, Я ще не кандидат, мені по..., - опоблоківець Балицький намагається потрапити до наступного складу Ради 03

Нардепи від "Опоблоку" Євген Балицький і Дмитро Шпенов.

Топ коментарі
+71
Карикатура на Зеленского. Новая Цюрихская Газета (https://www.nzz.ch/meinung/der-praesident-und-das-fahrrad-der-komiker-wolodimir-selenski-ld.1484865 Пруф )

"Рэбе и КО настояли на Маслове, тебе лучше пойти самовыдвижением", "Я еще не кандидат, мне по..." - оппоблоковец Балицкий пытается попасть следующий состав Рады - Цензор.НЕТ 7100
показати весь коментар
06.06.2019 13:41
+23
Сепарские свиноматки !
показати весь коментар
06.06.2019 13:42
+22
Блазень всюди блазень.
показати весь коментар
06.06.2019 13:47
Коментувати
Сортувати:
Карикатура на Зеленского. Новая Цюрихская Газета (https://www.nzz.ch/meinung/der-praesident-und-das-fahrrad-der-komiker-wolodimir-selenski-ld.1484865 Пруф )

"Рэбе и КО настояли на Маслове, тебе лучше пойти самовыдвижением", "Я еще не кандидат, мне по..." - оппоблоковец Балицкий пытается попасть следующий состав Рады - Цензор.НЕТ 7100
показати весь коментар
06.06.2019 13:41 Відповісти
БРАВИСИМО !!!! 100%
показати весь коментар
06.06.2019 13:43 Відповісти
Блазень всюди блазень.
показати весь коментар
06.06.2019 13:47 Відповісти
Та оце тоже нічого... В тЄму
"Рэбе и КО настояли на Маслове, тебе лучше пойти самовыдвижением", "Я еще не кандидат, мне по..." - оппоблоковец Балицкий пытается попасть в следующий состав Рады - Цензор.НЕТ 4075
показати весь коментар
06.06.2019 13:58 Відповісти
и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше лаврской колокольни, и когда он с тудова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши… пардон, как крысы…
показати весь коментар
06.06.2019 14:23 Відповісти
Позорище.........
показати весь коментар
06.06.2019 14:32 Відповісти
не дивись у воду...
показати весь коментар
06.06.2019 15:39 Відповісти
Норма так, щей єврейський ніс виділили😁 Антисеміти😁
показати весь коментар
06.06.2019 14:38 Відповісти
швайцеры хорошо пишут,без современной немецкой вынужденой толерантности..
показати весь коментар
06.06.2019 15:20 Відповісти
а нічо що власники отого=Новая Цюрихская Газета = тіж що у Нового тв!?
показати весь коментар
06.06.2019 15:46 Відповісти
значит,у немцев всё обстоит еще хуже..
показати весь коментар
06.06.2019 16:34 Відповісти
таки да...замучили німці рашу санкціями(порошен настарався)..он фюрер раші мусив 3 квітня відкривати у підмосковї ************* німецький(дєди завоєвалі) автозавод мерседес-бєнц....
показати весь коментар
06.06.2019 19:13 Відповісти
кругом сплошные "партийные Храмы Костелы Синагоги" чудеса да и только... а у нас только Томос...
показати весь коментар
06.06.2019 13:42 Відповісти
Сепарские свиноматки !
показати весь коментар
06.06.2019 13:42 Відповісти
а порох у них за кнура?
показати весь коментар
06.06.2019 15:48 Відповісти
А ведь украинская чернь таки проголосует за коллоборанта Балицкого . Можете не сомневаться . Пакетики с гречкой нихто не отменял .
показати весь коментар
06.06.2019 13:42 Відповісти
Запросто, а далі хоч трава не рости.
показати весь коментар
06.06.2019 13:49 Відповісти
На президентских тоже один надеялся на подкуп, а ещё на Томос, "армію віру мову" . Результат все увидели.
показати весь коментар
06.06.2019 13:51 Відповісти
Не тот случай , мойша ... Балицкий же от Мелитополя выдвигался ... Надеюсь , шо тебе не нужно напоминать , шо Мелитополь кишит коллоборантами и сепарами
показати весь коментар
06.06.2019 13:55 Відповісти
Увидели...подкупа не бьіло, армия,мова и вера- есть😂Хоть вьі в своей лахте на гуано изойдите.
показати весь коментар
06.06.2019 13:56 Відповісти
І всим ви багаті, і все у вас є, одне тільки горе, пєтра від корита відігнали.
показати весь коментар
06.06.2019 14:26 Відповісти
Ничего, ваша братия не надолго задержится. Что-что, а пинками гонять христопродавцев от корыта научились.
показати весь коментар
06.06.2019 14:30 Відповісти
Я вас умоляю, какая гречка? Да пророссийское быдло и без гречки проголосует за этого украинофоба, ведь он так же как и они ненавидит Украину и все украинское.
показати весь коментар
06.06.2019 13:53 Відповісти
Я настаиваю на том , шо гречка будет иметь место . Ну или какой-то эквивалент .
показати весь коментар
06.06.2019 13:58 Відповісти
кто в твоем понятии украинская чернь? Только не пиши,что чернь это те которые будут голосовать за балицкого.
показати весь коментар
06.06.2019 14:23 Відповісти
якщо вже нормальні українці проголосують за цю смердоту рашапоїдну, яку називають баліцьким, то тоді взагалі нема про що дискутувати. от тільки хер вам і по всій рипі, за нього може проголосувати лише рашапоїдна "чернь"(срань), якої в нас таки трохи є.
показати весь коментар
06.06.2019 21:21 Відповісти
Ось де вирішується доля країни, а не на мітингах чи на трибунах. Ці тварини вже давно повинні гнити на нарах, а в кращому випадку в землі. Але чомусь Бог їм ще дає можливості з нас знущатись...
показати весь коментар
06.06.2019 13:52 Відповісти
Бог дав українцям вибори, подивився на їх результати і вирішив що ще рано.
показати весь коментар
06.06.2019 14:00 Відповісти
На жаль велика частина українців не заслуговує на краще життя. Через це Бог посилає нам випробування і гірку долю, щоб ми розвинулись до того морального і розумового рівня, коли не будемо під час війни голосувати за клоуна.
показати весь коментар
06.06.2019 14:07 Відповісти
Якби ж йоська сралін не втрутився в генофонд українців то давно б вже розвинулись, як розвинулись поляки чи румуни. Але ж це падло виморило голодом весь південний схід Украиїни та заселило туди козломордих з уралу, сибіру та поволжжя, та ще й, в основному з кримінальним минулим та маргінальним мишлЄнієм....
показати весь коментар
06.06.2019 14:34 Відповісти
Все вірно. Інволюція під час більшовизму зробила свою чорну справу.
показати весь коментар
06.06.2019 14:51 Відповісти
"Рэбе (нардеп Вадим Рабинович. - Ред.) и Ко настояли на Маслове..." Бутусов, расшифруй кто такой "Ко"? Коломойский? Или эту фамилию вам нельзя озвучивать, потому что можно получить "атата"
показати весь коментар
06.06.2019 13:54 Відповісти
шановна пані,ви,маєте рацію)
показати весь коментар
06.06.2019 13:58 Відповісти
"Ко" это так пишут слово компания уничижительно))... в данном случае Рабинович и его компашка "Ко"
показати весь коментар
06.06.2019 14:07 Відповісти
Ко - это компания.
Рабинович и компания
показати весь коментар
06.06.2019 14:20 Відповісти
этого ребе в психушку закрыть надо....
показати весь коментар
06.06.2019 14:05 Відповісти
Да бывал он уже в психушке, чтоб весь срок не досиживать. Вот, первая же ссылка из гугла:https://izvestia.kiev.ua/item/show/102609 Вадик Рабинович сейчас пытается делать политическую карьеру, раскручивая со своим давним другом Вовой Кацманом партию "За жизнь".Этому факту весьма удивились бы люди, которые его знали лет 30 назад, когда Вадик только начинал свою карьеру. Но вот только не в политике, а в преступном мире.Стартовал он с хищения, в тюрьме сидел несколько раз, в общем около 10 лет, часть это срока пытаясь симулировать сумасшествие.
Удивляет тупость быдла, которое такое г... выбирает раз за разом. И да, уровень жизни ниже плинтуса напрямую связан с таким выбором быдла, сплошных рабиновичей навыбирали - получайте!
показати весь коментар
06.06.2019 14:39 Відповісти
Электорат Зеленского, что поменялось в лучшую сторону с приходом вашего президента?
показати весь коментар
06.06.2019 14:06 Відповісти
Трохи не встигли посадити навесні. Тепер - що посієш, те й пожнеш.
показати весь коментар
06.06.2019 14:20 Відповісти
их же 5 лет только подкармливали ... а теперь не жать надо , а выкорчевывать
показати весь коментар
06.06.2019 14:37 Відповісти
Те, що посадили те й корчуйте. Успіхів!
показати весь коментар
06.06.2019 15:13 Відповісти
Коррупционная быдлота ,а не депутаты
показати весь коментар
06.06.2019 14:10 Відповісти
було цілих п'ять років, щоб нагнати усю ту ригоанальну наволочь.
Не нагнали, домовилися.
показати весь коментар
06.06.2019 14:15 Відповісти
Какой бы рывок сделала Украина вперед если бы в одну ночь провели спецоперацию и отстреляли всех етих ублюдков. Всего сотня мразей мешает жить 40 миллионам человек.
показати весь коментар
06.06.2019 14:26 Відповісти
100%!!!!
Це треба було робити 22-23 лютого 2014 року.
показати весь коментар
06.06.2019 14:36 Відповісти
ты можешь хоть каждый день растреливать вешать и раскулачивать, но до тех пор пока не научишься выбирать местную власть, организовываться для решения общих проблем, иметь память чуть подлинней чем у золотой рыбки и соблюдать элементарную информационную гигиену, будешь снова и снова получать таких же ублюдков во власти, доказано венесуэлой.
показати весь коментар
06.06.2019 14:41 Відповісти
один из 400 гельминтов в теле Украины .., перекрашиваются ., меняют партии , маски , фамилии и снова лезут в Раду любыми способами ... С этой позиции радость порохоботов от противостояния ВР Зеленскому напоминает радость идиота от того , что у ребенка никак глистов вывести не удается !!!!
показати весь коментар
06.06.2019 14:36 Відповісти
Спершу Балицький викликав симпатію...Льотчік,которий подался в бізнес,потому шо нада било за шото жить,но сохраніл чєсть і совєсть і желаніє бороца за прастих людєй...А потім взнаю,що він в числі тих,хто просив відмінити покарання за незаконне збагачення...Отже,чергова лицемірна ****,сволота і лайно...падло сбітий льотчік...
показати весь коментар
06.06.2019 14:54 Відповісти
Під куполом Ради одні виродки.
показати весь коментар
06.06.2019 15:11 Відповісти