18940 відвідувачів онлайн
3 934 12

На Волині в ДТП з автомобілем швидкої допомоги загинув пацієнт, 3 особи госпіталізовано - Нацполіція. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

На Волині в ДТП з автомобілем швидкої допомоги загинув пацієнт, 3 особи госпіталізовано - Нацполіція 01

ДТП сталася о 13 годині. Автомобіль екстреної медичної допомоги Peugeot Boxer під керуванням 42-річного водія, виїжджаючи на головну дорогу, зіткнувся з вантажівкою Volvo, за кермом якої перебував 27-річний житель міста Сарни Рівненської області.

Внаслідок ДТП загинув 75-річний пасажир швидкої, житель Луцького району. Водія швидкої допомоги, 56-річного фельдшера, а також 42-річну дочку загиблого, госпіталізували в реанімацію Маневицької центральної райлікарні.

На Волині в ДТП з автомобілем швидкої допомоги загинув пацієнт, 3 особи госпіталізовано - Нацполіція 02

Попередньо, слідчі кваліфікують подію за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого.

Топ коментарі
+5
Водитель скорой - дятел. Мигалки, конечно, дают преимущество, но вначале надо убедиться, что их увидели и предоставляют это преимущество, потом режим бога мигалки не включают.
показати весь коментар
01.07.2019 20:47 Відповісти
+4
Как много аварий и несчастных случаев в последнее время 🙈

Мои соболезнования
показати весь коментар
01.07.2019 19:26 Відповісти
+3
Прикро ..
Одужання постраждалим.
показати весь коментар
01.07.2019 19:28 Відповісти

Завантаження...