10196 відвідувачів онлайн

Слідком РФ хоче заочно заарештувати нардепа Лозового за участь у нападі на київський офіс "Росспівробітництва" в 2018 році

Слідком РФ хоче заочно заарештувати нардепа Лозового за участь у нападі на київський офіс

Слідчий комітет Росії 1 липня попросив Басманний суд Москви заочно заарештувати народного депутата Верховної Ради України від Радикальної партії Андрія Лозового.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Російські слідчі звинувачують Лозового за статтею "напад на представника іноземної держави або співробітника міжнародної організації...". За нею Лозовому в Росії загрожує від п'яти до десяти років.

Йдеться про події лютого 2018 року: тоді в Києві члени організацій "С14", "Традиція і порядок" і "Правий сектор", серед яких був і Лозовий, увірвалися в будівлю "Росспівробітництва", зірвали прапор Росії і спалили його.

Активісти назвали це "перформансом із метою привертання уваги до функціонування в Україні відверто проросійської організації".

Топ коментарі
+10
в качестве примирения, нужно отдать в Рашку нардепа Лозового, а 95 квартал съездит в Мацкву на гастроли.. и настанет мир.. и "руцкий язык" региональный в Луганске и Донецке (это черный сарказм!!!)
показати весь коментар
01.07.2019 22:19
+6
хріна вам лисого, а не Шарапова!!!
показати весь коментар
01.07.2019 22:21
+5
Нехай приїжджають Зустрінемо.
показати весь коментар
01.07.2019 22:18
Коментувати
Сортувати:
Нехай приїжджають Зустрінемо.
показати весь коментар
01.07.2019 22:18 Відповісти
Если Зеленский согласен был судить наших моряков по российским законам, то почему бы не засудить аналогично Лозового 🙁
показати весь коментар
01.07.2019 22:26 Відповісти
Не здивуюсь,якщо наші паничі ЗЄ видадуть його мокшам.
показати весь коментар
01.07.2019 23:47 Відповісти
Нах здесь эти косоглазые зачем сюда нести вести дурдома.У нас своих проблем хватает
показати весь коментар
01.07.2019 23:13 Відповісти
в качестве примирения, нужно отдать в Рашку нардепа Лозового, а 95 квартал съездит в Мацкву на гастроли.. и настанет мир.. и "руцкий язык" региональный в Луганске и Донецке (это черный сарказм!!!)
показати весь коментар
01.07.2019 22:19 Відповісти
хріна вам лисого, а не Шарапова!!!
показати весь коментар
01.07.2019 22:21 Відповісти
Із кона рузккия хвамільїйо.
показати весь коментар
01.07.2019 23:48 Відповісти
пусть приедут и реально арестуют вместе с ляшком.Такие гниды и даром не нужны
показати весь коментар
01.07.2019 22:21 Відповісти
что ж ты, лахта, так явно палишься
показати весь коментар
01.07.2019 22:24 Відповісти
люблю палево.особенно шЫкаладное
показати весь коментар
01.07.2019 22:43 Відповісти
Починається Слабода слова. Я туди.
показати весь коментар
01.07.2019 22:23 Відповісти
не заблудись
показати весь коментар
01.07.2019 22:29 Відповісти
на каком канале?
показати весь коментар
01.07.2019 22:32 Відповісти
пинчук тv
показати весь коментар
01.07.2019 22:44 Відповісти
А может отправить им Лозинского? Русским ведь всё равно кого сажать. Заодно от этой дряни избавимся.
показати весь коментар
01.07.2019 22:23 Відповісти
Лозового можно отдать -Он подонок и корупционер.
показати весь коментар
01.07.2019 22:26 Відповісти
ВІН ПРИДУРОК.

Слідком РФ хоче заочно заарештувати нардепа Лозового за участь у нападі на київський офіс "Росспівробітництва" в 2018 році - Цензор.НЕТ 495 Слідком РФ хоче заочно заарештувати нардепа Лозового за участь у нападі на київський офіс "Росспівробітництва" в 2018 році - Цензор.НЕТ 1147
показати весь коментар
01.07.2019 22:40 Відповісти
Следком России имеет возможность все порешать с Богданом и Портновым так, что российская сторона останется довольной.
показати весь коментар
01.07.2019 22:31 Відповісти
Забирайте нах это быдло...
показати весь коментар
01.07.2019 22:31 Відповісти
Это тот **** который придумал закон про запрет захоронения без санкции прокуратуры? Выдайте гадюку жабе!
показати весь коментар
01.07.2019 22:31 Відповісти
Не видавати!


зарити його треба в Україні!
напрацював!
показати весь коментар
01.07.2019 22:42 Відповісти
Да, пожалуй. Закрыть его в морге без холодильника на 3 дня с разлагающимися трупами и не выпускать без санкции прокурора, гниду.
показати весь коментар
01.07.2019 22:48 Відповісти
знайти прокурора- мусульманина і подання зробити в час Рамадану
показати весь коментар
01.07.2019 23:05 Відповісти
Ренат Абдурихманьєчь Кузьмєн.Той,що "Мурку" ригам зворушливо забацав.
показати весь коментар
01.07.2019 23:50 Відповісти
Ждем что скажет пианЫст, или не скажет
показати весь коментар
01.07.2019 22:32 Відповісти
Давайте, пацаны, арестовывайте. У нас самих таких заочных бойцов полно. Мы тут уже кого только заочно не посадили.. С теми, кто здесь по улицам ходят, не очень получается - ждём пока за границу откочуют. Тогда и их посадим.
показати весь коментар
01.07.2019 22:32 Відповісти
Верните героев!
показати весь коментар
01.07.2019 22:32 Відповісти
Та пусть арестовывают. Заочно же. Что от этого изменится?
показати весь коментар
01.07.2019 22:34 Відповісти
А пасасать они не хотят?
показати весь коментар
01.07.2019 22:36 Відповісти
Це приводить до думки--потрібно закрити всі заклади і установи росії,разом з дипломатичними установами
показати весь коментар
01.07.2019 22:41 Відповісти
офф топ


Житель Ставрополья оштрафован на 30 тысяч рублей по статье о неуважении к власти
Ивана Пахно признали виновным из-за поста во ВКонтакте, где он сравнивал Владимира Путина с украинским президентом Владимиром Зеленским. В публикации также содержалось нецензурное выражение.
показати весь коментар
01.07.2019 22:44 Відповісти
На кацапстані якийсь негідник обізвав одного двома словами.Був покараний і тепер залишилась половина лайки--"СКАЗАЧЬННИЙ"...
показати весь коментар
01.07.2019 23:54 Відповісти
А! В 2018 г. - пэдрот , известно, лучший сотрудник засрашки.
показати весь коментар
01.07.2019 22:47 Відповісти
Плохой Лозовой или хороший - в данном случае неважно, а важно то, что это наше внутренне дело и нефиг сюда всяким российским следкомам совать своё свиное рыло.
Те же, кто здесь отписываются, мол, так этому гаду Лозовому и надо, выдать и т.п. - вот они и есть натуральное быдло. Зеленое такое призеленое.
Ксати, становится всё труднее определить, кто из комментаторов является сторонником Зеленского, а кто - пригоженским троллем, и те, и другие с одинаковой ненависть и остервенением хают Украину, украинский патриотизм и всё украинское.
показати весь коментар
01.07.2019 22:49 Відповісти
Лозовий приспішник шляшка, такий самий підбарижник з баблом,картинами та мощами! Але куй на рило рашистській підерації! Це наш співвітчизник і дулю їм з маком, а не Лозового!!!
показати весь коментар
01.07.2019 22:52 Відповісти
Театр сюрреалізму . Іде шостий рік війни з кацапами , а ефесбешна контора "Россотруднічєство " до сьогодні не закрита . Що почнуть нести зазєлі це ясно , а от що скажуть ******* ?
показати весь коментар
01.07.2019 22:55 Відповісти
УкраЬІніц Парьтноффь і компанія доб"ються,щоб ми цим мокшам ще й бабла з кілька мільйонів сплатили.
показати весь коментар
01.07.2019 23:55 Відповісти
А я хочу путина на бутылку из под шампанского посадить.
показати весь коментар
01.07.2019 22:58 Відповісти
Шо опять?
показати весь коментар
01.07.2019 23:00 Відповісти
Люблю я шампанское.
показати весь коментар
01.07.2019 23:02 Відповісти
Сав"єцкає лє?
показати весь коментар
01.07.2019 23:56 Відповісти
Тоже заочно?
показати весь коментар
02.07.2019 09:23 Відповісти
Дак цей підар лозовий з бахтєєвою та новінським в десна лупляться, то мабуть під вибори кацапи цього гада піарять тіпа він їхній лютий ворог
показати весь коментар
01.07.2019 22:59 Відповісти
Зараз команда Зе усіх москалів повиганяє........ і закриє усі роспритони в Україні.
А ще вижене москальських попів і відбере у них українські СВ"ЯТИНІ.
показати весь коментар
01.07.2019 23:03 Відповісти
щось та зробить у боротьбі зі "схемами"
Бо народ просто втомився щось очікувати від П"єро
показати весь коментар
01.07.2019 23:08 Відповісти
ти сам віришь у ці казки
показати весь коментар
01.07.2019 23:17 Відповісти
Твоїм гуцульським писком сало б жерти і пивце хлебтати...
показати весь коментар
01.07.2019 23:57 Відповісти
А у россотрудничества ещё есть офис в Киеве? И есть сотрудничество?
показати весь коментар
01.07.2019 23:22 Відповісти
На 6-му році війни в Україні працює ФСБшна контора Россотрудничество. Його треба негайно закрити.
показати весь коментар
01.07.2019 23:30 Відповісти
Насрать на следком рф
показати весь коментар
01.07.2019 23:42 Відповісти
Люто плюсую!!!
показати весь коментар
02.07.2019 01:37 Відповісти
Слідком РФ хоче заочно заарештувати нардепа Лозового за участь у нападі на київський офіс "Росспівробітництва" в 2018 році - Цензор.НЕТ 6071
показати весь коментар
01.07.2019 23:48 Відповісти
Ruzki kurwy idite lesom!!!
показати весь коментар
02.07.2019 01:36 Відповісти
От мёртвого осла уши... (с)
показати весь коментар
02.07.2019 09:19 Відповісти
Лозовой - гнида продажная. как и вся гидота из радикальной партии ,
Тот кто прошёл через "нововведение" и мздоимство похоронов, по его инициативе, сам бы его в морг положил на 6 дней.
Как поправки Лозового повлияют на "жизнь" после смерти
https://www.unian.net/society/10045244-bespokoytes-s-mirom-kak-popravki-lozovogo-povliyayut-na-zhizn-posle-smerti.html
показати весь коментар
02.07.2019 09:27 Відповісти