4316 відвідувачів онлайн
1 283 31

Велика Британія виділить 9 млн фунтів на підтримку незалежних ЗМІ в Україні

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це заявив британський міністр у справах ООН і Співдружності Тарік Ахмад під час третьої щорічної Української конференції з питань реформ, яка триває в Канаді.

"Сьогодні я можу оголосити, що ми активізуємо нашу підтримку незалежних ЗМІ в Україні через новий проєкт у 9 мільйонів фунтів стерлінгів, який зміцнить стійкість суспільства до дезінформації та допоможе підвищити підзвітність уряду шляхом розвитку незалежних джерел інформації в Україні та країнах Східного партнерства", - сказав Ахмад.

Він додав, що незалежне медіасередовище, яке включає громадське мовлення, є основою стабільної та успішної демократії.

У заяві британського уряду також повідомляється, що Британія протягом наступного року зобов'язується виділити понад 37 млн фунтів стерлінгів для підтримки більш широких реформ в Україні, включаючи оборону, боротьбу з корупцією та гуманітарні зусилля, а також розширення прав і можливостей і рівності жінок.

"Протягом останніх п'яти років Україна досягла більшого прогресу, ніж за попередні 23 разом. Зараз ми бачимо скоординований план реформ в уряді. Ми бачимо більш прозору систему закупівель, реформований банківський сектор, кращу медичну допомогу та більш децентралізований процес прийняття рішень, який є ближчим до людей. На тлі невблаганної російської агресії це досить чудове досягнення", - йдеться у заяві.

Топ коментарі
+12
https://censor.net/user/197870 - правильно...- нужно на 1+1 денег дать....

Там сейчас говорят для простого нарида Сватов крутят...
Народный ТВ канал - нужно поддержать..!!
показати весь коментар
02.07.2019 14:12 Відповісти
+7
Было бы интересно глянуть на список этих независимых СМИ, по версии Британии.
показати весь коментар
02.07.2019 14:14 Відповісти
+7
Указом преЗЕдента єдиним незалежним СМІ в Україні буде об'явлено телеканал 1+1
показати весь коментар
02.07.2019 14:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
5 каналу не давать!!
показати весь коментар
02.07.2019 14:10 Відповісти
https://censor.net/user/197870 - правильно...- нужно на 1+1 денег дать....

Там сейчас говорят для простого нарида Сватов крутят...
Народный ТВ канал - нужно поддержать..!!
показати весь коментар
02.07.2019 14:12 Відповісти
Точно! Сразу всю сумму Мертвечуку!
показати весь коментар
02.07.2019 14:27 Відповісти
Незвисимые СМИ? А а такое бывает? Это типа квадратное колесо, синий желток ... )))
показати весь коментар
02.07.2019 14:32 Відповісти
Просто так? Возьмет и выделит? хе-хе))
показати весь коментар
02.07.2019 14:12 Відповісти
9 миллионов...
На Сватах больше зарабатывают...
показати весь коментар
02.07.2019 14:13 Відповісти
Было бы интересно глянуть на список этих независимых СМИ, по версии Британии.
показати весь коментар
02.07.2019 14:14 Відповісти
"В течение последних пяти лет Украина достигла большого прогресса, чем за предыдущие 23 года.
Сейчас мы видим скоординированный план реформ в правительстве.
Мы видим более прозрачную систему закупок, реформированный банковский сектор, лучшую медицинскую помощь и более децентрализованный процесс принятия решений, который является ближе к людям.
На фоне неумолимой российской агрессии это довольно замечательное достижение ", - говорится в заявлении.
показати весь коментар
02.07.2019 14:15 Відповісти
Только надо все єто писать уже в прошедшем времени...
показати весь коментар
02.07.2019 14:21 Відповісти
Правительство пока прежнее, поэтому они пишут по факту.
показати весь коментар
02.07.2019 14:23 Відповісти
Незалежні СМІ???
НЕ ХОХОТАЙТЕ МЕНЯ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
02.07.2019 14:16 Відповісти
шо, опять недорогенькі будут на пороха гнать
показати весь коментар
02.07.2019 14:19 Відповісти
тобто - нікому?
чи блогери вважаються ЗМІ?
показати весь коментар
02.07.2019 14:21 Відповісти
Спасибо Англия и Америка- РЕбята Украина она как сказка !!! Помогите нам эту чуму комуняцко ФСБЭшную победить!!!
Путин Может нас уничтожить как Немцова или Новичком!!!
Эту мразь надо остановить!!!!!
показати весь коментар
02.07.2019 14:22 Відповісти
Не остановить, а разрушить. Не нам деньги надо выделять, а на вещание правды на территорию РФ
показати весь коментар
02.07.2019 14:38 Відповісти
А она им не нужна!!! Они ее захотеть должны. У них своя правда Гулаговская!
показати весь коментар
02.07.2019 15:08 Відповісти
Имеют право.Независимые сми -это те ,кто справедливо критикует власти и вскрывает коррупцию.Ошибки и коррупция обязательно будут и в рядах ЗЕ.И мы посмотрим как команда Зе будет выполнять свои обещания по посадке своих друзей.Как это сделал прекрасный Пораженко
показати весь коментар
02.07.2019 14:22 Відповісти
Что ты можешь "посмотрим", коли тебе зе!лупень и Ко уже второй месяц ежечасно ссут в очи, а ты только готовишься что-то там увидеть? Для начала хзоть глазки от зелёных оттенков жёлтого промой, педир срусь, чи як там тебе?
показати весь коментар
02.07.2019 14:30 Відповісти
Спасибо, друзья мои. Нынешняя политика нуждается в независимых СМИ: порохоботы вместе с лахтинцами гадят стране.
показати весь коментар
02.07.2019 14:23 Відповісти
Указом преЗЕдента єдиним незалежним СМІ в Україні буде об'явлено телеканал 1+1
показати весь коментар
02.07.2019 14:23 Відповісти
выстрел в ногу. быдло кроме Интера и Г+Г ничего не смотрит. надо стянуть телевизор со 2го этажа, начинать зебилироваться.
показати весь коментар
02.07.2019 14:24 Відповісти
Прям последний анекдот. Независимые СМИ в Украине ето как независимые суды и прокуроры.
показати весь коментар
02.07.2019 14:27 Відповісти
и зачем "Зе и Ко" все равно разворует
показати весь коментар
02.07.2019 14:33 Відповісти
Медведчук, Каламойський і Ахметов уже пішли чергу займати за підтримкою для незалежних ЗМІ.
показати весь коментар
02.07.2019 14:36 Відповісти
в любой стране все сми зависимы .ну кроме северной кореи и рашки)))
показати весь коментар
02.07.2019 15:04 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2019 15:44 Відповісти
Лещенко с Найемом все деньги заграбастают!!
показати весь коментар
02.07.2019 15:46 Відповісти
А они есть? Независимые СМИ? (Денежки-то давайте, ага, давайте - найдем куда потратить)
показати весь коментар
02.07.2019 16:04 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=SeoHqdGL5Wk Сироже и Мустафе уже пора обновлять автопарк!
показати весь коментар
02.07.2019 16:19 Відповісти
Хто платить гроші, той і замовляє музику. Якщо платить Великобританія, то від неї ці ЗМІ залежні.
показати весь коментар
02.07.2019 20:19 Відповісти