Савченко не з'явилася на засідання суду щодо обрання їй запобіжного заходу, заявивши, що зайнята агітацією. Суд визнав це поважною причиною, - ГПУ

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в інформації Генеральної прокуратури.
"У вівторок, 2 липня 2019 року колегія суддів укотре відклала проведення підготовчого засідання, цього разу у зв'язку з відсутністю обвинуваченої народної депутатки України С., яка замість обов'язкової явки в суд вирушила для проведення передвиборчої агітації в Донецькій області", - кажуть у повідомленні ГПУ.
При цьому у відомстві говорять, що суд "із незрозумілих мотивів" визнав причину неявки Савченко поважною.
Суд відмовився розглядати клопотання про застосування запобіжного заходу і призначив наступне судове засідання на 27 серпня 2019.
"Таким чином, клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, представлені стороною обвинувачення ще 07.05.2019, залишаться безпідставно нерозглянутими судом вже понад три місяці", - зазначили в ГПУ.
Нагадаємо, 15 березня 2018 року Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання: про зняття недоторканності, затримання й арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту методом терору".
Сама Савченко, коментуючи ці звинувачення, заявила: "Я планувала показати владі те, що може бути. Я почала створювати сюрреалізм".
Регламентний комітет одноголосно проголосував і рекомендував ВР підтримати подання Генпрокурора.
Того ж дня Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт депутата Надії Савченко.
Після такого рішення Надію Савченко було затримано в приміщенні ВР і доставлено в слідчий ізолятор СБУ.
15 квітня 2019 року народного депутата Надію Савченко та екс-керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана звільнили з-під варти в залі Броварського міськрайонного суду Київської області. Це стало можливим, оскільки опівночі з 15 на 16 квітня закінчився термін їх тримання під вартою, який не був продовжений. За словами прес-секретаря генпрокурора Юрія Луценка Лариси Сарган, прокурори були позбавлені можливості внести клопотання про застосування нового запобіжного заходу для підозрюваних в тероризмі Надії Савченко та Володимира Рубана.
Жаль, хорошая была страна. Да дуракам досталась.
А теперь кто-то другой захочет разбомбпть Раду вместе с Надькой.
И никого судить уже за это судить не будут . Есть прецедент
(про всяк випадок)
что у нас ...медалей мало? да у нас этих медалей...как гуталину (с) ))))))
А наши суды того.... - нет их...
Покупайте винчестеры товарищи граждане...
http://www.newsru.co.il/world/02jul2019/subm_ru_119_blog.html
Во вторник, 2 июля, министерство обороны России сообщило о гибели 14 моряков-подводников, передает агентство "Интерфакс".
Пожар на глубоководном аппарате возник во время биометрических измерений.
На научно-исследовательском глубоководном аппарате в российских территориальных водах произошел пожар. Об этом сообщили в https://lenta.ru/tags/organizations/ministerstvo-oborony/ Минобороны , передает http://tass.ru/ ТАСС .
По информации ведомства, инцидент произошел в понедельник, 1 июля. Возгорание началось в ходе проведения биометрических измерений. В результате произошедшего погибли 14 моряков-подводников, отравившихся продуктами горения.
«Благодаря самоотверженным действиям команды очаг возгорания был ликвидирован», - говорится в сообщении. Отмечается, что в настоящее время аппарат, где вспыхнул пожар, находится на военно-морской базе «Североморск».
Устанавливаются причины произошедшего. Расследованием занимается главнокомандующий Военно-морским флотом (ВМФ) России.
Отмечается, что подводный аппарат предназначался для изучения природного пространства и дна Мирового океана в интересах ВМФ России.
ЧП произошло 1 июля около 20:30 на глубоководной атомной подлодке АС-12, известной как «Лошарик», погиб штатный экипаж спускаемого аппарата, сообщил источник РБК в силовых структурах.
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/society/02/07/2019/5d1b64179a7947de5554b385?from=from_main
Кандидатка с Пушилиным на агитации, некогда!
У нас какую не замути,судьи ложатся под текущую власть, даже если она их не просит об этом. Так, на всякий случай.
Разница будет только в том, что при Пете крикливые громадянские активисты судей назначали, а Зебеня молча сам рассадит своих пацанов. Но как только пошатнется, они и его сдадут за здорово живешь.
Видать нам судей надо назначать с другой планеты.
Ну ладно, передайте, - причина уважительная
возвращение портновских судебных решений это ваша заслуга зебилы..
))))))) если нет цивилизованного суда, его место занимает суд линча, природа не терпит пустоты
Судьи думают, что они бессмертные?
Савченко, собиравшаяся всего лишь разбомбить Печерск - гуляет...
Демократия, матиь вашу!
Досить "тягати" її за тероризм - одна справа говорити, а інше зробити. Вона в Раді нікого не застрелила і не підірвала.
Пом'якшувальною обставиною може бути те, що вона воювала, була в полоні і могла отримати психічний розлад.
У багатьох ветеранів АТО(ООС) - порушена психіка:
Згідно з офіційними даними, в зоні АТО(ООС), воювало близько 15 000 українців.
За прогнозами психіатрів, в кращому випадку у 20% з них в наступні роки діагностують хронічний посттравматичний стресовий розлад, який вже назвали "синдром АТО".
Якщо діяти за законом і нарити компромат, то можна половина Верховної Ради пересаджати і Луценка в тому числі.
Надія хоч і не супер політик, але сміливо говорить правду.
1. Если она виновна - должна сидеть.
2. Если она невиновна - должны сидеть прокуроры, состряпавшие дело и провокаторы из ВСУ, подставившие ее (представляю как после смены власти у них начало играть очко).