Бізнесмени Парнас і Фруман вимагають від Коломойського 200 млн грн компенсації після його інтерв'ю

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала жураліст Радіо Свобода Кіра Толстякова.
Вона зазначила: "200 млн гривень. Саме стільки компенсації за моральну шкоду вимагають американські бізнесмени українського походження у Ігоря Коломойського після інтерв'ю "Схемам".
Тоді олігарх у розмові з Mихайлом Ткачем назвав Лева Парнаса й Ігоря Фрумана "аферистами", які "збирають з людей гроші, розповідають, що вони близькі з паном Джуліані (особистим адвокатом Трампа) - і що вони вирішать із паном Луценком будь-яке питання".
Тому Фруман і Парнас вирішили звернутися до української феміди, щоб спростувати сказане олігархом, оскільки вважають, що він тим самим принизив їхню честь і гідність. 200 млн обіцяють віддати на благодійність :)
А от Коломойський відреагував на це коротко, тільки сказав: "До зустрічі в суді".
він їм шо, не бабця зюзі?
Про Порошенко здесь речи нет! Здесь о Бене речь
Незрозуміло мені, чому коломойського називають олігархом. Це те саме як би дику собаку у лісі кликали головою лісгоспу.
Останні тепер віддасте Бені
Джулиани же им посоветовал, они писали заявления.
Где-то недели три назад. Ну вот видимо пришёл ответ из ФБР 😁
Там такие классические мошенники из Голливудских фильмов
Колоритнейшие типажи
Каломоев попал, а вместе с ним вся его банда = первые 10 списка "слуга народа"