7615 відвідувачів онлайн

"Я не можу розповідати що-небудь про це": Прем'єр Нідерландів Рютте обговорив із Путіним MH17

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я говорив із президентом Путіним про MH17. Для Нідерландів і для багатьох інших країн світу це все ще незагойна рана. Так що, якщо у мене буде можливість обговорювати це з російським президентом, я так робитиму. Ми говорили про це, і я продовжу робити це за зручної нагоди", - цитує слова прем'єра нідерландська телерадіокомпанія RTL.

При цьому прем'єр не став розкривати деталі розмови з Путіним. "Я не можу розповідати що-небудь про це. Дискусії маютьносити конфіденційний характер, зокрема й через вкрай високу педантичність питання. І дуже важливо, щоб я користувався кожною можливістю поговорити з російським керівництвом про MH17", - зазначив Рютте.

Він також відмовився поділитися інформацією про реакцію Путіна. "Я не можу говорити, яка відповідна реакція у мого партнера по розмові, через дотримання конфіденційності та через те, що було б неправильно, якби я говорив від імені мого партнера по розмові", - пояснив прем'єр.

Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб. 19 червня 2019 року прокуратура Нідерландів назвала імена підозрюваних у причетності до краху МН17: Гіркін, Дубинський, Пулатов і Харченко.

Топ коментарі
+55
Толерастия в рафинированном виде.
показати весь коментар
03.07.2019 12:13 Відповісти
+38
Обсудил с главным виновником. Это писец какой-то.
показати весь коментар
03.07.2019 12:16 Відповісти
+31
есть интересный исторический пример. когда армия предпоследнего (?) Людовика наступала на Нидерланды, местные барыги активно её снабжали. ибо Людовик хорошо платил. бизнес прежде всего.
показати весь коментар
03.07.2019 12:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
- В Нидерландах сплошные гамасяо, сэр. Что с них взять?
показати весь коментар
03.07.2019 13:45 Відповісти
все это хорошо, но не читает он "ЦЕНЗОР", вот это все, да на голландском или английском ему в Фейсбук или Твиттер, тогда да...
показати весь коментар
03.07.2019 13:56 Відповісти
Сколько сколько ***** пообещало этому Премьеру? Тайна?
Ничего... по результатам сможем прикинуть сумму плюс-минус.
показати весь коментар
03.07.2019 14:08 Відповісти
Ось і вас європейські цінності, стати раком і не важливо якої ви орієнтації головне поза.
показати весь коментар
03.07.2019 14:16 Відповісти
Поки голандці жують соплі і бояться все прямо в лице сказати росіянам про знищений російською армією літак МН 17, українці вже знищили неодну тисячу бронетехніки російських окупантів... https://www.youtube.com/watch?v=SY55Sf2EHuw&list=PLasCiuXKhCdplxWTOaVVx-2AalsgUMpkR
показати весь коментар
03.07.2019 14:58 Відповісти
- Владимир, я хотел бы поговорить про трагедию рейса MH-17.
- Хорошо Марк. Но сначала я расскажу тебе одну историю. Про бабушку с внешними половыми органами дедушки...
показати весь коментар
03.07.2019 16:46 Відповісти
Сторінка 2 з 2