"Я не можу розповідати що-небудь про це": Прем'єр Нідерландів Рютте обговорив із Путіним MH17

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Я говорив із президентом Путіним про MH17. Для Нідерландів і для багатьох інших країн світу це все ще незагойна рана. Так що, якщо у мене буде можливість обговорювати це з російським президентом, я так робитиму. Ми говорили про це, і я продовжу робити це за зручної нагоди", - цитує слова прем'єра нідерландська телерадіокомпанія RTL.
При цьому прем'єр не став розкривати деталі розмови з Путіним. "Я не можу розповідати що-небудь про це. Дискусії маютьносити конфіденційний характер, зокрема й через вкрай високу педантичність питання. І дуже важливо, щоб я користувався кожною можливістю поговорити з російським керівництвом про MH17", - зазначив Рютте.
Він також відмовився поділитися інформацією про реакцію Путіна. "Я не можу говорити, яка відповідна реакція у мого партнера по розмові, через дотримання конфіденційності та через те, що було б неправильно, якби я говорив від імені мого партнера по розмові", - пояснив прем'єр.
Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб. 19 червня 2019 року прокуратура Нідерландів назвала імена підозрюваних у причетності до краху МН17: Гіркін, Дубинський, Пулатов і Харченко.
бизнес прежде всего.
Ничего... по результатам сможем прикинуть сумму плюс-минус.
- Хорошо Марк. Но сначала я расскажу тебе одну историю. Про бабушку с внешними половыми органами дедушки...