"Феєрверк, який убив жінку в Мінську, виготовлено в Росії", - Міноборони Білорусі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони Білорусі.
"Салютні установки і самі феєрверки були придбані в російському ВАТ "Піро-Росс"(м. Сергієв Посад). Встановлено, що підірвалися вироби одного калібру (195 мм) з п'яти, що застосовуються в ході салюту (105 мм, 125 мм, 150 мм, 195 мм, 310 мм). Можлива причина підривів - неякісні заряди цього калібру (195 мм)", - йдеться в заяві Міноборони.
Також повідомляється, що підриви відбулися в трьох з шести місць, де проводився салют.
"Щоб не допустити "людського фактору"(неправильної експлуатації установок і виробів) в рамках об'єктивного контролю велася відеозйомка процесу заряджання салютних установок. У місцях проведення салюту було виставлено оточення відповідно до нормативних актів, що регламентують застосування даних феєрверкових виробів, що мають відповідні сертифікати фірми-виробника", - продовжили в міністерстві.
"З огляду на те, що подібних підривів у попередній період не було зафіксовано, що станеться трагічне подія, на жаль, важко було прорахувати. Це рідкісний випадок", - підкреслили в Міноборони.
Нагадаємо, 3 липня, в День незалежності Білорусі в Мінську під час салюту кілька снарядів розірвалися занадто низько - від поранення осколками загинула літня жінка, п'ятеро були госпіталізовані і ще троє звернулися до медиків з легкими пораненнями.
У меня печень от этих сообщений не выдержит))))))
Корабль на стапеле строится. Стационарно на берегу.
Месяц назад, я был на тех местах, где строили "Киев" и остальное....
Впечатлило.
В тех же местах, в очередной раз посмотрел на ржавую лохань ракетную, а чуть перед ней и док. По размерам совпадают, но только для обслуживания (ремонта).
Разговор в том что, нет у параши стапелей для строительства авианосца, а блочную постройку они не освоили.
Чё тут предполагать? На них же написано: "сделано в России".
шобы боялись "брата-сябра" старшего...
Так это или нет, даже не важно. Но на определённые мысли наводит.
Когда-то уже давно, в далёком теперь уже 2011, стоило доллару взлететь почти единовременно в три раза, как неожиданно в Минске взорвалось метро. Что, видимо, по задумке небожителей, так гарантированно могло отвлечь беларусов от трезвых мыслей о результатах правления несменяемого, как не большая общая трагедия, общее горе.
Удивительно, что в этот раз, в преддверии многих и многих скоро ожидаемых бед для Беларуси, по случайности обошлись малой кровью. В Уручье, например, огромную толпу зрителей от килограммовых металлических осколков случайно защитили боксы. Счастье, что в близлежащих к парку Победы домах, где окна были побиты летящими осколками, никто не пострадал. Кровавый салют мог собрать совсем иную жатву.
Кстати, наш общий друг проявился в новой "ипостаси"... То прикидывался "прастым пралетаром-инженером", ездящем на "веласапеде", а недавно написал, что у него несколько раз, с "Мерседесов", фирменные знаки хулиганы отрывали... Спросил у него, не "раздвояется"-ли, у него, личность, так "землю есть" начал, что он нам такого не писал...
думай..те..
Там все так же туго с логикой как и у нас...
Мне искренне жаль.