6833 відвідувача онлайн
2 951 35

"Нове обладнання в медзакладах не використовується через недбале ставлення керівництва", - Супрун

Повідомила в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун із посиланням на експертну організацію StateWatch, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Супрун, обладнання не використовувалося через невчасні і неефективні рішення керівництва Новоайдарівського районного територіального медичного об'єднання та Попаснянської центральної районної лікарні.

Днями експертна організація StateWatch оприлюднила результати чергового аудиту - щодо виконання програми із забезпечення медичних закладів рентгенівським обладнанням.

"За підсумком аудиту стало відомо, що дві одиниці медичного обладнання, вартістю 9 млн грн, більше року простоювали — через бюрократію. Це обладнання було призначене Новоайдарівському районному територіальному медичному об’єднанню та Попаснянській центральній районній лікарні. Тобто більше року пацієнти не мали можливості користуватися обладнанням, придбаним за кошти платників податків. Вони були позбавлені якісних та доступних послуг із рентгенологічних досліджень. У медзакладах пояснили цей випадок відсутністю ліцензії чи браком комплекту документів. Але зрештою, ця історія — про несвоєчасні та неефективні рішення керівництва медичних установ. Часто ми стикаємось із випадками, коли наявне в медзакладах обладнання не використовується чи не вводиться в експлуатацію через халатне ставлення управлінців", - написала вона.

Нове обладнання в медзакладах не використовується через недбале ставлення керівництва, - Супрун 01

За цією програмою наприкінці 2017 було закуплено 14 одиниць рентгенодіагностичного обладнання на загальну суму майже 63 мільйони гривень. Ця закупівля була необхідна у зв'язку з недостатньою матеріально-технічною базою закладів охорони здоров'я в Луганській області.

Топ коментарі
+11
"Новое оборудование в медучреждениях не используется из-за халатного отношения руководства", - Супрун - Цензор.НЕТ 2118
показати весь коментар
04.07.2019 16:27 Відповісти
+8
просто на місцях, як сиділи, так і сидять старі ригівські жирні сраки, їм реформи не потрібні, там відкатів немає, тут матюкай не матюкай їх треба гнати коліном під зад)
показати весь коментар
04.07.2019 16:32 Відповісти
+6
В конце поста она должна была матюгнуться согласно своей же рекомендации.
показати весь коментар
04.07.2019 16:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Значит там никто не болеет .
показати весь коментар
04.07.2019 16:25 Відповісти
В конце поста она должна была матюгнуться согласно своей же рекомендации.
показати весь коментар
04.07.2019 16:26 Відповісти
Тогда оборудование ващще не нужно, приехала, обматерила область и все ОК.
показати весь коментар
04.07.2019 16:29 Відповісти
просто на місцях, як сиділи, так і сидять старі ригівські жирні сраки, їм реформи не потрібні, там відкатів немає, тут матюкай не матюкай їх треба гнати коліном під зад)
показати весь коментар
04.07.2019 16:32 Відповісти
Откуда халатность? ведь улька такие рэформы забабахала же
показати весь коментар
04.07.2019 16:26 Відповісти
Треба їх обматюкати))
показати весь коментар
04.07.2019 16:26 Відповісти
"Новое оборудование в медучреждениях не используется из-за халатного отношения руководства", - Супрун - Цензор.НЕТ 2118
показати весь коментар
04.07.2019 16:27 Відповісти
Та че там моск ,поражєнний 🍫, панімаєт!?
😁
показати весь коментар
04.07.2019 16:34 Відповісти
э, а за какие бабки новый президентский офис строить?
показати весь коментар
04.07.2019 16:40 Відповісти
Я не помню, можна ссылку?
показати весь коментар
04.07.2019 16:45 Відповісти
―Не скажите, Филипп Филиппович все утверждают, что новая очень приличная, 30 градусов.
―http://www.vothouse.ru/films/down_house_quotes.html#mendeleev А водка должна быть в 40 градусов , а не в 30, это во-первых. А во-вторых, Бог знает, чего они туда плеснули. Вы можете сказать, что им придёт в голову?
―Всё что угодно. (с)
показати весь коментар
04.07.2019 16:58 Відповісти
Так ти довболоб))Техніка повинна планово поступати на фронт,а не накопичуватись десь на складах Рошен,та чекати коли приїде Порося з ножицями.
показати весь коментар
04.07.2019 16:54 Відповісти
"Нове обладнання в медзакладах не використовується через недбале ставлення керівництва", - Супрун - Цензор.НЕТ 593
показати весь коментар
04.07.2019 17:25 Відповісти
-У вас лечение платное?
-Лечение бесплатное-вылечивание платное!
Дайте ей 🐟🐟🐟!
показати весь коментар
04.07.2019 16:28 Відповісти
прастой нарид в виде дохторов боится всех этих непонятных западных штучек...
Чем их заставил пользоваться под угрозой расстрела уважаемый палач товарищ Сталин..., то они и юзают...
А после 1953-го.....фсе...
показати весь коментар
04.07.2019 16:32 Відповісти
Скандальные «консультации» Уляны Супрун укладываются в четкий пиар-сценарий. Гражданка США использует любой повод, чтобы СМИ и эксперты, а вслед за ними и простые украинцы обсуждали любые вопросы - но только не работу МОЗ.
http://ua24ua.net/lyudoedskie-soveti-ulyani-suprun/
Впрочем, если по-честному, то Уляна Супрун ничего и не должна украинцам. Она до сих пор является гражданкой США, которая защищает интересы своей страны - и поэтому за все эти годы даже не удосужилась получить паспорт Украины. Несколько лет подряд иностранная гражданка в нарушение законов Украины имеет доступ к государственной тайне и влияет на государственные решения. Но рано или поздно украинским политикам и чиновникам, которые покрывали незаконную деятельность Супрун, придется отвечать перед законом. А сама гражданка США к тому времени, уверен, будет уже в недосягаемости для украинского правосудия - где-нибудь в родном Детройте, штат Мичиган (США).
http://ua24ua.net/lyudoedskie-soveti-ulyani-suprun/
показати весь коментар
04.07.2019 16:32 Відповісти
Да мы в курсе. Как там у вас на параше говорят - "это все проклятые пиндосы"
показати весь коментар
04.07.2019 17:24 Відповісти
Бульканьйо с паРаши пааанравилася!
😁
показати весь коментар
04.07.2019 17:53 Відповісти
ну да халатность ...а то что врачам у которых из приборов до этого только градусники и клизмы были , всунули оборудование на миллионы , и ни кто при этом не научил ...то то не забота супрун , то проблемы индейцев ...
показати весь коментар
04.07.2019 16:34 Відповісти
Ларчик просто открывалси-кувалдой!
Почему наши люди стали редко ходить к врачу? Потомучто у наших людей только две болезни:- х...ня сама пройдет и п...ец не лечится, а в больницу обращаются только когда сомневаются в варианте...

Народ сам винний, логіка безграмотної супрунши!
🤗
показати весь коментар
04.07.2019 16:37 Відповісти
Наивная лошара !!!!!!
Новое оборудование сдается в аренду "близким и родственникам" по символической цене, а потом через эту прокладку (которая еще и помещение арендует и за свет не платит) проводятся все пациенты!
СТАРАЯ СХЕМА еще с 90х!
показати весь коментар
04.07.2019 16:41 Відповісти
Є речі які неможливо подолати. Так звані системні помилки.
НІКОЛИ у колгоспі до техніки та землі не відносились так як це робить фермер до власної!!!
Тому може вона боротись, може ні, але в"державній" медицині ЗАВЖДИ буде скоріше псуватись обладнання, неефективно використовуватись кошти і т.п. Це просто складова такої медицини!
показати весь коментар
04.07.2019 17:03 Відповісти
та отберите у руководства халаты и переоденьте их в робы! сразу робочее отношение появиться!
показати весь коментар
04.07.2019 17:09 Відповісти
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
показати весь коментар
04.07.2019 17:54 Відповісти
))) тут сёдня подейкують, шо низко пал бакс до 26!! представляю шо буде за кипеш, если вангование сбудется и правда будет бакс 13! ))))
показати весь коментар
04.07.2019 17:57 Відповісти
Таки харош комплимент!
Пенсии взовьютца ввысь стремительным домкратом!
🤗
показати весь коментар
04.07.2019 18:07 Відповісти
))) но снова найдутся и те, хто вечно будут вспоминать с умилением прошедшие годы пятилетки застоя. как там было всё харошо. бакс по 32, цыбуля дорожче бананов, улыбка гелетея, декомунизация свынарчукив, ..... !!
показати весь коментар
04.07.2019 18:12 Відповісти
Без сумніву!
Реваншисти 🐷чуковсі ботяри так зараз і верещать!
ПЕСцики, фас!
😁
показати весь коментар
04.07.2019 18:19 Відповісти
Когда покупают новое оборудование, никто не думает о том, что надо выделить деньги на подготовку или переподготовку рентгенолога. Его надо послать курсы, где бы он обучился и получил лицензию. Это стоит гораздо меньше, чем само оборудование. Обычно в договоры поставки сложного оборудования (не только медицинского) включены пункты инсталляции оборудования на месте и обучение персонала. Значит, эти пункты выполнены только на бумаге.
показати весь коментар
04.07.2019 17:49 Відповісти
як що главрвач на цьому бабло не коситиме кому таке оборудованіє...?
показати весь коментар
04.07.2019 17:56 Відповісти
Та бреше супрунша!
Кваліфіковані лікарі тікають з країни!
Локшину жуйте та смакуйте супрунську!
🤣🤣
показати весь коментар
04.07.2019 17:57 Відповісти
Таки вже брешуть так брешуть!
Супрунша бреше, щоб прикрити свою некомпетентність та
розкрадання всієї соєвої системи "життя по новому"!

Збоченює увагу з своїх проблем...
🤗
показати весь коментар
04.07.2019 18:05 Відповісти
Ооо!!! Это уже серьезно. Особенно для сельской местности.
показати весь коментар
04.07.2019 19:03 Відповісти
А може б пані рентгенолог згадала молодість і поїхала туди працювати на ********* обладнанні? П...ти - не працювати (перше слово- з рекомендованого нею лексикону). Обладання - це для спеціалістів. Сімейникам зарплату підняли, спеціалісти - далі на 3 тис. Я більше довіряю Друзенку з госпіталю ім Пирогова, який послав команду МОЗ за відомою адресою слушно зазначає: хто з спеціалістів поїде працювати за 3 тис. у цивільну лікарню у прифронтову зону?! Статусу учасника війни їм не передбачено, зарплата - жебрацька, "лівака" там взяти ніде, життя на пороховій бочці. https://ukr.lb.ua/society/2019/07/03/431118_gennadiy_druzenko_v_ukrainskomu.html
показати весь коментар
04.07.2019 20:56 Відповісти