13206 відвідувачів онлайн
39 797 328

"У вас є час, щоб компенсувати мені збитки", - Корбан звернувся до "замовників і виконавців його переслідування"

Про це Корбан повідомив на своїй сторінці в Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Процес тривав близько чотирьох років. За всіма пунктами ЄСПЛ визнав мою правоту", - зазначив ексглава "УКРОПу".

Корбан повідомив, що подає скаргу в розширену палату ЄСПЛ із тим, щоб довести політичне переслідування його як лідера політпартії УКРОП на той момент.

Він зазначив, що навмисно не звертався щодо компенсації, яку має виплатити держава Україна, хоча це право за ним залишається.

"Звертаюся особисто до Порошенка, Грановського, Кононенка і Шокіна, як до замовників та виконавців мого переслідування. До людей, які завдали мені матеріальних, моральних і фізичних збитків. Панове, у вас є час, щоб зробити мені пропозицію і компенсувати втрату. Не як відкупні, а замість держави, яку ви використовували в особистих цілях для цькування мене", - написав Корбан.

Нагадаємо, в серпні 2014 року Корбан, який був тоді одним із лідерів партії УКРОП, став підозрюваним у справі про захоплення свого політичного опонента як заручника.

У лютому 2015 року він став підозрюваним у другій схожій справі. Пізніше, в серпні того ж року, його звинуватили в розкраданні коштів благодійного фонду. У жовтні 2015 року Корбан став обвинувачуваним у справі про телефонні погрози члену виборчої комісії.

Тоді ж, у жовтні 2015 року, представники поліції увірвалися в його квартиру і затримали заявника без ордера на арешт, що було законним заходом у виняткових випадках. Корбан постав перед судом 3 листопада, був відпущений і знову негайно затриманий. До червня 2016 року він перебував під арештом.

Особливу увагу ЄСПЛ привернула серія інцидентів у грудні 2015 року. Під час медичного обстеження 25 грудня лікарі діагностували у Корбана ішемічну хворобу серця, гіпертонічний криз, гострий коронарний синдром і нестабільну стенокардію. Була проведена негайна операція, і хворому встановили два артеріальні стенти.

Тим не менше 26 грудня під час слухань у справі Корбана, суддя відкинув протести адвокатів і ухвалив рішення про примусовий привід заявника до суду, незважаючи на стан обвинуваченого після перенесеної операції. Заявника доставили до зали суду, де лікарі відзначили значне погіршення його стану та необхідність тривалого відновлення під наглядом у лікарні.

У березні 2016 року Корбан пішов на угоду зі слідством і визнав провину в першому викраденні. Він був засуджений до умовного терміну.

Заявник був відпущений на свободу під підписку про невиїзд у червні того ж року, а у вересні 2017 року кримінальне переслідування політика в інших справах було припинено.

Корбан звернувся в ЄСПЛ в квітні 2016 року. На його думку, влада України порушила положення статті 3 (заборона на тортури і жорстоке поводження), статті 5 (право на свободу та особисту недоторканність), статті 6 (право на справедливий суд), статті 18 (межі використання обмежень щодо прав) в поєднанні зі статтею 5 Європейської Конвенції з прав людини.

У вас є час, щоб компенсувати мені збитки, - Корбан звернувся до замовників і виконавців його переслідування 01

Топ коментарі
+36
для идиотов из команды гнусавого карлика разложу по полочкам

суд признал вину Украины не в том что этого рейдера преследовали а только в том что ему бедненькому по липовой справке не отложили суд. только в этом. так что он как был рейдером так им и остался. а эти его заявы - сотрясание воздуха для кормления зелектората тупых баранов
показати весь коментар
04.07.2019 21:12 Відповісти
+31
Корбан..., а за Иловайск ты как ответишь?
https://newsonline24.com.ua/v-bryussele-podtverdili-odin-iz-vinovnikov-ilovajskoj-tragedii-gennadij-korban-video/

В БРЮССЕЛЕ ПОДТВЕРДИЛИ: ОДИН ИЗ ВИНОВНИКОВ ИЛОВАЙСКОЙ ТРАГЕДИИ - ГЕННАДИЙ КОРБАН.

"Обращаюсь к Порошенко, Грановскому, Кононенко и Шокину - у вас есть время, чтобы компенсировать мне ущерб", - Корбан - Цензор.НЕТ 7023
показати весь коментар
04.07.2019 21:13 Відповісти
+23
этого чмиря задушил бы собственными руками, воровать у тех кто воюет за их жизнь, ненавижу эту мразь - посмотрите старые стенограммы, там есть и его пояснение а то что теперь ваши суды оправдывает бизнеспартнёров мерзавцев, увы, тогда начинает действовать законы но не те которые написаны на бумаге.
показати весь коментар
04.07.2019 21:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
вы мне льстите
показати весь коментар
08.07.2019 21:14 Відповісти
в смысле ?
или вы забыли, как Порошенко в 2008 с рыгами гривну обваливал,
с Юлей они воевали .....
тот же финт он и в 2014-м провернул, но только в интересах
немного иного круга лиц
показати весь коментар
05.07.2019 11:27 Відповісти
🎈За Шария!
показати весь коментар
05.07.2019 09:08 Відповісти
шаріовець? Так вашу головну овцу ж не взяли))
показати весь коментар
05.07.2019 09:36 Відповісти
Так Шария же вроде не допустили к выборам. Или я ошибаюсь?
показати весь коментар
05.07.2019 17:53 Відповісти
Шария сняли. Партия осталась.🎈🎈🎈🇺🇸
показати весь коментар
05.07.2019 17:59 Відповісти
Партия Шария без Шария? Так они его киданут.
показати весь коментар
05.07.2019 18:06 Відповісти
Пусть. Когда совести нет, то носишь ли ты крест на шее - уже неважно. 🎈🎈🎈
показати весь коментар
05.07.2019 18:11 Відповісти
Наверно выше уже писали, но повторюсь.....
ССССС-ка...... Чинуши творят беззаконие, а налогоплательщики за них башляют!
И что то я не помню, что бы против таких чинушь крыс государство Украина подавало на компенсацию убытков связанных с выплатами по искам в ЕСПЧ!!!!!
показати весь коментар
05.07.2019 12:08 Відповісти
Обращаюсь к преступнику и предаьелю Украины, у тебя хватит почек компенсировать ущерб который ты нанес Украине?
показати весь коментар
05.07.2019 13:26 Відповісти
Крайнюю плоть ему обратно пришейте к его "ущербу".
*******, что за мразота голову поднимает...
показати весь коментар
05.07.2019 14:57 Відповісти
Маршал Гречка вылез из окопа
показати весь коментар
05.07.2019 15:03 Відповісти
Ты не пройдешь! "У вас є час, щоб компенсувати мені збитки", - Корбан звернувся до "замовників і виконавців його переслідування" - Цензор.НЕТ 647
показати весь коментар
05.07.2019 17:59 Відповісти
главная ворюга и главный рейдер в стране и как это можно ,еще и отсудит- то, что недокрал
показати весь коментар
05.07.2019 18:50 Відповісти
вошь
показати весь коментар
05.07.2019 18:54 Відповісти
вошь это миномётчик ?
а вы кацапло ?
показати весь коментар
07.07.2019 10:51 Відповісти
вошь- это твой брат по национальности- корбан
показати весь коментар
07.07.2019 12:53 Відповісти
еврей брат украинца, а русские -грязные свиньи
показати весь коментар
07.07.2019 18:20 Відповісти
ну уж нет- не опускай уж ниже плинтуса
показати весь коментар
07.07.2019 18:25 Відповісти
пьёшь ?
показати весь коментар
07.07.2019 20:53 Відповісти
канабис курю
показати весь коментар
07.07.2019 20:56 Відповісти
не переводи продукт, лучше выпей тормозухи
показати весь коментар
08.07.2019 18:52 Відповісти
так шо скачи и хрукай
показати весь коментар
07.07.2019 18:21 Відповісти
я уже заметила, ты всем советуешь хрюкать- поклонник свынопети?
показати весь коментар
07.07.2019 20:57 Відповісти
бесспорно, ты взобралась на новую ступень своего кацапского развития
показати весь коментар
07.07.2019 21:06 Відповісти
дурочка? или пэтиных анализов напилась?ушлепиха
показати весь коментар
07.07.2019 21:16 Відповісти
хто ?
показати весь коментар
08.07.2019 18:53 Відповісти
Сторінка 4 з 4